Vartotojo AdasLv pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:38:01 | Nuoroda
giedreee rašė:
iEdis rašė:

 O pas mus isvis neraso :D

 tai jūsų mokytojai tinginiai :D

 mokyklos administratorius... mokytojai šiaip net neturėtų žinot, kiek gavo mokiniai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:43:11 | Nuoroda
Monstras rašė:

Žioplų klaidų nebūna, būna žiopli žmonės. :)

O šiaip dabar, tai kažkaip apmaudu, kad viskas baigėsi... :)

 Oi kaip būna :D Egzaminas buvo lengvesnis už lengvą, pažįstama, olimpiadininkė ir šiaip godlike, gavo 99, regis, silpnesnė mokinė gavo 100... Nebuvo to paskutinio olimpiadinio uždavinio, kuris ankstesnias metais visus atsijodavo todėl 64/64 ir buvo šimtas... Stropūs, bet ne itin stiprūs mokiniai turėjo pranašumą...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:46:22 | Nuoroda
giedreee rašė:
AdasLv rašė:
giedreee rašė:
iEdis rašė:

 O pas mus isvis neraso :D

 tai jūsų mokytojai tinginiai :D

 mokyklos administratorius... mokytojai šiaip net neturėtų žinot, kiek gavo mokiniai :D

 na mum tai auklėtoja suvedinėjo :)

 Kūl :| Pas mus mokyklos administratorius turėtų, bet dabar jos nėra, o pavaduojantis informatikos mokytojas yra ne itin darbštus... :d

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:57:37 | Nuoroda
giedreee rašė:
daydream1 rašė:

Sveiki, norėčiau paklausti Jūsų nuomonės,

ar įstosiu į VU mediciną, jei lietuvių išlaikiau 99, matieką 90, o biologiją 92?

Skaičiavau su balų skaičiuokle, kad balas susidaro 19,86 .

Dėkoju :)

 Labai abejoju, gal net nerašyk :)

 O tai kiek Vu praėjusias metais buvo pereinamasis? :O

Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:39:37 | Nuoroda

Koks praėjusias metais buvo praeinamasis Lsmu ir VU?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:40:52 | Nuoroda
giedreee rašė:

 taigi 19,18, bet kur tau su 19,86 įstot.. be šansų :D

 19.18 ne Kmu buvo?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:57:37 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

;SSS Stokit i odontologijas, genetikas, biochemijas, svarbu nerasykit medicinos pirmu numeriu. ;DDD

 Labai svyruoja dėl to, kur stoti (medicina, odontologija) :| Abu turi savų pliusų, minusų... Gal kas iš studentų padėtų apsispręst? ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:02:00 | Nuoroda
endenndu rašė:

 Bet, pripažinkim, gyvenime juk ir būna skaudžiausios tos žioplos klaidos.

Visiškai suprantu, kad įmanoma iš šito egzamino gauti mažiau nei 100 (kad ir koks jis buvo lengvas), juk ne visi mėgsta matematiką, kiti gal ne tokie gabūs, galbūt nepasisekė - asmeninės problemos neleidžia susikoncentruoti ir t.t. Bet, manau, kad yra visiškai sąžiningą, jog už žioplumą nuima balus ir taip skaudžiai. NEC'as eilinį sykį pratestavo mus kaip chirurgus, kuriems kiekviena klaida gali lemti žmoaus gyvybę. Tik tiek, kad valstybiniai egzaminai - ne pati geriausia vieta eksperimentams... Kai kam jie lemia ir studijų programų pasirinkimą, gal net gyvenimo kelią pasuka į kitą pusę.

 Sutinku... Gyvenimas dar labiau baudžia už žioplumą, čia dauguma esančių, beje ir aš, dėl to, kad apsižioplino, suklupo lygioj vietoj... Užuojauta tiems, kurių vertinimo dievai už žioplumą nubaudė stipriau nei mane :(

Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:04:33 | Nuoroda
x-az2010 rašė:

 As ne studentas, bet patikek odontologija daug perspektyvesne, daugiau pinigu uzdirbsi... O medicina gaidys, veltui ten stoji, po to sugalvosi mesti, nes is tos spec jokios naudos. ;DDD

 Girdėjau įvairiai šnekant, šiaip, kas labiausiai demotyvuoja, tai rezidentūros vietų trūkumas... Maždaug 10 chirurgų ir 10 traumotologų priima, tai...

Žinutė parašyta: 2011-07-01 21:06:47 | Nuoroda

tai nieko labai baisaus :| Žuvėdra, kaip tu apsisprendei, kur stoti? Pagal kokius kriterijus laimėjo odontologija prieš gydomąją?

Žinutė parašyta: 2011-07-02 10:48:25 | Nuoroda
Suniuss rašė:
Jėbus rašė:

 Paaiškinkit, prašau, kur dingsta procentas: 61 taškas - 96% (my result), 64 taškai - 100% (max) Tai logiška, jei 63 tšk - 99%, 62tšk - 98%...

 Procentu yra daugiau nei tasku, todel visu procentu negali buti.

 5 taškų iki taškų maximumo, o 7 proc. iki 100-uko :|

Žinutė parašyta: 2011-07-02 11:10:28 | Nuoroda
Ace Of Spades rašė:
yellow rašė:

į medkę su 20,36 įstosiu ?? VU noriu.

 labai abejoju

 Užknisot, jei neturit 20,7+ balo, net nemąstykit apie mediciną...

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:00:28 | Nuoroda
Ighnaz rašė:

Ziuriu cia daug kam sako, kad ismokus zalia knygute 90+ laisvai gausi, man irgi ta pati sake :D Bent mano atveju suveike :D

 Man suveikė žalia knygutė + kažkiek košės galvoj + buvusių egzaminų knygutės :)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:01:48 | Nuoroda

Vilniuj gal ir ne, bet Kaune turėtum... Niekas kažkaip į mokamus odontologus nesiveržia...

Žinutė parašyta: 2011-07-03 11:29:50 | Nuoroda
moniss rašė:

Klysti. Veržias ;) Pas mus yra tokių, kurie visuose įmanomuose turuose dalyvavo, kad tik patektų čia. :)

 Nu tai viltis miršta paskutinė :) Visad tikiesi, kad kas gero nutiks :) Kol kas Odontologija turi pranašumą, bet dar liko 19 dienų, kad viskas apsiverstų, tai gal dar nebūsim kolegos ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-03 12:36:55 | Nuoroda
Ievacka10 rašė:

Kaip manote, ar su 18,96 KB istociau i VU/KTU/ISM VF ekonomika?

 KT taip, Vu - ne, ISM - nežinau

Žinutė parašyta: 2011-07-04 09:25:36 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

Gal ir per grubiai pasakysiu, bet man taip kvailai skamba, kai zmones, turintys KB virs 19,5 klausia, ar istos i odontologija, ar ne.... Nesuprantu as tokiu zmoniu. 

 Na, kai matai tokius kitų rezultatus, pradedi abejot saviškiu... O neįstot su 19,5 visai įmanoma. Praėjusias metais medicinos KB kilo 0.7, odonto irgi dar yra kur kilt, nes Vu odonto praėjusių metų balas

Žinutė parašyta: 2011-07-04 09:31:24 | Nuoroda
Dark_night rašė:
daydream1 rašė:
Dark_night rašė:

As nesuprantu zmoniu... Cia noras pasigirt ar kaip suprast :DDD

 Cia nerimas, ar istosi, nes kaip matai daug islaikiusiu neblogai,

kazin ar cia kas girtis noretu...

 Sitam forume kitoki ir nesilanko :D Ko gero visi istos

Biomedikai - taip :) Vis tiek kur nors gaus vietą, o istorikai/matematikai į geresnes spec. rimtai konkuruoja :|

Žinutė parašyta: 2011-07-04 09:40:23 | Nuoroda
KasTu rašė:

Keletas pastebėjimų: būsimi 12okai,nusiraminkite,nepanikuokite..ir prisiminkite - vasara skirta poilsiui,nesimokykit,viską spėsit pakartoti per mokslo metus,jei dirbsit nuo pirmų savaičių:) Dar manau,kas čia sakė,jog praktiškai skaitė tik žalias knygutes ir gavo virš 95 - netikiu:)) tikrai ne kartą vartėt,gilinot Maderį,Williamsą,galit nesvaikt :) Manau,kad pirma perskaitai Maderį,Williamsą,atsirenki info,o garantijai pakartoji viską,kas yra žalioj knygutėj:) Klaidų tose knygutėse tikrai yra,ypač toj senesnės,toj naujoj jau ženkliai mažiau,bet yra:)O pagrindas - senų egzaminų sprendimas,formuluočių šlifavimas taip,kad įtiktum vertintojui:) Nes gali daug žinoti,nusimanyti,bet rezultatai nenudžiugins..būtent tokia ir buvo mano metodika,man ji pasiteisino,bet ir dirbau nemažai:)
 

 Mokydamasis vien iš konspekto vargiai turėsi aukštą rezultatą, bet bent jau aš paskutinus porą mėn. prieš egzaminą skaičiau, regis, 10kl. Molių vadovėlį ir dariau užduotis, kad, kaip ir sakei, nušlifuočiau idiotiškas frazes, nes jos yra dažnai svarbesnės už žinias...

Žinutė parašyta: 2011-07-04 12:17:49 | Nuoroda
Karo0722 rašė:

 Sveiki, čia kaip pastebėjau kai kas dėl 20 dreba, o aš norėjau paklausti, ar įstočiau į mokamą su 18.9? O gal dar būtų galimybė ir stebuklingai į nemokamą?? :) Ir dar. Nelabai suprantu tų pirmų ir antrų turų... jei pvz gauni pakvietimą pirmajame ture į mokamą, tai gali dalyvaut antrame dėl nemokamo, ar jei jau esi pakviestras tai viskas? AČIŪ.

 Į mokamą turėtum, o vf stipriai nesitikėk, nes praėjusių metų 19,18 paskutinis įstojęs, o šiemet atrodo visi nesveikai gerai išlaikė, tai turbūt ir kils, nors yra teorija, kad dėl padidėjusio krepšelių skaičiaus turėtų pasilikt tokiam pat lygį ar net nusileist :|