po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 18:31:38 | Nuoroda
hmm... na čia žiūrau visi labai raštingi, arba labai jau gerai save vertinantys:) pats nežinau kaip parašiau, savęs vertint nebandysiu, nes neįsivaizduoju į kokios varnos ar varnėno rankas papuls mano darbai. rašinys gavos nei šioks nei toks. nujaučiu kad biški apie Dalai Lama pridariau fakto klaidų, bet slapta tikiuosi, kad nieks nepastebės, taip kad ššš... neišdikuokit;D pritrūko laiko, nes vos vos spėjau perrašyt.. tai atidaviau darbą net nepasitikrinęs, o tai gali skausmingai koją pakišti (trys spjūviai per dešinį petį ir patuksenimai į medį)..suvokimo kai kurie klausimai tai buvo nesuvokiami;/ nors gal čia tik man taip nesusivokė smegenyse, tačiau ir patys tekstai, ypač antrasis, buvo ne iš lengviausiųjų parinktų.. nors ko norėt, juk VBE:) žodžiu tikslas išlaikyt, o iki tol kaip teko vienoj sentencijoj prieš egzą pasiskaityt, tai prieš darbą reik būt optimistu, o po darbą pesimistu;)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 18:38:51 | Nuoroda
"Veikiausiai " egzistuojantis žodis. Būtų buvę mažiau rašymo, pirmiau pasižiūrėjus http://www.lkz.lt. Sinonimai - tikriausiai, greičiausiai, turbūt.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 18:47:37 | Nuoroda
Baner, rašybos, gramatikos ar sintaksės klaidos tai toks antraeilis š. Sprendžiu iš bandomojo vertinmo instrukcijų. Tai turbūt jos tokios bus ir dabar. Esmė yra stiliaus ir struktūros klaidose, nes jas dvigubina. Aš prieš egzą rašiau rašinį, tai padariau NET 6 skyrybos klaidas, o numinusavo, remiantis bandomojo instrukcija, tik 2 taškus. Tai kažin, ar tą koją labai pakiš. Aš, pavyzdžiui, jau dabar žinau bent vieną klaidą padarytas, o dar kiek nepamenu...
Žinutė parašyta: 2008-05-22 19:20:34 | Nuoroda
Nesu tikra 100 proc., bet spėju, kad žodžio "veikiausiai" egzamine nevartojau O šiaip gerai, kad jis egzistuoja, nes dažnai išsprūsta... Na, skyryba išvis dabar yra ganėtinai liberali, tai daug lengviau rašyti. O kad suvokimo teste buvo nesuvokiamų dalykų (konkrečiau - klausimų), tai pritariu! Nors patys tekstai man atrodė aiškūs, bet klausimų formuluotės... Ghm...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 19:32:07 | Nuoroda
Labai nustebau ,kad J.Biliunas buvo...visai buvau ji atmetusi,todel nk nesimokiau.bet manau, gan neblogai parasiau tik pabaiga gavosi laaabai lieva teksto suvokimas...no comments.gal kas gali parasyt kokius ATS raset???
