Galimi peticijos variantai (LT VBE)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:11:04 | Nuoroda
To tulaud Gavau 100%, bet ne todėl, kad kas nors rezultatus sukeitė. Nors nelabai svaru argumentuot tokiais kriterijais, bet bandomasis - 100%, visų metų metiniai - 10, įsk. - 10. Literatūrą myliu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:12:02 | Nuoroda
nereik iškart gintis dėl rezultatų sukeitimo...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:12:53 | Nuoroda
Pasiuziuriu cia dauguma mano, kad su ta peticija kazka pasieks Peticija skirta tam, kad atkreipt visuomenes demesi, niekas nekeis nei rezultatus , nei perziures 20 tukstanciu darbu is naujo. Cia kaip sakiau, galbut atkreipt demesi, kad kazkas negerai su musu Svietimu. Va as ir neislaikiau, nors metinis 7, o bandomasis buvo 60, bet zinau, kad ta peticija nieko nepakeis. Geriau eikit issimiegot, nueisit ryt i mokykla paziuresit ar tikrai tiek gavot, parasysit apeliacijas ir kurie neislaiket ruosites pakartotini. Kazkas juk turi neislaikyt pagal musu sistema. Peace
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:17:00 | Nuoroda
Kazkam nepasiseke ir iskart peticija,kad visiem buvo negerai...as pries ta peticija ir manau tai yra nesamone,zmones kuriem tiesiog nepasiseke ir mokyklose buvo pervertinti savo mokytoju ar patys save pervertino nori dabar pasikelti balus teikdami, kad gerai besimokantis gavo prastus ivertinimus o blogai besimokantis gerus...galbut vienam ar dviem tiem prastiems mokiniams tiesiog pasiseke ir nereikia daryti iskart tokiu isvadu.musu mokykloje viskas buvo kaip ir tiketasi,visi kas buvo stiprus gavo aukstus ivertinimus kaip ir per bandomuosius,o prasti gavo prastus ar net neislaike..mano metinis 9, per bandomaji(pilotine) gavau 95%,o per egzamina 99%.taip pat panasiai ir kitiem venintele pana kuri turejo 10 surinko 100%. o kiti kas turejo 9 surinko taip pat virs 90%....tad nemanau kad peticija atskleidzia tikraja padeti,manau ji yra perdeta ir neteisinga.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:27:01 | Nuoroda
[b]as po sia peticija tikrai pasirasysiu (tik veikit greiciau ir butinai istaisykit klaidas, o tai pasyrodys visi sugebejimai rasyti). viena klaida radau ne vetintojai o vrtintojai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:31:03 | Nuoroda
fak pati klaidu padariau vertintojai
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:36:12 | Nuoroda
juokas ima skaitant ka rasot. krc geek company va kas man patiko eilutes "Abiturientai, turintys puikius metinius įvertinimus bei nepriekaištingai atlikę visus 3 žinių patikrinimus prieš egzaminą, gavo ypač prastus egzamino rezultatus. Tuo tarpu prastai besimokę ir gavę žemus patikrinimų ivertinimus- egzaminą išlaikė ne tik puikiai, o dar geriau, nei prieš tai minėtieji abiturientai." paskatiai forumus kur didzioji ju dalis moksliukai vapsej nepatenkinti kad negavo axujienai daug balu o uz juos gavo kiti kurie nebuvo tokie pareigingi negavo geru metiniu bet sugeba susidorot su stresu ir atsakinet protingai i klausimus juk cia gimtoji kalba sis egzas grindziamas ne iskaltom ziniom o isprusimu bendru ir siek tiek ziniu bei suvokimo. ir beje forumuose tie patys per tuos pacius zmones kiek tu skaitiai skundesi keli simtai is 20 tukstanciu o tai peticija ejkit i gatves ir mitinguokit gal griaukit NEC. blt tai parmusa tokia geeku komanda.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:37:28 | Nuoroda
Perskaiciau jusu foruma ir is dalies sutinku su tais abiturientais, kurie nori rasyti peticija. Tikrai ne vienas mano pazystamas prasciau besimokantis mokinis ( pas ta pacia mokytoja ) gavo geresnius ivertinimus uz mokini turejusi geresnius pazymius! Tad man tai keistai pasirode..Kas gavo gerai tai jiems saunu, as uz juos ir suprantu kokia laime islaikyti tiek kiek esi vertas ar net geriau nei tikejaisi!! O kas gavo maziau, nei jauciasi verti, pilnai suprantu juos... Man ir paciam zmogiskas pavidas ir piktis paime, kaip mokinausi daug daugiau, korepetitores ir t.t ir gavau 3 kartus maziau uz tuos kurie tiek neidejo pastangu ir mazesnius ivertinimus turejo... As islaikiau minimaliai ir aisku liudna kaip kiti geriau gavo ir t.t, bet man Lt perdaug del stojimu neimponuoja tai neduosiu jokios apeliacijos ( aisku nemeluosiu nenoriu zaisti su likimu, nes tikrai zinau kad teksto suvokima pagal pateiktas formuluotes labai prastai padariau ... gal tik keleta taskeliu gavau, o samprotavima ,bent jau man atrodo, kad parasiau ganetinai gerai, nors jo ivertinimas cia loterija pas kokia mokytoja paklius ) Tad is sitos peticijos as tikrai pritariu 100% vienam punktui, kad perziuretu kiekvieno laikusiujo kodukus ir tai tikrai numalsintu visus ginsus ir nesutarimus. ( aisku galetu ir teksto suvokimo formuluotes perziureti, ar nera daugiau galimu variantu, bet cia jau mano norai, kaip teksta supratau, o klausymu ko is manes nori ne... ) Tad tiek, geriau bukit vieningi, priimkit bendra kompromisa, taip daugiau pasieksit !
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:54:46 | Nuoroda
tai jei parasys peticija sakykim ten atsizvelgs tai reiks ejt perlaikyt ar tik tiems kas rase? nes nesamone,ka as padarysiu kad tiek nemazai surinkau,pasistengiau ta diena
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 00:59:50 | Nuoroda
Jau vien halko komentaras ir jame mirgančios klaidos yra akivaizdus įrodymas to, kaip stipriai nepatenkintieji keldami čia vėją save pervertina. Brangieji, na bent jau elementarių gramatinių klaidų nedarytumėt rašydami savo verkšlenimus. Nes patikėkit, milijonas klaidų jūsų razėse "tiek mokiaus, 10 turėjau, mokytojai sakė, kad ok viskas bus, pas korepetitorę valkiojaus" ir pan. daro jus juokingus ir atrodo mažų mažiausiai apgailėtinai..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 01:02:15 | Nuoroda
Bet pvz paskaitykit senesnius pranesimus forume, kai dar nebuvo zinomi rezultatai.. Visi tik ir rase '' tikiuosi gaut bent 1 %...tikiuos bent islaikyt..'' o dabar pasirodo chia sedi vieni neivertinti genijai. bet jus nepagalvojat gal tas prastas mokinys is tiesu stengesi o mokytoja jo paprasciausiai neivertino...gal jis po to bandomojo igavo stimula tobulet susimaste ir pan, o jus kaip tik aptingot ir perdaug savimi pasitikejot? visiem visko nutinka gyvenime tikrai suprantu kad esate nepatenkinti ir norit visais imanomais budais pagerinti situacija. Tai visiskai normalu, bet bukit geri pasirinkite tinkamus budus savo tikslui igyvendinti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 01:09:16 | Nuoroda
sutinku su amelija...norz seip bandomajo neislaikiau,bet du metus mokytoja buvo uzsisedus krc ejkit miegot,yra kaip yra...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 01:16:48 | Nuoroda
Kaip supratau argumentai tokie: Aš gavau mažai, o tas, kuris gaudavo blogesnius pažymius, gavo daugiau. Pataisykit jei klystu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 01:26:24 | Nuoroda
Tos peticijos jau del kiekvieno egzo yra.. galit ja rasyti (na mano paraso nebus), bet labai abejoju, kad bus kazkokia nauda is jos. Geriau nusisluostykit asaras, eikit miegot, o ryte parasykit apeliacija ir ruoskites perlaikymui
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 01:30:47 | Nuoroda
Del apeliaciju rasymo: Apeliacijos Apeliacijas dėl brandos egzaminų kandidatas gali teikti mokyklos direktoriui per 2 dienas paskelbus rezultatus (ministro patvirtintos oficialios rezultatų skelbimo dienos.) Apeliacijos forma rasite cia: http://www.tspmisa.lt/skelbimai?id=48 Kas nepatenkinti rasykit apeliacija, o ne bereikalingas peticijas.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 01:57:22 | Nuoroda
na nežinau, vertinti atsižvelgiant į labai siaurą visuomenės jog tie kas turėjo gerus pažymius mažai surinko, o kas blogus iššoko smarkiai virš bambos yra apsurdas. jūs bent pusę tų 22 štukų apklausėt kiek jie turėdami metiniam, kiek čia gavo, kiek gavo iš savo bandomųjų? kažin... įskaitos toli gražu nepatikrina žinių, nes vieną yra kalbėti, o kitą rašyti... ne kiekvienam kiekviena tema yra vienodai lengva, taigi su lietuvių kiekvienas bandomasis gali būt irgi vis skirtingai parašytas... pats tegavau 6% turėdamas metiniam 7,o iš bandomojo gavau irgi kaip reikiant daugiau, bet belieka pripažint kad arba vertintojai nenuotaikoj pasipuolė tam yra skirtos apeliacijos, po kurių pratikrins ir trečiasis vertintojas, galbūt iš tiesų aš ten šūdo prirašinėjau arba pamastyt gal iš tiesų per gerai save vertinu ir kitus nužmenu kalbant apie mano šūlią tai pasitaikė visokių netikėtumų kaip ir lygiai taip matiekos egze, bet visgi daugmaž tie kas turėjo virš 70 surinkt tiek ir surinko, kas neturėjo tiek surinkt kaip kad pvz aš tiek ir negavau... nematau čia korupcijos ir jokių kriminalų kokius čia kai kurie petecijom ir dar ten bilen kuo kitu bando iškast atrast ar galbūt sukurt...
Žinutė parašyta: 2008-06-26 02:19:24 | Nuoroda
Absirdiška peticija. Na ir kas, kad metiniam 10? Tą 10 pas mus turėjo labai daug kas, tiesiog mokytojai arba buvo nepakankamai objekytvūs, arba susitardavo dėl pažymio. Dėl bandomųjų - vėlgi buvo taisoma mokykloje, mokytojai žinojo, kieno darbus taiso, galbūt nebuvo per daug griežti, dėl to ir gavo nemažai kas neblogus balus. Valstybiniame egzamine viskas kitaip. Vedant metinius pažymius ar galų gale laikant banduomuosius daugiau mažiau ( žinoma, subjektyviai) buvo žvelgiama į mokyklos lygį, o valstybiniame egzamine vertinama valstybiniu mąstu. Taigi, jeigu mokykloje buvai labai kietas, dar nereiškia, kad iš 20000 žmonių neatsiras 8000 už tave geresnių. Kiek gavom tiek gavom. Ir nejuokinkit su kažkokiom peticijom.
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 10:19:04 | Nuoroda
Nepalaikau peticijos. Kaip čia kažkas sakė, jei esate įsitikinę, kad parašėte geriau ar kažkas buvo supainiota, paduokit apeliacijas... Į jas nec'as ranka nenumos, privalės tikrinti. O ant tokių viskokių peticijų jiems naplivat. Be to, chebra, kas padengs visiems nuostolius, jei nec'as ir sureaguos, ims ten viską peržiūrėt ir t.t.? Tūsai, salės, kabakai jau užsakyti, atestatų teikimams jau beveik pasiruošta, tai kaip čia dabar suprast?
Žinutė parašyta: 2008-06-26 11:02:47 | Nuoroda
vakar per daug karslygiskai idejau ta peticija ir atsiprasau uz tai ,bet tiesiog labai buvau pasipiktinus..issimiegojau ir pagalvojau kaip yra taip yra.svarbu islaikiau ,aisku gaila kad nesurinkau nei dvizenklio skaiciaus,kai mokykloje 8 turejau ,o musu mokytoja yra tikrai gan griezta.Bet kita vertus,ar tai kam nors rupi..atsakysiu pati.NE.apelecijos turbut erasysiu nes paskui nespesiu nuvezti dokumentu i kur noriu stot,jeigu is vis kur nors istosiu,taigi nieko vistiek neislosiu.SEKMES VISIEMS,KAD IR KAIP TEN BEBUTU!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 11:29:04 | Nuoroda
super peticija.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą