Vartotojo rytoj bus geriau;) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-10 18:55:04 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Mano nuomone, laisvai patektum į kolegijas. Siūličiau farmakotechnika, jei patinka chemija ir nori būti turtingas :D po to tektų baigti išlyginamąsias  ir gautum farmacijos magistrą

 Chemija patinka, į savo prašymą įtraukiau Kauno kolegija, daug žmonių sako, kad ten daug praktikos,o tai pliusas didelis, taip pat parašiau slaugą, bet nemanau, kad galėčiau iš jos kažką ,,išpešti,, O kiek maždaug trunka tos išlyginamosios studijos?

Žinutė parašyta: 2011-07-10 19:25:23 | Nuoroda

Su kokiu KB bandysit stoti į LSMU vf?:)Arba vnf?:/(mediciną)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:51:49 | Nuoroda
Dovilez rašė:

Sveiki :) gal kas tiksliai zino kokius dokumentus reiks nusivesti i univera kai jau istosim? :)

 Na, ir man įdomu, ar ten reikia sveikatos pažymos, ar ją vėliau atnešti reikia?

Žinutė parašyta: 2011-07-16 17:01:12 | Nuoroda

Kaip manote, su kokiu konkursiniu balu būtų įmanoma papulti į farmaciją(LSMU), vf?Ar yra tikimybės su 18,48???Helppp....

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:38:31 | Nuoroda
Jeepay rašė:

Atsirado konkursiniai balai

 O tai ten ta prasme jau mano kb, ar rodo, kokio reikia i ta specialybe?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 11:43:43 | Nuoroda
Jeepay rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:
Jeepay rašė:

Atsirado konkursiniai balai

 O tai ten ta prasme jau mano kb, ar rodo, kokio reikia i ta specialybe?

 Tavo KB ;)

 

 Didesnis nei pati skaiciavau:)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 16:50:39 | Nuoroda

Kokie šansai farmacijai vf LSMU su KB 18,66?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 12:36:15 | Nuoroda

Klausimas: ar varant pasirašyti sutartį reikia pasidaryti paso, atestato kopiją?

Žinutė parašyta: 2011-07-24 21:43:41 | Nuoroda

Niekaip nesuprantu, tai ar reiks ten kažkokio notaro patvirtinim?:/O tuos 120 litų galima pervesti iš kokio nori banko, ar tik to, kuriame turi sąskaitą?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 16:04:59 | Nuoroda

Man irg įdomu, kiek tas notaro patvirtinimas kainuoja?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 18:14:30 | Nuoroda
Light Arus rašė:

bendrabuciu
Dokumentai:
• Prašyma rektoriui;
• Pažyma apie šeimos sudeti ir deklaruota gyvenamaja vieta;
• Pažyma apie paskutiniu 3 menesiu tevu darbo užmokesti;
• Socialini remtinuma liudijancius dokumentus (abieju tevu ar vieno iš tevu mirties liudijimus, ištuokos liudijima, abieju tevu, vieno iš tevu arba paties studento nedarbingumo lygio pažyma).

stipendija
Socialines stipendijas gali gauti studentai, atitinkantys bent viena iš kriteriju ir pateike atitinkamus dokumentus:
1. Fondo direktoriaus nustatytos formos prašymas skirti socialine stipendija
2. Asmens tapatybe patvirtinancio dokumento kopija
3. Dokumentai, patvirtinantys, kad studentas atitinka bent viena iš nurodytu kriteriju :
-esantys iš nepasiturinciu šeimu ar vieni gyvenantys asmenys, turintys teise gauti arba gaunantys socialine pašalpa pagal Lietuvos Respublikos pinigines socialines paramos

 

nepasiturincioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims istatyma. Pateikiami dokumentai:

• pažyma iš savivaldybes apie gaunama ar turima teise gauti socialine pašalpa;
• pažyma apie šeimos sudeti;
- turintys 45 proc. ar mažesni darbingumo lygi arba sunku ar vidutini neigalumo lygi. Pateikiami dokumentai:
• darbingumo lygio pažymos arba neigaliojo pažymejimo kopija;
-kuriems iki pilnametystes istatymu nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rupyba) arba kuriu tevai (turetas vienintelis iš tevu) yra mire. Pateikiami dokumentai:
• abieju tevu arba vieno tureto iš tevu mirties liudijimu kopijos bei studento gimimo liudijimo kopija arba teismo nutarimo kopija apie paskirta globa.

 O tai tuos dokumentus jau reikia turėti tada, kada vaziuoji sutarties pasirasyti su mokykla, ar kada per pasirašymą užpyldai prašymą, kad nori bendrabučio ir soc stipendijos?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:43:42 | Nuoroda

SVARBUS KLAUSIMAS: jei pirmam etape aš pasirašau sutartį su pvz 7nr. Kauno kolegija farmakotechnika ir dalyvauju ANTRAME ETAPE. Jeigu gaučiau pasiūlymą studijuoti iš 1-3 vietų ir norėčiau pasirašyti sutartį, tai ar galėčiau nutraukti su kauno kolegija jau esamą sutartį?HELP!!!


Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:44:02 | Nuoroda

SVARBUS KLAUSIMAS: jei pirmam etape aš pasirašau sutartį su pvz 7nr. Kauno kolegija farmakotechnika ir dalyvauju ANTRAME ETAPE. Jeigu gaučiau pasiūlymą studijuoti iš 1-3 vietų ir norėčiau pasirašyti sutartį, tai ar galėčiau nutraukti su kauno kolegija jau esamą sutartį?HELP!!!


Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:53:14 | Nuoroda
Karolinuke rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:

SVARBUS KLAUSIMAS: jei pirmam etape aš pasirašau sutartį su pvz 7nr. Kauno kolegija farmakotechnika ir dalyvauju ANTRAME ETAPE. Jeigu gaučiau pasiūlymą studijuoti iš 1-3 vietų ir norėčiau pasirašyti sutartį, tai ar galėčiau nutraukti su kauno kolegija jau esamą sutartį?HELP!!!

 ligtais kai pasirasai sutarti jau buna viskas

 kažkur čia esu girdėjus , kad kitame etape gali dalyvauti tiktada, jeigu pasirašai sutartį?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 10:57:41 | Nuoroda
Alyva rašė:

Antrajame etape gali dalyvauti stojantieji:

* jeigu pirmojo etapo metu nepriimtas pasiūlymas studijuoti 1–3 pageidavimais
pasirinktoje valstybės finansuojamoje studijų vietoje, antrajame etape
dalyvaujama tik dėl valstybės nefinansuojamų vietų;

* jeigu pasirašyta valstybės finansuojamų studijų sutartis su aukštąja
mokykla, galima dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės
nefinansuojamų studijų vietų;

* jeigu pasirašyta valstybės nefinansuojamų studijų sutartis su aukštąja
mokykla ir jeigu pirmojo etapo metu negautas pasiūlymas studijuoti 1–3
pageidavimais valstybės finansuojamoje studijų vietoje, galima dalyvauti
antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų studijų vietų;

* jeigu negautas joks kvietimas, antrajame priėmimo etape galima dalyvauti
tiek dėl valstybės finansuojamų, tiek dėl valstybės nefinansuojamų studijų
vietų.

 Ačiūūūū:)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:19:39 | Nuoroda
Laura L. rašė:

 O jei istojau i vf, tai pasirasius sutarti antram etape i vf jau nebegaliu pretenduot?

 nebegali

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:30:47 | Nuoroda

ŽODŽIU baigiu išprotėti, nuotaika siaubinga.Taip norėjau į LSMU , bet pasiūlė LSMU farmacija vnf ir kauno kolegiją farmakotechniką vf, nebežinau, ką daryti, ar dalyvauti tam antram ture, nes pirmoj vietoj bandziau farmacija vf, antroje visuomenės svekatą vf, trecioj slaugą vf ir nepatekau, nors balas 18,66.O dar buvau girdėjus, kad kai pasirasai sutarti LSMU VNF reikia kazkoki pradini inasa moketi???

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:55:58 | Nuoroda
erika^^ rašė:

Martina, o į vf ar vnf įstojai?

Aš ryt važiuosiu dokumentų tvarkytis, jei man visdar paliks vnf vietą :}

 O iki kada rekia sumoketi pradni inasa uz farmacijos studijas vnf vietoj?Beje, gal kas zinot ar yra vilciu su kb 18,66 per antra ar papildoma etapa istoti i vf/?/?/??/?///????farmacija?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:59:52 | Nuoroda

Sveiki, kas įstojo?Gal žinote, kaip nuvaziuoti iki to pramonės prospekto?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:16:29 | Nuoroda

Kas į farmakotechniką?