Vartotojo BeprotybÄ—. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:07:05 | Nuoroda
Sraigt rašÄ—:
cittrin rašÄ—:

Aš ir pamenu ta su petnešom, toks piktas, rimtas sakau „va tas tai įstos..“ ;D

 aš, man rodos, šalia pikto ir rimto sÄ—dÄ—jau per testÄ… ;D

beje, Beprotybe, mes tilpom prie kompųųųųųų! ;D

 Ne,tai tik aš Äia galiu sugalvot,kad ant popierinių variantų. : D~

Žinutė parašyta: 2011-06-29 19:13:46 | Nuoroda

 Aš atsikÄ—liau pusÄ™ devynių ir galvoju:eit,neit,eit,neit,eit,nei,ai galvoju,gal specialiai kieno nors vietÄ… užimsiu. : D~

Žinutė parašyta: 2011-07-03 13:38:25 | Nuoroda

 Tolimi kaimynai laidoja sÅ«nų. Žinoma,tai nÄ—ra taip baisu kaip surinkti 83 balus iš lietuvių. ŽmonÄ—s po mirties bando  atsitiesti,o po tokių balų tai tikrai neišeis. GyvenimÄ… visiškai sušikai. 

Žinutė parašyta: 2011-07-03 14:01:57 | Nuoroda
Bulius rašÄ—:

Tai man ir taip aišku, kad į mokamÄ…, nes nÄ—ra labai geri rezultatai. Ten yra kur pažymÄ—i, kad į mokamÄ… vietÄ… ar kaip?

 Ä® ,kokiÄ… studijų programÄ… planuoji? 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:58:05 | Nuoroda

 PrašymÄ… pildai prioritetų tvarka. Atseit pirmoje vietoje parašei VPU filosofijÄ…,Tau pakanka ten Kb,ten ir gauni pakvietimÄ… studijuot,o jei per mažas kb filosofijai  ,įsotoji į KU socialinį darbÄ…,kurį parašei antruoju numeriu. 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:55:34 | Nuoroda
MrPovilo rašÄ—:
Emotion rašÄ—:

 Priklausomai nuo to ko tu nori pati. VPU rengia labiau pedagogus ir orentuojasi ne visiškai į geografijos mokslÄ…, bet nemažai dÄ—mesio skiriama ir pedagogikai, o tai pat III vei IV kursuose turÄ—si praktikÄ… su moksleiviais. Jeigu norÄ—tum dirbti tokį darbÄ… tuomet rinkis VPU + ten truputÄ—lį lengviau studijuoti bei įstoti į nemokamÄ… vietÄ….
VU viskas labiau orentuota į teorijÄ…, ten studijuoti bus tikrai sunkiau, bus mažiau praktikos, bet aišku dÄ—stymo lymuo yra aukštesnis.

 GreiÄiau imsiu VPU tikriausiai, nes mane ta sausa teorija ir praktikos trÅ«kumas kažkaip nemaloniai nuteikia... Hmm, dÄ—l reputacijos prastos VPU kažkaip dar jaudinausi, bet žiÅ«riu dabar gi motyvaciniai testai taigi bele ko jau nepraleidžia. :)

 Praleidžia bele kÄ…. Tereikia nueit į testÄ…, gauni nulį. Tada gali stot,bet Tavo motyvacija bus nulinÄ—. 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:18:30 | Nuoroda

 Parašiau į PM> 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:48:19 | Nuoroda

 Nu kÄ…. Laukiu antro etapo. Kaaažkaip apsipratau jau su ta mintim,kad stosiu į kažkÄ… "nesavo".

Koreguot neleidžia,prisiskambint neišeina,per skypÄ™ neatrašo. Nežinau juoktis iš savo situacijos ar ne. :"))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:50:19 | Nuoroda

 Aš noriu nukirsdint SteponaviÄių ir iššaudyt visÄ… lamabpo punktÄ… Vln. 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:02:13 | Nuoroda

 Ne aš viena. 

