Vartotojo zMoGaS pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-16 21:51:04 | Nuoroda

 Tikekimes, kad visi cia besireiskiantys istotu ir dar gautu finansavima :)

Žinutė parašyta: 2011-07-16 22:40:46 | Nuoroda
Nėja. rašė:
zMoGaS rašė:

 Tikekimes, kad visi cia besireiskiantys istotu ir dar gautu finansavima :)

 Nuosirdziai visiems to linkiu, nors pas mane vet. medicina ir ne pirmajame 3-tuke, bet vis tiek yra. :) Gailiuos, kad pernai jos nebuvau itraukusiu i savo sarasa. :)

 Aciu :) O tu antrus metus stoji vel?

Žinutė parašyta: 2011-07-17 09:49:08 | Nuoroda
Nėja. rašė:
Ighnaz rašė:
Nėja. rašė:
zMoGaS rašė:
Nėja. rašė:
zMoGaS rašė:

 Tikekimes, kad visi cia besireiskiantys istotu ir dar gautu finansavima :)

 Nuosirdziai visiems to linkiu, nors pas mane vet. medicina ir ne pirmajame 3-tuke, bet vis tiek yra. :) Gailiuos, kad pernai jos nebuvau itraukusiu i savo sarasa. :)

 Aciu :) O tu antrus metus stoji vel?

 Taip, bandysiu laime vel. :D Pernai menesi pastudentavau, supratau, kad ne man ir meciau, isvariau i uzsieni uzdarbiauti, ka darau ir iki siol. :D Siaip visai gavosi gerai, pasauli pamaciau ir dabar sau galiu ramiai galvoti apie studijas, kad nereikes is tevu pinigu prasyt bent jau 2 metus drasiai, jei pasirinksiu mokama vieta, o paskui jau gali reikti ir is tevu pakaulinti. :D nors siaip tikiuos per vasaras uzsidirbti kazkiek, nes darbo nebijau. :)

 Ka studijavai ta menesi jei nepaslaptis?

 Aj, nenoriu net ir prisiminti... ;DD Nes geda, kad tokia spec. isvis buvau itraukus i savo sarasa..;))

 Nera ko gedytis, visi mes cia savi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 17:45:32 | Nuoroda

 Sveiki :) Gal yra zinanciu kokiu dokumentu reikia norint gauti bendrabuti ? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:53:08 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

4.2.1. Prašymą rektoriui;

4.2.2. Pažymą apie šeimos sudėtį ir deklaruotą gyvenamąją vietą;

4.2.3. Pažymą apie paskutinių 3 mėnesių tėvų darbo užmokestį;

4.2.4. Dvi nuotraukas 3 x 4 cm.;

4.2.5. Socialinį remtinumą liudijančius dokumentus (abiejų tėvų ar vieno iš tėvų mirties liudijimus, ištuokos liudijimą, abiejų tėvų, vieno iš tėvų arba paties studento nedarbingumo lygio pažymą).\

 

Cia taip KMU raso, dabar kai susijunge neturetu skirtis turbut.

 Aciu. O galbut kas nors is esamu studentu galetu pasireiksti? Man gali buti sudetinga gaut kai kuriuos dokumentus, nes sekretore atostogauja... Senesnej temoj buvo rasyta, kad visi norintys nekaunieciai gauna bendrabuti ir be pazymu.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 18:53:05 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Man įdomu ką mąsto LVA . Jau baiginėjasi prašymų padavimo laikas , o šie dar ruošia, tai ką seniai reikėjo.  ,,2011 metų priėmimo taisyklės ruošiamos...''

 Nebera nei LVA, nei KMU, tai ir LVA tinklalapy nieko geresnio nerasi. Taisykles yra www.lsmuni.lt

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:38:15 | Nuoroda

 Mane irgi prieme :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 08:43:42 | Nuoroda
Angelique rašė:
zMoGaS rašė:

 Mane irgi prieme :)

 Kur emocijos? :D

 Sudetinga mano kompe sauktukus padet :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:11:48 | Nuoroda
Angelique rašė:
Perkunas rašė:

Bet tai ka tu gali... 19.24 balas, parasiau devintoj vietoj veterinarija ir ve - kvietimas... Nu ir aisku vnf kvietimas medicina... Po velniu kaaaaaaaaa daryt :D visad megau gyvunelius, bet kazkaip keista nuo medkes ir odont. pereit link gyvuneliu.... trampampam, pasimetes vapsie...

 Veterinarija nera niekuo blogesne, nei odontologija)  galesi savo klinika atidaryti ir daryti savo tuos pinigus, kaip matau del ju i medicina stoji ;/// 

 

 As pritariu, kad veterinarija nekiek neblogesne, nei medicina. Knisa tas požiūris, kad vet.mediciną laiko prastesne. Perkune, jeigu tikrai mediciną renkiesi dėl pinigų užkalimo, tai neisivaizduoju kaip mokytis tik dėl babkių. Bet kokiu atveju, linkiu stiprybės :)

Žinutė parašyta: 2012-08-20 11:38:13 | Nuoroda

 Sveiki :) Na, 5 VA yra geriausias VA bendrabutis pagal išplanavimą, nes jie yra šeimyninio tipo : bloke yra vonia, tualetas ir atskira virtuvė, kai tuo tarpu, 7 VA bloke yra tik tualetas ir kriauklė, virtuvė yra bendra visam aukštui, o dušai yra rūsyje. Bet kokiu atveju, gyvenimas bendrabutyje bus tikrai smagiai studentiškas, ko jums visiems vetams ir linkiu :)

Žinutė parašyta: 2012-08-21 09:15:56 | Nuoroda
Spekneatspesi rašė:

zMoGaU, o kokie atsiliepimai apie 6-aji VA? :) 

 Na, 6 VA yra tokio pat tipo kaip ir 7 bendrabutis, tik 6 bendrabutis yra laikomas ramiausiu, nes turi griežtesnes budėtojas :)

Žinutė parašyta: 2012-08-21 09:16:53 | Nuoroda
sunny123 rašė:

 zMOgau gaila, bet aš ne būsima veteinarė, o odontologė tad jaučiu atstumas iki medicinos akademijos bus nemažas..

 Nuo bendrabučio iki medicinos akademijos autobusu ar troleibusu kažkur max 15 min :)