Vartotojo svous pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-20 16:28:08 | Nuoroda
Orchideja rašė:

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

 Įskaitos, bent jau man, baisiau šiek tiek.

Žinutė parašyta: 2010-08-20 16:40:37 | Nuoroda

Excelis, wordas, taip pat naudotis el. pašto programomis.

Žinutė parašyta: 2010-08-24 20:11:19 | Nuoroda
NONcom rašė:
svous rašė:
Orchideja rašė:

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

 Įskaitos, bent jau man, baisiau šiek tiek.

 Įskaitos bus kaip du pirštus apmyžt :D išvis nėr dėl ko jaudintis. Iškart patariu - jei stojat su istorija - mokykitės daug ir rimtai. Jei su biologija, chemija - daug ir rimtai. Jei su fizika - gerkit alaus ir nieko neprarasit :D įstosit visur ir vos ne vos egzus išlaikę :D

 Lengva kalbėt egzus išlaikius puikiai.

Žinutė parašyta: 2010-10-06 13:09:12 | Nuoroda
trendy_ rašė:

nori paklausti ar butu pvz istoti be istorijos egzamino? bet jau i mokama vieta..

pas mane istorijos b lygis://

 Ir laikius egzaminą sunku čia įstot, o išvis be jo, manau, neįstotum.

Žinutė parašyta: 2010-10-06 13:09:55 | Nuoroda
trendy_ rašė:

nori paklausti ar butu pvz istoti be istorijos egzamino? bet jau i mokama vieta..

pas mane istorijos b lygis://

 Laikius egzaminą čia sunku įstot, o išvis be jo nemanau, kad įstotum.

Žinutė parašyta: 2010-10-14 19:21:02 | Nuoroda
zaara rašė:

Papildomai einu į matematiką,istoriją ir dar pas tetą į anglų : ) Už matematikos maždaug 3h moku 10lt,o už istorijos 1-2h - taip pat 10lt  : ) Už anglų nemoku nieko,visgi teta O šiaip nusiskundimų neturiu,istorijos korepetitorė laaaabai puiki,pasakoja viską taip įdomiai ir įsijautusi,jog net man,kuriai istorija senovėje nebuvo įdomi,dabar su mielu noru ją skaitau/klausau ir svarbiausia įsimenu bei suvokiu! Matematika taip pat duoda naudos,kartojam išeitas temas,tai korepetitorė(mano auklėtoja/matematikos mokytoja) duoda daugybę užduočių ir medžiagos,tai belieka tik rasti laiko ir daug visko spręsti : ) Reziumė - nusiskundimų neturiu,kol kas viskas gerai

 Na aš kartu su tavim visur einu, except english. :D Aš už valandą anglų moku 15lt, trijų žmonių grupė dabar esam.

Žinutė parašyta: 2010-10-14 19:21:27 | Nuoroda
Kotryna123 rašė:

Kaip PIGIAI :OOO tikriausiai dabar jau niekur nera tokiu kainu :D

 Mažas miestelis - mažos kainos. :D

Žinutė parašyta: 2010-10-16 19:26:51 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Jūs knygų nemokat skaityt..?

 Kaip matai ne.

Žinutė parašyta: 2010-10-25 13:53:23 | Nuoroda

Hey. Aš irgi galvoju apie šią specialybę, smagu girdėt, kad tu ja patenkinta. Bet man baisu dėl darbo perspektyvų, dėl to dvejonės kankina.

Žinutė parašyta: 2010-12-10 17:28:31 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Teko susapnuoti,kad VDU vaikšto daugybė elfų,su didelėmis kuprinėmis, dėstytojai moka teleportuotis, fėjos studentės visada šypsosi,visas universitetas padarytas ,kaip pasakoje "Jonukas ir Grėtutė",t.y. valgomas,bei ,kad VU tvirtovė vis tiek laikoma daug galingesne nei,VDU pilis.Stereotipas?  

 Susipykai su kablelių rašyba? Ar šiaip mėgsti juos dėliot kur pakliūna? 

Žinutė parašyta: 2010-12-14 14:44:48 | Nuoroda
Pyteris rašė:

Man atrodo, kad nebėra VU jau šios programos..

