Vartotojo Simas.P pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:20:46 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

:DDDDDDD manau kiekvienam tai turėtų patikti :)))) na, nebent kokių hiper super moksliukų sutiksim :)))

 Sunku tikriausiai būti tokiu žogum, na tuom hiper super moksliuku.. Daug tikrojo gyvenimo grožio prarandama, juk reikia išbandyti vis ką nors nauja.. :) Iš tavo žinutės suprast išeina, matomai tu ne super duper moksliukė.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:51:02 | Nuoroda
manorutab rašė:

Na,labas visiem. Taip pat įstojau į KTU tik ne į tą specialybę. ;o Vistiek tikiuosi susipažinsim. ;]]

 Sveika/-as atvykusi/-ęs :D Aišku tikimės.. :) Kuo daugiau pažinčių ;)  bendrai paėmus, nebus labai lengva integruotis.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 20:33:31 | Nuoroda

o aš tau galiu garantuot, kad tas mano draugelis TINGINYS <mane myli kur kas labiau nei aš jį. Tai niekaip nesurandam bendrų interesų mokslo atvžilgiu :) Bet kai sugebu jam įrodyt, kad pats to noriu, nuslieidžia nenaudėlis ant žemės.. :D Tai būna gan retai.. :D Pastebėjau, kad tema apie mūsų spec. atsidūrė prieky, bendrakursiai lengviau ras mus dabar.. :D Pasistengėm :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 20:59:33 | Nuoroda

Sėkmės paliekant jį ten.. :) Gal pavyks, aš tai jaučiu, kol pradinis-studentinis gyvenimas bus žemiau mokslų, visai normaliai teks mokytis, bet ateis toks tarpelis, kai mokslus truputį aplankys tinginiukas. Bet kolkas atrodo, kad jis tikrai greit pasitrauks aplankisu tom blogom dienom :D apskritai, viskas bus gerai.. :) Tarp kitko, kai pagalvoji mūsų 17. o esame 4 jau čia vien iš spec. mūsų, tai čia vos ne ketvirtadalis.. daugokai gan.. :D Visvien noris daugiau.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:00:04 | Nuoroda
PauliusR rašė:

 na wa apie stovykla, stai ka man atrase "rugsėjo18 d. prasidės, tai gali ramiai dabar būt :)" ;]

 Dėkui Pauliau.. :) laiko dar yra pakankamai reiškias :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:23:49 | Nuoroda

Teko paanalizuot jau ir apie kiekvieną naują dalyką, ir ne tik naują pasiskaitinėt.. :) Bet pirmam viskas lyg ir pakenčiamai dar.. :) Chemijos nelabai laukiu, nebuvo arti širdies anstesnėse klasėse, bet va matau, jau gerą konsultantę būsimą :P Nors dėkui dievui, dar nelabai greitai bus ji.. :D Ypač laukiu kas su bio susiję.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:59:11 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Aš ir laukiu biologijos :) tik va dėl informos baugoka, nes nuo 10klasės nesimokius aš jos :S beje, gal fotoną yra baigusių? :))))

 Aš ne, ir gailiuos.. :/

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:04:06 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

na nieko baisaus;)))) fotonas lieka fotonu, bet fizikos olimpui kogero niekas neprilygs....

 Faktas.. :) būsiu optimistu, ir tikiuos sugebėsiu ištempti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 22:58:08 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Norėčiau prisijungti prie tavo optimistų būrelio ;)

 Sveikinu įstojus.. :) Nesam gi bukiai jei įstojom, viskas bus gerai.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:16:13 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Būtent tokius žodžius Aš mamai kartoju, nes ji laaabai pergyvena, kad manęs vaikinai neskriaustų ir kad mokytis pajėgčiau :)))))

 Pažiūrėk naiviai į šitą situaciją.. :D Kaip dabartinė situacija tarkim, nejau leistų 16 vaikinų vienai merginai neištempt mokslų ? :DD Sunku patikėt.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 23:58:48 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Aš ir taip manau :)))))) Taip jų kad mano padėjėjų sąraše būsi pažymėtas Nr.1 :))))

 Tu taip pat :) Aš tai noriu kad mūsų neperdaug būtų, tada būtu galima išvien eiti.. :) Nors čia tik svaiščiojimai. Neaišku kaip ten kas, kai pasiklausai, tai ko tik nebūna, skupkių visokių ir t.t :)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 00:12:59 | Nuoroda

Šaunu, bus negaila ir man.. :D Bet mes čia jau apie nusirašinėjimus šnekam.. Mes studijuosim pradžioj, stipriai mokysimės, viską darysim patys, na nebent ten nesuprasim kažko, tada help.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 00:20:16 | Nuoroda

Visiškai pritariu.. :D Na bet kai klausau jog prieš atsiskaitymus mokos dvi dienas, tai labai tikiuos, kad bent taip nedarysiu, juk čia tau jau didokas apsileidimas.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 00:38:04 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

Likus iki sesijos mėnesiui aš tau būtinai priminsiu ką dabar galvoji ;)

 Aš stengiuos save nuteikt.. :D Visko gali būt :) Eina sau kaip žaibuot gražiai pradėjo.. lekiu į balkoną.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-29 09:13:41 | Nuoroda
Linaa rašė:

Sveiki busimi kolegos :d

pasirasiau sutarti jau ir as, studijuosiu istestinese studijose, idomu kiek i istestines istojo... Nes bendras musu skaicius kol kas tikrai nedidelis :)

 Labas.. :) Bijau pameluoti žinok, bet gali būt, kad kolkas tu viena.. :) o gal tik pasirodė, kad tik viena "I" prie pavardžių buvo :))

Žinutė parašyta: 2010-07-29 20:19:49 | Nuoroda
Linaa rašė:

Bus labai idomu vienai lankyti paskaitas :d

 Įžvelk gerąją pusę.. :DD

Žinutė parašyta: 2010-07-30 19:34:31 | Nuoroda
Linaa rašė:

Man tik idomu, ar bus vedamos paskaitos vienam zmogui, sakyciau, nelabai apsimoka universitetui.... O jei paskaitos vis tik bus - liuks, as visai nieko pries mokytis individualiai, tai netgi geriau :D

 Būtent :) nai laikui bėgant turėtų paaiškėt :)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 22:51:27 | Nuoroda

Apie studentų atstovybę vis dar galvoju :) Bet neatmetu šitos glaimybės :))

Žinutė parašyta: 2010-08-02 09:42:48 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

;]]]] aš tai visada svajojau apie ją ;] bet kuo arčiau rugsėjo pirmoji tuo labiau mano ūpas saviveiklai dingsta :S

 Vat man taip pat žinok.. :DD Atrodo, visur dalyvausiu , visur viską darysiu.. :) Bet entuziazmas dingsta vis artėjant Rugsėjui.. :D

Žinutė parašyta: 2010-08-05 18:24:14 | Nuoroda
Dolilytė rašė:

:DDD gerai, kad ne man vienai šitaip :))))

 Nujaučiu daugeliui kam šitaip :)