Galimi peticijos variantai (LT VBE)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:33:09 | Nuoroda
Amalija2 pritariu tau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:34:07 | Nuoroda
LABAI MOKSLISKAI IR PROTINGAI PARSAYTA TIK NORECIAU KAD I VIENA IS PAMINETU PUNKTU KUR PAMINETAS SAMPROTAUJAMAS RASINYS PAMINETAI IR INTERPRETACIJAS! P.S. NES JUK NEVISI RASE SAMPROTAUJAMUS RASINIU
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:35:11 | Nuoroda
Beje, as visiskai pritariu sundingai - jus prakrutinkit biski smegeneles pries darydami tokius dalykus. na ir bandos jausmas.. is visu dabar saukianciu turbut ne daugiau 10% zmoniu apeliacijas paduos - nes visi kiti bijos kad dar labiau jiems nenumazintu. Beje, tegul raso visu vardu, tokie dalykai neturi juridines teises
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:37:37 | Nuoroda
mane tai balas patenkina. Bet suprantu tuos, kurie gavo maziau, nei tikejosi.,gi negali buti kad taip masiskai pazymys neatitinka rezultatu. na vienas kitas atvejas, o dabar tai tikrai nesamone. Juk ir matematika buvo kas neislaike, bet jokio triuksmo nekilo, ir kodel gi? nes zmogus vistiek jauti kiek esi vertas ir kiek turetum gauti ar bent jau islaikei ar neislaikei. Skambinkit visais varpais rasykit apeliacijas peticijas ir ieskokite teisybes tik gal pakeiskite peticijos pabaiga jei jau to reikalauja abiturijentai. esmes tai nekeicia. Tie kas cia sokineja..tai turbut didzioji dauguma nesitikejo tokiu dideliu balu todel ir nenori buti ivertinti kiek jie istiesu yra verti
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:40:00 | Nuoroda
Rašykite APELIACIJAS, o ne PETICIJAS. Jeigu įvyko klaida, tai išnagrinėjus APELIACIJĄ, į tai bus atsižvelgta. PETICIJĄ, jeigu ir paskaitys, tai pagal ten parašytą jūsų vardą ir pavardę niekas darbų neperžiūrinės, jeigu nebūsite parašę APELIACIJOS. Suprantu, kad abu žodžiai gražūs, bet SKIRKITE REIKŠMES ir rūpinkitės savimi, o ne VISAIS ABITURIENTAIS, kuriais rūpintis nereik. "Šokinėjam", nes patys pasirūpinam savimi ir jaučiamės atsakingi už savo veiksmus. Taip pat visai nepageidaujame, kad mūsų vardu būtų viešinami visokie skiedalai apie sąmokslo teorijas, kaip kažkas kažką sumaišė.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:42:45 | Nuoroda
Sundiga, as neikeliau tos peticijos ir labai malonu, kad patarei pakeisti ta pasirasyma. Sita tema yra tam ir sukurta- patabom. Taciau kazkokia gudrute regis jau ikele mano pradini varianta. Galu gale nereikia sitokio pykcio. Juk peticija yra tiesiog tam tikros zmoniu grupes pasisakymas. Ta grupe yra pasirase zmones. As ivardinau abiturientus, nepabreziau, kad visi. Galbut reikejo kazkaip isskirt ta grupe. Na vienaip ar kitaip as kartoju- laukiau jusu nuomones ir jei tik galeciau- pakeisciau. Esu labai nusivyles cia visais. Prasiau patarimu, sukuriau tam tema, o va ka gavau! Draugingi zmones lietuviai!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:46:31 | Nuoroda
va is to ir kyla pasakymai kaip Lietuvoj blogai, kaip viskas blogai, kokia svietimo sistema supuvus, koks Kirkilas blogas. bet kalti ne kas kitas kaip tik mes patys! dabar visi pasaliniai zmones nelaike egzo galvos - voj kaip blogai vajej vajej kokia neteisybe. nors is tikruju viskas yra labai tikslingai ivertinta, o jei kas mano kad atsitiko kokia klaida - turi labai puikia galimybe pateikt apeliacija. visada bus po egzo nusivylusiu zmoniu, pati is vokieciu turejau 10, is egzamino gavau tik 35%, esu nusivylus labai, bet kazkodel nepuolu kaltint viso pasaulio kokia neteisybe ivyko... speju is jusu rasanciu peticija tik vienetai pasiziureo egzamino vertinimo instrukcija...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:49:24 | Nuoroda
o ką toj instrukcijoj pamatysi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:50:42 | Nuoroda
pamatysi atsakymus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:51:14 | Nuoroda
Ne nu aš tai suprantu tik tokį atvejį jau jau kažkas bendrai, paimt parašyt į NEC paprastą draugišką laišką, kad galbūt tuos kodus sužėtų, nes yra įvairių neaiškumų, nepasitenkinimų ir pan... Jei vistik su tais kodais gerai viskas rašykit epiliacijas ir vsio... Kam čia tas peticijas rašyt, kam visus kišt? Pati visai patenkinta rezultatu, buvo baimė ta kad gal visai neišlaikysiu nes žinau jog prastai parašiau, tačiau 19 procentų vistiek nemanau kad nėra neįmanomas balas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:51:29 | Nuoroda
As uz peticija. Pasipiktinau egzamino rezultatais, mane istiko sokas. Kai parasiau egzamina, as tikrai zinojau,kad surinksiu apie 70-90%. O Pasirodo,kad gavau perpus maziau.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:52:21 | Nuoroda
As manau, kad peticija nieko nepasieksit. Jei esate tikri, kad buvot verti daugiau- rasykit apeliacijas, patikrins nauja komisija. O kas is peticijos? Tai, kad turejot 10 ar iskaitos gavot 10, nieko nekeicia. Sitie vertinimai labai daug kuo priklauso nuo mokytoju, kurie, jus pazinodami, kai kuriem pakelia vienu kitu balu, kitiem-sumazina. O egzaminas- loterija. Pasiseka arba ne. Jei tie, kurie prasciau mokes, gavo jiems palankia rasinio tema ar interpretacijos istrauka- valio,sulauke ir gero rezultato. Galbut jusu zinios buvo pervertintos, galbut tiesiog nepasiseke. Jei jus garantuoti, kad ivertino neteisingai, turetumete nebijoti apeliaciju, patikrintu kodus ir visa kita. Kriteriju niekas nekeis, nepriklausomai nuo to, kiek yra nepatenkintu, o tai net butu neteisinga patenkintuju atzvilgiu. Uzjauciu zmones, kurie buvot nuskriausti, bet, kaip jau minejau, tokiu atveju reik apeliuoti, prasyti parodyti darba, o ne painioti i tai visus:)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:52:53 | Nuoroda
peticija tam jog bandoje visuomet silciau
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:53:50 | Nuoroda
To Viso_gero Taip, tavo idėja derinti poziciją buvo vienintelis gėris. O mano pasiūlymas buvo rašyti kiekvienam savo vardu apeliacijas ir skųstis dėl savo konkretaus darbo konkretaus įvertinimo. Peticijos/viešieji kreipimaisi/viešieji laiškai ir pan. turi būti pateikiami raštu, o ne e-formatu, ir rašomi tada, kai jau yra išbandyti visi kiti paprastesni būdai... To Abituriente_ Taip, sutinku su tavo požiūriu dėl įpročio kaltinti valdžią. Tokie žmonės balsuos už Paksą. Jis geras - žada daug, kad galėsim toliau ant sofkutės sėdėt, gert pigų alų, į darbą neit, o kad pinigų negausim - tik valdžia bus kalta. Suknistas komuzimas...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:54:02 | Nuoroda
Istorija - na tai rasyk apeliacija. bet tikriausiai nelabai noris ir tu paciu 30% prarast?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:58:50 | Nuoroda
ir is vis kvailesnio pasakymo kaip: "parasiau egzamina ir buvau garantuota jog gausiu 70-90%" turbut nera. is kur jus zinot kiek gausit? is kur zinot koks jusu ziniu lygis lyginant su VISAIS LIETUVOS abiturientais? cia gi ne mokyklinis egzaminas, cia ne uz taskus paraso pazymi, cia ivertina jusu vieta tarp visu islaikiusiu.. baikit juokint svieta ir skleist kazkokias erezijas. galima pagalvot kad cia puse geniju susirinke..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:59:06 | Nuoroda
ne nu dar pradekite pasakoti kad valdzioje sventuoliai sedi.. juokinga man cia ir skaityt, net pyktis ima. reikia ieskot problemos saknis..o jos ir yra musu valdzioje, o tada jau uzburtas ratas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:03:38 | Nuoroda
o kas yra valdzia? valdzia - tai ne Paksas, ne Kirkilas, ne Brazauskas ir ne Jonukas.. Valdzia tai ne kas kita, kaip tik MES. o va tokie zmogenai su savo peticijom tik parodo daugumos mastymo lygi.. tai ko noret is tos valdzios jei patys dundukai esam?
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:06:50 | Nuoroda
To Gyvate Tą valdžią patys žmonės ir išsirenka. Taip kad ne valdžia yra kalta, o žmonės kalti, kad visokių idiotų paistalais patiki...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:07:44 | Nuoroda
sundinga, kiek iš lt egzo gavai?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą