Vartotojo senas_von_krienas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-05 14:52:58 | Nuoroda
Guvilė rašė:
senas_von_krienas rašė:

Vakar LAMOJ aptikau tokį įdomų dalyką :D Jeigu esi dalyvavęs šių metų respublikinėj olimpiadoj (bet kokioj, lyg), gali nurodyt prašyme. aš dalyvavau istorijos olimpiadoj, bet laimėjau špygą :D Dabar galvoju, pridės kokį balą ar ne. Logiškai mąstant, nėra reikalo pridėt, bet jeigu galima pasirinkt, tai gal... Ir dar ten rašo, kad reiks pateikt dokumentus, o man jokio popieriaus nieks nedavė, išskyrus lentelę su tvarkaraščiu, kuri jau seniai ne šiam pasauly :D Dabar niekaip nesugalvoju, palikt tą punktą ar trint lauk :D

 Žinok, ir pas mane ta pati situacija. Man mokytoja sakė, kad tokie dalykai suteikia pirmenybę, jeigu kartais atsirastų žmogus su tokiu pat KB (aišku, jeigu jis nieko nebus užrašęs). Taip kad patarčiau palikti tą punktą pažymėtą, nesvarbu turi tu kokį pažymėjimą ar ne. Juk ne prizinę paėmei, iš kur tau jį turėt...

 Aš irgi galvoju, kad reikia palikt, nieks už tai per galvą neduos

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:01:41 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
senas_von_krienas rašė:
atvirkštukė rašė:

 Taip, šita :) ačiū labai ! :)

 19.72 arba nuskaičiavau į plačias tėviškės pievas :D

 oo, žiūrėk jau koks aukštas KB, džiugu :) Aš skaičiavau su istorijos 95%, tai 20,08 gavosi :)

 Perskaičiavau, gavau vėl tuos pačius 19,52, pridėjau ne vietoj vienetą :D Na o tau su 20,08 durys plačiai atvertos :) Cecilie Hauglund gera dėstytoja, pasisekė, jeigu rinkaisi norvegų k.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:13:15 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
senas_von_krienas rašė:
atvirkštukė rašė:
senas_von_krienas rašė:
atvirkštukė rašė:

 Taip, šita :) ačiū labai ! :)

 19.72 arba nuskaičiavau į plačias tėviškės pievas :D

 oo, žiūrėk jau koks aukštas KB, džiugu :) Aš skaičiavau su istorijos 95%, tai 20,08 gavosi :)

 Perskaičiavau, gavau vėl tuos pačius 19,52, pridėjau ne vietoj vienetą :D Na o tau su 20,08 durys plačiai atvertos :) Cecilie Hauglund gera dėstytoja, pasisekė, jeigu rinkaisi norvegų k.

 Vis tiek aukštas KB, neprarask vilties :) o su kokiu istorijos balu skaičiavai? Taip, 1-u numeriu rašiau norvegų kalbą:) o iš kur žinai apie šią dėstytoją?

 Su 96, gal per aukšti siekiai, bet... :D Apie dėstytoją girdėjau, kad geras žmogus, nors čia gali būt tik gandai. apskritai, skandinavų dėstytojai ne lietuviško būdo "ark ir melskis", manyčiau :) Ir šiaip, skandinavistikos centre ganėtinai draugiška aura, gal dėl to, kad nedaug žmonių mokosi, pažįsta vieni kitus ir dėstytojai daugiau laiko skirt gali kiekvienam, negu šimtui, sėdinčiam auditorijoj :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:14:59 | Nuoroda
Guvilė rašė:

O sakykit kuo skiriasi skandinavų filologija nuo skandinavistikos?

 Sinonimai, manyčiau. Nors be pagrindinės kalbos mokaisi ir apie viso Šiaurės šalių regiono istoriją, kultūrą.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:26:09 | Nuoroda
pievava rašė:

kad ir kaip keista bet ne... bet masciau taip: viskas kas su mateika atmetu, nes tai tikraii ne man.. na i medicina tai jau gal per velu;D o visos tos vadybos tai kazkaip neidomiai... ;] o cia galvoju nors kalbas ismoksiu, tai visur pravers.. bet dabar bijau, nes lygis mano tai ganetinai zemas, nezinau ar susidorosiu

 Žemas? o_O Sprendžiant pagal lietuvių ir abglų rezultatus jis ganėtinai aukštas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:27:50 | Nuoroda
mejayte rašė:

 Nežinau ką daryt, šiaip rašiau teisę VU pirmu nr., dabar antru parašiau anglų filologiją, bet galvoju gal ją reiks nugrūst į sąrašo galą, nes mintis, kad reiks daug skaityti- nedžiugina.  Šiaip keikiausi, kai pamačiau kad lietuvių k. lemia daugiausiai, bet kai gavau rezultatus tai pažiūrėjau, kad gal ir neblogai. :D

 Teisėj irgi reikia daug skaityt, kodeksus visokius, komentarus, etc :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:36:39 | Nuoroda

Dar suremontavo patalpas, tai iš viso gerai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:38:22 | Nuoroda
mejayte rašė:

 Na šitą tai žinau, tačiau pats žodis ,,filologija" mane truputį šiurpina. :D

 Labiau, negu filosofija, bibliotekininkystė, muziejininkystė ar archyvistika? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 15:58:17 | Nuoroda

Gali pasimokyt metus, pažiūrėsi, patiks ar ne :) Gal kuris pasirenkamasis dalykas užkabins :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 19:22:43 | Nuoroda

Taip, viena perspektyviausių specialybių VUFF. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-05 20:11:48 | Nuoroda
pievava rašė:

aciu uz gerus zodzius..padrasinote

 Sėkmės stojant :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:36:10 | Nuoroda

Gal. Labai didelis gal :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:57:29 | Nuoroda

Įdomu, į kurią grupę priskiria besimokiusius prancūzų kaip 3 užsienio? Į pradinukų, tikiuosi :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:24:36 | Nuoroda

Klausimas: skandinavistikoj reikalauja mokytis senosios islandų kalbos, ar pas jus reikia mokytis kurios nors praktiškai mirusios kalbos, pvz. lotynų? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:13:29 | Nuoroda

Aišku, ačiū :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 15:44:26 | Nuoroda

Konkursas visada didelis :D Ir faktas, kad šiemet priims po 8 žmones į kiekvieną kalbą visai neguodžia :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:05:23 | Nuoroda

www.skandinavistika.flf.vu.lt/upl/File/Skandinavistika_BA.pdf <----- Čia ankstesnių priėmimų kandidatų ir įstojusiųjų statistiniai duomenys :)

Dėl žmonių grupėje skaičiaus, čia forume yra nuoroda į klausk.vu.lt atsakytą klausimą, sakė, kad planuoja priimt po 8 žmones :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:06:53 | Nuoroda

klausk.vu.lt/component/jooanswers/details/kiek---moni-----iemet-bus-priimta------ved----norveg---kalbos-studijas_4695 Štai

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:15:14 | Nuoroda
apsikabinkim rašė:

 Ačiū už informaciją. Regis, su skandinavistika jau reikia pradėt atsisveikinti :/

 Kodėl? tavo aukštas lietuvių rezultatas, o kadangi jo svertinis koeficientas 0,4, jeigu istorijos gausi virš 90, turėsi aukštą KB :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:12:58 | Nuoroda
Guvilė rašė:

Mano KB 19,98 :) Tai jau ir aš pradedu abejoti savo šansais :))))

 Tada man su savo 19.54 iš viso lieka patylėt :D