Vartotojo zMoGaS pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-07 12:29:44 | Nuoroda
E rašė:

Ai jooo, 20,6, apsikaičiavau.

 Visiem pasitaiko :)

Žinutė parašyta: 2011-07-08 21:31:20 | Nuoroda
sanemis rašė:
Gourmandises rašė:

reikia uzsienio kalbos egzo stojant? o tai paskui is veterinarijos i bendraja medicina pereit galima? paaiskinkit bukam zmogui, busiu dekinga

 Užsienio kalbos egzamino stojant nereikia. Reikia chemijos arba matematikos, lietuvių ir biologijos egzaminų.  Yra galimybė persinešti krepšelį, bet žmonių medicina kainuoja brangiau, tai skirtumą reiktų susimokėti. 

 Man rodos, kad i veterinarija tik chemijos egzas tinka, o ne matiekos arbachemijos

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:20:07 | Nuoroda
WakingLife rašė:

Aš ir parašiau vet. medicina pirmu numeriu, tikiuosi pakliūti.

 Busim kolegos :) O kaip egzaminus islaikei?

Žinutė parašyta: 2011-07-11 18:07:19 | Nuoroda
Angelique rašė:

Sveiki!:) Norejau paklausti ar cia visi is Kauno yra? ar is VIlniaus irgi  ? :) tiesiog idomu kaip ten reikalas su bendrabuciais :) kada reikia rasyti prasyma nezinote? :)

 Senesnese temose skaiciau, kad prasyma reikia rasyt nuvaziavus sutarties pasirasyt, bet nezinau kaip viskas is tiesu viskas :) As irgi planuoju bendrabuty gyvent :)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 19:20:11 | Nuoroda
Angelique rašė:

 Puiku! ) o pati is kur? Vilniaus? :) ziuriu balai pas visus, kurie cia rasho, tai kieti, jau baisu kad kartele pakils nuo 15.96 iki 19 ;DD 

 As tai isvis is Panevezio rajono :D Baisiausia, kad teks su kokiom baisiom kambariokem gyvent...Del karteles tai su 19 jau beveik medikus prisivytumem :D Siap tai juk nepadidejo veterinaro specialybes prestizas ar populiarumas, taip, kad abejoju, kad min balas labai kils :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 08:29:11 | Nuoroda

 O kodel jus norit i veterinarija? Cia siaip idomu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 15:16:16 | Nuoroda

 Mane paskatino meile gyvunams ir manymas, kad kazka galiu pakeisti :) Dar baltas chalatas traukia :) Tik dabar baisu, kad nesugebesiu preparuot, bus baisu, slykstu ir t.t....

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:35:21 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
zMoGaS rašė:

 Mane paskatino meile gyvunams ir manymas, kad kazka galiu pakeisti :) Dar baltas chalatas traukia :) Tik dabar baisu, kad nesugebesiu preparuot, bus baisu, slykstu ir t.t....

 O paprastos medicinos nesvarstei? Laisvai istotum su savo balais, chalata ten irgi gautum, o pakeisti taip pat daugiau kazka galetum :D

 Kai suzinojau balus, tai tada pradejau svarstyt :) Taciau nors ir zmones myliu, bet gyvunams jauciuose reikalingesne :)  Sirdis suvirpa vien pamacius pilnas pakambes beglobiu gyvunu ar tas faktas, kad daznai nesuteikiama veterinaro pagalba, nes seimininkai mano, kad "ai, praeis" Gal ir naivoka, bet tiesiog jauciu, kad ten mano vieta :)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:36:56 | Nuoroda
erika_amerika rašė:

As tai kaip tik paranojiskai myliu gyvunus :D ir siaip tai mano vaikystes svajone,tevai noredami atbaidyt nuo sios idejos buvo surenge savaite veterinarijos klinikoj... Visa savaite pas pazystama vet.gydytoja praleidau klinikoj stebedama operacijas ir siaip ivairias proceduras. Kraujo upes ir kartais is tiesu ziauri smarve neatbaide, taigi beliko tik istot, o jau dvoka ir krauja iveiksiu, manau tikrus gyvunu myletojus tai taip pat neatbaidys :)

 Va cia tai pasaukimas :) Na, man irgi nei puliai, nei kraujas neslykstu :)  BET...niekad negali zinot kaip i tai sureaguos tavo skrandis :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 19:40:30 | Nuoroda

 Kur visi dingot ? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:41:31 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

 O gaila:)  Tokia gera chebra buvo susirinkus :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:50:41 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:

 Kur visi dingot ? :D

 Nebenorim būt veterinoriais matyt.

 

 O gaila:)  Tokia gera chebra buvo susirinkus :)

 Atsiras ta chebra, jokinu ;D supranti vasara dabar, visi garina prie vandens ar šiaip su draugais, tingisi tupėt prie to pc ;D

 As irgi joikinau :D tik gal zvenga ten det reikejo :)  Vakar kol manes pacios nebuvo tai visi kazkokie itartinai aktyvus buvo, o dabar - ramu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:57:53 | Nuoroda
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Man irgi tas idomu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 20:59:46 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Veterinoriams nereik manrodos, tik medikams, nes jiem ten yra kažkokia anglų kalbos paskaita ;D

 Ir veterinaram yra uzsienio kalbos paskaitos lyg ir :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:04:22 | Nuoroda
Simonaitis rašė:
zMoGaS rašė:
Simonaitis rašė:
WakingLife rašė:

Beje, kiek teko girdėt medikams reikės laikyti kažkokį anglų testuką nuvažiavus į LSMU, veterinarams irgi reikės? Ar aš čia ką nors ne taip supratau?

 Veterinoriams nereik manrodos, tik medikams, nes jiem ten yra kažkokia anglų kalbos paskaita ;D

 Ir veterinaram yra uzsienio kalbos paskaitos lyg ir :)

 Gali būt, dar girdėjau pagal tą anglų kalbos testo išlaikymą, juos skirsto į grupes, ir dar žinau, kad gali ir prastai išlaikyti ir pateksi į draugiškesnę grupę, nes tie kurie gerai išlaiko, dažniausiai būna gudročiai ir savanaudžiai, kurie nelabai nori dalintis konspektais ir t.t :D

 Skaiciau ir as mediku foruma :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:20:25 | Nuoroda
WakingLife rašė:

Na, nuvažiuosim ir pamatysim ar reiks tą anglų testą laikyt ar ne   matėt jau yra LVA studijų planai 

 Nemaciau, varau paziuret :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:37:50 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Pernai nereikėjo laikyti anglų testo ;D iš  vis pirmame kurse nėra anglų paskaitos. Nebent kas kaip pasirenkamąjį pasiimsit.

 O pagal ka i grupes skirsto? Burtu keliu ? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:46:47 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Kažkaip tikrai neįsivaizduoju pagal ką skirsto :) visose grupėse, kad būtų panašus mokančių ir ne santykis gal. Ir buvo šiemet vienoje grupėje daug ištekėjusių moterų ;D o šiaip iš lempos man atrodo

 Cia geras :) O siaip, linksma LVA, idomu mokytis?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 21:50:11 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Labai žmogiški ir mieli dėstytojai :) gerai, nes duoda pjaustyti, preparuoti. Dalykai tikrai įdomūs kam aišku patinka biologija :) žmonės įstoję būna labai mieli, šilti ir geranoriški, smagūs. Ir bendrabučiai geri ;D

Jau  per Litexpo studiju muge girdejau, kad destytojai geri :) O biologija tai tikrai patinka, cia faktas :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:01:15 | Nuoroda

 O kada leidzia preparuot? :)