 Man rods tik pernais nebuvo, bet šįmet bus vėl. Girdėjau, kad kas 4 metai nerenka tos specialybės kurso. Nors tiksliai nežinau. :]

Žinutė parašyta: 2010-12-18 13:19:15 | Nuoroda
Rūt. rašė:

Bet A lygiu labiau spaus mokytojai ir numuš galutinį balą. Tai gal geriau savęs neapsikraut ir mokytis B lygiu, jei neplanuoji egzamino laikyt. :)

 Nesu susidūrus, kad mokytojas labai numuštų balą. Kaip tik tiems, kurie A lygy nelaiko egzamino ir jiems reikia pažymio stojant, pakelia pažymį ir atlaidžiau žiūri.

Žinutė parašyta: 2011-03-07 17:12:33 | Nuoroda

Lietuvių k., matematiką, istoriją ir anglų k.

Žinutė parašyta: 2011-05-01 19:08:32 | Nuoroda
akivaras rašė:

Nestoju į filologiją, tad nesu tuo visiškai tikra, bet, kiek pamenu, prie stojimo į VU sąlygų buvo parašyta, kad stojant į filologiją tinka antros užsienio kalbos ARBA gimtosios kalbos pažymys.

 Tas ARBA gimtosios kalbos pažymys galioja tik tiems, kurie mokosi nelietuviškose mokyklose, t.y. tie, kurių gimtoji kalba rusų, lenkų ir t.t. Tie, kurie yra lietuviai, kurie laiko lietuvių gimtosios kalbos egzaminą, į filologiją stodami turi turėti antros užsienio kalbos pažymį. Pati norėčiau stot, bet per vėlai susivokiau, o be pažymio įstot labai sunku.

Žinutė parašyta: 2011-05-01 19:08:33 | Nuoroda
akivaras rašė:

Nestoju į filologiją, tad nesu tuo visiškai tikra, bet, kiek pamenu, prie stojimo į VU sąlygų buvo parašyta, kad stojant į filologiją tinka antros užsienio kalbos ARBA gimtosios kalbos pažymys.

 Tas ARBA gimtosios kalbos pažymys galioja tik tiems, kurie mokosi nelietuviškose mokyklose, t.y. tie, kurių gimtoji kalba rusų, lenkų ir t.t. Tie, kurie yra lietuviai, kurie laiko lietuvių gimtosios kalbos egzaminą, į filologiją stodami turi turėti antros užsienio kalbos pažymį. Pati norėčiau stot, bet per vėlai susivokiau, o be pažymio įstot labai sunku.

Žinutė parašyta: 2011-05-03 20:24:18 | Nuoroda

Aš planuoju čia stoti.

Žinutė parašyta: 2011-05-07 09:45:14 | Nuoroda
AušraL rašė:
svous rašė:

Aš planuoju čia stoti.

 Šaunu :) Į kurią specialybę? :) 

 Pirmoj vietoj kol kas viešoji komunikacija yra. Tik bijau nusivilt, nors čia manau bet kur stojant bijočiau to. Dar mąstau apie politologiją.

Žinutė parašyta: 2011-05-07 09:45:16 | Nuoroda
AušraL rašė:
svous rašė:

Aš planuoju čia stoti.

 Šaunu :) Į kurią specialybę? :) 

 Pirmoj vietoj kol kas viešoji komunikacija yra. Tik bijau nusivilt, nors čia manau bet kur stojant bijočiau to. Dar mąstau apie politologiją.

Žinutė parašyta: 2011-05-08 18:36:25 | Nuoroda
AušraL rašė:
 

 Nusivilti? Hm, o ko tikiesi? :)

 Aš tikiuos įdomių studijų, po kurių, tikiuos, atrasiu darbą pagal specialybę. Dabar atrodo, kad kadangi į  viešąją komunikaciją nemažai žmonių priima, tai ar nebus tiesiog skambus specialybės pavadinimas norint pritraukt daugiau moksleivių ir tuo pačių lėšų.

Žinutė parašyta: 2011-05-08 18:36:26 | Nuoroda
AušraL rašė:
 

 Nusivilti? Hm, o ko tikiesi? :)

 Aš tikiuos įdomių studijų, po kurių, tikiuos, atrasiu darbą pagal specialybę. Dabar atrodo, kad kadangi į  viešąją komunikaciją nemažai žmonių priima, tai ar nebus tiesiog skambus specialybės pavadinimas norint pritraukt daugiau moksleivių ir tuo pačių lėšų.