Vartotojo Simas.P pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 02:34:13 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Kas įstojo į KTU biomedicinos elektroniką ir su kokiais balais?

 Man pasisekė, kad patekau ten.. :) Labai džiaugiuos, nenusisekė su egzaminais. Įstojau su 16.12 balu :) kaip tau ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:55:49 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

16,68 :) nesitikėjau kad ten įstosiu. kogero gana į vyrišką specialybę pakliuvau :)

 Kodėl ? :) Nebūtinai, apskritai.. Aš tai euforijoj dabar, nes viskas iki vakar taip nesisekė, o kai buvau pakviestas pirmu numeriu, tai pasijutau nuostabiai.. :) Na fizika, matematika, gausim chemijos, netgi bio :), negalėčiau teigt, jog tai vyriška specialybė. On the whole, everything is gonna be ok :) Galėtų dar bendraminčių, bendrakursių pasireikšt, noris jau susipažint.. :))

Žinutė parašyta: 2010-07-25 03:33:32 | Nuoroda

Dolilytė -> Iš tikra keista net, kad mažoka čia besinaudojančių studijos.lt paslaugomis :) Iš tiesų smagu susibendraut būtų, nemanau kad vangi tai specialybė, tiesiog naujas dalykas :) O mes šį tą ir laimėjom, jog sugebėjom pamatyt jog tai nauja. JUk visuomenėj daug kas kreipia dėmesį į tai, kas sena, žinoma ir išbandyta.. :) Bet aš labai džiaugiuos viskuom kas nutiko. :) Tarp kitko, jau mėnesis kai noriu vykti į mokslus, noriu skaityt knygas ir mokytis :) baisi vasara , bent man :)

Pauliau, sveikas :) Malonu bus susipažint, o dėl vietos, tai gali pasiskambint į lamą manau, arba tiesiog į priėmimo skyrių KTU :) Ten teikia informaciją kur, kokiu numeriu, ir kokiu balu įstojai :) Dėl LAMA'os nesu tikras :) Bet kad ir nuvykęs sudaryt sutartį galėsi gauti šitą informaciją, esu tikras :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:58:42 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Labai smagu matyti prisijungis dar vieną naują žmogų - grupioką :)) )
Džiaugiuosi, kad pamažu čia mūsų gausėja :)))) Beje, kada žadate vešti dokus į univerą? :)))

 Aš vyksiu antradienį :) Smagu smagu, kad gausėja :)) Sulauksim galbūt dar :) (hope so) O kada tamsta pati važiuosi oficialiai įsiformint kaip studentė ? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:23:29 | Nuoroda

Ai tiesiog, net negalvojau dėl žmonių srauto skirtingom dienom, manau, kad ir kada benuvyksim, ten žmonių bus pakankamai :) Norėčiau buto ir ieškau gan aktyviai, bet kolkas nepavyksta rast to, ko noriu :) Na, bet tikiuos :) Pauliau dėl stovyklos nieko negirdėjau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:53:01 | Nuoroda

Įdomiai, įdomiai :) Ryt ir aš nuleksiu tapt studentu :) Žiūrėsim kaip ten kas, tai Pauliau matomai net nekyla klausimas ar dalyvausi stovykloj ? :D

Dolilytė --> 17 ? net nežinau, džiaugtis tuom ar ne.. :) Įdomiai

Žinutė parašyta: 2010-07-26 22:56:18 | Nuoroda
PauliusR rašė:

 zinoma dalyvausiu, lengwiau bus isivaziuot i mokslus kai jau siektiek pazinosi bendrakursius :) o jus kaip? :P

 Dar sprendžiu šitą klausimą :) Beje gal žinai kiek laiko truks ? :) Nes girdėjau kad visur labai skirtingai, tai 1 tai 3 dienas :) Kiek pas mus gal žinai ?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:01:53 | Nuoroda

Kai sulauksi papostink ką gero sužinojai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:07:35 | Nuoroda

Tai dar papildys tikriausiai :) Na telieka laukti, vistiek praneš ką nors :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:21:11 | Nuoroda

Bet rimtai, pirmu etapu mūsų pakviesta tik 17 :) Geras :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:35:37 | Nuoroda

Lamoj va katik įsižiūrėjau :) Tai mūsų specialybės iš viso tik 17 kvietimų išdalyta :) Bent nemokamų :) Bet abejoju ar atsirado kas apskritai rašė mokamų, na nenustebčiau jei pirmu etapu mūsų tik 17 ir tėra :) Tikėtina gan :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:36:48 | Nuoroda
PauliusR rašė:

 tai cia dar neaisku ar grupeje ar isviso 17 :) bet netikiu kad dabar jau grupem skirstytu... 

 Nu va tarkim dabar, įšok į www.lamabpo.lt, ir diagramoj ties mūsų specialybe, ties žalia linija, kokį skaičiuką tau rašo ? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:13:38 | Nuoroda
PauliusR rašė:

 aij jo, raso , kad pakviesta 17 ;]

 Jop.. :) Domina dabar tik, kaip ten Lamoj, viskas tiksliai ar bugova truputį.. nes sunku patikėt, šiokia tokia informacija ten dabar. Pageidavimo numeris įtartinas gan.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:53:31 | Nuoroda
Simas.P rašė:
PauliusR rašė:

 aij jo, raso , kad pakviesta 17 ;]

 Jop.. :) Domina dabar tik, kaip ten Lamoj, viskas tiksliai ar bugova truputį.. nes sunku patikėt, šiokia tokia informacija ten dabar. Pageidavimo numeris įtartinas gan.

 Ai nors viskas gerai tikriausiai.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:42:59 | Nuoroda

Įdomiai įdomiai.. šiandien kai ptik nuvykau, visai smagiai.. :D Sakiau užmesiu akį į sąrašą, bet taip ir nepažiūrėjau.. :D Bus įdomu.. :) kažin kiek kitais turais dar prisidės prie mūsų :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:14:07 | Nuoroda

Du žmogus iš to pačio krašto sutiksiu :) Smagu.. :D Su matematika neblogai tau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:29:56 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

:DDDD tai dar liko 14 žmonių apie kuriuos nieko nežinom ;)))) tai gal ir daugiau iš šio krašto atsiras :)))))

 aga.. :) dar liko keletas.. :D Bet net keista, jei visa grupė būtų nedaugiau kaip kokį 30.. visai jauku man atrodo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:07:19 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Būtų super kaip jauku :))) visai kaip mokykloje (mm) :))))))

 Kai tiek žmonių, daug kas keičiasi.. :) VIsi kaip vienas gali būt, padėt, etc.. :) Norėčiau.. Betj au čia studentavimas prasidės, norai baigias.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:07:21 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

:DDDDDDDDDDD studentavimas ar studijavimas? :DDD

 Būtent.. :DDDDDDD Dar prieš mėnesį panašiai prieina geras draugas.. sako: Tai ką ? Ruošies studentaut ? ar studijuot ? || Nuo tada taip įsikalė tas studentavimas :)) Šiaip studijuot ruošiuos, bet studentavimas neišvengiamas, mažiau ar daugiau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 18:34:50 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

:DDD man patinka toks požiūris ;) :DDDD

 Pasikartosiu, tinka ar netinka, iš tikro mažiau ar daugiau teks studentaut.. :)) o jei dar patinka jog tai neišvengiama, nuo to tik geriau... :)))