VISI ČIA, KAS Į KTU ;)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 21:06:06 | Nuoroda
Sveiki, čia kalbam, kas stojat į KTU. aš pats 1 numeriu rašiau chemijos inžinerija technologija, toliau maisto... termo... aplinkos...- inžinerijas... Gal yra bendraminčių? Gal jau studijuojančiu? Kokios nuotaikos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 21:18:28 | Nuoroda
As tai pirmu numeriu irasiau "Automatika, valdymas, energetikos technologijos", kazka panasaus , o vienas mano klasiokas irase tas pacias specialybes kaip ir tu(pirmam) su chemija. Bus jum tas gerai kad tarp mergu sedesit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 21:44:57 | Nuoroda
aš gal į sociologiją bet jei į ją stočiau, būtų mano didžiausias balas blin
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 21:55:31 | Nuoroda
jop. įdomu būtų pakalbėt, kas stoja į chemijos technologija ir inžinerija ;DD o dėl merginų tai nejaučiu komplekso. koks skirtumas su kuo mokytis tik va, kaip chebra jūs darysit? ieškosit buto? ar varom į barakus? :S manęs tai kažkodėl jie nelabai traukia...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 22:00:17 | Nuoroda
galimas daiktas, kad įstosiu į vadybą.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 22:16:38 | Nuoroda
Į ekonomiką gal bandyt visai norėčiau, bet jaučiu, kad nelabai įstosiu...Gal kas dar į ekonomiką KTU bandys ir kokiais balais įdomu?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 23:10:23 | Nuoroda
as gal i technini vertima ar kaip ten.... gal dar i komp. lingvistika. kas dar cia stos?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 23:46:33 | Nuoroda
Caramele, aš bandysiu, tik va, esu ant ribos... Mat76 lt87 ang86 ist10B... Man įdomu, ar pridės pusę balo už Junior Achievement diplomą su pagyrimu? Kad kažin man regis... Ir kiek skaičiavaus, mano konkursinis balas yra čiut čiut mažesnis (0,15) už pernai metų ribinį... Taip kad galiu tik tikėtis, kad nors kiek nukris... O jei ne, VDU!
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-28 23:59:16 | Nuoroda
o iki kada reik susimoket pinigelius del stojimu prasymo?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 03:27:50 | Nuoroda
susimokėt reikia prieš nešant dokumentus. o dokumentus reikia nunešti iki 07 17 atrodo. tiksliai nepamenu
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 04:15:05 | Nuoroda
turbut telekomunikacijos.
Žinutė parašyta: 2008-06-29 11:06:45 | Nuoroda
1 numeriu rašysiu KTU Ekonomika, bet su mano 20,335 balu reikia tikėtis stebuklo ;D plius dar neapsisprendžiau, ar noriu į socialinius, ar į tiksliuosius mokslus gali būt, kad sekančiais numeriais užrašysiu taikomąsias fiziką arba chemiją
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 11:41:45 | Nuoroda
as ir noriu i ekonomika,bet jauciu neistosiu nes matkes tik 62
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 15:13:31 | Nuoroda
as i technikos kalbos vertima ir redagavima, kas su manimi?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 15:14:52 | Nuoroda
pasirodo yra fizikų stojančių į Kauną visi mano pažįstamieji, kažkodėl į Vilnių
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 15:22:12 | Nuoroda
Caramele, aš taip pat čia stosiu iš matkės gavau 88, lietuvių - 95, anglų - 72, dar ir istorija laikiau, gavau 86 VytautE, už JUnior Achievement tikrai pridės, aš ir turiu tą diplomą o nedalyvavai kokioj olimpiadoj? aš dar iš ten turiu papildomų balų.. šiemet mano nuomone stojančiųjų į ekonomiką turėtų būti mažiau, nueik ktu puslapy, pažiurėk skyrelį visuomenei, ten apklausa rodo, jog socialinių mokslų populiarumas mažėja, kad ir procentu nu bet vistiek )) be to, jei teko žiurėti praeitų ir užpraeitų metų balus, tai kartelė taip pat po truputį leidžiasi gal ir galėtum prasmukt šiais metais kiek suprantu ne kaunietė, taip? Abiejom mergaitėm kodėl renkatės KTU? apie kitus univerus negalvojat? pvz VU KHF
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 15:26:59 | Nuoroda
Milda_L, labas ;D che. aš taip pat matke 88. O kodėl tave vilioja ekonomika KTU? Girdėjau VU labai sunku įstoti, o kaip čia, KTU? Aš nelabai domėjaus, tai noriu sužinoti
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 15:50:56 | Nuoroda
labas labas, man ir tas skaičiukas patinka nemanau, kad galėčiau lb apšviesti... iš KTU turiu pažystamą, jam ten mokytis patinka, bent jau pirmam kurse patiko , dabar pagal mainų programą išvažiuos ir ekonomikos mokytojas į KTU rekomendavo (beje, jis ten dėstė) ir tėvai būtų patenkinti šiaip KTU man geriausiai pažįstamas, ten aš ir Graičiūno olimpiadoj dalyvavau, jei girdėta... į VU įstoti sunkiau, nes ten daugiau norinčių, bet VU KHF kaip tik dar lengviau nei į KTU (kiek teko skaičiuoti konkursinį balą). Šiaip pirmu numeriu rašysiu KTU, bet, žinai, abejonių vis vien kyla, o gal kitur ir geriau... o kodėl tu čia stoji?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:36:53 | Nuoroda
Milda, aš čia stoju ne su ekonomika aš čia į Chemijos technologija ir inžinerija nuo pat vaikystės čia svajojau studijuot. o šiaip teko dalyvaut Janickio chemijos olimpiadoje, gaila nelabai sekėsi. tačiau pamačiau fakultetą, kuriame teks mokytis. labai patiko. o ir spurgos valgykloje skanios :} o čia ekonomika, ekonomikos ir vadybos fakultete, kiek suprantu.. na nėra labai jau toli nuo chemijos fakulteto o šiaip technologinius mokslus Lietuvoje labiausiai apsimoka KTU studijuot. na mano tokia nuomonė...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-06-29 16:49:58 | Nuoroda
Tai aš žinau, kad ne į ekonomiką, skaičiau aukščiau tavo žinutę, šiaip norėjau nuomonę sužinot. Chemijos fakultetą mano mama baigė, bet lb seniai...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą