Vartotojo jacikaas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-05 13:33:25 | Nuoroda
MoNiK rašė:

Tie popierėliai galbūt padės tik įsidarbinant, nes darbdavys žinos, kad moki dirbti su kompiuteriu.

 Nu kažkaip man įdomiai čia. Jug kai eisi darbintis turėsi universiteto/kolegijos baigimo diplomą. Nelabai tikiu, kad darbdaviui labai įdomus tas popieriukas bus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 15:57:51 | Nuoroda
zhi-vile rašė:
6intarė rašė:

sveiki ;) nusprendziau ir as pasidalinti savo nuomone apie lietuviu vbe. man labai gaila tu zmoniu, kurie prastai islaike, nes siais metais teko girdeti apie nemaza informacijos nutekejima vilniuje. atsirado mokytoju, kurie nesilaikydami jokio konfidencialumo liepe savo mokiniams pasikartoti skema. atitinkamai tu, kurie rase baltos drobules interpretacijas, darbai bus prastesni. zinoma, panasiu dalyku visuomet pasitaiko, taciau labai pikta...

 Kaip suprasti, tie, kurie rinkosi Škėmą, bus įvertinti prasčiau?  Tai kad atvirkščiai turėtų būti.. Na, nežinau, kiek čia tiesos, aš apie tai tikrai nieko negirdėjau. O ir mokykloje nebuvo svarbu, ką rašė - ar Vaičiūnaitę, ar Škėmą, ar Savickį - kai kuriems abiturientams iš lempos maži balai.

 Na Škėmos įdėtas tekstas buvo labai sunkus, gal kiti ant to ir pasimovė. O šiaip tai Škėma pagal mokykloje nagrinėtus tekstus, tai toks sunkus tikrai neatrodė. Aš per egzą pamatęs Škėma apsidžiaugiau, bet kai perskaičiau jo tekstą, teko rinktis Vaičiūnaitę...

Žinutė parašyta: 2010-07-07 16:57:47 | Nuoroda

KELTAS lūžta! Ir dar nežinau kiek gavau... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:01:54 | Nuoroda
Vurku :) rašė:

 O mano mokykloj dar nėra :/ ir nežinia kada bus...

 Yra jau, tik keltas smigęs nuo perkrovos ir neina prisijungt šūlei. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 17:08:02 | Nuoroda

Aš skaičiavaus tiksliai su mokytoju, buvau surinkęs 40 taškų. O dabar iš egzo gavau 70 % Woohooo! :D Džiaugiuosi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-09 02:04:58 | Nuoroda

Kaip sako, VGTU studentus išmeta, o VU priverčia studentus išeiti pačius ;) Nežinau ar čia teisybė, bet pats žadu stoti į VGTU telekomunikacijas pirmu numeriu :) Tik bijau dėl barako, kadangi dar vieną ir remontuot paėmė...

Žinutė parašyta: 2010-07-09 02:44:39 | Nuoroda

ESTJ tipas :) Nu tiesos tikrai yra ir gan nemažai ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 01:53:03 | Nuoroda

Kažkodėl užlūžo "Internetinė stojančiųjų aptarnavimo sistema" (ISAS). Ką, nejaugi svetainė nebuvo paruošta abiturientų antplūdžiui?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 23:27:06 | Nuoroda

Gerai jums, kad neįtraukė :) Ir gerai, kad aš dar visai tolerantiškai rašiau, o jei ne tai būčiau bėdos turėjęs :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 23:42:41 | Nuoroda
Chambord rašė:

o reik moket uz stojimus, kai internete rasai?

 Dabar nereikia. Bet atrodo reikės mokėti tada, kai įstosi pačiam universitete. 120lt atrodo, reikia šitą pasitikslinti...

Žinutė parašyta: 2010-07-17 15:37:09 | Nuoroda

Na jei labai nori, gali prasisukt ir lietuvoje, tik reikia labai gerai apsvarstyti ką studijuoti. O dabar aš jau toks vyresnis pasijutau, kad čia už manęs dar vieni dvyliktokai bus :D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 19:19:29 | Nuoroda
basikom rašė:

o kokiu būdu paskelbs, kur įstojai? Email ar lamos account'e bus parašyta? :)

 Dviem komentarais aukščiau paskaityk...

Žinutė parašyta: 2010-07-19 00:08:22 | Nuoroda

www.vgtu.lt/upload/sk/198/vgtu-prasymo-nagrinejimo-algoritmas-2010.pdf

Čia labai gerai viskas paaiškinta :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 01:31:45 | Nuoroda

Telekomunikacijų inžinerija :) O aš kadangi savo banko sąskaitos neturiu, tai galėsiu per el. bankininkystę pervest tuos pinigus iš kito žmogaus sąskaitos?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:58:43 | Nuoroda
Visaine rašė:
jacikaas rašė:

Telekomunikacijų inžinerija :) O aš kadangi savo banko sąskaitos neturiu, tai galėsiu per el. bankininkystę pervest tuos pinigus iš kito žmogaus sąskaitos?

 O, šaunuolis kad įstojai! Turbūt galima ir pervesti, bet paprasčiau nueiti į banką, sumokėti ir nunešti į universitetą kvitą. Aš taip ir darysiu. Ryt važiuoju į Vilnių, įstojau į VTDK geležinkelių eksploatavimą. Balų būtų užtekę ir VGTU, tai dabar neapsisprendžiu gailėtis ar nesigailėti, kad rašiau tik kolegiją. Ai, gal nesigailėsiu.

 Nieko tu nesigailėk :) Iškart vietoj patogiau susimokėt, o dabar aš nei kur artimiausias bankas nežinau... :D

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:07:20 | Nuoroda
Simionas rašė:

Aš dar vienas būsimas Telekomunikacijus... O žiūriu čia mūsų jau gal net 5... Malonu...

 Atrodo, kad 5 jau mūsų ;) Malonu susipažint ;) O dėl fuksų stovyklos, tai ten univiere reikės užsiregint? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:30:04 | Nuoroda
Martinuxx rašė:

Aš su klasioku kuris taip pat į telekomunikacijas įstojo važiuojam ryt ryte.

 Tai gal susimatysim rytoj ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:37:58 | Nuoroda
Martinuxx rašė:

Gal,tačiau man reiks virš 300 km įveikti,tai atsirasiu priėmime tik apie vidudienį :D

 Nu žinok man panašiai :D Tik dar iš ryto su klasioke sutarėm tus du popierėlius pasiimt apie šeimos sudėtį ir atlyginimą iš tėvų darbo paskutinių 3 mėnesių ;) Tai išvažiuosim apie kokią 8,30 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:44:51 | Nuoroda
Ofass rašė:
jacikaas rašė:
Martinuxx rašė:

Gal,tačiau man reiks virš 300 km įveikti,tai atsirasiu priėmime tik apie vidudienį :D

 Nu žinok man panašiai :D Tik dar iš ryto su klasioke sutarėm tus du popierėlius pasiimt apie šeimos sudėtį ir atlyginimą iš tėvų darbo paskutinių 3 mėnesių ;) Tai išvažiuosim apie kokią 8,30 :)

 pildysit dėl bendrikų? aš tai nežinau kaip išsisuksiu, nes mama turbūt nespės gaut iki 3dienio tos pažymos..

 Tai tas pažymas, kai skambinau i VGTU, sakė galima atsiūsti iki rugpjūčio 4 dienos :) Tai ne taip ir baisiai tada ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:50:11 | Nuoroda
Ofass rašė:
jacikaas rašė:
Ofass rašė:
jacikaas rašė:
Martinuxx rašė:

Gal,tačiau man reiks virš 300 km įveikti,tai atsirasiu priėmime tik apie vidudienį :D

 Nu žinok man panašiai :D Tik dar iš ryto su klasioke sutarėm tus du popierėlius pasiimt apie šeimos sudėtį ir atlyginimą iš tėvų darbo paskutinių 3 mėnesių ;) Tai išvažiuosim apie kokią 8,30 :)

 pildysit dėl bendrikų? aš tai nežinau kaip išsisuksiu, nes mama turbūt nespės gaut iki 3dienio tos pažymos..

 Tai tas pažymas, kai skambinau i VGTU, sakė galima atsiūsti iki rugpjūčio 4 dienos :) Tai ne taip ir baisiai tada ;)

 dėkui už informaciją, tada gal reiks vėliau kada nuvežt :)

 Tai, jei vežti tu norėsi jas, tai tik iki trečiadienio tegali dokumentus priduoti. Paskui jau, atrodo, per intiką arba faksą jiems reikės tus nusiųst (tik seimos sudėties pažymą ir iš darbų atlyginimų pažymas). :)