Vartotojo Vidokkas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-11 21:33:40 | Nuoroda
Kervy rašė:

 Nu jo, gal grįžtam prie biologijos. Koks turėtų 8 klausimo 6 atsakymas maždaug būt?

 Spygliuociu labai virte spygliais (tai ju prisitaikymas taupyti vandeni). Transpiracija vyksta leciau, del to megintuveliuose surinkto vandens butu maziau. (Kazkas tokio nepamenu tiksliai kaip rasiau)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 21:38:55 | Nuoroda
Kervy rašė:

 Ir dar dėl testinio 11, kodėl atsakymas D? Jeigu pro placenta iš vaisiaus išeina šlapalo, tai turėtų su motinos krauju šiek tiek jo ir patekt. O ir motinos antikūnai neturėtų pakenkt vaisiui, tarkim motinai turint nulinę kraujo grupę, o vasiui turint tarkim A kraujo grupę?

 Kervy, as taip pat manau, atsakiau ten, kad antikunai, bet tiesiog zinau, kad to praso, nors ir slapalas mano galva turetu tikt, kazkiek jo tikrai pereina i vaisiu. 

Žinutė parašyta: 2012-06-11 22:51:39 | Nuoroda
Kervy rašė:

bet nepamiršk, kad dar yra žodis "pasieks" (: o jeigu žmogų pasieks kažkokia dalis energijos, ji bus jame, ji yra jame, o kas toliau vyksta, kad didelė dalis jos išnaudojama, nesvarbu. Visgi energiją žmogus gavo. Lygiai taip pat miežius iš saulės pasiekė 30600kJ energijos. Ji miežiuose yra. Ne per sekundę ir netenkama didžiosios dalies tos energijos, bet ji pasiekė miežius, dėl to buvo juose. Dėl to ir yra vadinama miežiuose buvusia energija. Tarkim pas tave atėjo 10 svečių, 5 jų išėjo, bet visi 10 tave aplankė, visi 10 pas tave buvo. Ir koks skirtumas, ar tu likusius 5 suvalgei, ar dar velnias žino ką tu jiem padarei.

 Buk ramus ir nesigincyk, ten tikrai 1% ;) http://www.photobucket.lt/image.php?id=A238_4FD5FF2B&jpg%C2%A0

Žinutė parašyta: 2012-06-11 23:01:08 | Nuoroda

Tau tai is vis juk dzin egzamino nelaikei ;) Bet nu klysti, nesigincysiu su DNR tikrai gerai galbut varai, del tu polimeraziu tu teisus helikaze nepriklauso dnr polimerazems. Bet va del antikunu... Teigi kad jie nepraeina ir tu nesi teisus ;/ Netgi motina turedama rezus minusa yra pavojinga vaikui turinciam rezus teigiama, nes pas motina kraujyje susidarys antikunai pries rezus teigiama ir paklius vaisiui i krauja ir gali ivykti persileidimas.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 23:09:47 | Nuoroda

Pride pride pride... ;D gi nesi tu biologijos Dievas blmb, kodel tokiu save laikai. Apie imuniteta bei kraujotaka esu klauses paskaita KMU pries plius minus metus, tai gal as labiau pasitikesiu medicinos universiteto destytojais nei tavimi.

Žinutė parašyta: 2012-06-11 23:16:28 | Nuoroda

www.photobucket.lt/image.php?id=5A59_4FD651F1&jpg  (Va pavarciau viena knyga ir radau) 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:13:56 | Nuoroda

tiuriu dar atimk sau 1 taska uz neteisinga hipoteze  Tikslus duomenys isvadose, o ne hipotezese. Hipoteze turejo skambeti taip: Augalo transpiracija priklauso nuo aplinkos temepraturos. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:25:34 | Nuoroda

As nesiginciju gal ir gali taip but, bet vertinimo instrukcijose taip nebus, pasiziurek senesiu metu, kur reikia formuluoti, nerasi nei vienos su tiksliais duomenimis, o egzus as padares visus tiek MBE tiek VBE. (nuo 1999 metu ar nuo 2000 nepamenu net). Gali surasyti savo atsakymus pasakysiu, kur atsiimti taska ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-12 15:27:58 | Nuoroda

Ai p.s. ir tavo ta NECo mokytoja sake, kad atsakymas ten 10% turejo but ? :D 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 16:18:20 | Nuoroda

Nu nemanau, kad klydom, ir mokytoja sake ir korepetitorius mano sake 1% 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 17:15:52 | Nuoroda

Jeigu klausimas skambetu: Kiek procentu energijos zmogus gavo is mieziu. Tada 10%. Bet klausimas skamba "kiek procentų miežiuose buvusios energijos pasieks žmones"

Mieziai turejo juk ne 3060kJ energijos o 30600kJ, pagal tai ir turim skaiciuoti, jeigu atsakymai bus duoti kiti, reiskias klausimas neteisingai suformuluotas ir turi vertinti 1%, o ne 10%.

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:03:08 | Nuoroda

As tikiuosi, kad i medicina siais metais reikalaus mazesnio balo nei praeitais ;/ 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:12:57 | Nuoroda

Na chemija ir bio tikrai tikiuos virs 90, bet su lietuviu  loterija gali koja rimtai pakist 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:14:24 | Nuoroda
Valentas rašė:

Jūs atrodote tokie entuziastai biologijos ir chemijos. Nejaugi vienintelė specialybė visiem medicina? Medicina yra pašaukimo reikalas. Turi norėt žmonėm padėt, turi pamąstyti ar ištversi ilgas būdėjimo ir darbo valandas. Neveltui didžiulė atranka medikam UK. Turi būti praėjęs mažiausiai metus savanoriavimo dar mokykloje besimokydamas, kad bent turėtum šansų, kad tave priimtų. Be abejo svarbu, kad tik geriausi taptų tais, kurie gydys žmogų, bet yra ir kita pusė - daug kas stoja, nes žino, kad po studijų beveik garantuotai gaus darbą, o jeigu čia nepasiseks, tai užsienyje laukia išskėstom rankom...Vėlgi, draugai užsieniečiai ir geras šeimos draugas gydytojas mane beveik atkalbėjo nuo šios profesijos, nes krūviai nežmoniški. Nereikia slinkti kartu su minia - o mediku tapti yra garvė, tai jau aš išlaikysiu gerai egzus ir man tai bus skirta.. Neprotingai daro LT uniai, kad jokių asmenybės aprašymų, savanoriavimo neitraukia, nes visur vakaruose turi didžiulį pranašumą prieš kitus, įrodęs, kad turi pašaukimą... Tei va,

 Man visada buvo keista LT stojimu sistema i visas specialybes, o dar ypac i medicina. Mano manymu, svarbus dalykas turetu buti pokalbis ar bent jau motyvacinis laiskas...

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:18:08 | Nuoroda

As gana skeptiskai ziuriu i biotechnologijas lietuvoje, nors ir sparciai tobuleja VU ypac, naujosios technologijos ir t.t... Bet nekelia man pagundos mokytis situ specialybiu lietuvoje, o kaip zinia, tokios biotechnologijos is vis neseniai lietuvoje atsirado. 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:21:15 | Nuoroda

Kad olimpiadas sudarineja studentai juk? Ar klystu? 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:37:26 | Nuoroda

C + CO2 = 2CO2 

Žinutė parašyta: 2012-06-12 19:38:18 | Nuoroda

 sry.

C + CO2 ===> 2CO

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:53:51 | Nuoroda
laisvune rašė:

kaip manot uzskaitys teisingu. Ten klausimas apie Lietuvos sausmos skaidytojus. Parasiau sliekas, grybas, bakterijos ?

 Uzskaitys

Žinutė parašyta: 2012-06-13 13:53:51 | Nuoroda
laisvune rašė:

kaip manot uzskaitys teisingu. Ten klausimas apie Lietuvos sausmos skaidytojus. Parasiau sliekas, grybas, bakterijos ?

 Uzskaitys