Vartotojo jacikaas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:53:39 | Nuoroda
Ofass rašė:
jacikaas rašė:
Ofass rašė:
jacikaas rašė:
Ofass rašė:
jacikaas rašė:
Martinuxx rašė:

Gal,tačiau man reiks virš 300 km įveikti,tai atsirasiu priėmime tik apie vidudienį :D

 Nu žinok man panašiai :D Tik dar iš ryto su klasioke sutarėm tus du popierėlius pasiimt apie šeimos sudėtį ir atlyginimą iš tėvų darbo paskutinių 3 mėnesių ;) Tai išvažiuosim apie kokią 8,30 :)

 pildysit dėl bendrikų? aš tai nežinau kaip išsisuksiu, nes mama turbūt nespės gaut iki 3dienio tos pažymos..

 Tai tas pažymas, kai skambinau i VGTU, sakė galima atsiūsti iki rugpjūčio 4 dienos :) Tai ne taip ir baisiai tada ;)

 dėkui už informaciją, tada gal reiks vėliau kada nuvežt :)

 Tai, jei vežti tu norėsi jas, tai tik iki trečiadienio tegali dokumentus priduoti. Paskui jau, atrodo, per intiką arba faksą jiems reikės tus nusiųst (tik seimos sudėties pažymą ir iš darbų atlyginimų pažymas). :)

 ai, matai kaip, nu ačiū ačiū ;)

 Kartais nepavėluok, bijau, kad nesuklaidinčiau aš tavęs čia :D

Žinutė parašyta: 2011-07-13 17:06:37 | Nuoroda
PA_svajok rašė:
historia rašė:

Nestudijuoju teisės, bet man tas netrukdo lankytis bendrabučiuose :D Vienas bendrabutis kamčioje pernai buvo renovuotas, gali būt kad teisininkus ten ir kraustys. Kadangi blokinio tipo kamčiatkoj barakai (2 kambariam priklauso koridoriukas su kriaukle ir wc) tai kur tvarkingi žmonės, gerai sutariantys tai patys prisižiūri tą bendrą erdvę, pasitvarko dailiau, jei gauni nevalą kokį/ią  ar kelis/ias tai arba kariauji su jais arba ieškais kito kambario. Šiaip yra visos galimybės, jei nepatinka kambarys, kiek pagyvenus, ieškotis kitam kambary vietos :)

 O kazi ziuri i atstuma skiriant bendrabuti? :D nes as toli nuo vilniaus gyvenu. Bet ten dauguma ir gauna bendrikus.. Man svarbu kad nereiktu trenktis toli i paskaitas :D

 Bendrabutį skiriant atsižvelgiama į šeimos sudėtį, šeimos pajamas ir atstumą: kur gyveni ir kur įstojai.

Žinutė parašyta: 2011-08-12 17:50:24 | Nuoroda

 1 barake kai kuriuose aukstuose virtuviu nera. 7 tikrai nera, 4 ir dar kazkokiam atrodo :) Tai teks maista kambariuose ant elektriniu plyteliu svilint :) Tas dalykas tai minusas, nes jei ka pridegini tai paskui kambarys smirda ir vedint reikia :D

Žinutė parašyta: 2011-08-12 17:57:23 | Nuoroda

 bendrabutis.vgtu.lt/ 

Sauletekio busto pagr. puslapyje yra visa informacija pirmakursiams :)

Ta pati nukopijuoju ir as cia:

 

Pirmakursių, kuriems skirtas bendrabutis, dėmesiui

Sutarčių pasirašymas ir apgyvendinimas prasidės nuo rugpjūčio 22d. (28 d. nedarbo diena)

Atvykti adresu: Saulėtekio al. 25.
Darbo laikas I – V 8.00 – 16.45 val.
VI 9.00 – 15.00 val

DEKANATO REKOMENDUOJAMĄ PAGAL FAKULTETĄ DIENĄ

1.Kabinete Nr. 1 kreiptis dėl kambario skyrimo. Pateikti:
asmens dokumentą;
dvi vienodas nuotraukas 3 x 4 cm (apkirptas) ;
kvituką apie sumokėtą 200 Lt užstatą;
kvituką apie sumokėtą 200 Lt avansinį mokestį už rugsėjo mėn.;
užpildytą informacinį lapelį.
2.Kabinete Nr 2 bus sudaryta sutartis ir išduotas bendrabučio gyventojo pažymėjimas.
3. Eiti į paskirtą bendrabutį pas Administratorių dėl kambario gavimo.

VšĮ „Saulėtekio būstas“
Administracija

D.U.K.
-Ar man paskyrė bendrabutį? Po rugpjūčio 10 dienos teiraukitės savo fakulteto dekanate.
-Ar galima atvykti anksčiau? Ne, negalima. Anksčiau studentai nebus apgyvendinami
-Ar galima susimokėti vietoje ? Taip, galima susimokėti grynais kasoje.
-Nuo kada skaičiuojamas mokestis? Mokestis skaičiuojamas nuo sutarties sudarymo dienos.
-Kas tai yra užstatas ir avansas? Iš sumokėto avanso bus išskaičiuojamas mokestis už pirmą mėnesį. Užstatas bus grąžinamas baigiant studijas arba nutraukiant sutartį; arba iš jo išskaičiuojama už padarytą materialinę žalą.
-Ar galima draugams apsigyventi kartu viename kambaryje? Taip, į pirmą kabinetą ateikite kartu ir, jei bus laisvų vietų, būsite apgyvendinti kartu.
-Kam skiriamas šeimyninis kambarys? Šeimyninis kambarys skiriamas sutuoktiniams, turintiems vaikų arba giminaičiams ir atskira tvarka planuojančioms gyventi kartu poroms.