Vartotojo pinokio pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 11:30:11 | Nuoroda
neklaužada rašė:

 numesk linka, kur jas galima rasti

 taigi prisijungi su tuo savo slaptažodžiu ten kur prašymą rašei. Ten ir yra tos diagramos :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:20:58 | Nuoroda
Mūza rašė:

Bajerio nesuprantu... tai KTU pakviestų į vf buvo tik 19? VDA 20,  VGTU 83, VDA KDF 6

 aha, del ktu neklysti :D is viso ten kazkur 69 atrodo buvo priimti i ktu dabar :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:37:27 | Nuoroda
Mūza rašė:
pinokio rašė:
Mūza rašė:

Bajerio nesuprantu... tai KTU pakviestų į vf buvo tik 19? VDA 20,  VGTU 83, VDA KDF 6

 aha, del ktu neklysti :D is viso ten kazkur 69 atrodo buvo priimti i ktu dabar :D

 ko 69? :)

 zmoniu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:39:37 | Nuoroda
tricksterr rašė:

Štai ką radau VU tinklalapyje : 

 

Vienas iš pirmųjų klausimų įstojus į universitetą yra kur ir kaip pasigaminti studento pažymėjimą? Viskas labai paprasta –
siūlome kol kas nesirūpinti, nes Vilniaus universiteto Studentų atstovybė padės tai padaryti.

Atvykus pasirašyti studijų sutarties, nepamiršk prieiti prie laukiančių Studentų atstovybės narių ir pasakyti savo elektroninio pašto adresą. Nurodytu adresu pasibaigus sutarčių pasirašymui gausi mūsų laišką iš su detalia instrukcija, kaip
ir ką daryti, kad pažymėjimas atsirastų tavo rankose. Kol negausi mūsų laiško, nereikia niekur registruotis ar mokėti už studento pažymėjimo pagaminimą. 

 

Atvykus pasirašyti sutarties į VDA, mane taip pat nusiuntė pas SA narius ir daviau savo duomenis.Todėl manau nereikėtų kol kas jaudintis dėl studentų pažymėjimo. O kaip dėl KTU ir VGTU? Būvot pas studentų atstovybę?

 O KTU viskas tvarkingai buvo :D Nueini , pasidarai sutartį, tave nufotografuoja, tada pasiunčia į studentų atstovybę, o ten vietoj tau duoda ir prisijungti prie to LSP, viską paaiškindami :D Sakė, kad rugsėjo pradžioje turėtų jau būti tie pažymėjimai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 08:17:10 | Nuoroda
Kubushiuke rašė:

Sveikučiai !!! ;D Gal kas nors ką nors žinot apie stovyklą? ;D Kada ji vyks, kaip į ją užsirašyti ...? :)  Būtų neprošal ir pabendrauti su žmogais, kurie ten tikisi varyt ;D

 tai kad čia man atrodo visiems atskirai bus :D Architektai tik rugsėjo gale gaus pašvęsti, maisto inžinieriai rugpjūčio ir t.t. Priklauso nuo to kur tu įstojai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 08:55:53 | Nuoroda
Kubushiuke rašė:

Mmm, aš į statybos inžineriją įstojau, tai čia tas pats fakas su architektūros, tai jaučiu ir aš tik rugsėjo gale ;DDDD

 tai greičiausiai tada :D

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:13:51 | Nuoroda
Broleisn rašė:

O gal žinot kodėl KTU fuxų stovykla vyks rugsėjo pabaigoje? :) Keistai man čia kažkaip...

 man atrodo, kad mums reiktų džiaugtis, jog išvis ta stovykla vyks :D

Nors šiaip aš irgi norėčiau labiau, kad būtų rugpjūtį... :D

Žinutė parašyta: 2011-07-29 08:47:41 | Nuoroda
Kubushiuke rašė:

O pats / pati kur įstojai? :)

 Aš į architektūrą įstojau. Pas mus lygtais rugsėjo 24 ar kažkur panašiai turėtų būti :D