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 19:42:39 | Nuoroda
gal kas zinote jeigu teksto suvokime viena klausima pasirašiau ten kur buvo juodrastis ar vertintojai i tai nekreips jokio demesio, nes mums vykdytojai sake jeigu reikia galime juo pasinaudoti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 20:15:17 | Nuoroda
as norejau pakl ar skaiciavot tuos zodzius ir riba paraset? na tipo, kad 450 zodziu kur riba, as tai nespejau, o tai lb blogai ar nea, aisku nesavo naudai, bet jai logiskai paemus tai lempa as ties 430 zodziu galiu parasyt 450 , jai ten neskaiciuoja tai kas spejo parasyt tai galejo , bet kur ta riba det, man tai keistai cia kazkaip .. idomu ar kerta per balus ar pan, kad neuzrasiau.. ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:17:58 | Nuoroda
->>Ingridux<<- svarbiausia, kad būtum perrašius ten, kur atsakimui vieta buvo. Juodraštyje galėjai rašyt kas tau reikia, jis tam ir skirtas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:20:45 | Nuoroda
Aš labai apsidžiaugiau pamačiusi, kad Biliūnas yra. Tikiuosi gerai parašiau Bet jaučiu vietom atpasakojimas gavosi, bet per daug į galvą neimu to... O suvokimas, tai visai kita kalba... Tik pamačiusi tekstus nusiteikiau lengvam darbui, bet perskaičius klausimus visi lengvumai dingo...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:21:32 | Nuoroda
Belieka laukti rezultatų...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:43:07 | Nuoroda
kas raset vaiciunaite? ar labai sunku buvo? kaip sekesi? ir kaip intepretavot ta sakyni su Vilniaus baroku?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:46:46 | Nuoroda
Gal galit man paaiskinti kodel visi raset interpretacijas? Nejaugi jum rasini ne lengviau parasyti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 21:48:05 | Nuoroda
o jei ta riba kur 450 zodziu su piestuku parasiau,nieko tokio?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 00:20:09 | Nuoroda
haha. delfi kazkas ale is vertintoju rase (nezinia kiek cia teisybes), kad zodzius skaiciuos taigi +-20 zodziu lygus-1 balui, kadangi nepasiekus ribos, negali ivertint rastingumo, o jei parasei daugiau nei 500- nemoki glaustai reikst minciu. bet kas cia zino keik cia teisybes. as laukiu perlaikymo, nes sekme netikiu ir vienaip reikia ir savikritikos, o ne pasiteisinimo. nesu geniali ar apsigimusi rasytoja. o ir didieji rasytojai, kalbos kulturos zinovai ir filosofai, parasykit kiek surinksite tu procentu(perdetas pasitikejimas blogas pranasas)
Žinutė parašyta: 2008-05-23 00:43:10 | Nuoroda
o kur mus priims su mokykliniu lietuviu :S
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 09:55:50 | Nuoroda
as parasaiu galutini 505 zodziu.. ka cia del tu 5 zodziu neuzmus tikrai... bet ten daugiau buvo man px,nepastebes.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 11:58:08 | Nuoroda
Nebijokit, nenuima nei vieno tasko,tiems kas daugiau parase. as pati issigandau nes parasiau virs 600... bet ka tik susiradau NECe vertinimo instrukcija ir ten aiskiai parasyta,kad po bala kas 20 zodziu nuima tiem kas nepasieke 450 ribos,tai yra jei truksta 20 zodziu tai bala nuima ir t.t. o tiem kas parase daugiau nei 450 tai gramatikos , skyrybos ir rasybos klaidos vertinamos tik iki tos 450 zodziu ribos o visa teksto struktura ir panasiai iki galo. bet jokiu tasku tikrai nenuima del to,kad parasei daugiau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 12:41:09 | Nuoroda
Ar raset kas nors Skirgailos interpretacija,nes as butent ja pasirinkau,nors manau Biliuna buvo lengviau nagrinet .teksto suvokimas buvo sunkus,dar sunkiau buvo ir del to kad buvau jau pavargus po pirmos dalies,neisleido nei i kiema,buvo salta,pradrebejau... .ai,kaip bus,taip,neisi juk nusisaut.Tik domina labai kada rezultatus galesiu suzinot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:01:06 | Nuoroda
Vertinimo instrukcijoje parasyta: Jeigu mokinys už raišką surinko 5–4 taškus, tai už 30 trūkstamų žodžių atimamas 1 taškas iš galutinės kalbinės raiškos taškų sandaugos. Jeigu mokinys už raišką surinko 3 ir mažiau taškų, tai už 30 trūkstamų žodžių atimami 2 taškai iš galutinės kalbinės raiškos taškų sandaugos.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-23 13:21:33 | Nuoroda
Butent, kad nuo 30 tasku atima. Net issigandau cia jus pasiskaites, nes parasiau 424 jus te ne pavyzdines uzduoties vertinimo instrukcija ziurekit
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą