Vartotojo AdasLv pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 23:00:32 | Nuoroda
Zuvedra rašė:
AdasLv rašė:
Zuvedra rašė:

 Apie tikslias algas praktikantu nelabai domejausi. Paklausiu tevu, kai gris is atostogu, nes turim du praktikantus berniukus :)

 Ačiū :) O tų praktikantų gali paklaust per kelis kabinetus teko praeit, kad gautų darbą? :)

 Hmm .. Na, kadangi jie mano draugai, o tevams reikejo " sviezienos", tai taip isejo, kad i pirmas duris pasibeldus, jiems buvo atidaryta :)

 :d O gal teko girdėt kaip ne tokiem laimingiems sekasi? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 23:06:31 | Nuoroda

Galvoju apie Odonto, bet, jei LSMU susirinktų gera kompanija, gal verta aukot dantis dėl kaulų :D Atrodo žmonės linksmi, liūdna nebūtų, pradėčiau per vasarą treniruot kepenis :D

Žinutė parašyta: 2011-07-06 23:52:26 | Nuoroda

Nemyžkit tiktai... Paskutinė naktis iki rezultato... Vėlu parintis :) Dauguma čia esančių gaus 70+, mažuma 95+ :|

Žinutė parašyta: 2011-07-06 23:59:50 | Nuoroda
Vikuteee rašė:

Aš galvoju, kaip reikia greičiau laiką prastumt iki ryto... Kaip užmigt :D

 Stiklinę turi? Skysčio bariukį turėtum rast - PROBLEM?? ;) Jei geras rezas, būsi pradėjus švęst iš vakaro, jei blogas, pachmielu apmažinsi skausmą :d

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:01:57 | Nuoroda
zMoGaS rašė:
Gmine rašė:

 Gal galit kas iklijuot internetini puslapi, kur galeciau rast Biologijos egzamino 2011 uzduotis ? Buciau dekinga :)

Pirmiausia tai www.google.lt padetu? :) www.nec.lt/165/

 Tingi Lietuvos liaudis ;) Nors kokiam kitam forume iškoliotų ir tik tada pasiūlytų pačiam pasigooglint, nes komentatoriai rado tiek ir tiek užklausų ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:03:17 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
Vikuteee rašė:

Va kaip skaniai pasijuokiau :D

 

Tai kad vienai neįdomu, kaip atrodys... :D

 pasistatyk veidrodį priešais. :D

 NEGERK SU VEIDRODŽIU... Tu pasveikini, išgeri ir iškart vėl gert :| Chatroullete'j susirask draugų, kas norėtų gert :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:04:52 | Nuoroda
bantukė rašė:

Graziu,apvaliu skaiciu,mielieji ! ;P

Keliu stikline sokoladinio pieno uz visu sveikata ;DD

 :( dar pasakyk, kad MixFix... Reiks mamos paprašyt, kad ir man nupirktų, nors, jei iš che 90+, gaunu butelį viskio :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:18:20 | Nuoroda

Lažybos: Jei įstoju į LSMU vf  - LT Talentų atranka Tckt God **biŠkI** DiEvUkAS + šventę draugam iškeliu :) MF buvo gyvenimo tikslas iki rezultatų, po rezultatų atsirado dvejonės dėl OF :( O viskio namuos niekas negeria iš vyresnės publikos :)

 

Jokios ironijos apie MixFix... Tikrai skanu... Ypač karštom vasaros dienom, nors paskutiniu metu tokių nebuvo :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:30:10 | Nuoroda

Įstot įstosiu, tik OF ar MF :S Nebūtų galimybių rinktis, būtų lengviau :|

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:36:07 | Nuoroda
x-az2010 rašė:
AdasLv rašė:

Įstot įstosiu, tik OF ar MF :S Nebūtų galimybių rinktis, būtų lengviau :|

 O kokie tavo prioritetai? Geras uzdarbis, pomegis? Ar dar kas?

 Širdis traukia MF :) Kur daugiau galėčiau būt cinikas, maudytis kraujy, gaut pakankamai adrenalino ir dar gaut normalius pinigus už tai? OF traukia darbo valandom, galimybėm turėt socialinį gyvenimą, kažkokį rimtesnį pomėgį :)

Labai daug + ir - teko išgirst. Svarbiausia, kad nėra galimybės, kaip pamėginti abiejų amatų neatsimokius 2+ metų :(

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:37:18 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
AdasLv rašė:

Įstot įstosiu, tik OF ar MF :S Nebūtų galimybių rinktis, būtų lengviau :|

 Visada svajojai apie mediciną, kas privertė sudvejoti?

 Noriu šeimos, hobio, atostogų, o su medicina tokie dalykai ateis po kiek metų, aišku, jei kada ateis? ;|

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:37:57 | Nuoroda
bantukė rašė:
AdasLv rašė:

Lažybos: Jei įstoju į LSMU vf  - LT Talentų atranka Tckt God **biŠkI** DiEvUkAS + šventę draugam iškeliu :) MF buvo gyvenimo tikslas iki rezultatų, po rezultatų atsirado dvejonės dėl OF :( O viskio namuos niekas negeria iš vyresnės publikos :)

 

Jokios ironijos apie MixFix... Tikrai skanu... Ypač karštom vasaros dienom, nors paskutiniu metu tokių nebuvo :)

 Norejau pasisaldinti gyvenima po sunkios darbo dienos :)

 Ką taip dirbat, jei ne paslaptis? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:42:18 | Nuoroda
saulutėlė rašė:
AdasLv rašė:
x-az2010 rašė:
AdasLv rašė:

Įstot įstosiu, tik OF ar MF :S Nebūtų galimybių rinktis, būtų lengviau :|

 O kokie tavo prioritetai? Geras uzdarbis, pomegis? Ar dar kas?

 Širdis traukia MF :) Kur daugiau galėčiau būt cinikas, maudytis kraujy, gaut pakankamai adrenalino ir dar gaut normalius pinigus už tai? OF traukia darbo valandom, galimybėm turėt socialinį gyvenimą, kažkokį rimtesnį pomėgį :)

Labai daug + ir - teko išgirst. Svarbiausia, kad nėra galimybės, kaip pamėginti abiejų amatų neatsimokius 2+ metų :(

 Svarbiausia kur širdis traukia. Čia mano nuomonė. Visada sakiau, akd stosiu į OF (mama lb norėjo), bet neįsivaizduoji kaip širdis apsidžiaugė įstojus į MF. Nesigailėjau nei vieną sekundę, kad ir kiek mums daugiau mokytis reikia, kad ir koks krūvis didesnis, čia nuostabuuuuu!

 Tikiu... Vien galimybė patyrinėt tikrą, trimatį žmogų, o ne kokį maketą ar paveiksliuką, kiek džiaugsmo turi suteikt :) Na dar ryt pakalbėsiu su padrūške, su ja ir0 nutarsim, kur sot :d

Žinutė parašyta: 2011-07-07 00:44:34 | Nuoroda
saulutėlė rašė:

 

 Tikiu... Vien galimybė patyrinėt tikrą, trimatį žmogų, o ne kokį maketą ar paveiksliuką, kiek džiaugsmo turi suteikt :) Na dar ryt pakalbėsiu su padrūške, su ja ir0 nutarsim, kur sot :d

 

Kad ir ką pasirinktum, linkiu pasirinkti teisingai. ;)

 

 TIkiuos, kad išeis pasirinkt teisingai :) Saldžių, gerų rezultatų ryt :*

Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:46:21 | Nuoroda

Apsisprendžiau :) OF is my future :) Taigi draugai, dantų rakinėtojai, burnos kvapo tikrintojai, kas kur žadat gyvent? Gal panelė Žuvėdra žino, kokios galimybės bendrabutį pramušt?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 15:07:39 | Nuoroda
moniss rašė:

Ir beje, Ighnai, nežinau kokius šaltinius turėjai omeny, bet aš ką tik parašiau laiškutį LSMU studijų centro vadovei ir ką gi ji atrašė:

"Sveiki,
bendras planas -125, kiek bus VF - priklausys nuo stojančiųjų."

Na, aš ja linkusi tikėti labiau, bet... Gal tavieji šaltiniai sėdi aukščiau ir žino geriau :)?
 

 Bl :| Daug vietų... Žiauriai daug...

Būsim, Ignai, kolegos :D Ką geri? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 15:22:44 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
AdasLv rašė:
moniss rašė:

Ir beje, Ighnai, nežinau kokius šaltinius turėjai omeny, bet aš ką tik parašiau laiškutį LSMU studijų centro vadovei ir ką gi ji atrašė:

"Sveiki,
bendras planas -125, kiek bus VF - priklausys nuo stojančiųjų."

Na, aš ja linkusi tikėti labiau, bet... Gal tavieji šaltiniai sėdi aukščiau ir žino geriau :)?
 

 Bl :| Daug vietų... Žiauriai daug...

Būsim, Ignai, kolegos :D Ką geri? ;)

 Viska kas dega ;D

Moniss, man tai sake giminaite odontologe, kuri suzinojo is kazko aukstai sedincio, nzn ten tiksliai ir seip neissiklausinejau, bet sake, kad mazins. Gal tokie planai yra tik daromi ir mazins tik kitais metais, gal ne taip supratau, bet kalbos tokios yra kad zadama maziau priiminet nes esa per daug dabar paruosiama. Seip jei parase tau kad 125 turbut tiek ir bus, tai gal planai tik tokie, kad mazinti...

 Gut :D Brangiai draugystė nekainuos ;D Negaliu pakęst žmonių, kurie geria prabangiai ir būtinai kokį xujų užsienietišką :) Reikia lietuvišką produktą vartot, skatint vidinį vartojimą...

Žinutė parašyta: 2011-07-07 19:37:51 | Nuoroda
Akvarele92 rašė:

 Kažkaip čia vyriška kompanija gan renkasi. :D 
Aš irgi į lsmu odontologiją labai tikiuosi įstoti :) KB turiu 19,44

 Nemyli vyrų? :O

Žinutė parašyta: 2011-07-07 23:54:05 | Nuoroda
yellow rašė:
stubborn rašė:
ZYWIEC rašė:

kas dar megsta alu?

Geriausias klausimas, kiti tokie užsidepresavę dėl savo KB nuošimčių. 

Alus yra geriausias gėrimas. Ypač gyvas alus. Kokį mėgstat jūs? 

 na aš, kaip pana, tai švyturio baltą su citrina mėgstu :DDD o tu?

Women... Can't take it raw...

Žinutė parašyta: 2011-07-08 14:07:51 | Nuoroda
Dovilez rašė:

Mano KB 20,26, bet dbr pagalvojau kad gali tikrai taip padaryt ir pasiulyt tik mokama  Kaip jus darysit? rasysit tik nemokama? ar tik mokama?

 Lol... Tau pasiūlys vf ir vnf ir tada rinksies, ką nori studijuot :) Jei rašysi tik Odonto vf ir vnf, tai šituos ir pasiūlys :) No worries :) Gali džiaugtis vasara, nes jau įstojai, nebent mėgini į Vu, tada gali būt sunkiau...