Vartotojo Sky eyes pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-17 23:48:50 | Nuoroda
Karo. rašė:

Mano pvz nėra ypatingi, bet aš tikiuosi. : D

O šiaip, kalbėjau su teta, dideli konkursai dėl tų vietų vyks.

 tai cia aisku.. galetu tu vietu daugiau padaryt.

Žinutė parašyta: 2011-06-18 16:23:19 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:

 Ką gi, mūsų gretos vis didėja :) Gaila, kad jau nebegalima pamatyti, kiek žmonių pasirinko šią studijų kryptį, o būtų įdomu..:) Net baisu pagalvoti, kokie ten skaičiai yra :D

 Gal geriau net nežinoti ir nesinervinti.. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-18 17:32:53 | Nuoroda
Karo. rašė:

O aš radau dar vieną visai neblogą studijų programą. Va, vokiečių filologija + norvegų/ švedų kalba.

 Tikrai sutinku, kad gera sita :) Tik as net noredama negaleciau pasirinkt, nes reikia butinai vokieciu pazymio ten ar egzo. Ir cia balas zemesnis pagal praeitus metus maciau buvo :)

Žinutė parašyta: 2011-06-18 17:40:37 | Nuoroda
Karolina Dauparaitė rašė:

Aš 2010m. išsilaikiau lietuvių k., biologijos ir matematkos valstybinius egzaminus, įstojau į biologiją, bet pastudijavusi supratau, kad ji ne man. Taigi, šiais metais išsilaikiau anglų k. ir istorijos egazaminus, bet situacija, kaip matau, ne iš geriausių :)

 Wow, turbut labai sunku buvo per metus naujiems egzams pasiruosti. Dar cia stojant reikia kalbos antros pazymio .

Žinutė parašyta: 2011-06-21 19:45:30 | Nuoroda

O pavyzdžiui A lygio kalbos pažymys prideda daugiau balų nei B lygio ? Nes balų skaičiuoklėje vedžiau ir A ir B, tai tą patį balą paliko man ...

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:09:43 | Nuoroda

Nesąmonė, kad B neprideda nieko :D Negi taip gali but,kad prašo pažymio, o jei B lygio pažymys tipo 0 ?

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:17:30 | Nuoroda
saeure rašė:
Sky eyes rašė:

Nesąmonė, kad B neprideda nieko :D Negi taip gali but,kad prašo pažymio, o jei B lygio pažymys tipo 0 ?

 Ne, ne taip supratai  B lygio pažymį daugina iš 0.2 koeficiento, o prie A lygio pažymio prisideda dar 1 balas (na kaip prie egzų po 13 balų) ir tuomet daugina iš 0.2 . Šiaip manau geriausia viską susiskaičiuoti rankiniu būdu, nes man asmeniškai tos skaičiuoklės kažkokias nesąmones rodo...

 Oi kaip cia sunkiai skaiciuotis reikia , net nezinojau :D Tai reiskia ta skaiciuokle neteisingai parodo :/

Žinutė parašyta: 2011-06-21 22:51:31 | Nuoroda
saeure rašė:
Sky eyes rašė:

 Oi kaip cia sunkiai skaiciuotis reikia , net nezinojau :D Tai reiskia ta skaiciuokle neteisingai parodo :/

 Na gal kitiem ir teisingai, bet aš kažkaip nedraugauju su tom skaičiuoklėm

 Aš tai su kitasi būdais nedraugauju, nes balų skaičiuoklė man viską aiškiai apskaičiudavo, kitais būdais nemoku :D

Žinutė parašyta: 2011-06-24 18:21:31 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Taip, kad man vilčių įstoti kaip ir nebelieka :)

 Kaip tai nebelieka, juk turi 100 jau viena :)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 16:54:26 | Nuoroda
Geniukas rašė:

lietuvių ir istoriją turėjau omeny 

 Deja, bet tikrai nėra šansų visų pirma dėl to, kad nebus mokamo pasirinkimo, yra tik nemokamas, kur bus labai didelis konkursas, reikia iš visų egzų gaut virš 80 tai tikrai :)

Žinutė parašyta: 2011-06-29 10:26:40 | Nuoroda
Geniukas rašė:
senas_von_krienas rašė:

 Gal nenori didelių grupių, gal nenori nuleist aukšto lygio kartelės... O su 4 balais iš anglų VBE apskritai į bet kokią filologinę specialybę (nesvarbu, VF ar ne), stot yra gan rizikinga :)

 aišku. 

tai aš tą irgi suprantu, bet deja žinai kai būna, nori ir viskas, todėl jai aš to nepaaiškinsiu. Reik tik dabar paprotint kad nesugalvotų rašyt ten nes nėr šansų kad įstos...

sekmės kitiems stojantiems ;)

 Įrašyti tai ji gali, bet tikrai šansų beveik nėra :/ Vien pažiūrėjus šitam forume man atrodo anglų daugelis gerus rezus turi, o stos tai daaug daugiau nei šitam forume mūsų :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:33:23 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Na, man irgi teks sakyt "sudie" :) Sėkmės stojant :)

 Nu baikit ,juk dar niekas neaišku! Nereikia prarasti vilties, nežinom kokie balai kitų stojančių..

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:52:11 | Nuoroda
seriously? rašė:

O trečia užsienio kalba užskaitoma kaip "kita" konkursiniam?

 Turi omeny egzaminą? Egzaminas turi būti būtinai anglų, o pažymys kitos trečios kalbos, tai nuo žmogaus priklauso kokią jis mokėsi, ar rusų, ar prancūzų, ar dar kitą. Nebent tu rusė, tada kažkaip kitaip.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 11:53:18 | Nuoroda
saeure rašė:
senas_von_krienas rašė:

Na, man irgi teks sakyt "sudie" :) Sėkmės stojant :)

 Likimo draugai

 Nenurašykit dar taip savęs :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:36:55 | Nuoroda
seriously? rašė:

Ta prasme, tos trečios, kur nuo 11kl pradedi mokytis ir 2 savaitinės pamokos

 Jo užskaito :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:50:53 | Nuoroda
seriously? rašė:
Barcelona rašė:
senas_von_krienas rašė:
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

 Ačiū už atsakymą.

Ech, gaila, na, bet, jaučiu, šansų čia vis tiek mažai turiu - čia savo šimtukais, tikriausiai, visi...

 Eiktu, su savo balais manau įstotum. Jei istorkės >95, tai išvis

Arba nestok ir užleisk vietą tiems, kurie jau kelis metus svajoja čia įstot ;D

 Tu irgi kelis metus svajoji įstot? :D Nes aš pvz tai tikrai :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 16:56:59 | Nuoroda
seriously? rašė:
Sky eyes rašė:
seriously? rašė:
Barcelona rašė:
senas_von_krienas rašė:
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

 Ačiū už atsakymą.

Ech, gaila, na, bet, jaučiu, šansų čia vis tiek mažai turiu - čia savo šimtukais, tikriausiai, visi...

