SKANDALAS - LT VBE VErtinimo instrukcija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 22:40:32 | Nuoroda
ne_mokine, taigi ne egzamino programoj pakeitimus padare. Kaip man, galejo ta instrukcija ir valanda iki egzamino pakeist, vistiek as pagal bendrus ese reikalavimus ruosiausi.
Žinutė parašyta: 2008-07-02 22:41:28 | Nuoroda
na skandalistai gana cia kvailu diskusiju eik pas sawo antru pusiu siltus lizdelius ir gana
Žinutė parašyta: 2008-07-02 22:41:51 | Nuoroda
*eikit
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 23:16:09 | Nuoroda
Kai nikas - 'ne_mokine", manau, ryšku, kad rašo ne mokinė, o greičiausiai su darbų vertinimu susijęs asmuo. Aš tikiu, tuo kas šioje temoje parašyta, nes ir pati stebėjausi, kaip vėlai buvo patvirtinta vertinimo instrukcija! Nusivyliau egzamino rezultatu, tačiau kiti pavyko labai gerai ir neužkerta kelio į svajonių studijas. Visgi jeigu viskas būtų susiklostę kitaip, ko gero, būčiau rašiusi apeliaciją ir viską nagrinėjusi smulkiai. Labai gaila, kad mūsų 12 metų mokykloje susivedė į tokį gėdingą egzaminą...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 23:31:34 | Nuoroda
ne_mokine as tave palaikau. Deja, graudu, kad lietuvaiciai nemato problemu, nenori keisti padeties.. kai akivaizdu, jog yra netvarka pas mus. tuoj busim vel okupuoti Rusijos, galesim dziaugtis. cia tas biski nepriciom, bet vistiek ;]]]
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 23:33:30 | Nuoroda
tik ateik į studijas.lt ir vien naujienos.. tik va dar riekia atsirinkti kurios tinkamos kurios nelabai... vargšai mes studentai..
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 23:53:50 | Nuoroda
Mane jau vimdo nuo tų skandalų, tikiuosi sulaukti jų pabaigos, nes jau atrodo,kad visą vasarą tie egzaminiai skandalai tęsis. AAAA.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 23:55:42 | Nuoroda
ko nec neleidzia paziureti savo darbu? ;] jokio skandalo nebebutu. aisku ir paprasta;] bet kazkodel viska jie ypatingai sukomplikuoja.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 00:08:05 | Nuoroda
ne nu zmones, musu mokykloje dar nuo 11kl, kai vertindavo rasinius ar interpretacijas, tai jeigu pats pirmas is triju (veliau padare is keturiu) t.y. turinio pazymys vertinamas 0, tuomet ir rasinys budavo neigiamai ivertintas. todel ir zinojom, kad jeigu egzamine turinio pazymys bus 0, tuomet rasinys/interpretacija bus ivertintas 0, o jei viena is 2 egzamino daliu viertinta 0, tuomet visas egzaminas neislaikytas. tai cia reikia mokytojus kalti, kad jie nkvalifikuoti yra ir nezino elementariu vertinimo kriteriju, o ne NEC. gana.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 00:22:59 | Nuoroda
Taip, mum irgi buvo puikiai viskas mokytojos isaiskinta, kas buna jei uz turini 0 surenki ir pan... Et, jei nors panasiai tiek jegu, kiek dabar panaudojat visokiems skandalams kelt, butumet panaudoje isigilinimui ko reikalauja egzaminas ir seip pasimokine, tai sedetumet patenkinti, o ne pultumet kaltint visko aplink is eiles.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 00:26:34 | Nuoroda
galiu pasakyti tik tiek kad debilizmas. puciat burbula. kam nepatiko tas padave apeliacijas, jei bus gerai parase ir ivertino neteisingai, gaus daugiau. kame problemos? viskas, kas dar cia kam nepatinka? reikskit nepasitenkinimus ten, kur jie kazkokiu rezultatu pasiektu o ne forumuose.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 09:06:59 | Nuoroda
Kai nikas - 'ne_mokine", manau, ryšku, kad rašo ne mokinė, o greičiausiai su darbų vertinimu susijęs asmuo. Aš tikiu, tuo kas šioje temoje parašyta,... lygiai taip pačiai aš galiu pasakyt: 'ne mokine', manau, ryšku, kad rašo ne mokinė, o greičiausiai su šaltienos pardavimu susijęs asmuo. pfff...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 09:58:38 | Nuoroda
Temos autorei pasiūlyčiau apsišikt stačiai su savo tais skandalais - prisidirbai, nemoki lietuvių tai ir gavai blogus balus. Aš gavau tiek kiek ir turėjau gaut, gal net ir keliais balais daugiau, dauguma pažįstamų taip pat gavo tiek kiek ir tikėjosi. Tad nereikia čia malt sh - kiek reikėjo tiek ir gavot.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 10:24:01 | Nuoroda
su saltienos pardavimu susijes asmuo dead_duck, geras cia
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 10:42:02 | Nuoroda
Na, mielieji, problemų dėl kultūros tikrai turite... Suprantu sunding'ą - gavo 100, manau ir ŽINAU, ji tikrai to buvo verta, bet ignoruoti sistemą, neteisingą ir net nusikalstamą, yra nepilietiška. Jums norisi ramybės. O TEISINGUMO nesinori? Išsigandot, kad bus kaip pirmą sykį, per pirmąjį skandalą - juk jį irgi PAKĖLĖME jūsų visų dėka , nors besikeikiančių ir liepiančių tylėti buvo neką mažiau nei dabar Viešumas - didelis ginklas. Jūs esate tik šitos sistemos "šoviniai", bet ne šautuvai, ne patrankos ir ne raketos Didžiausia pagarba Mokinių parlamentui - drąsiam, atkakliam, pilietiškam. Mano funkcija - tokiems piliečiams padėti informacija, kurią NEC atkakliai slepia. Tą aš darysiu ir toliau.
Žinutė parašyta: 2008-07-03 10:46:05 | Nuoroda
ne_mokine sekmes tau kovoje su vejo malunais
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 10:47:52 | Nuoroda
ne_mokine,respect tau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 10:57:08 | Nuoroda
ne_mokine pabuk abituriento vietoj , jau ir taip tiek laiko reikia laukt tu rezultatu ir ka mes geriausiu atveju laimesim ( nors realiai ka nors irodyti neimanoma) egzamino perlaikyma ? ir kam man to reikia ? as ir taip gavau net daugiau nei tikejaus ar norejau... Tai ko man cia kovot ?
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 11:08:08 | Nuoroda
ne_mokine sutinku su tavimi 100%. Dauguma jau susitaike su tai rezultatais. cia liko tik tie, kaip matome, kurie jaucia kad gavo ne pagal savo jegas;] nagais ir dantimis bando issaugoti tai ko nenusipelne ir neuzsidirbo. reikia kovoti uz savo isitikinimus, nes kitaip padetis niekada nepasikeis...musu visu proproproanukiai gales dziauktis tokia Lietuva, kokia dabar kuriame..kur neteisybe randa sau vieta, o zmones nenusiteike pries ja kovoti. nera vienybes, tad nieko ir nepakeisim.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-03 11:09:42 | Nuoroda
kad nekiltu cia riausiu atsiprasau, kad pasakiau "tik tie kurie nenusipelne"..bet dauguma besikeikianciu, burnojanciu yra tokie.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą