po lietuviu valstybinio egzamino
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:30:02 | Nuoroda
kaip supratot minti apie kalbines transformacijas ten ?
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:31:55 | Nuoroda
To Karaliuke ...kaip paprastai viduramžių pasaulėjautą, antikos laikų kūrybą Tamsta nurašo kaip "ne kultūrą". Be to, egzamino rašymo užduoties vertinimo instrukcijoje nėra apibrėžta, už kokio pobūdžio kontekstais paremtus argumentus yra skiriamas maksimalus įvertinimas: netinkamai pavartotas literatūrinis kontekstas neatsvers tinkamai panaudoto istorinio konteksto. Komentaras dėl rašymo apie netoleranciją taip pat iracionalus, kadangi temą atskleisti galima ir pateikiant opozicijas, kur kas svarbiau yra logiškos jų sąsajos su duotąja tema ir aiškūs įrodymai, kodėl pasirinktas toks temos atskleidimas. Kitu atveju, polemizuojant neišvengiamai paliečiama priešinga nuostata. Todėl, atsakydami į klausimą "Ką reiškia būti tolerantiškam?", pagrįstai galėjome išsikelti papildomą klausimą: "O tai ką reiškia būti netolerantiškam?". Skleisti dezinformaciją ir pateikti savo nuomonę kaip absoliučią tiesą yra nekorektiška.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:40:09 | Nuoroda
To Egliutee , nesupratau isvis
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:42:32 | Nuoroda
o va rimtai kur gauti atsakymus suvokimo ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:43:54 | Nuoroda
as bandziau kazka atsakyt,nes tuscios vietos tai nepaliksi gal pataikysiu,bet jau tjp varciau,kad net neatsimenu ka...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:45:35 | Nuoroda
sundingai man rods 100% nusimato
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:54:13 | Nuoroda
as irgi bandziau suktis is padeties, ir vienu metu jau lyg ir sugalvojau protingiau,tai ta priziuretoja atejo ir sublaske mane.. sako paskubek paskubek ,nu galvojau duosiu per snapa uz tokius darbus..hrr.dar gal vdrug buciau gavus tu taskeliu
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:55:01 | Nuoroda
Neskelbiami atsakymai kol kas... Nebent gal kokia vertintoja galėtų "nutekinti"?! Draugas filologas sprendė teksto suvokimą, tai ir jam buvo abejonių dėl kelių atsakymų. Tikrai įdomu bus pamatyti galimas atsakymų formuluotes. P.s. Ne dėl šimtukų 12 metų mokiausi. Tereikia, kad nepritrūkčiau balų į savo svajonių studijas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:55:57 | Nuoroda
ar tiesa kad reikejo neigiamus epitetus isrinkti?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:58:14 | Nuoroda
Kaip tai neigiamus? Pagal mane tai nesvarbu kokius, svarbu kad epitetai. Kas pasakė kad neigiamus?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:58:58 | Nuoroda
daug kas rašė retorinius klausimus, tačiau kur juose atsispindėjo ten tos neigiamybės (ar kas ten , db tiksliai nepamenu) juk reikėjo rašyt ir paaiškint tokią priemonę kurioje būtų nusakomi ten neigiami bruožai ar kažkas tokio. tai tuose retoriniuose kl buvo? aš tai metaforą ir ironiją rašiau, lengviausia tikiuosi gerai bus o dėl egzo vertinimo, tai bent mums sakė, kad jeigu teksto suvokimo nesurenki pusės ar daugiau taškų egzas neišlaikytas.nesvarbu, kad interpretacija žiauriai gerai parašyta būtų,bet čia irgi dar neaišku ar tikrai taip.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 22:59:28 | Nuoroda
ti aisku kad ne,bi tik epitetas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 23:01:00 | Nuoroda
Įvardykite dvi meninės raiškos priemones, kurias vartoja V. Landsbergis, [size=150:1rgtui8y]atskleisdamas šiandienos negeroves[/size:1rgtui8y], ir išrašykite po pavyzdį.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 23:02:14 | Nuoroda
Mm. Puiku. Nebežinau kur dėtis.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 23:02:45 | Nuoroda
čia ne šiaip reikėjo bet kokias meninės raiškos priemones rašyt... todėl buvau parašius retorinį klausimą, bet nubraukiau ir suradus metaforą perrašiau.. (kažin žiauru bus jei nubraukta ir viršuj parašyta..užskaitys? )
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 23:03:57 | Nuoroda
nu naciort bet uzskaityt tai tikrai turetu,nebent jau lbj apterliojai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 23:12:11 | Nuoroda
nu nelabai priterliojau tik nubraukiau tikėkimės užskaitys..ai ir šiaip netilpo man tie ats ta už eilučių rašiau ir man px patys kalti kad tiek mažai vietos duoda. pabando blogai įvertinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 23:13:29 | Nuoroda
Pavydžiu optimistiško nusiteikimo. Arba realistiško, jei tikrai jauti kad gerai susitvarkei.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-21 23:13:55 | Nuoroda
aha man irgi eiluciu truko.nu nieko jeigu ka iskart apeliacija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-05-22 00:02:03 | Nuoroda
nu bet ar jiems gaila palikti daugiau vietos tiems ats. kur trumpas ats tai kelios eilutės duotos o kur daug rašyt tai vos dvi
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą