Vartotojo AdasLv pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-26 14:59:44 | Nuoroda

Tokiį fenomeną radau žurnale "KurStoti": Kmu paskutinio kviečiamojo balas ~15, o praėjusiais metais po stojimų kmusa forume radau 19,12... Tai turiu tokį buką klausimą WTF?????????

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:18:09 | Nuoroda

Na nelabai noriu tikėt, nes, jei tikrai su tokiu balu įstojo, man labai gaila visų balių, kurių atsisakiau tam, kad apsaugočiau savo pilkąsiąs ląsteles :D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 16:24:45 | Nuoroda

Juodraštį poemas rašyk vertintojam nieko nebus, nes žiūri tik į atsakymus...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:53:57 | Nuoroda
hipopotamas rašė:

 Kaip manot, ar 19,36 kb užtenka stojant į mediciną? Labai jau bijau, kad ant ribos...

 Riba... Nes bl, kaip visi gerai išlaikė egzus...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:04:30 | Nuoroda

Lamabpo skaičiuoklė nemeluoja? Kažkaip godlike dabar jaučiuos pagal tą skaičiuoklę, o pagal baluskaiciuokle.lt jaučiu didelį spaudimą  :|

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:13:26 | Nuoroda
AdasLv rašė:

Lamabpo skaičiuoklė nemeluoja? Kažkaip godlike dabar jaučiuos pagal tą skaičiuoklę, o pagal baluskaiciuokle.lt jaučiu didelį spaudimą  :|

 

Žinutė parašyta: 2011-07-01 10:47:29 | Nuoroda
giedreee rašė:
AdasLv rašė:

Lamabpo skaičiuoklė nemeluoja? Kažkaip godlike dabar jaučiuos pagal tą skaičiuoklę, o pagal baluskaiciuokle.lt jaučiu didelį spaudimą  :|

 kaip tik Lamos skaičiuoklė gera yra :) ten baluskaičiuoklė nesąmones rodo :)

 Nuostabu, nes konkursinis 0,9 negali kilt :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:26:26 | Nuoroda
Zuvedra rašė:
sprikta rašė:

Lt gavau 77, o bio 92.. Taip prastai islaikius jau viskas, neistosiu, kaip manot ???? ;( mąstau lt apeliuot, ką patartumėte ?

 Jei chemija bus gerai,tai, manau, yra sansu :)

 Jei chemija virš 80 turėtum įstoti, žinoma, jei KB nekils stipriai :(

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:27:04 | Nuoroda
****** rašė:

 Nu ką gi jūs apsiašaroję veiksit medicinoj? :D Juokinga, kad būsimieji medikai su 90 plius egzaminų rezultatais sėdi ir verkšlena :DD Įstosit , vaikai mano :)

 Empatizuosimės su pacientais...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:31:08 | Nuoroda
_Rikule_ rašė:

kazkas klause kaip rezultatai..as ir nusivylus:) daug mokiaus ir nieko gero

 LOTERIJA... Aš labai lietuvių rezultatu buvau nusivylęs, nes atrodo mokiaus, o tie, kurie nesimokė, gavo daugiau :(

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:46:59 | Nuoroda
doubtful rašė:

Nepriklausomai nuo to ar pasirašysite mokamos vietos sutartį ar ne dėl vf vietų
galėsite dalyvauti per kitus etapus.

kaip įdomiai.. buvau įsitikinus, kad pasirašai sutartį ir pasitrauki iš žaidimo..

 

 aš irgi taip mąsčiau, iki dabar :|

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:04:08 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

fail:(

 Koks fail? :D Jei gausi chem 85+, nemokamas jau tavo rankose...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:07:54 | Nuoroda
mykolas rašė:

  Norejau paklaust,jeigu turiu lietuviu mokyklini ir noriu stot i siauliu kolegija,balas atitinka valstybes finansuojama.Ar privaloma lietuviu valstybinis,norint i nemokama istot?

 ne...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:52:50 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

papildomi balai skiriami už tarptautines ir respublikines olimpiadas, patvirtintas švietimo ministro, bei jaunųjų mokslininkų konkursą:) tai keletą menkučių laimėjimų turiu :>

 monster... 2 taškai jau daug laimėjimų :(

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:12:21 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

tai kad už vieną 3 vietą duoda 1 tašką, nesunku gi, tik kad, aišku, žiauriai padidina KB..

 Na aš net respublikiniam nedalyvavęs etape... Kuo daugiau turi - tuo daugiau nori :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:19:45 | Nuoroda
Eglė* rašė:
asima rašė:

 mano 55 taškai 86 balai, jomajo, 9 taškais mažiau, tai ir 9 balais iš 100 turėjo būti mažiau. Pagal 2010, 2009 m būčiau turėjus apie 97 balus, kaip NEC sakičiuoja. Šiandien portaluose rašo, kad NEC egzaminų verinimą politizuoja, NECo direktorius Zybartas pripažino, kad iš dalies. Ko jie tiek ilgai tempia dėl vertinimo, visą mėnesį. Egzaminai-politika, įsivaizduojate▼

 Supranti šių metų egzaminas tikrai buvo lengvas, lyginant su praeitais ar dar senesniais, palygink preitų metų paskutinius uždavinius ir šių, čia nebuvo jokio olimpiadinio uždavinio kur tikrai reiktu pasukti galvą, todėl šiais metais kiekvienas balas buvo tikrai svarbus, buvo daug iššlaikiųsiu šimtuikui, berodos sakė 180 ar 160, tai ko čia bereikia norėti :)

 100 dar nieko, kai mąstai apie kitus egzaminus, bet šitam menkiausia klaida viską griovė, tuo labiau, kad didžioji dalis liko ant ledo ne dėl to, kad kažko neišmąstė ar nežinojo, o dėl to, kad padarė daug žioplų klaidų...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:22:37 | Nuoroda
Lithuanian LOTTO rašė:
Kirstuke rašė:

Gal kokiu naujienu apie istorija yra? :D

 Man tai mamos draugės puseserė, kurios vienos pažįstamos sesuo dirba teatro mokytoja, sakė, kad jai sakė jos draugė lietuvių mokytoja (jos geros draugės, suprask), jog antradienį bus rezultatai. So happy :)

 :d Nuostabus trolis :) Daugiau tokių :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:23:33 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

gi nebūtinai biologijos:)

 that's the f point... aš nedalyvavęs jokioj respublikinėj :( Gan skaudu šiaip...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 18:40:53 | Nuoroda
ditesaltyte rašė:

bet gavai 96 iš bio ir įstosi gi:) o aš susivėliau žiauriai ir dabar ištemps tik tie papildomi::)

 Nori pasakyt, kad chemiją blogai išlaikysi? :D Jei žmogus mokosi, jis mokosi visus dalykus vienodai...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:03:44 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
ditesaltyte rašė:

Na, man visad chemija sunkiau sekėsi, nesu tiksliukė:) be to, puikiai pasakei, JEI mokosi, o mano bimbinėjimo nepavadinsi labai intensyviu mokymųsi, greičiau man tiesiog sekasi:) aišku, mokiausi, bet tikrai ne pakankamai:)

 Kadangi gavai tiek iš lt ir bio, o iš chemos netikiu kad gausi mažiau 70 tai jau galiu pasveikinti įstojus. :)

 Nesakyk, kad įstojo :D tegul dar pasikankina, kol gaus 90+ iš chemijos :d

Na aš irgi gailiuosi, kad dirbau nepakankamai daug, bet prieš tai mokiausi neblogai 11 metų, todėl galiu sakyt, kad ir man sekasi, ir galiu sakyt, kad tai yra nuolatinio darbo rezultatas :)