po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 00:11:42 | Nuoroda
matyt dazus taupo gyvates...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 07:05:22 | Nuoroda
Zmones, del tu meniniu priemoniu nesinervuokit, gi daug tas Landsbergis ju pavartojo... tai bus daug galimybiu...viena tai tikrai pataiket jei SUPRATOT klausima IR MOKAT meniniu priemoniu pavadinimus Beje, gal jau kas zinot kur suvokimo atsakymai?Nes idomu paziuret ka IS TIKRO reikejo rasyt
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 08:52:59 | Nuoroda
buvo tokiu kurie nespejo perrasyti i svarrasti?pats su tokia beda nesusiduriau taciau zinau bent kelis kurie nespejo ir dar viena kuris net nepradejo.gal zinote koks ju likimas?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 09:20:30 | Nuoroda
Tai žinoma, kad aš rašiau apie NEtoliarnciją. Po to, kas tai lemia ir, galiausiai, kaip to atsikratyti. Lyg logiška, ane? Remiantis kažkokio genijaus teorija apie priešdėlio "ne" netinkamumą, gali būti ir ne į temą. Tiesą sakant, aš esu įsitikinusi, jog sudarinėtojų intensijos ir buvo duoti kažkokias aliuzijas į rasinę diskriminaciją, neonacius Gedimino prospekte ir t.t. Rašant tik apie toleranciją reikėtų tuomet remtis vien psichoanalize ar dar kokiu vienpusiu aspektu. Sundinga, gali trumpai informuoti, ką parašei pabaigoje? Ta prasme įdomu, kaip apibendrinai ir susiejai su pačia tema.
Žinutė parašyta: 2008-05-22 10:36:43 | Nuoroda
To Redukcija Vat būtent, kad aš bandžiau kabintis psichoanalizės, kiek ji man pažįstama yra. Išvis ten taip sudėtingai mąsčiau... O pabaigos tai pas mane visad improvizuotos būna ir iškart į švarraštį. Pamenu, kad rašiau: "<...> visais laikais būta diskriminacijos atvejų arba manipuliavimo tolerancijos terminu, tiesiog skirtingoms epochoms galioja skirtingi moralės vertinimo kriterijai. Viduramžiais vadovautasi Dievo mokymu <...>... O šiandien mes švaistomės šimtais teisinių aktų, jau retai beidentifikuodami, ką iš tikrųjų reiškia būti tolerantiškam. Veikiausiai atsakymo ir nėra, kaip ir neegzistuoja absoliuti tolerancija. O galbūt šis klausimas nelieka atviras, jeigu pakanka mūsų dvasingumo kiekybės ir kokybės į jį atsakyti." Kažkas tokio. O kaip tu pabaigoje susiejai?!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 10:43:58 | Nuoroda
PIRMA DALIS - NESUNKU. PASIRINKIMAS NEMAŽAS, TEKSTAI INTERPRETACIJAI - PUSĖ VELNIO, RAŠINIO TEMOS DĖKINGOS BET JAU SUVOKIMAS, TAI TYLIU....NESAMONIŲ NESAMONĖ YPAČ ANTRAS TEKSTAS, JEI JĮ KAS SUPRATO, TAI JŪS ŠAUNUOLIAI
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 10:58:00 | Nuoroda
visiškai neperrašė į švarraštį? hm..tada ne kas..nes kiek teko girdėt į juodraščius net nežiūri..nebent išskyrus tuos atvejus kai mokinys apeliaciją pateikia..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 11:13:39 | Nuoroda
Neseniai teko girdėti V.Radžvilą kalbant Vakarų ir Rytų visuomenių kovergenciją, t.y supanašėjimą. Kokia painaiava! Juk nuo Rytų bėgame, o į Vakarus norime būti panašūs... Mano manymu, tiesiog tereikia būti savimi, pačiam patirti pasaulį, kad, kaip F.Nyčė rašė, suprastum ,kaip tampama tuo, kas esi. Ir tai padės suprasti įvairią aplinką, skirtingus žmones, galbūt vis dar ieškančius dėl to ir atrodančius kitaip, pažinti patį save. Pas mane pabaigos visada būna tokios "pritemptos", tokios fake biški - svarbu tik kažką parašyti. paskui, viską perrašius, žvilgtelėjau į pavadinimą... ir OMG - kažkaip su rašinio tema per mažai susisieja!! Tai dar paskutį sakinį pridėjau: "Taigi būti tolerantiškam, reiškia būti Žmogumi". Lieva šita frazė, bet prideda tokio paprastumo ir esmę, tikuosi, nusako. O dėstyme tai netoliaravimą susiejau su evoliucija ir gamtine atranka. Tikėkimės uolūs katalikai neįsižeis beskaitydami.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 11:33:18 | Nuoroda
na jau matau , kad as neislaikysiu. jau geriau butu palike toki pat egzamina kaip 2007, bent gramatika ismokt galima: taisykles,rasyba,o kurti neismoksi,jei nesi "poetas" , tai nieko doro ir neparasysi butu smagu bent 1% gaut, o apie 50% galiu nesvajot
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 11:53:54 | Nuoroda
neislaikyti manau neimanoma.. vis tiek kazka parasei
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 11:56:38 | Nuoroda
aišku, kad įmanoma neišlaikyt...taigi kiekvienais metais didelis skaičius neišlaiko aš tai net net nežinau kaip save vertint..kažkada svajojau apie 80%, bet viltys žlugo.. svarbu išlaikyt db
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 11:58:49 | Nuoroda
nu kaip galim neislaikyt... juk rasini beliakoki gi suregzt galim... o teksto suvokima bent kelis pataikyk ir jau islaikytas... gi cia gimtoji kalba...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 12:00:53 | Nuoroda
nuo kada mokykla poetus ugdo įdomu? sakyti, jog gerai vbe rašymo dalį išlaikyti gali tik poetai yra mažų mažiausias savęs teisinimas. o ypač tas nepasakytina apie interpretacijos rašymą! ko bereikia norėt geriau, kai tekstas prieš akis ir KURTI nieko nereikia?? tik pamatyt, kas ir kaip ištraukoj pasakyta ir parašyt, ką tai reiškia..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 12:13:29 | Nuoroda
cia ismokstama
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 14:47:16 | Nuoroda
nesupratau...taj reik net puse tasku surinkt kad paskui egzas butu islaikytas?? ne bendra kartais skaiciuoja???nieko nesuprantu...man jau lb baisu pasidare.. tikejaus kad geraj wisai parasiau,bet wa cia kaip pasiskaiciau,tai supratau kad nieko gero negaliu jau tiketis..blemba... net ir su interpretacija susiweliau...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 14:52:07 | Nuoroda
Tai tu gal nebeskaityk, o eik ruoštis į kitą egzą.
Žinutė parašyta: 2008-05-22 15:53:06 | Nuoroda
Nurimkite, papildomas jaudinimasis nieko nebepakeis, tik blogai nuteiks prieš likusius egzus Aš manau, kad šiemet išlaikiusiųjų procentas turėtų būti kaip tik didesnis, nes tai yra naujo modelio egzaminas, subjektyvus vertinimas ir galbūt vertintojai patys labai atsargiai vertins. Nors tiek rašiniui, tiek interpretacijai reikėjo turėti kūrybiškumo (nuosekli logiškų minčių raiška be to neapsieina), tačiau juk balai rašomi ne tik už tai: yra ir struktūros išlaikymas, kalbos taisyklingumas ir t.t. Už kažką prarandi balus, bet iš kito dalyko atsigriebi. Teksto suvokime juk specialiai buvo įdėta elementarių klausimų, kad visi galėtų parašyti. Na, tikrai ne laukiniai sudarinėjo užduotis! Dar daugiau - NEC'as yra suinteresuotas parodyti, kad egzaminas pavyko labai sėkmingai ir jų egzamino pakeitimo idėja pasiteisino. Galbūt mes, savotiški bandomieji triušiai, nuo to galime ir išlošti? Versijų daug, laikykimės!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 16:31:55 | Nuoroda
Sveiki gal zinot kas buna atestate parasyta,jei tris egzaminus islaikai,o y ketvirta neatvyksti?
Žinutė parašyta: 2008-05-22 16:46:35 | Nuoroda
Svarbu kad trys butu, jei neatvyksti i ketvirta nieko neraso
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 17:53:45 | Nuoroda
sundinga perskaičiau tavo tą pabaigą.. Nesu įsitikinusi 100proc, bet spėju, kad žodžio veikiausiai nėra kaip ir galiausiai.. nes tada turėtų būt "veikiau" kaip ir "galiau"
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą