Galimi peticijos variantai (LT VBE)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:04:15 | Nuoroda
Na dabar susikure 2 abiturientu frontai: vieni patenkinti rezultatais kiti ne as asmeniskai patenkinta ir mano manymu kieno netenkina tie rezultatai tegu raso apeliacijas, o sita jus tikrai nepasieksit kad visu darbus pertikrintu, cia tai tikrai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:05:47 | Nuoroda
esu prieš peticiją ir būtų malonu, jei po peticija pasirašytų ne "visi abiturientai" o kiekvienas asmeniškai
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:08:27 | Nuoroda
Ir iswiso ar internetine peticija tures kokia nors galia, jei kas blogai kodel nenorit apeliaciju rasyt, juk blogiau nebus, taip jau is jusu kalbu suprantu, cia kazkada rase kad kas trecias neislaike, ir tada visi drebejo, o daba kai tik 13% tai didziausias skandalas kilo
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:09:53 | Nuoroda
su tais rezultatais kazkas tikrai nenormalaus,nesamone,kad tiek neislaike zmoniu,kurie turejo gerus pazymius
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:10:58 | Nuoroda
Kuriu netenkina rezultatai rasykit apeliacijas,o ne kiskite i siuos reikalus visu laikiusiuju.Pati neesu patenkinta savo rezultatu,bet nepasiseke ir tiek,o cia su tom peticijom vargu ar kur nueisite. nedarykit dar daugiau muilo burbulu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:12:36 | Nuoroda
o ko jūs taip bijot? nesat tikri savo žiniomis ir sugebėjimais ir bijot, kad sumažins jūsų balą?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:14:51 | Nuoroda
as irgi uz taj kad kiekvienas atskiraj !
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:16:32 | Nuoroda
o jus bijot, kad tas balas, kuri turite yra tikras ir teisingas, kad nerasot apeliaciju? juk peticijos tikrai nepasirasys reikiamas skaicius zmoniu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:20:30 | Nuoroda
tomorrow i go to scholl to write dat shyt .... juokas per ašaras, bet bus keista kai iš anglų gausiu daugiau nei iš gimtosios kalbos... Visi ženklai rodo, kad reik keliaut užsienin....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:22:22 | Nuoroda
Na jau tikrai nesamones snekate 1 dalykas NE VISI laike ta jusu pilotini egza mano mokykloj buvo tik vienas kur spalio 12 rase 2 remtis iskaita tai is vis absurdas. Nieko juokingesnio nera ir nereikia pasirasineti VISU ABITURIENTU vardu nes kiek patenkintu tiek ir nepatenkintu Sakot tipo dundukai geriau islaike... Bet ar prastai besimokantys mokiniai en zmones??? Ka norit pasakyti kad jei po to bandamojo egzamino negalejo susiimti ri pasimokyti? Ok jie gali sakyti '' aj nieko nesimokau '' bet ar jus matet kiek jie namie sedejo kiek dirbo?? Gal jie seip sake nieko nedarau noredami kazka pavaizduoti. Be to gal apsidziauge gerai bandomojo rezultatais patys aptingot??? Pagalvojot '' aj jau bandomajam gerai buvo ir tikram normaliai '' Jus paziurekit i instrukcijas vertinimo kaip paraset o ne tais savo '' as 10 turejau neislaikiau '' nu sorry bet jei esate drasus ir ryztingi rasykit apeliacija ir perziures tuos jusu kodus. O kad esat bailiai ir bijot del savo subiniu ir dangstotes po apeliacija tai cia jau jusu reikalas. O tai ko tos apeliacijos nerasot ??? Tipo bijot kad maziau gausit??? Tai juk tokie uztikrinti....10 turejot... Jei jau rasot ta peicija tai bent jau argumentus svarius pasirinkit o ne is serijos '' is iskaitos gavau 10 ''
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:23:26 | Nuoroda
As neislaikiau egzo nors kaip ir jus tikrai galvojau kad islaikysiu lengvai. Tuo lab kad buvo tvirtas 7 ir neblogai parasiau pilotine. Taciau nemanau kad kazka su peticija pasieksime. Nenoriu gnuzdit jusu isitikinimu taciau tai yra tiesa. Rytoj is ryto kai kurie ims galvoti kitaip ir rashys apeliacijas o peticijas anksciau ar veliau uzmirs... Siuliau nerashinet peticiju, o rashyt apeliacijas ir mokintis perlaikymui....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:24:52 | Nuoroda
išsiblaivyk ir tada perskaityk ką parašei...
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:25:37 | Nuoroda
To Viso_gero Taip ir sakyk, kad BIJAI/BIJOTE pasirašyti savo vardą ir pavardę, kas sukūrė peticiją, nes yra baisu prisiimti atsakomybę net ir už tokius vaikiškus žaidimus viešojoje erdvėje! Jums daug patogiau manipuliuoti bendraamžiais ir atsakomybę permesti ant neva egzistuojančios daugumos. Jūs BIJOTE rašyti ir apeliaciją, nes darbas būtų peržiūrėtas naujai ir - o varge! - paaiškėtų, jog nesate genijai, ir galbūt kiltų rizika gauti dar mažiau. Aš tiesiog nenoriu, kad visokios peticijos būtų rašomos VISŲ vardu, klaidinant visuomenę ir pučiant iš to skandalą! Tegul peticijos autorius nurodo savo asmenį ir tada tegul pasirašo, kas tik nori. Ir tai ne aš turiu teisę nepasirašyti, tai jūs neturite teisės rašyti ir mano, kaip abiturientės, vardu. Galų gale, peticijos pagrįstumas yra kas pasirašė, o ne kas nepasirašė. O jeigu pasirašė "visi abiturientai", tai jau yra suabsoliutinimas iki manęs bei kitų niekuo dėtų asmenų, kuriems rezultatai tinka. Man rezultatas tinka ir atitinka visus pažymius/įskaitas/bandomąjį. Daugių daugiausia rizikuočiau prarast kelis procentus, todėl šis comment'as yra principinis, o ne iš baimės, kaip kad pasitaiko kai kuriems kitiems žmonėms, vengiantiems rašyt apeliacijas ir ginti savo pažeistus interesus, jeigu jau taip nutiko...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:26:03 | Nuoroda
neradau edit funkcijos... mano postas buvo skirtas amalijai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:27:00 | Nuoroda
nu sakes,nori kad dar blogiau butu?????????????????????????????uzknysot .rasykit apeliacijas jei kas nepatinka,o nekelkit cia triuksma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:28:00 | Nuoroda
Amalija2 nešauk čia taip garsiai. Palauk rytdienos ir pažiūrėsim kas ir kaip. Mano nuomone turėtume per ateinančias kelias dienas išgirst nemažai kalbu apie paduotas apeliacijas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:29:11 | Nuoroda
ne nu sorry bet jus bailiukai esat bijot asmeniskai aiskintis ir rasyt apeliacija del to kad nenumazintu balu??? mat peticija sugalvojo.. taigi tam skirtos APELIACIJOS!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:29:58 | Nuoroda
man metinis ir rezultatas atitinka.o jei jum ne,ir metiniam turit 10 ar 9,tai nereiskia kad visus egzus turit idealiai islaikyti.absurdas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:30:46 | Nuoroda
Na sorry per tas emocijas padariau daugybe klaidu del to aisku - geda Bet na tikrai juokas pro asaras yra kai zmones remiasi pilotiniu egzaminu, kurio net ne visi laike...ir dar graziau kai iskaita... Jei jau rasot ta peticija tai remkites normaliais o ne vaikiskais argumentais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:32:05 | Nuoroda
Tie, kurie jaučiatės nuskriausti, tai gal paprasčiau būtų tiesiog rašyti apeliacijas? Nes su savo tomis peticijomis tik nutolintumėte atestatų teikimus ir nieko nepeštumėt... Ir apskritai, gal pažvelkit į savo situaciją objektyviai... jei jau gavot prastesnį įvertinimą tai kalti TIK jūs patys, nes tikriausiai pervertinote savo jėgas. O metinis pažimys NIEKO nepasako, nes labai daug kas priklauso nuo to, kurioje mokykloje mokėtės, kokią mokytoją turėjote. Taip kad, vaikai, nekelkite vėjų, o susitaikykite su tuo, ką turite..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą