Per Daug ispustas burbulas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:02:16 | Nuoroda
Nesuprantu ko cia visi kelia samysi...Kaip gali buti sumaisyti darbai, juk patys sedejot egzamine ir matet kaip ant jusu egzamino uzduoties buvo uzklijuotas tikrai jusu kodas, o jai nematet tai patys kalti...Kiekvienais metais cia buna tokiu paciu diskusiju ir kiekvienais metais buna moksliuku kurie susimauna.Nera cia kuo stebetis...Dar per bandomaji buvo nemazai netiketu rezultatu, pvz tie kurie nesimoke gavo virs 50%...Visada tokiu buvo ir bus...Cia situose forumuose reiskia pretenzijas kokie 30-40 zmoniu...negalvokit kad i jus kas nors atkreips demesi egzamina laike 20000
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:03:29 | Nuoroda
Pritariu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:05:13 | Nuoroda
visiskai sutinku
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:07:55 | Nuoroda
Aš tajp pat pritariu.. kajp parašėt, tiek ir gawot, ir nerejkia čia nieko kaltinti nes per jūsų tas kwajlystes nukentės ir tie, kurie yra patenkinti sawo rezultatajs
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:08:42 | Nuoroda
ai blet kaip nesuprantat.Blet moksliuku ateina su drebanciom rankom , paraso pievas ir tikisi daug, nes mat pas kazkokia dalbajobiska mokytoja turejo 9.Nx kai tures normalia mokytoja, tai ir gales skustis.Blet zinau, kaip tose xujovose mokyklose taiso.Jei gavot, mazai tai ir verti, nemyzkit.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:08:58 | Nuoroda
1 Tu demesi jau atkreipei. 2 Kai gautum procentus nuleistus iš neaišku kur ir matytum kaip kažkas tikrai to nevertas gauna žymiai daugiau-suprastum.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:09:37 | Nuoroda
tai jau as is tu bruksniu turejau suprast, kad cia mano kodas? Pagal numeri ant jo? O gal sumaise ta numeri? Gal sumaise abu darbus (suvokimo ir teksto rasymo), gal sumaise ikeliant i sistema? Buciau visiskai tvirtas, jei matyciau savo asmens koda ant uzduoties. Gal viskas gerai, tiesiog butu be galo miela, jei patikrintu is naujo. Ir cia visai nedaug prasom. Ar jau mes isvis tokie liurbiai, kad pagal srove visa gyvenima ir plauksim? Nejau negalima bent kazkiek pareikalaut is to NEC'o pagarbos? lol, kietai varai.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:11:27 | Nuoroda
Kažkam jau padai svyla Čia dar tik burbulo pradia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:12:35 | Nuoroda
lol tu totalus kaimietis. matyt labai bijai kad tau apkarpys procentus kad taip ardaisi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:13:16 | Nuoroda
"gali nukenteti kurie patenkinti savo rezultatais" ir kaip nukentes??? kai issiaiskins kad istikruju buvo verti maziau?? nukentes gave tikraji bala?? atsipeikekit..ko tiek zliumbiat
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:15:32 | Nuoroda
O gal sumaise ta numeri? Gal sumaise abu darbus (suvokimo ir teksto rasymo), gal sumaise ikeliant i sistema? Tai gal tu is vis tame egze nebuvai?? Gal ji tau kas nors apkeite vietom?? Tavo darba ismete o idejo visai kita darba ir net neisiunte i NEC'a tavojo Jus baikit kliedeti....nepatenkinti - rasykit apeliciaja. O ne i laikrascius ir pan... Ims jie ir tikrins DAR KARTA 20 000 darbu...laba diena jei tikesime gandais tikrinta buvo 3 kartus ir kaskart vis leido kartele zemyn....nesusimastet ad galejot DAR MAZIAU gauti?
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:17:44 | Nuoroda
Viso_gero - O kas tie "mes"? Grupelė per gerai apie save manančių žmonių, nepatenkintų rezultatais? Nepatinka kažkas - rašykit apeliacijas, o ne kažkokias tai peticijas organizuokit. Be to, nors ir nepritariu lol chamiškumui, bet jo žodžiuose yra tiesos...
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:18:58 | Nuoroda
Na bent jau pas mus mokykloj rezultatai realus, maždaug atitinka pažymius.. O jei jau čia tiek nepatenkintų ir esat užtikrinti kad jau taip gerai parašėt, tai kreipkitės, rašykit apeliacijas. Svarbu forumuose padejuot ("vai vai vai, kaip mažai gavau; kodus sumaišė; vertintojai blogi; NEC blogas; moksliukas neišlaikė, o neišmanėlis gavo virš 90;" ir t.t.)
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:20:47 | Nuoroda
kątik tikrinausi teksto suvokimą... nu nesuprantu, daug maž taip ir atsakiau viską.... nejaugi interpretacija visiškai į pievas buvo... taip irgi negali būt, nes pagrindinius aspektus paminėjau... Nu pykit nepykti, bet nuoširdžiai netikiu, kad čia viskas gražu ir tvarkinga...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:23:49 | Nuoroda
Gyvate>> seip kasmet buna bajeriu, kad kazkas gavo dideli ivertinima, kazkas nr 2 negavo jokio (neislaikyta) ir po apeliacijos gavo, kad kazkas nr 2 gavo dideli ivertinima o kazkas prarado viska tokiu atveju tikrai buvo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:24:42 | Nuoroda
tai ir rasom tas apeliacijas, kas sake, kad nerasom? Rasom ir apeliacijas ir visur kitur. Noriu ir rasau. Kaip ir tu- nori ir rasai. O tu man rasyt uzdrausi ar ka? Rasysiu net i zoologijos sodo zinias jei noresiu, mat cia beda atradot.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:26:54 | Nuoroda
kątik tikrinausi teksto suvokimą... nu nesuprantu, daug maž taip ir atsakiau viską.... Zhinai kartais '' daug maz '' neuztenka
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:28:37 | Nuoroda
žinai, daug maž nereiškia, kad teisingai atsakiau vieną klausimą, tačiau tai ir nereiškia, kad viską atsakiau idealiai, todėl ir sakau daug maž...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:30:25 | Nuoroda
tai aisku kad buna..bet ne tokiais mastai ka norite ta ir sakykite. man tai istiesu..as tai patenkinta savo balu tiesiog palaikau tuos kurie iesko teisybes
Žinutė parašyta: 2008-06-26 13:32:05 | Nuoroda
Mane tai tik juokas ima iš jūsų.. Bėdos tai aš jokios nematau rašykit kad ir pačiam Prezidentui, man vienodai, tikrai nebijau, kad numušit mano balą..
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą