Vartotojo rytoj bus geriau;) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:06:42 | Nuoroda

SVARBUS KLAUSIMAS:kaip manote ar patekciau antru arba treciu etapu i farmacija lsmu vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 18:08:19 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:

SVARBUS KLAUSIMAS:kaip manote ar patekciau antru arba treciu etapu i farmacija lsmu vf?

 kb 18,66

Žinutė parašyta: 2011-07-27 10:06:30 | Nuoroda
EvelinaG rašė:

Sveiki, TVM rekvizituose parasyta Pinigus prasome moketi visuose AB SEB banko filialuose ir klientu aptarnavimo skyriuose. Tai reiskia, kad man butinai reikia moketi is SEB banko? Negaliu sumoketi is kito banko?

 Man iskilo toks pats klausimas, nes turiu tik snore saskaita?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:51:59 | Nuoroda
lolamona rašė:

kas į farmakotechniką?:)

 AŠ !!!

Žinutė parašyta: 2011-07-27 17:54:34 | Nuoroda

Kas į fuxų stovyklą?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:25:46 | Nuoroda

BŪSIMIEJI FARMAKOTECHNIKAI, man iškilo labai didelis klausimas: daug kur skaičiau, kad jau 2011 bus nutrauktas farmakotechnikos išlyginamosios studijos, ir turėjo būt nuspręsta, ar jas pratęsti?Tai pat, kad farmakotechnikai negaus darbo valstybinėse įmonėse?Padėkit, nes esu visiškai sutrikus, kokios perspektyvos?

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:13:50 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:

BŪSIMIEJI FARMAKOTECHNIKAI, man iškilo labai didelis klausimas: daug kur skaičiau, kad jau 2011 bus nutrauktas farmakotechnikos išlyginamosios studijos, ir turėjo būt nuspręsta, ar jas pratęsti?Tai pat, kad farmakotechnikai negaus darbo valstybinėse įmonėse?Padėkit, nes esu visiškai sutrikus, kokios perspektyvos?

 EIIIIII?ATSILIEPIT KAS NORS?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 08:56:37 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:

BŪSIMIEJI FARMAKOTECHNIKAI, man iškilo labai didelis klausimas: daug kur skaičiau, kad jau 2011 bus nutrauktas farmakotechnikos išlyginamosios studijos, ir turėjo būt nuspręsta, ar jas pratęsti?Tai pat, kad farmakotechnikai negaus darbo valstybinėse įmonėse?Padėkit, nes esu visiškai sutrikus, kokios perspektyvos?

 EIIIIII?ATSILIEPIT KAS NORS?

 Somebody....

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:01:27 | Nuoroda

BŪSIMIEJI FARMAKOTECHNIKAI, man iškilo labai didelis klausimas: daug kur skaičiau, kad jau 2011 bus nutrauktas farmakotechnikos išlyginamosios studijos, ir turėjo būt nuspręsta, ar jas pratęsti?Tai pat, kad farmakotechnikai negaus darbo valstybinėse įmonėse?Padėkit, nes esu visiškai sutrikus, kokios perspektyvos?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 09:17:43 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:

BŪSIMIEJI FARMAKOTECHNIKAI, man iškilo labai didelis klausimas: daug kur skaičiau, kad jau 2011 bus nutrauktas farmakotechnikos išlyginamosios studijos, ir turėjo būt nuspręsta, ar jas pratęsti?Tai pat, kad farmakotechnikai negaus darbo valstybinėse įmonėse?Padėkit, nes esu visiškai sutrikus, kokios perspektyvos?

 EIIIIII?ATSILIEPIT KAS NORS?

 Somebody....

 ???

Žinutė parašyta: 2011-07-28 16:25:06 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
Jolanta* rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:

BŪSIMIEJI FARMAKOTECHNIKAI, man iškilo labai didelis klausimas: daug kur skaičiau, kad jau 2011 bus nutrauktas farmakotechnikos išlyginamosios studijos, ir turėjo būt nuspręsta, ar jas pratęsti?Tai pat, kad farmakotechnikai negaus darbo valstybinėse įmonėse?Padėkit, nes esu visiškai sutrikus, kokios perspektyvos?

 Išlyginamųjų studijų šioj spec nuo kitų metų nebebus.deja :( Kad negaus darbo niekur negirdėjau, bet manau, kad kas ieškos, tas ir gaus to dabo baigęs ir kolegiją. Reikalingi ir farmakotechnikai :) beja, įstojai čia? :)

 

 Taip, studijuosiu Kažką dar girdėjau, kad galbūt pratęs tas išlyginamąsias studijas, bet nežinia....Važiuosi į stovyklą pirmakursių?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:51:03 | Nuoroda
Jolanta* rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:

 Taip, studijuosiu Kažką dar girdėjau, kad galbūt pratęs tas išlyginamąsias studijas, bet nežinia....Važiuosi į stovyklą pirmakursių?

 Gal pakeis, jei pamatys, kad nieko gero nesigauna per ateinanciu metus :) aš tai nevažiuosiu, o tu turbūt važiuosi? :)

 Bandysiu vaziuoti:)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-29 13:46:53 | Nuoroda

LABAI SVARBUS KLAUSIMAS: dabar aš įstojau į farmakotechniką, kauno kolegiją.Tarkim aš kitais metais norėsiu perstoti, pvz i LSMU FARMACIJĄ , tai ar man vėl reikės perlaikyti brandos egzaminus, ar galėsiu bandyt stoti su jau  esamais.Šiais metais gavau pasiūlymą į vnf lsmu farmacja...., bet atsisakiau, padariau didele klaida.....

Žinutė parašyta: 2011-07-29 22:19:34 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
rytoj bus geriau;) rašė:

LABAI SVARBUS KLAUSIMAS: dabar aš įstojau į farmakotechniką, kauno kolegiją.Tarkim aš kitais metais norėsiu perstoti, pvz i LSMU FARMACIJĄ , tai ar man vėl reikės perlaikyti brandos egzaminus, ar galėsiu bandyt stoti su jau  esamais.Šiais metais gavau pasiūlymą į vnf lsmu farmacja...., bet atsisakiau, padariau didele klaida.....

 Dar siektiek pasistengus ir siemet patektum i ta pacia vnf farmacija ;)

 O del kitu metu egzaminu kaip, reiketu vel visus perlaikyti, ar tik tuos, kurie nepasiseke?

Žinutė parašyta: 2011-07-31 00:19:20 | Nuoroda

o pvz jeigu studijuoji kolegijoje ar kitoje mokslo istaigoje , ar neatsiranda jokiu kliuciu perstoti?Pvz po pirmu metu?

Žinutė parašyta: 2011-07-31 11:38:30 | Nuoroda
rytoj bus geriau;) rašė:

o pvz jeigu studijuoji kolegijoje ar kitoje mokslo istaigoje , ar neatsiranda jokiu kliuciu perstoti?Pvz po pirmu metu?

 ?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 14:13:42 | Nuoroda
  • su kokiu balu istojote i farmacija vf?
Žinutė parašyta: 2011-08-01 15:21:29 | Nuoroda

?

Žinutė parašyta: 2011-08-08 17:12:16 | Nuoroda
Mazhylea rašė:

kas i fuxus rugpjucio 22-24d? :) beje gal kas istojote i mediju technologijas? :))

 AŠ Į fuxus:)!!!

Žinutė parašyta: 2011-08-10 16:04:20 | Nuoroda

Sveiki, su kokiu kb įstojote į vnf?