VBE Istorija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:05:52 | Nuoroda
kazkas cia sake,kad uz 88 taskus gavo pernai 100%:) ir siaip 20% klaidu dar 90 %. tad neuzsizaiskit su smulkmenom as va senove baigiu ir snd uzmusu viduramzius,ryt naujieji ir kaip iseis naujausieji ...po to Lietuva. o politologija nu kaip iseis:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:12:39 | Nuoroda
as siandien naujuosius pradejau, paskutinei dienai reikes zemelapiams palikti
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:14:58 | Nuoroda
As labai panasiai kaip ir tu, ruduosupasauliu va sian jau senove ismokau, jau ir viduramzius katik uzmusiau ir esu pasiruosus dar iki napoleono pasikartot ir siandienai uzteks, oj, norejau pasakyt jau su visam uzteks, nes nebebus laiko vel prie visko sugryzt Ka jus is Antikos labiausiai kartojat?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:16:10 | Nuoroda
viskas nuo rytojaus ir as pradedu istorija kankinti nes pasidare nejauku po visu situ kalbu kad visi tiek daug ruosiasi ir stengiasi o as dar ne
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:21:07 | Nuoroda
aš tai antiką tik permetu, per daug nesigilindama.. o tie kas kur ką išrado, tai nevberta mokytis, bo užkiši galvą tokiom smulkmenom, ir žiūrėk, jų visai nebus.... tada smaguma
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:23:51 | Nuoroda
as LT ir ATR istorija gana gerai dar tik pasikartojau...snd zadejau mokytis, bet dbr taip geda,kad tokia silnavale ir kt pusvalanduka prie jos teistveriau snd semestre 10 turiu, ai noriu lb gero rezult.
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:26:56 | Nuoroda
Va as irgi bijau, kad prisikist visokiu smulkiu nesamoniu reik, o tos pagrindines ir nebetelpa As kazkodel nesuprantu apie absoliutizmus Europoje, nu baisu baisu man ten, o tikimybe laabai didele kad buti gali
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:36:55 | Nuoroda
šiaip temą, kurios nesupranti neblogai skaitant konspektėlį darytis iš svarbiausių dalykų ir ties tom vietom, kurios neaisškios, išsiaiškint.. aš taip kažkada su LDK išsiaiškinau
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:54:54 | Nuoroda
na as velai keliuos,velai guluos,tai laiko viduramziams snd dar daug turiu:D sitagi,senovines romos ir graikijos,gilgamesas - tarpupis, am,keletas kinu isradimu ir nu dar biskutis smulkmenu. as tai jau jokiu konspektu nesisdarau,mokaus is ju,nes krontos perskaitytos,tai nebent su sutartim reiks pasimyluot.. absoliutizmas - naujieji laikai.siaip gali klaust,pabandysiu atsakyt,o jei ka,tai kas nors pataisys,cia visi kazkoki protingi kaip su prusijos valstybe,issiaiskinom kad nuo 16 amziaus:))
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:55:44 | Nuoroda
Džy, istorija man yra svarbiausias egzaminas (bet ne į istoriją stoju), tačiau aš jį mažiausiai moku iš trijų (lietuvių, anglų, istrorija). Galvoje švilpauja vėjai pro skyles iš Geografinių atradimų, viduramžių, naujųjų laikų. Senovę mokėjau, bet pamiršau. Neįsivaizduoju, kaip spėti prisiminti, nes lėtai kartojimasis eina... ;[
Žinutė parašyta: 2008-06-05 19:58:47 | Nuoroda
is ko kartojies?:)
Žinutė parašyta: 2008-06-05 20:10:50 | Nuoroda
Kaip ir visi iš Letukienės mėlynos, kur nesuprantu Lietuvos ist., atsiverčiu Kamuntavičiaus rudąją. Rankinuke nešiojuos "špargalkinį" žalią konspektą - autobusuose kartais atsiverčiu, o ir šiaip vien nešiojimasis pozityviau nuteikia;]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 20:29:23 | Nuoroda
ruduopasauliu, as taip pat velai keliuosi, velai einu miegot, o atsikelus tk ist.kartojuos dbr, darau pertrauka ir vel ta pat. man taip pat sis egzas svarbiausias dbr svarbiausia si laika prisiverst netinginiaut ir kartotis
Žinutė parašyta: 2008-06-05 20:45:00 | Nuoroda
rudoji - perkrauta ,per daug smulkmeniska.m ,tai nenuostabu,kad tau niekas neaisku:D o kada tas velai?as tai uzmiegu trecia,atsikeliu antra:D
Žinutė parašyta: 2008-06-05 21:30:00 | Nuoroda
As va kaip tik siandien skaiciau su tais kryziuociais ir nusisypsojau, kad jau va cia anksciau perskaicius buvau Man ta Letukienes knyga nelabai patinka, kai kas per smulkiai parasyta, o kai ko truksta.. :rol: o pvz kazin ka su saltuoju karu akcentuot reiktu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-05 21:36:13 | Nuoroda
su šaltuoju karu turbūt konfliktu-karus lokalinius, NATO, ES atsiradimą ir jos pirmtakes..
Žinutė parašyta: 2008-06-05 21:43:13 | Nuoroda
Offtopic apie miegą: aš užmiegu irgi apie 3-4, bet ir atsikeliu 15-16 val., ko niekaip nesuvokia tėvai/draugai. Istorijos rudoji man labai patinka, nes ji išsamiai paanalizuoja įvykius, kelia probleminius (įdomius) klausimus. Deja, egzas yra ne iš to, kas mums patinka/nepatinka :]
Žinutė parašyta: 2008-06-05 21:44:38 | Nuoroda
jau saltasis karas?? ne nu duodat:D vso, eb,pavasariai, sukilimai, kuba nu yra ten...labai nepakenktu visas es ir nato valstybes ismokt:D:D:D sundulinga, tai gerai,as ne viena tokia reiskias:D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 12:07:59 | Nuoroda
del saltojo karo: reikia moketi NATO priklausiusias salis ir Varsuvos pakto salis bei ju isikurimo datas snd sprendziau visos LT istorijos karotjimo testa: is 100 kl.teisingai atsakiau i 82 kl. kaip manot, daug, vidutiniskai ar nekaip? man ist.gana auksto balo reikia...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-06 13:13:36 | Nuoroda
shiaip man tei geriausia yra 10kl knyga...wa ten wiskas ajshkiai parashyta ir dokumentai sumesti..kj zhejau i egzu uzhduotis,dokumentus,tai manau,ish 10kl kurso daug paimta..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą