Vartotojo moniss pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:01:00 | Nuoroda
Perkunas rašė:

Na tai ir viskas... :D bent jau pasakyk~ kiek dar taip daro is tavo kurso?

 Na... Iš mano grupės mes trys taip darom :D O kitoje grupėje žinau dar vieną žmogų:) tai kokie keturi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 10:59:12 | Nuoroda
gerdainis rašė:

Kaip jau kazkas minejo, jei jums rodo visus jusu duomenis (KB, egzaminu rezultatus, atestato pazymius)- jus dalyvaujat konkurse :) Ir daaar... Is patikimo saltinio girdejau, kad daugelis tevu pilde tuos prasymus(mat pasmalsaut ir isbandyt programele), taip pat buvo daug iki galo neuzpildytu prasymu, kurie istojo y uzsienio universitetus, na ir 2010m baige mokykla, uzpilde prasyma, taciau nepasirode ir nepristate papildomu dokumentu buvo pasalinti is konkurso.  Taip kad nusiraminkite ir laukite pakvietimu :)))

 2010 baigusiems pristatyti nieko nereikia. Neskleisk dezinformacijos.
Aš pati baigusi tais metais, bet mano perlaikyto egzo rezultatai kažkodėl vėliau atsirado mano prašyme, todėl nukeliavau į punktą ir man juos įkėlė. Po dienos atsirado dar vieni- tokie patys :D buvo dvi lenetelės :D Bet dabar jau viena belikus, sutvarkyta :D

Žinutė parašyta: 2011-07-24 11:01:59 | Nuoroda
Matijas rašė:

 mokysies embriologiją, tai pamatysi :)

 Čia tai jo.... Reikia paskaityt kiekvieną dieną, nes klausinėja per darbus.
Br... Nekenčiu embriologijos, vienintelis dalykas univere, kuriame jaučiausi silpnai...

Žinutė parašyta: 2011-07-25 00:06:10 | Nuoroda
belatriks rašė:

paskaičiau kelis studijuojančių pasisakymus, nesuprantu kodėl jie jus gąsdina

aš ir studijuoju mediciną LSMU ir man malonu tai ką darau. Šiandien sėdžiu, konspektuojuosi ir laukiu rugsėjo  tikrai nesimokau nuo ryto iki vakaro, turiu ir laisvalaikį, net su vaikinu gyvenu ir viską spėju, egzaminų rezultatais nesiskundžiu, jei žodį ne taip pasakai niekas galvos už tai neuima. svarbiausia yra mokėt susiplanuot laiką

taigi, tikiuosi greit pradės pildytis jūsų svajonės

 

 Nu jooooo.... :D Liepos menesį jau pradedi konspektuotis, wtf? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 00:09:14 | Nuoroda

Nebijokit, dar prie žadamos 12h pridėkit +2h ir sužinosit kada skelbia iš tikrųjų :D praėjusiais metais irgi vėlavo :D gal tik 17h buvo, o į vnf kvietimai tik kitą dieną atsirado išvis :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 00:21:22 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:
moniss rašė:

Nebijokit, dar prie žadamos 12h pridėkit +2h ir sužinosit kada skelbia iš tikrųjų :D praėjusiais metais irgi vėlavo :D gal tik 17h buvo, o į vnf kvietimai tik kitą dieną atsirado išvis :D

 Nu eina sau. Ir taaaip nervai man nebelaiko jau, planuoju rytojų prastumt belekaip, o čia dar laukt :D

 Aš įsivaizduoju :D Man kažkaip jau nebetaip baisu, vis gi antras kartas :D O tada net miegot negalėjau... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 00:59:40 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:
moniss rašė:
Žalia arbata. rašė:
moniss rašė:

Nebijokit, dar prie žadamos 12h pridėkit +2h ir sužinosit kada skelbia iš tikrųjų :D praėjusiais metais irgi vėlavo :D gal tik 17h buvo, o į vnf kvietimai tik kitą dieną atsirado išvis :D

 Nu eina sau. Ir taaaip nervai man nebelaiko jau, planuoju rytojų prastumt belekaip, o čia dar laukt :D

 Aš įsivaizduoju :D Man kažkaip jau nebetaip baisu, vis gi antras kartas :D O tada net miegot negalėjau... :D

 O kodėl antras kartas? Kas pirmąkart buvo? :)

 Įstojau į vnf :) Dabar persilaikiau LT ir pasikėliau KB, todėl stoju ten pat tik į vf :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:54:09 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 Kaip jaučiatės dėl rytojaus? Mane kažkaip vakare į jauduliukus patraukė :))

 Man tai bloga nuojauta... Kažkaip jaučiu KB kilimą. Tokį, kad man įstot neužteks ...

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:19:58 | Nuoroda
gerrit rašė:
moniss rašė:
Akvarele92 rašė:

 Kaip jaučiatės dėl rytojaus? Mane kažkaip vakare į jauduliukus patraukė :))

 Man tai bloga nuojauta... Kažkaip jaučiu KB kilimą. Tokį, kad man įstot neužteks ...

 taigi jau visus metus studijavai...nemalk shoodo ir nekurstyk panikos...

 Nu tai kas kad metus studijavau? :D Dėl to neturiu teisės bijot neįstot į vf? :D Be to, pasakiau ką jaučiu, o ne pvz: "girdėjau,kad KB kils" :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:20:44 | Nuoroda
bright_night rašė:
Ighnaz rašė:
bright_night rašė:

ar daug planuojanciu rytoj pat vaziuoti pasirasyti sutarties? :)

 As tai poryt turbut vaziuoju, nors jauciu tada didziausios eiles =\ Neiseina kitaip

 kai dideles eiles yra sioks toks privalumas - susipazisti su zmonem :D

 Pritariu 100%. :D Pati, kai stovėjau eilėj, pakalbinau visus stovinčius aplink mane arčiausiai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:32:46 | Nuoroda

LSMU 601A40002 0727 odontologija vf NL 19.60 19.60 kvietimas, NL

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:41:41 | Nuoroda

LSMU 601A40002 0727 odontologija vf NL 19.60 19.60 kvietimas, NL

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:42:12 | Nuoroda

Viskas, dabar jau prasideda tikra vasara :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:46:33 | Nuoroda
AdasLv rašė:
moniss rašė:

Viskas, dabar jau prasideda tikra vasara :DD

 Sveikinu :) Jutai kilimą šiais metais, ne? :D

 Gal aš paskutinė? :D kas žino :D įdomu koks minimalus buvo :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:10:05 | Nuoroda
AdasLv rašė:
Ighnaz rašė:
Grace rašė:

kaip ten yra su sutarties nutraukimu abiem situacijomis kai esivnf. Sutarti nutraukciau pries rugsejo 1 tai ar reiktu sumoket uz pirma semestra?

Beje sveiki busimieji odontologai LSMU, istojau i mokama, balas 19.22 :)

 wou, vadinasi bent kazkiek visgi kilo. Seip gal tavo visai ant ribos ir per antra etapa istotum?

 

Parasykit visi su apie 19,22 kurie i nemokama istojo, idomu koks minimalus siemet

 19,3+

 Adai, neįstojo tavo draugė?

 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:24:07 | Nuoroda
AdasLv rašė:
moniss rašė:

 Adai, neįstojo tavo draugė?

 

 2 draugai :( Mergina ir vaikinas, abu turėjo po 19,3... VF MF ir OF LSMU virš 19,3 :( Turbūt žemas balas farmacijoj šiemet, nes iš kur dar kilimas gali būt...

 Bet tai kai.... Lievai :( įdomu tada koks minimalus

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:45:14 | Nuoroda

O tu pats su kokiu? :) Mano draugas neįstojo...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:54:33 | Nuoroda

Dėl vnf tikrai nepergyvenkit :) nes daug kas net ir turėdami 20KB rašė vf ir vnf, ir aišku gavo abu pakvietimus, vieną iš jų atmes, manau, jog nutuokiat kurį :D ;) Antram etape bus daug laisvų vietų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:57:59 | Nuoroda

Oi, daug daug mažesnis :D ir jis nepretendavo net į VF :D čia kalba eina apie VNF :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:05:13 | Nuoroda

Koks tavo KB, maraja? :))
Jei leidžia galimybės mokytis vnf- kovok dėl šitos vietos. Studijos čia- kažkas nerealaus. Pati metus studijavau vnf, persilaikiau egzą, taip pasikeldama savo KB ir štai- aš jau VF :)