Per Daug ispustas burbulas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 17:38:49 | Nuoroda
as tai sakau, kad normalus zmones daro ka reikia, o ne skundziasi viesai, kokie jie gyvenimo nuskriausti (zinoma , jei tas blogas islaikymas yra pagristas). visi kiti cia tik idiotai, priprate prie gero gyvenimo ir lietuviskos sistemos, kad tas kas geriau sulenda i sikna mokytojui tas ir turi geresni metini pazymi.to pasekoje "isauga" verksniai, kurie ivertinti realiai bando susirasti toki paty virtualiai ir padaryti balagana...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 17:46:14 | Nuoroda
As irgi jau pradedu jaustis kalta , kad kiti susimove .. as gerai mokiaus ir gerai gavau - 97 , rasykit jus tas savo peticijas , nors esu 100 tikra , kad darbu niekas nesumaine .. nelogiska ... beja savo darbus galit pamatyti vasario menesi ..ir niekas nuo jusu ju neslepia ..tiesa ta, kad nepatenkintu mazuma , kiek as zinau , tai dauguma yra patenkinti , kiek buvo verti - tiek ir gavo .. dar nebuvo tokiu nesamoniu , kad sumainytu darbus , tuos kodus milijona kartu perziuri , isitikina , kad nera klaidu , sumainyti butu netgi neimanoma ...atsibuskit pagaliau , tiek , kiek gavot ,tiek ir esat verti .. as gerbiu zmones , kurie sugeba prisiimti atsakomybe ..o cia visi kur skundziasi tai yra islepinti ir visiskai be morales ..aisku lengviausia apkaltinti kita .. ziauru..gal ir gerai , kad toki nedaug surenka , kas butu jei toki sedetu aukstose pareigose .. gedykites nors kiek
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 17:49:43 | Nuoroda
geda jei postuose sedetu kaip tu.. aiskiai matyti kad kazkas yra negerai ir GEDA jei zmones nieko nedarys ir necui leis viska taip tyliai uzglaistyti. pamatysit kai isaiskes kad kazkas cia ne taip ir viskas yra sumakaluota galesit sleptis po sluotom. as tai pavyzdziui patenkinta savo balu dar karta kartoju, tik esu uz teisybe
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 17:50:19 | Nuoroda
Man absudiškai skamba pasakymas "išlaikė tie, kurie nebuvo to verti". Kodėl tie, kurie dedasi neva dešimtukininkais,kažkokių diktantų laureatais esat vertesni išlaikyt? Visi mes baigėm 12 klasių, kažkas lankė ją stropiau,kažkas ne.Tačiau ar čia kriterijus? Ne jums aiškinti kas vertas, o kas ne. Nevaidinkit pono Dievo.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 17:50:58 | Nuoroda
nu a dar nebaiget verkt moksliukai,lt egzas ce jum ne matiekos,,pagal formule neparasysi,as pilnai tikiu kad tie kurie blogiau mokes gavo geresnius balus,nes jie parase paprasta,normalu rasyni,ir suvokime kazkur giliai nesigilino. O jus stengadmiesi labai mandriai save parodyt gavot ragus .
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 17:53:08 | Nuoroda
o tai koks cia tada egzaminas, jei jis nereikalauja isigilinimo ir geriau islaiko pavirustiniski zmones? pagal tave taip iseitu.. as nesakau kad tie kurie gavo aukstus ivertinimus VISI yra ju neverti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 17:58:48 | Nuoroda
bus juoko jei jums per apeliacijas dar ta bala sumazins
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 17:59:57 | Nuoroda
cia kazkas negerai > Tai jum cia negerai ... pasiziurekit i atsakymus , pas mane viskas sutampa .. po sluota slepsites jus ...kur keliates ivykdyt perversma tokiu buvo pernai , uzpernai ir uz uz uzpernai ... gaila , kad jums nepasiseke , bet susitaikykit pagaliau , ar jau toki menki zmones esat , kad nesugebat prisiimti atsakomybes ...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 18:01:15 | Nuoroda
bus juoko jei per apeliacijas paaiskeas, kad ivertinimai klaidingi, vieniem sumazes, kitiem padides
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 18:02:58 | Nuoroda
Del saves nepergyvenu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 18:06:28 | Nuoroda
man tai dabar juoko daug.. jei is 20000tukst. abiturientu rekia +-100zm , tai cia yra ju beda.ant kiek bukas zmogus turi but, kad nematytum koki koda tau klijuoja?visuose egzzuose po 5kart viska tikrindavo.dabar kazkoks isterikas paskelbe kad galbut sukeista viskas, tai cia yra tik jo problema , kad jis to nesupranta.. jei cia tokios isterijos po lietuviu, tai dieve, duok stiprybes visiems kas taiso darbus ir vargsta del situ atsilikeliu, nes laukia dar anglu, fizika bei istorija
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 18:15:59 | Nuoroda
Nu atėjo eilė ir man pasireikšt. Manau, kad labai daug LT egzas priklauso ir nuo sėkmės. Priklauso ar iš vakaro gėrei, mėsos valgei,nemiegojai prieš egzą ...Žiūrint kaip tai veiks tavo mąstymą... Taigi, nieko nereiškia, kad tu 2 metus ar gal net visus 12 (kad ir kaip bebūtų gaila tokių žmonių) kalei mokslą, čia, kaip kažkas jau sakė, ne tikslieji mokslai kur pagal formules sprendi viską, čia didelę dalį sudaro sėkmė, taip, kad manau, apsiraminkit su tais savo skelbimais į laikraščius, verkšlenimais ir t.t. Rašykit peticijas ir to pakaks, nereik čia destabilizuot padėties Lietuvoj, ir taip problemų užtenka ;D
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 18:26:23 | Nuoroda
na as kadangi sedejau egze tarp silpnu mokiniu , tai savo koda 3kart persiziurejau , mano rezultatas yra mano rezultatas ir man visiskai nusispauti , ka tie kvailiai darys , ar peticijas teiks ar ka nori .. man nuo to nei silta nei salta gal sugalvos pakelt procentus visiems tai gal dar is 97 persoksiu i 100 , nepriestarauciau , tik kad man kazkodel atrodo , kad jums ta baliuka dar ir sumazins , galvojat patinka jiems jusu skandalai ..taiso menesi tuos darbus , o dar kokiu rezultatu susilaukia , 40 ar 50 nesamones vebliananciu mazvaikiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 18:28:40 | Nuoroda
ok, pripažinkim, kad jei čia visi rėkiantys ir nepatenkinti savo balais nemeluoja ir yra bent pusė tiek geri, kiek sako, tai situacija yra tikrai nekokia. aš už tai, kad peržiūrėtų kodus. esu visiškai ramus. parašiau gerai ir esu įsitikinęs, kad mano rezultatas nepakis. o jei kažkam juos sumaišė, tai noriu teisybės dėl šventos ramybės. net rimuoju! Tačiau reikia išsiaiškinti, ar ši panika nėra tokia grandininė reakcija, kai užsidega vienas, ir iš paskos kiti? Mano aplinkoje tik keli buvo tikrai nuvertinti, bet taip kiekvienais metais pasitaiko. Tokių, kam labai užkeltas balas, nepažįstu. Bet čia tik mano aplinka, pagal kurią nieko nedrįstu spręsti.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 18:37:24 | Nuoroda
teikit tas peticijas , kurie neislaike , ir baikit cia stumti ant gerai islaikiusiu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 18:41:49 | Nuoroda
Jus lokit lokit toliau ant to NEC'o per spauda ir pan paziuresiu kaip jis jum ''naudingai '' isnagrines apeliacijas atkersys jie jum uz visa ta burbuliuku putima
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 19:14:12 | Nuoroda
tuo labiau nepamirskit, egzamina tikrina 2-3 zmones, po apeliacijos susirenka ~10 zmoniu ir kiekvienas dar idemiau iesko klaidu ir prie ko prikibti
Žinutė parašyta: 2008-06-26 19:23:22 | Nuoroda
nu cia "sudirbo" chebryte apeliantus
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 19:39:05 | Nuoroda
pateikus apeliaciją, darbą peržiūri nepriklausoma komisija... o kuo daugiau tikrintojų tuo geriau, nes kai tikrina vienas, o kitas tik permeta akim ir pritaria pirmajam, tai nieko gero... duok dieve kad dešimt žmonių peržiūrėtų mano darba, duok dieve...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-26 19:44:45 | Nuoroda
is dalies sutinku,kuo daugiau tuo geriau,nes daugiau skirtingu paziuru zmoniu susirenka ir dievazi pasiseks papult ant bendramincio Taciau jei ir toliau nebaigsit skustis del rezultatu,tai manau toji nepriklausoma komisija pikciau vertins jusu darba nei noretu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą