Vartotojo pinokio pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-30 17:48:12 | Nuoroda

Sveiki. Stojamąjį laikiau KTU ir surinkau 75 (be jokiu JAM :D ) Dėl to labai apsidžiaugiau, tačiau iš lietuvių gavau tik 42 :(. Ar įmanoma su tokiais balais įstoti į finansuojamą vietą? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:30:10 | Nuoroda
Sapior rašė:

 Žiūrint koki tavo kiti pažymiai ir egzaminų rezultatai :) Šiaip - įmanoma. 

 Nu LT tai 42, anglų - metinis 9, matematikos tikiuosi bent 80. Stojamųjų sakiau, kad gavau 75. Nu belieka tikėtis geriausio :D

Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:21:47 | Nuoroda
Sapior rašė:

 Šiais metais manau konkursinis bus ~19. Praeitais ~18,74 buvo. 

 Čia į valstybės finansuojamą?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:16:40 | Nuoroda

O gal zinai kiek pernai buvo paskutines nefinansuojamos vietos konkursinis balas?:)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 08:58:55 | Nuoroda
Rybelis rašė:
Sapior rašė:

 į

Mūza - nenusimink. Šiais metais gi 101 priima. 80 į VF, 21 į VNF. Galbūt pamažins tą konkursinį balą ir papulsi :)

Aš pats tik 26 surinkau, tai dabar jau rimtai pergalvoju dėl tos architektūros... Nors 4 metus norėjau rimtai :)

Čia kuriam universitete?

 

 Jei tu cia man rasai, tai regis tu nesupratai ko as klausiau :D As klausiu apie valstybes NEFINANSUOJAMOS vietos minimalu konkursini bala :D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 19:13:47 | Nuoroda
Sapior rašė:

 Man kaip tik atrodo, kad kris :)


Beje, gal pamenat piešimo užduotį? Ten buvo duotas taburetės dydis ar ne? Išmatavimai tipo.

 man atrodo kad ne, nes tipo taburetes matmenis turime is bendro issimokslinimo zinot :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 20:59:36 | Nuoroda
iDomus rašė:
Yevum rašė:

Taip jau gavosi, kad nepasisekė per stojamuosius, surinkau tik 55.
Sumoje, mano KB yra 18,43. Savaime suprantama, kad studijuoti šią specialybę nemokamai (bent jau šiais metais) aš viltį praradau. Kita vertus, laisvai įstočiau į inžinerinę architektūrą nemokamai, tačiau pasiskaičius apie ją apsisprendžiau, kad visgi noriu studijuoti būtent architektūrą.
Kaip manote, ar su tokiu KB realu šiais metais įstoti bent jau į mokamą? Mirštu, kaip noriu.
 

 2009m. stojamasis KB į finansuojamą buvo 19,30 (paskutinio),  o į nefinansuojamą 18,54

2010m. Į finansuojamą KB buvo 18,74 (paskutinio), į nefinansuojamą neradau balo, bet aiškus KB kritimas, taip kad - jeigu ir šiais metais išliks panašus KB turi realius šansus patekt į mokamą.

 I nefinansujama pateko 2010 m. netgi su 12.64 berods, taigi prisiminus kiek siemet stojanciuju i architektura, manau kad istos beveik visi.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 22:22:22 | Nuoroda
Yevum rašė:
pinokio rašė:
iDomus rašė:
Yevum rašė:

Taip jau gavosi, kad nepasisekė per stojamuosius, surinkau tik 55.
Sumoje, mano KB yra 18,43. Savaime suprantama, kad studijuoti šią specialybę nemokamai (bent jau šiais metais) aš viltį praradau. Kita vertus, laisvai įstočiau į inžinerinę architektūrą nemokamai, tačiau pasiskaičius apie ją apsisprendžiau, kad visgi noriu studijuoti būtent architektūrą.
Kaip manote, ar su tokiu KB realu šiais metais įstoti bent jau į mokamą? Mirštu, kaip noriu.
 

 2009m. stojamasis KB į finansuojamą buvo 19,30 (paskutinio),  o į nefinansuojamą 18,54

2010m. Į finansuojamą KB buvo 18,74 (paskutinio), į nefinansuojamą neradau balo, bet aiškus KB kritimas, taip kad - jeigu ir šiais metais išliks panašus KB turi realius šansus patekt į mokamą.

 I nefinansujama pateko 2010 m. netgi su 12.64 berods, taigi prisiminus kiek siemet stojanciuju i architektura, manau kad istos beveik visi.

 Na, skaičiau, kad praeitais metais buvo mistiškai mažas KB, tad šiais metais turėtų pakilti, dėl to ir nerimauju. Taip norėčiau... (:
Ir dar esu girdėjusi, kad kadangi į architektūros vnf studija priima labai mažai stojančiųjų (šiais metais, paluginus, daug -21) tai dauguma arba visi metų bėgyje pereina į vf. Nieko apie tai negirdėjote?

O dėl to 12.64 KB tai kažkaip nerealu...kur čia taip? Tikrai ne VGTU (:

 KTU cia taip.... :D O vf vietu 21 - tai cia vien tik VGTU. Ogi dar yra ir KTU, VDA Kaune ir Vilniuje, bei jei neklystu, Klaipedos universitetas. Stojanciuju apie 400. Taigi belieka tiketis , kad pasiseks :D

P.S as irgi atsiprasau uz klaidas... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-03 22:28:20 | Nuoroda
Yevum rašė:
pinokio rašė:
Yevum rašė:
pinokio rašė:
iDomus rašė:
Yevum rašė:

Taip jau gavosi, kad nepasisekė per stojamuosius, surinkau tik 55.
Sumoje, mano KB yra 18,43. Savaime suprantama, kad studijuoti šią specialybę nemokamai (bent jau šiais metais) aš viltį praradau. Kita vertus, laisvai įstočiau į inžinerinę architektūrą nemokamai, tačiau pasiskaičius apie ją apsisprendžiau, kad visgi noriu studijuoti būtent architektūrą.
Kaip manote, ar su tokiu KB realu šiais metais įstoti bent jau į mokamą? Mirštu, kaip noriu.
 

 2009m. stojamasis KB į finansuojamą buvo 19,30 (paskutinio),  o į nefinansuojamą 18,54

2010m. Į finansuojamą KB buvo 18,74 (paskutinio), į nefinansuojamą neradau balo, bet aiškus KB kritimas, taip kad - jeigu ir šiais metais išliks panašus KB turi realius šansus patekt į mokamą.

 I nefinansujama pateko 2010 m. netgi su 12.64 berods, taigi prisiminus kiek siemet stojanciuju i architektura, manau kad istos beveik visi.

 Na, skaičiau, kad praeitais metais buvo mistiškai mažas KB, tad šiais metais turėtų pakilti, dėl to ir nerimauju. Taip norėčiau... (:
Ir dar esu girdėjusi, kad kadangi į architektūros vnf studija priima labai mažai stojančiųjų (šiais metais, paluginus, daug -21) tai dauguma arba visi metų bėgyje pereina į vf. Nieko apie tai negirdėjote?

O dėl to 12.64 KB tai kažkaip nerealu...kur čia taip? Tikrai ne VGTU (:

 KTU cia taip.... :D O vf vietu 21 - tai cia vien tik VGTU. Ogi dar yra ir KTU, VDA Kaune ir Vilniuje, bei jei neklystu, Klaipedos universitetas. Stojanciuju apie 400. Taigi belieka tiketis , kad pasiseks :D

P.S as irgi atsiprasau uz klaidas... :D

 Taip, žinau, kad tik VGTU, aš ten ir noriu. Labai. Labai labai labai (:
Skaičiau, kad stojančių 350, bet nežinau, ar tai patikima...
Klaipėdoj tai tik kraštovaizdis... (:
 

 Nu kai KTU buvo konsultacija, tai tikrai minejo, kad siemet stojanciuju skaicius apie 400. Taigi manau kad gali buti ir tie 350 tikslesnis skaicius :D

Žinutė parašyta: 2011-07-04 11:31:00 | Nuoroda
dingo.elektra rašė:

 Jei matematikos surinkau 65, įmanoma,kad mano konkursinis balas 20,41!? (vgtu skaičiuoklė)

 Pas tave jei neklystu, tai stojamasis buvo 95 ar ne? Jei taip, tai sakyciau kad tikrai imanoma :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:04:23 | Nuoroda
Kristupasssss rašė:

Noriu paklausti, o kai buvo kompozicijos užduotis leido liniuote naudotis ar ne? Ir ar reikejo savo  viska neštis ar viską davę (lapai,piestukai ir t.t.)?

 Nu kaip jau sake, liniuociu tai neleido, taciau maciau , kaip vieni vietoj liniuociu naudojo pietukus ar panasiai.... :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-06 23:19:29 | Nuoroda
iDomus rašė:
pinokio rašė:
Kristupasssss rašė:

Noriu paklausti, o kai buvo kompozicijos užduotis leido liniuote naudotis ar ne? Ir ar reikejo savo  viska neštis ar viską davę (lapai,piestukai ir t.t.)?

 Nu kaip jau sake, liniuociu tai neleido, taciau maciau , kaip vieni vietoj liniuociu naudojo pietukus ar panasiai.... :D

 

 Girdėjau, kad tie, kurie vgtu laikė turėjo tam tikrų privilegijų

Realiai tai čia ir pasireiškia žmonių išmonė ir kūrybiškumas - kas pieštuku, kas popieriaus lapu

Mano nuomone geriau piešk "iš" rankos, vis tiek matosi kas pagalbinėmis priemonėmis naudojosi

 Nu cia tokius "bajerius" tai KTU maciau. O siaip tai tu teisus, kad geriau reikia piest " is rankos", nes ten manau tikrai atsizvelgia ir i tas tavo linijas ir eskizus visus, o jei pamatys eskize kreivas linijas, tai ka jie paskui galvoja pamate nepriekaistingai tiesias linjas svarrastyje.... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:21:41 | Nuoroda
Mūza rašė:

Susižinojau, kad nemokamą mokslą galima gauti tik vieną kartą, tačiau galima perstot, jei nesi išnaudioęs pusę studijų kreditų ir pretenduot į vf... :) HAPPY

 Tai cia ta prasme, kad jei istojai is pradziu i mokama vieta, tai paskui galesi bandyt vel del nemokamos? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:53:21 | Nuoroda
Mūza rašė:

mažiau šiemet ir stojančių į menus... :) aš su savo 18,69 dar tikiuos į VDA KF... :)

 blemba, tai gal ir aš su tais 18,93 į KTU vf įstosiu :DDDD Šiaip sėkmės visiems :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:54:16 | Nuoroda

 O KTU tokios stovyklos būna? :D

 

Žinutė parašyta: 2011-07-17 20:59:46 | Nuoroda
Mūza rašė:

O tu tik KTU rašei? aš visus suršiau, visvien kažkur  mažesnis balas bus, tik neaišku ar tiek mažesnis... :)

 pas mane KTU mokama ir nemokama, bei VDA Kaune nemokama tik :D Daugiau tingėjau rašyti :D

Žinutė parašyta: 2011-07-17 23:07:55 | Nuoroda

Na aš tai kaunietis, tai ir rašiau tik Kaune :D šiaip tikėkimės, kad pateksim tenai.............. :DDDD

Žinutė parašyta: 2011-07-24 22:48:16 | Nuoroda
Mirtise rašė:

12h Kinijos laiku.

 O ne Japonijos? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:18:03 | Nuoroda

HAHA :D KTU VF :DDDDD

Žinutė parašyta: 2011-07-26 23:19:34 | Nuoroda
deivulis rašė:

 kur rasti KTU banko rekvizitus pinigų pervedimui?

 http://www.ktu.lt/lt/informacija_stojantiesiems/priedai_dokumentai/6priedas.asp