Vartotojo moniss pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:01:05 | Nuoroda

Gal galima nuorodą iš kur info?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:11:28 | Nuoroda

Žuvėdra, juk parašyta, kad toks buvo planas :) Aš ir prieš gaudama kvietimą į vnf paskambinau į kmu ir klausiau kiek planuojama priimt i mokamą, man pasakė, kad 9...., o gavosi kaip :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 17:13:29 | Nuoroda
DeviantMe rašė:

Su 18.88 kb jau neįmaoma į nemokamą LSMU? Ir kaip su perstojimu kitąmet iš mokamo į nemokamą? Gal dar kažkiek balas pakils, jei po lietuvių apeliacijos kas nors keisis į gerąją pusę, bet abejotina...

 Ką nori sužinot apie perstojimą iš vnf į vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-08 11:00:46 | Nuoroda
dovi rašė:
moniss rašė:

Žuvėdra, juk parašyta, kad toks buvo planas :) Aš ir prieš gaudama kvietimą į vnf paskambinau į kmu ir klausiau kiek planuojama priimt i mokamą, man pasakė, kad 9...., o gavosi kaip :D

 O tai tu vnf studijuoji odontologiją? Nepatekai su savo balais į vf?

 Tu nematai mano senųjų balų :D lietuvių buvo 61:) balas buvo 19.06, dabar jau 19.6

Žinutė parašyta: 2011-07-08 12:36:21 | Nuoroda
dovi rašė:
moniss rašė:
dovi rašė:
moniss rašė:

Žuvėdra, juk parašyta, kad toks buvo planas :) Aš ir prieš gaudama kvietimą į vnf paskambinau į kmu ir klausiau kiek planuojama priimt i mokamą, man pasakė, kad 9...., o gavosi kaip :D

 O tai tu vnf studijuoji odontologiją? Nepatekai su savo balais į vf?

 Tu nematai mano senųjų balų :D lietuvių buvo 61:) balas buvo 19.06, dabar jau 19.6

 O aš jau galvoju, visai neblogi balai, ir vnf :) o tai šiemet bandysi perstot i vf?

 Jap ;) Gal šį kart fortūna nenusisuks? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-10 01:11:41 | Nuoroda
AdasLv rašė:
Ighnaz rašė:

O jei turi laikes anglu egza vistiek reikia testa laikyti? Ir jej uzskaito anglu egza, tai turbut 95 jau prie priekio butu kaip pas mane?

 +1. Man irgi įdomu :)

 Vis tiek reikia :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 23:13:45 | Nuoroda

Kaip mokytis lietuvių VBE?
Labai paprastai:
1. Parašyt keletą  interpretacijų ar rašinių.
2. Nunešt bent porą jų patyrusiai LT VBE vertintojai
3. Įsidėmėt ką ji patarė.
4. Parašyt rašinį/interpretaciją vadovaujantis tais patarimais.
5. Teksto suvokimą pasispręst pačiam.
6. Dar kartą nueit pas VBE vertintoją ir suvokimą parašyt prie jo, kad iškart įvertintų ir duotų patarimų.

Viskas. Man dviejų konsultacijų pakako, kad egzo rezas pagerėtų 27%.

Žinutė parašyta: 2011-07-11 23:53:52 | Nuoroda

Na, nežinau...:D Aš tai iš šūlės atsiminiau... Net ir praėjus metams :) Be to, man įžangos buvo ilgesnės nei įprasta, taip mokiausi todėl, kad keletą jų galėčiau panaudoti dėstyme :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 16:38:25 | Nuoroda

Hm, man tai neramu... Rezultatų lamoj dar vis nėra... Ar man kaip perlaikiusei reikia priedą pateikt į priėmimo punktą? Bet šūlę tai baigiau 2010 metais, o į punktus reik kulniuot tik baigusiems iki 2010....

Žinutė parašyta: 2011-07-18 11:19:52 | Nuoroda

Man tai atrašė:
--
Laba diena,

nereikia niekur nieko pristatyti, nes įvertinimai sistemoje atsiras
automatiškai

Žinutė parašyta: 2011-07-19 20:19:48 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
bright_night rašė:

visiskai nevertos :DDD geriau dziaugtis gyvenimu nei kalti per naktis tam kad stipendija gautum, aisku cia mano nuomone :)

 Nu turbut niekas ir nekala del stipendijos, kala is idejos o stipendija buna seip priedas :D

 Nu sorry, bet ne visiems reikia kalt dieną naktį, kad gautų stipendiją :D Ir kad ir kokia ji "neverta" ji to būtų- ją gauti vistiek yra smagu :) Ar 1000lt per pusmetį jums yra mažai?