 Eiktu, su savo balais manau įstotum. Jei istorkės >95, tai išvis

Arba nestok ir užleisk vietą tiems, kurie jau kelis metus svajoja čia įstot ;D

 Tu irgi kelis metus svajoji įstot? :D Nes aš pvz tai tikrai :D

 Aha, jau nuo dešimtos klasės, jeigu ne anksčiau. O tu kaip seniai? ;D

 Mano istorija ilga :D Kokius 4 metus jau svajojau, bet aš jau praeitais metais baigiau mokyklą, o praeitais  nepadarė skandinavų, galvojau griūna gyvenimas, nes niekur kitur nenorėjau. sužinojau , kad VDU yra galimybė papildomai mokytis norvegų, tai įstojau į politikos mokslus VDU ,pramokau norvegų ir šiais bandau perstot :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:10:28 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Aš tai nuo kokios 9 kl kurpiau planus stot į skandinavistiką  Dar atsimenu, žiūrėdavau Viasat Sport švediškai, nesuprasdavau nė žodžio, paskui per ztv žiūrėdavau Mad Tv vakarais su švediškais subtitrais, išmokau keletą žodžių :D Po to atradau būdą žiūrėt skandinavišką tv online, tai va, būtent norvegų man pasirodė suprantamiausia ir ko ne gražiausia iš žemyninių skandinavų kalbų (islandų esu turėjęs progos išgirst, o fareriečių - ne, bet ten jau aukštasis pilotažas, daug inflekcijos, daaaaaug savų žodžių, pvz., simi reiškia telefonas :D). Nežinau, bet jaučiu skandinavų kultūrai didelį prielankumą. Ir sagoms, ir dainoms (tik jau atleiskit, ne ABBAI :D), ir netgi filmams. Todėl gerai būtų įstot... Viltis miršta paskutinė, gal kaip nors dar įšoksiu į traukinį :D

 Taip į mane panašu :D Aš irgi dievinu visą kultūrą skandinavų, gamtą ir tt. Nu žodžiu jei nepriima manęs ir Lietuvai manęs nereikia, tikiuos bent Švedija priims, dokai ir ten išsiųsti , ten lengvesnis konkursas už šitą spėju bus, nes babajų daug stojančių, kurių vengia švedai.. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:18:14 | Nuoroda
seriously? rašė:
Sky eyes rašė:
seriously? rašė:
Sky eyes rašė:
seriously? rašė:
Barcelona rašė:
senas_von_krienas rašė:
Barcelona rašė:

Kažin, ar vis dar turiu šansų čia įstoti... Na, bet skandinavistika iš tiesų labai domina, taigi paklausiu.

Kokie 2010 metais buvo kviečiamųjų mokytis konkursiniai balai?

Kalbos pradedama mokytis įstojus ar reikia žinoti bent jau pagrindus?

Kaip supratau, mokytis galima tik vienos kalbos: arba švedų arba norvegų ar yra galimybė išmokti iš karto abi kalbas (gretutinės studijos ar kaip ten jos vadinasi)?

Ačiū.

 2010 m. nebuvo stojimo ;) Ir dabar kažkokia atnmaujinta programa, preliminarių balų nepateikia nė patys VU SC darbuotojai :)

 Ačiū už atsakymą.

Ech, gaila, na, bet, jaučiu, šansų čia vis tiek mažai turiu - čia savo šimtukais, tikriausiai, visi...

 Eiktu, su savo balais manau įstotum. Jei istorkės >95, tai išvis

Arba nestok ir užleisk vietą tiems, kurie jau kelis metus svajoja čia įstot ;D

 Tu irgi kelis metus svajoji įstot? :D Nes aš pvz tai tikrai :D

 Aha, jau nuo dešimtos klasės, jeigu ne anksčiau. O tu kaip seniai? ;D

 Mano istorija ilga :D Kokius 4 metus jau svajojau, bet aš jau praeitais metais baigiau mokyklą, o praeitais  nepadarė skandinavų, galvojau griūna gyvenimas, nes niekur kitur nenorėjau. sužinojau , kad VDU yra galimybė papildomai mokytis norvegų, tai įstojau į politikos mokslus VDU ,pramokau norvegų ir šiais bandau perstot :)

 Su savo balais manau tikrai įstosi :) Istorijos irgi turbūt >91 bus :)

 Nu labai tikiuos, tik jau užkniso tas laukimas, aš šiemet laisva, be jokių egzų kaip kad jūs, taip dar labiau prailgo viskas.. :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:48:37 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Aš irgi galvojau studijuot SE arba NO, bet anglų k. bakalaurus jie siūlo ne mano profilio  O įdomūs kursai arba vien švediškai, arba norvegiškai. Senam von Krienui šios kalbos kol kas dar nelabai suvokiamos :D

 NO tai nėra angliškų spec, bet SE aš išsiunčiau į international relations. Tik man dabar buvo sunkesnis klausimas apsispręst ar nr 1 rašyt NO ar SE :D Jaučiu NO paliksiu  :D