!!! lrt prisišaukiau
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 11:37:30 | Nuoroda
jei nori, kad pertaisytų, rašyk apeliaciją. Yra vilties. Juk jei darbas geras, tai geras. O jei nuvertintas... Nu iš tiesų man nesuvokiama, jei žmogus tikrai gerai rašė (bent jau gramatiškai ir stiliškai) ir gavo labai mažai, apeliuoti būtina. Vis tiek po apeliacijų turėtų atidžiau galbūt pasižiūrėti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 11:37:47 | Nuoroda
ir galesit i tuos parasus laisvu laiku ziuret
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 11:39:24 | Nuoroda
Nu ir žiūrėsime, mes į tuos parašus, negi tau gaila? Peticija- http://www.peticija.lt/visos/1542
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:28:14 | Nuoroda
Kol nevėlu rašykit apeliacijas. Šiandien paskutinė diena.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:32:10 | Nuoroda
apsisiksit jus su savo ta peticija ir lrt, necas jau suplanavo ,ka daryti:apeliacijas perziurines daug veliau, negu zadejo, o perlaikiusieji su mokykliniu patys zino,kur galima istoti, taigi baikit kurt savo iliuzijas , kurie rasys apeliacijas,nespes nei dokumentu paduoti, teks tenkintis rezais, kokie jau yra - visa tai pranese siandien per lietuvos radija,1 programa, jei netikit, eikit pas aukletojas , direktoriu, nes mano aukletoja jau pasieke si informacija ir kodel neuzjauciat tu, kurie kitu dalyku neis laike ar gavo prasta rezultata , o buvovertesni geresnio? Paprasciausiai esat labai dideli egoistai, apie kitus negalvojat, o as metiniam turejau 9 ir vbe gavau 98%, paprasciausiai reikia mastyt, one kalt.va tai toks neco atsakas peticininkams ir triuksmo kelejams, be to pati chemijos metiniam turejau 9, o vbe gavau 30%, tai ka, ir man kviest tv pagalba ar lrt?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:34:37 | Nuoroda
tv pagalba kviesk o siaip koks skirtumas tas metinis pazimys,nes tj priklauso nuo mokytoju,tikiu,kad yra tokiu mokytoju kurie uz nieka raso tuos pazymius,kaip man anglu budavo ... todel nesitikiu daug gaut,nors metinis 8
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 13:35:39 | Nuoroda
taigi per lrt tik kažkokios mokytojos papezėjimus pasakė. esat idiotai, jei tuo tiki, ir nenuostabu, kad kyla noras rašyt durnas peticijas.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 14:36:57 | Nuoroda
bl gera ta peticija zmoniu ~500 is 20000tukst., o sitas pasakymas parodo visiska zmogaus bukuma cituoju pasakyma prie petijos: "aš vieną dalį rašiau vienu kodu, kitą kitu. Manau, kad galėjo būti įsivėlusi klaida." nu nx...atsiprasau, bet cia jau virs visko.....
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 15:07:31 | Nuoroda
ne bet dar geriau, kad net ne visi įstengia savo normalaus vardo ir pavardės pasirašyt visokios lauros t. ir sarai m. .. dar savo nickus iš one.lt pavarykit gėda net žiūrėt į tokią a la peticiją, skirtą valdžiai.. kaip ant juoko
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 15:10:46 | Nuoroda
http://www.peticija.lt/visos/1542
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 15:42:32 | Nuoroda
tačiau man labai gaila moksleivių, kurie akivaizdžiai buvo neadekvačiai įvertinti.<---------KAIP TAIP GALI SAKYT,JEI NET NEMATEI KAIP JIE RASINIUS PARASE????????????????JEI GAVO MAZAI REISKIAS NUSISNEKEJO.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 15:45:17 | Nuoroda
MATYT REIKS PATENKINTIEMS REZULTATAIS IRGI SUKURT PETICIJA .GERAI ATRODYS:NEMOKSU PETICIJOJE BUS KELI SIMTAI ,O PATENKINTUJU KELI TUKSTANCIAI.IDOMU KAS LAIMETU
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 15:52:57 | Nuoroda
Kokie jūs žiaurus moksliukai, grynas lietuvių bruožas jei mano klasiokas išlaikė už mane geriau, tai viskas kaltas egzaminų centras, neverkit MOKSLIUKAI nieko neįrodysit. Nereikėjo prieš egzaminą persimokyti taip, kad viskas susimaišytų. Tai davai po kiekvieno egzo rašykit peticijas, kodėl aš gavau 20, o ne 40 ..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 16:14:10 | Nuoroda
gal jus nenusisnekekit kurie sako, kad apeliaciju nespes patikrinti iki 19os dienos, jus gal vapse glushi? nejuokinkit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 16:55:54 | Nuoroda
Rezultatai neatitinka tikrovės http://www.peticija.lt/visos/1542
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 17:36:55 | Nuoroda
Turėtumėt bent kiek gėdos nebekišti tos apgailėtinos peticijos. Nulis argumentų, nulis leituvių kalbos mokėjimo pačioj peticijoj. O dar reikalaujama kažko daugiau? Negana to, pasirašyta visų vardu. Įdomu, iš kur tokia privilegija?... Baisu.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 17:44:04 | Nuoroda
baisu... juodas pavydas bambas graužia..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 17:48:29 | Nuoroda
Hmmm, jau nebeislaikiau. Pati sakiau, jog nesikisiu i sias intrigas, taciau akivaizdu, kaip kovoja dvi puses: vieni jauciasi per prastai ivertinti, kiti pyksta, kad kazkas kesinasi is ju atimti gerus ivertinimus. Pati surinkau 83, nesiskundziu Tenka pripazinti, jog tikrai ne vienas mokinys is mano mokyklos buvo lengvai sokiruotas savo rezultatais. Ir tikrai pazistu ne viena gabu mokini, kuris buvo vertas didesnio ivertinimo. Tik man labai keista, kodel butent situose forumuose studijos.lt daugiausia sukauja tie, kurie islaike gerai. Pati skaiciau tiek delfi.lt, tiek lrytas.lt, tiek alfa.lt, ten daugiausai pasisako tie, kurie „buvo nuskriausti" (o gal tureciau rasyti be kabuciu)... Pasidairykite ir kitur- daug yra zmoniu, kurie tikrai yra nepatenkinti savo rezultatais. Perlaikymu tikrai nereikia, taciau patikrinti arba bent jau viesai daugiau pakomentuoti siuos darbus deretu. Greiciausiai, tuomet abi kovojancios butu ramesnes. Peace.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:31:03 | Nuoroda
jus man galit paaiskinti kaip buvo galima persimokyti lietuviu egzui?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-27 22:55:09 | Nuoroda
Pavizdys : 2x2= ? a>3.35555555 b> 4 c>4.65 Uzdavinys lengvas. Bet per egza atsirastu ir tokiu, kurie pagalvotu "Hm, per daug lengva" ir bandytu galwot ir prigalwotu wisokiu pievu... ir pasirinktu a ar c varianta. tikraj tiap butu... tas pats ir cia. Is didelio rasto isejo is krasto.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą