SKANDALAS - LT VBE VErtinimo instrukcija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 14:23:00 | Nuoroda
karaliuke, pati kalbi emocijomis...
Žinutė parašyta: 2008-07-05 14:44:01 | Nuoroda
nu brangieji, nieko cia jau nepakeisim man ir tai buvo labai aktualu, bet kiek galima griauzti ir save ir kitus;]]] gyvenimas tesiasi
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 14:55:14 | Nuoroda
Tikrai siutina visokios proto INFEKCIJOS! Ką tu pasakei savo komentaru? Lygiai nieko, tik kad norisi visus užčiaupti, kad esi bukas kaip tarybinis autobusas, kad tau tik Zimbabvėj mokytis! Žmonės čia kalba FAKTAIS, o ne emocijomis, ir kol nesugebėsite priešpastatyti kitų faktų, geriau užsičiaupkite. Aš gavau LT 90, bet visa širdimi ir protu palaikau protestuojančius! Nes svarbiau už rezultatą yra POŽIŪRIS, kurį demonstruoja NEC ir ŠMM, o jiems nereikalingi nei mąstantys abiturientaio, nei jų MOKYTOJAI. FAKTAS, kad vietoj reikiamų 800 LT vertintojų (skaičiUS viešai pateiktAS paties NEC direktorės) buvo surinkta 370 atsitiktinių personų (skaičius viešai slepiamas, bet tikrai žinomas). Koks Aladinas ir iš kokios lempos tuos vertintojus paleido, kad darbai atseit ištaisyti bent po du kartus ir kvalifikuotai? Kitas FAKTAS, kad NEC šįmet darė tiek techninių klaidų, kiek nepadaryta per 10 metų kartu sudėjus, - ir vėl jūs čia kliedit, kad masiniai rezultatų neatitikimai negalimi! O dar kai kiurie idiotai, kitaip jų nepavadinsi, klejoja, kad mažai apeliacijų - TAI KURIS GI KVAILYS, GAVĘS NEPELNYTAI DAUG, DUOS APELIACIJĄ, KĄ??? Totaliai nusisneki , eik pas psichologa Kitas FAKTAS, kad NEC šįmet darė tiek techninių klaidų, kiek nepadaryta per 10 metų kartu sudėjus Kazkaip irodymu siame fakte apsoliutus 0 )) Aš gavau LT 90 tai tavo rezultata sumaise gerai ? ))) as tau pasakysiu taip nusileisk is savo roziniu sapnu i kruvinaji pasauli ir zinok , kad islieka tik stipriausi
Žinutė parašyta: 2008-07-05 15:18:12 | Nuoroda
NU kam ta ironija as neuprantu? nu saunu kas gerai surinko valiooo;]] dziaugiuosi kad kazkam gerai;] bet karts nuo karto reikia ir kito kailyje atsidurti ;]juk gyvenime bus taip kad ir jus liksite nusuprasti ir neisgirsti;] Neislaikiau ir as to nelemto egzamino,ejau i pakartotine sesija,nors ir gavau tuos 9 dabar jis jau man nieko vertas;]bet Viskas egzaminu maratonas baigesi , tad baikime ir mes tas nelemtas diskusijas:))sekmes didziules tiems kuries pasiseke ir tie kurie siais metais tapo likimo pirsto nuskriausti ;]*
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 15:35:49 | Nuoroda
keestux >> tu 10% pritruko, nes nezinai kaip zodis ABSOLIUTUS rasomas ? keistumu rezuose yra ir pas mane mokykloj. kai atrodo visishkas berastis istempes vos ant teigiamo gauna 50%. sakyk ka nori, man keista
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 17:06:32 | Nuoroda
su lt baigta, gyvenimas tesiasi, zvelkim toliau
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 17:38:46 | Nuoroda
Karaliuke, iš kur tokios žinios. Nenusišnekėk... Pirmiau reikia turėti faktų, įrodymų, kad blogi vertintojai ir t.t., o ne tikėti mokytojais, kurios vardina miestus, kurių mokytojai irgi pasipiktine... Aš tikiuosi, kad įvertinimai yra teisingi lietuvių vbe...
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 20:10:44 | Nuoroda
man daugiau nei 10% pritruko , bet as nekeliu skandalu , nes gavau ir taip daugiau nei realiai buvau vertas Tai gerai , kad gavo , gi sake siais metais buvo vertinamas ne vien rastas
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 20:13:31 | Nuoroda
as irgi pazystu viena zmogus kuris buvo vertas tu 90% , bet gavo labai mazai , kodel jis taip gavo as nezinau Bet as nepuolu kaltint , kad visi kodai buvo sumaisyti ar dar kazkas . Galbut zmogus susijaudines pridare kokiu klaidu faktiniu klaidu ar dar ko , kas ten zino... Jeigu mokykloje tau isejo 10 dar nereiskia , kad is egzamino gausi 100%. Arba , kad jeigu tau isejo 5 , tai nera sansu , kad gausi 50%.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-05 20:44:01 | Nuoroda
Sutinku su tavim, kestux.
Seniai matytas
Žinutė parašyta: 2008-07-06 16:25:49 | Nuoroda
Na, pirmiausia, Karaliuke ir kiti pasipiktinusieji, jei norite kelti revoliuciją ar bent jau protingą mokslo reformą, privalote turėti idėjų, kaip tai padaryti. Kas yra blogai supranta net kvailiai, bet kaip tai pataisyti? Visgi švietimo sistema truputį pasitaisė nuo tarybinių laikų, kai būdavo laikomi mokykliniai egzaminai ir atskiri stojamieji į visas specialybes (dabar tik papildomi į menines ir kai kurias specifines). Tuomet tikrai mažai šansų buvo įstoti, turėjai tvirtai žinoti, kuo nori būti. Teisininku ar lakūnu. Bet kalbant apie lietuvių VBE, kuris čia yra aktualiausias, sutinku, kad vertinant rašinius (kūrybą) neįmanoma išvengti šališkumo. Tačiau protestuoti, rašyti peticijas reikėjo gerokai anksčiau. Visi suglaudę ausis laukėme ir tikėjomės, kad būsime vieni tų, kuriems pasiseks. Vieniems tikrai pasisekė, kitiems, kuriuos tikrai užjaučiu, nepasisekė. Toks žaidimas ir reikia stengtis susitaikyti su taisyklėmis arba išmokti meistriškai jas apeiti. Juk neteisybės bus visada ir visur. Egzamine nerašiau taip, kaip sugebu. Rašiau taip, kaip reikia. O tai, kad mano klasiokai, kuriems vos išvedė teigiamus, gavo virš 80 manęs nė kiek nestebina ir net džiugina ;] Juk ir mokytojai nevisada teisūs.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą