Vartotojo AdasLv pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:47:45 | Nuoroda
moniss rašė:
AdasLv rašė:
moniss rašė:

Viskas, dabar jau prasideda tikra vasara :DD

 Sveikinu :) Jutai kilimą šiais metais, ne? :D

 Gal aš paskutinė? :D kas žino :D įdomu koks minimalus buvo :D

 Mhm :) Dabar pažįstama pažiūrės ar įstojo su 19,3 į medkę, turėtų tuoj atrašyt... Dėl savęs taip baisu nebuvo, kaip dėl pažįstamų :(

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:08:39 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
Grace rašė:

kaip ten yra su sutarties nutraukimu abiem situacijomis kai esivnf. Sutarti nutraukciau pries rugsejo 1 tai ar reiktu sumoket uz pirma semestra?

Beje sveiki busimieji odontologai LSMU, istojau i mokama, balas 19.22 :)

 wou, vadinasi bent kazkiek visgi kilo. Seip gal tavo visai ant ribos ir per antra etapa istotum?

 

Parasykit visi su apie 19,22 kurie i nemokama istojo, idomu koks minimalus siemet

 19,3+

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:13:16 | Nuoroda

Galit surašyt balus, kas VF MF? 19,3<x<19,6?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:18:58 | Nuoroda
moniss rašė:

 Adai, neįstojo tavo draugė?

 

 2 draugai :( Mergina ir vaikinas, abu turėjo po 19,3... VF MF ir OF LSMU virš 19,3 :( Turbūt žemas balas farmacijoj šiemet, nes iš kur dar kilimas gali būt...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 01:28:31 | Nuoroda
moniss rašė:
AdasLv rašė:
moniss rašė:

 Adai, neįstojo tavo draugė?

 

 2 draugai :( Mergina ir vaikinas, abu turėjo po 19,3... VF MF ir OF LSMU virš 19,3 :( Turbūt žemas balas farmacijoj šiemet, nes iš kur dar kilimas gali būt...

 Bet tai kai.... Lievai :( įdomu tada koks minimalus

 Žiauriai :S Turėjom 4-iese stot į mediciną, 2-viese persimetėm į odontologiją, įstojom, o jiem nepasisekė :( Xujovai kažkaip, kartu mokeis, stengeis, vos ne galvojai, kad kambariokais būsi, o čia pyst...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 11:34:33 | Nuoroda
Novio rašė:
Vytaaas rašė:
Novio rašė:
Vytaaas rašė:

Sveiki :) Su kokiais balais i vnf medicina istojot? :) Labai noriu suzinoti ar verta antro turo laukti jusu atsisakytu vietu, ar toks didelis kb ir neverta :)

 Kiek mačiau mažiausias įstojusio su vnf buvo 19,08, tai jau nebeturiu vilčių net... O koks tavo?

 Na man nereikia stot, as ne del saves cia uostau informacija. pats jau antram kurse medicinos busiu, tai no problem. o kam ieskau tai 17,6 balas. bet as pernai su 17,66 be jokiu problemu per pirma tura istojau :)

 Jo, man tai čia kažkokia mistika, visiškai. Neįtikėtina, kad žmonės turėdami apie 90 % iš egzų šiemet net į mokamą nepakliūna.

 Jei turėjo ~90 3 egzus ir 10 A lygiu, įstojo, balas 19,5+.

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:12:53 | Nuoroda
TomasT rašė:

lsmu medicina vnf su 19.30. Idomu, koks mažiausias balas į vf ?

 19,32

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:45:29 | Nuoroda

Mission accomplished :) Pasirašiau šiandien, draugė stojo į ktu, tai teko laukt, kol pasirašys... Sutartis išspausdino ir atneše po pusės 6 :D Prastovėjo 4 val. .... Aš sutartį pasirašiau per kokį pusvalandį, pabendravau su labai maloniom LSMUSA narėmis, parekomendavo, į kurį baraką prašytis ir panašiai :) Visai fun :) Testas nebuvo labai lengvas, reikia neblogą žodyną turėt...

Maždaug koks skirtumas procentais būna tarp grupių pagal anglų testą?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:28:01 | Nuoroda
JulijaG rašė:
AdasLv rašė:

Mission accomplished :) Pasirašiau šiandien, draugė stojo į ktu, tai teko laukt, kol pasirašys... Sutartis išspausdino ir atneše po pusės 6 :D Prastovėjo 4 val. .... Aš sutartį pasirašiau per kokį pusvalandį, pabendravau su labai maloniom LSMUSA narėmis, parekomendavo, į kurį baraką prašytis ir panašiai :) Visai fun :) Testas nebuvo labai lengvas, reikia neblogą žodyną turėt...

Maždaug koks skirtumas procentais būna tarp grupių pagal anglų testą?

 Tai kiek procentų surinkai? :)

 Mažiau nei už anglų egzaminą :D 27/30 :) 

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:42:18 | Nuoroda
Arvydelis rašė:

kalbu apie perėjimą iš vnf medicinos į vf mediciną. :)

 Po 2 metų... Tu krepšelio negauni, tai ir pereit negali...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 22:46:40 | Nuoroda
Grace rašė:

Sveiki, gal jau pasirase sutarti gali parasyti kokiu dokumentu reikejo ir kaip tuos pinigus sumoket ? :)

 atestato, 120 lt įmokos :) Nusineši rekvizitus į banką, paduodi galbūt maloniai tetai ~125lt, tau atspausdiina čekiuką, 2 nuotraukėles 3*4 ir regis viskas :) Nu dėl benderio dokumentų daug...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:02:02 | Nuoroda
Medicus rašė:

Na baliavoja, tai ne srautais gi. Bet pirmuose kursuose atsimenu, kiti srautai apšnekinėdavo pirmą srautą, atseit kokie čia moksliukai visi, iškart po egzo eina į biblioteką naujam ciklui knygų pasiimt. Tai aišku, kad eina, nes paskui gi neliks :D O jiems gal nelikdavo, tai ir sukildavo pavydas :D

 MOKSLIUKAI... :(

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:30:22 | Nuoroda
Medicus rašė:

Taigi visi medikai moksliukai :D Kitaip nieko nebus, jei nesidomėsi savo mokslu, čia gi ne kokia vadyba. Tik vieniems daugiau laiko reikia, kitiems mažiau, na kiekvienam pagal galimybes :D

 Žinau ;) Juokauju gi :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:31:20 | Nuoroda
Grace rašė:

aciu! :) beje niekas nepasirinko vokieciu kalbos lsmu? 

 Regis tada nereikia laikyt anglų testo, bet tiksliai nežinau...

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:43:12 | Nuoroda
Grace rašė:
AdasLv rašė:
Grace rašė:

aciu! :) beje niekas nepasirinko vokieciu kalbos lsmu? 

 Regis tada nereikia laikyt anglų testo, bet tiksliai nežinau...

 aha, bet tada man rods priskiria grupei kuri prasciausiai moka anglu :) jauciu kad bandysiu savo sekme :D

 Na mano draugas įstojo į ISM nesimokęs anglų, tai manau dar nėra tau labai blogai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:58:41 | Nuoroda
Agnė Rykman rašė:

Įdomumo dėlei ieškau vaikino vilniečio, kuris šiandien VA pasirašinėjo sutartį į odontologiją LSMU apie 16h :D Aš įlindau eilėj prieš tave, o kai tai supratau, kilniaširdiškai užleidau vietą :D Atsiliepk, labai įdomu, kas toks buvai ! :D

 Ignas žadėjo šiandien rašytis :)

Žinutė parašyta: 2011-08-10 11:31:13 | Nuoroda

Gal žinot, kada paskelbs rezultatus dėl bendrabučių gavimo? :S Šiandien turėtų svarstyt, o kada paskelbs? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-10 11:46:26 | Nuoroda
esmeralda rašė:

 kažką minėjo, kad gal penktadienį gali paskelbt ar gavom :)

 bl :S Jei negauni, tai reikia ieškotis, kur nuomuotis, o jau ir dabar mažokai vietų belikę...

Žinutė parašyta: 2011-08-10 18:01:27 | Nuoroda
esmeralda rašė:

aha, tas tai žiauru.. bet tikėkimės, kad gausim :)

 Labai tikiuos, nes aš toks ant ribos ;( tas balas gaunasi ~1,2, tai...

Žinutė parašyta: 2011-08-10 22:30:55 | Nuoroda
amarilee rašė:

 Sveiki.Šiandien vežiau dokumentus dėl bendrabučio,tai sakė,kad šnd turėjo svarstyti,bet kadangi vyksta dar iki rytoj priėmimas,tai gal ryt svarstys,nors sakė,kad sužinosim tik kitą savaitę,aš labai tikiuosi,kad jau penktadienį bus.

 NU BL :S Tai čia paskutinei minutei viską palieką :( Žiauriai nefaina... Dar gerai, kad jei kas išeis prisiglaust pas giminaičius kuriam laikui, bet čia neišsigelbėjimas, nes reikės butiokų ieškot ;S