Žinutė parašyta: 2011-07-19 20:20:44 | Nuoroda
moniss rašė:
Ighnaz rašė:
bright_night rašė:

visiskai nevertos :DDD geriau dziaugtis gyvenimu nei kalti per naktis tam kad stipendija gautum, aisku cia mano nuomone :)

 Nu turbut niekas ir nekala del stipendijos, kala is idejos o stipendija buna seip priedas :D

 Nu sorry, bet ne visiems reikia kalt dieną naktį, kad gautų stipendiją :D Ir kad ir kokia ji "neverta" to būtų- ją gauti vistiek yra smagu :) Ar 1000lt per pusmetį jums yra mažai?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:32:29 | Nuoroda

Nepamenu tiksliai, bet rodos jog virš 19.8

Žinutė parašyta: 2011-07-19 21:42:56 | Nuoroda

Oj blemba ta lamapo, nervina juodai.... Rodo praėjusių metų mano lietuvių VBE balą... Na, ka... Teks kulniuot į priėmimo punktą =/

Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:06:22 | Nuoroda
tavoadele rašė:

bent jau pas mane pirmiausia rodo praetu metu vbe, o zemiau naujai perlaikyta, tai manau ir pas tave turetu atsirasti;)

 

 Šiek tiek nuraminai... :(

Žinutė parašyta: 2011-07-22 11:04:18 | Nuoroda
Dovilez rašė:
AdasLv rašė:
Dovilez rašė:

Tai kaip dauguma rašėt? :) tik i nemokama odonto ar ir i mokama? idmios nuomones is tu kurie turi kb virs 20

 Of vf, Mf vf ir vnf :) O kuo tos nuomonės įdomios?

nes kazkas skambino i univera ir sake kad medicina jau garantuotai kb virs 19 ne maziau istot siemet :) o odonto tipo visi tik simtukais stos... tai biski nesuprantu to visi tik simtukais :) tj ir idomu :) kaip rašys tie kur virs 20 kb turi :)

 Gal tegul mažiau svaigsta tas kažkas? :D Turbūt paskambino univero valytojai ar sargui, tai tie ir pasakė ką spėja :D
__________________________________________________________________________
Laba diena,
Ar tiesa, kad šiemet planuojama odontologų priimti mažiau nei pernai? Jei taip, gal žinote apytikslį skaičių?

__________________________________________________________________________

Sveiki,
bendras planas -125, kiek bus VF - priklausys nuo stojančiųjų.
Sėkmės,
LSMU studijų centro vadovė
__________________________________________________________________________

Tai kurioj čia vietoj galima įžvelgt, kad priims tik su šimtukais?
 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:07:12 | Nuoroda
Perkunas rašė:

Jeigu tai tiesa, tuomet tai yra baisi nesamone....... Visgi dar tikiuosi, kad taip nera, nors man atrodo, kiek dave valstybe tu vietu - tiek ir viskas....

 Taip, tiesa. Bet pažiūrėkim į viską iš kitos pusės: jei tu neįstoji į vf, o tik į vnf ir kitais metais nori bandyt dar kartą.... Ar vis dar tokia pati nesąmonė tau regis? :D
Manau, kad aš ir mano likimo žmonės nusipelnėme antro šanso. Galvokit ką norit.... :P

Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:08:55 | Nuoroda
moniss rašė:
Perkunas rašė:

Jeigu tai tiesa, tuomet tai yra baisi nesamone....... Visgi dar tikiuosi, kad taip nera, nors man atrodo, kiek dave valstybe tu vietu - tiek ir viskas....

 Taip, tiesa. Bet pažiūrėkim į viską iš kitos pusės: jei tu neįstoji į vf, o tik į vnf ir kitais metais nori bandyt dar kartą.... Ar vis dar tokia pati nesąmonė tau regis? :D
Manau, kad aš ir mano likimo žmonės nusipelnėme antro šanso. Galvokit ką norit.... :P

 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:25:42 | Nuoroda

Mielas Perkūne, kalbi apie lipimą per kitų galvas, bet ar pats nesekmės atveju taip nedarytum? :D Akivaizdu, jog minčių apie tai turi, kitaip nebūtum man rašęs privačiai šito:
"Anttras klausimas butu apie perejima i vf vieta. Daleiskim istoju vnf odont arba medke... Kokie tie budai yra? Galima truputeli placiau?"
Ir nesakyk, kad studijuodamas vnf atmestum galimybę pasikelt savo KB ir vėl stot, dėl to jog užimti šiais metais baigusio abituriento vietą yra siaubinga nesąmonė...
 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 16:47:02 | Nuoroda

Aš nesiginu, tiesiog pasakau ką manau šiuo klausimu :) Užeinu į forumą ir žiūriu, kad apie mane šneka :D Tai ir aš pasisakiau :D