 

Nebesuvokiu,kokia Äia ta stojimo tvarka. Žodž,jei jau kb,turi ~18,taikykis tik į mokamÄ… arba į koledžą. PažįstamÄ… Ä® mokamÄ… VPU priÄ—mÄ— be motyvacinio ir su 9-10 -KB. Žodž ,NEMOKI-MOKÄ–K. ŠÅ«das. 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:06:31 | Nuoroda

 Galiu paguost,kad įstot antru etapu yra lygiai tiek pat galimybių,kaip po  VBE apeliacijos pasididint rezultatÄ…. Pasiseks. Vienam,dviem. UCH. 

Lauksiu treÄio ir rinksiuos,kokį velniÄ…. 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:10:59 | Nuoroda
My_sterious rašÄ—:

 III etape galima keisti pasirinkimus ar tik vietomis keisti ?

 Ten jau visÄ… prašymÄ…,univerus,miestus,mokÄ—jimų tipus gali keist. Pamatysim,kad liko vietų,kokioj užmirštoj kolegijoje ar VPU (filosofijų) Ir,ir,ir, ir sušokism 30 į vienÄ… vietÄ…. Miražai. 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:13:08 | Nuoroda

 Jo,skaudžiai,kai dešimtosiomis dalelÄ—mis. Rodos,nei durni,nei kÄ…. Uja,uja. : )) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:17:54 | Nuoroda

Jezz, aš ilgai nepamiršiu savo nuostabos,kai gavau,kad  niekur neįstojau. Dar sÅ«kos,atsiuntÄ— 3 tuos pranešimus. Tipo,neįstojai va tau : DD~

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:21:06 | Nuoroda
nicelife rašÄ—:
Barcos fanas rašÄ—:

as,kaip optimistas,sudejau visus vf prasymus,bet kaip ir tikejausi niekur nepatekau.Norejau pakalsuti ar bus galima redaguoti prasyma is vf i vnf,nes kitu atveju man nusimato darbelis Anglijos fabrike.Labai prasau atsakykit

 II etape tik eiliskuma galesi keist , o III VISKA

 Aš jau iš skelbiu.lt  daugumai  paskambinau,net dÄ—l datų apsitarÄ—m,jei kÄ… į fabrikÄ…,ar žuvis ..NÄ—r superininių alternatyvų. :"))

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:23:23 | Nuoroda
nicelife rašÄ—:
BeprotybÄ—. rašÄ—:

Jezz, aš ilgai nepamiršiu savo nuostabos,kai gavau,kad  niekur neįstojau. Dar sÅ«kos,atsiuntÄ— 3 tuos pranešimus. Tipo,neįstojai va tau : DD~

 as tikejaus istot ten kur noriu ir beveik garantuotas buvau kad bent kur istosiu , bet kai pamaciau kad niekur  tai nuvazevo stogas ;o

 Plius,kai prasideda sms: " Nu į kÄ… įstojai?" . "Nepergyvenk". : OO

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:28:55 | Nuoroda

 Idiotai ten. Likus,20 minuÄių iki registracijos pabaigos,mano prašyme nebuvo,nei  Ä¯vertinimų,nei VBE balų. Paskambinu sakau, kas per nesÄ…monÄ—,man atsako:  pirmadienį turÄ—tų bÅ«ti surašyta,o jei nebus,kreipkitÄ—s į vienÄ… iš lamabpo punktų. Tai dbr ir bus tas pats. Pakeisim jau po visko. 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:08:44 | Nuoroda

 Nežinau net kur dÄ—tis : D~

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:14:25 | Nuoroda

 Tai dbr mes esam ar nesam tame 2 etape,jezz. Ar tik penktadienį galÄ—sim pildyt? 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 16:20:27 | Nuoroda

 AHHHHHHHHHhhhhhhhyyyyyyyyyyyyyy!!!!!