Vartotojo Simas.P pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-06 00:39:53 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Kogero :) šiandien ktu puslapy žiūrėjau tvarkaraščių juodraščius tai jei juos patvirtins tai nieko baisaus lyg ir :)

 lyg ir nieko kolkas :) ai nesuku kolkas per daug galvos, ateis laikas, pamatysim :) Kažin kiek mūsų gretos pasipildė po antrojo turo :))

Žinutė parašyta: 2010-08-06 11:45:41 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Man irgi labai smalsu ;))))) beje, gal į fuxų stovyklą varysi? ten mannau turėtų nenmažai naujienų paaiškėt :)

 Aš tai noriu ten varyt, bet kad kažkas kažkur minėjo, kad nebus lengva ten patekt. :) Tuo labiau, kažkaip mažai informacijos apie ją apskritai.

Žinutė parašyta: 2010-08-07 11:33:22 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Dėl informacijos stokos tai ir aš pastebėjau :) ir šeip, pačiame KTU puslapy mano suvokimu naujienų o ypatingai informacijos mažoka....

 Būtent. Apie fuxų stovyklą tai iš vis, arba forumai arba ten tas email, daugiau tikriausiai jokios info :)

Žinutė parašyta: 2010-08-08 11:15:29 | Nuoroda

Įdomiai, per antrą nepadaugėjo sakai.. Ot geras būtų :) Na dėl Linos riekia palaikyt kumsčius, nors pagalvojus, galbūt daug tavo paskaitų integruos į mūsų, ar ką panšaus.. :) Arba indvidualiai mokys tave :) Įdomu.. :DD

Žinutė parašyta: 2010-08-08 17:50:06 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

:)))) nieko gero būti vienai, manau : )būryje gi visuomet smagiau :)))

 Jeigu tas būrys neperdidelis.. :)

Žinutė parašyta: 2010-08-08 19:57:11 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Simai, nemėgsti šurmulio, lengvo chaoso? :)

 Nemėgstu. :) Mėgstu tvarką, ir valdomą chaosą, kai sugebi daug ką matyt ir analizuot.. :D O kai aplink tave keletas šimtų žmonių, tai neįmanoma, to nemėgstu :) Bet su mūsų specialybe matyt patiakiau ir dėl šito :)) Labai gerai

Žinutė parašyta: 2010-08-08 20:42:00 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

:)))) na iš šių kelių sakinių man patiko tavo būdas :)))) aš tai mėgstu šurmulį, bet ne ilgiau 15minučių :) aš ir tikiuosi, kad pataikiau į tokią specialybę, kurioje atmosfera bus išties puiki :)))))

Tai būtent, socialinis gyvenimas smagus pusvalandį, po to reikia poilsio, nueini į kamputį, ramiai pasėi (pasiilsi), ir gali eit toliau su žmonėm bendraut :))

Žinutė parašyta: 2010-08-09 12:21:00 | Nuoroda

Faktas.. Integruotis nebus lengva, pats to labiausiai bijau, tos pradžios, nes su socialiniu gyvenimo aktualijom, komunikavimu ir visu kitu pačioj pradžioj būna duagiausiai problemų :) Bet, kai įsivažiuosim, manau, nebus sunku :)

Žinutė parašyta: 2010-08-12 20:38:11 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Na taip :) kieti riešutėliai mes, ne šeip sau gi kokios razynkoss :))))

 Faktas.. :)

Žinutė parašyta: 2010-08-17 16:15:18 | Nuoroda
Bernardas.B. rašė:

 Sveiki, aš taip pat įstojau į šią specialybę, būsim grupiokai :D 

 Sveikas :) būsim būsim :) Pauliau dar kolkas nežinia, jaučiu ten daug kas norės dalyvaut: :)

Žinutė parašyta: 2010-08-18 09:56:57 | Nuoroda

Atmetė ir mano, nu ne tik Lama failina šiais metais, pasirodo viskas kas su Švietimo sistema susiję, eina vėjais ;DD

Žinutė parašyta: 2010-08-19 19:34:43 | Nuoroda

Kolkas veikia puikiai ta nauja sistema.. :D Jaučiat ? :)) Jau nepilnos dvi savaitėlės.. :))

Žinutė parašyta: 2010-08-22 08:40:23 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

aš jau pradedu nekantrauti :)) beje, kada planuojat į kauną jau varyt? 30 ar 31?

 Aš planavau apskritai savaite anksčiau, bet taip gavos, kad namą truputį remontuoja :) Tai dar bus gerai jeigu spėsiu tą 30 ar 31 ten nuvykt :DD kaip jūs ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-22 19:22:01 | Nuoroda

susipažinsi :)) šiek tiek laiko ir bus gerai xD

Žinutė parašyta: 2010-08-23 11:25:17 | Nuoroda

Kas iš čia susirašusių į fuksus lėks ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 17:58:12 | Nuoroda

Apskritai, kokiu tai būdu ieškojotės info apie tą stovyklą, kada ji vyks, kur, kai pį ją patekt ir pnš, per studentų atstovybę ar kaip ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 22:36:04 | Nuoroda
Mindis rašė:

www.endi.lt <- na aš elektros ir valdymo fakulteto svetainej radau, tik nesuprantu ar viso elektroniku fakulteto ar tik atskirai elektros ir valdymo + ekonomikos ir vadybos fakulteto stovykla ten.

 Tai vat, būtent biškiuką trūksta info šiuo atveju, va visai neseniai paskelbė KTU puslapy - > www.ktu.lt/lt/apie_renginius/KTU_naujienos.asp?page&id=1454ten surašyta, kokiek fakultetam kartu vyks fuxai ir pnš, kada ir t.t Ir neva rafes turėtų būt aiškiau, bet vėl, man ten akligatvis :D

Žinutė parašyta: 2010-08-25 13:42:52 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Parašiau el laišką mūsų fakulteto studentų atstovybės narei apie fux'ų stovyklą klausiau kas ir kaip, tai štai ką ji man pasakė :
"Apie fuksų stovyklą daugiau papasakos grupių kuratoriai rugsėjo 1d. į ją registruotis galėsi per savo grupės seniūną, internetu registracija nevyksta. Dalyvauti stovykloje tikrai verta ;)"

 

 Aš jau dabar myliu KTU... :DDD Nu čia sistema man taip patinka, viskas savo laiku, kitaip nei visur, aš tai mėgstu :) Su LSP info viskas kaip kordinuotai įvyko :) Labai gerai, lauksim rugsėjo reiškias :))

Žinutė parašyta: 2010-08-27 14:25:22 | Nuoroda

Nebeliko praktiškai.. :D Taip greit Rugpjūtis prabėgo :)

Žinutė parašyta: 2010-08-27 22:16:26 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

kada į kauną?

 Norėčiau nuo pirmadienio, bet tikriausiai tik antradienį išeis.. :D Mano kambarys dabar apgriautas stipriai.. :D Tai dar laukiu kol sutvarkys :)