Vartotojo infyou pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-11 23:13:20 | Nuoroda
robotas rašė:
infyou rašė:
Zuvedra rašė:

o ten 6.2 tikrai 4,8 proc? as dvigubai daugiau gaunu ir drauge mano,kuri,beje,is licejaus  :D,, tiek gavo,tai gal gerai?

 Gauni todel dvigubai daugiau,matyt,kad  ne pagal Na2S203 skaiciuoji,o pagal Na2S206 .Bent jau as sitoj vietoj butent taip ziolpliskai ziauriai susimoviau :< Vis per ta neatiduma.

Dar kazkas rase 3.4 kad Na2C03 reaguoja su Ca0 pagal lakumo principa.Bet as sitoj vietoj nesutikciau,kadangi rugstiniai oksidai reaguoja tokiose rakcijose su druskom lakumo principu,o ne baziniai.Sitoj vietoj rasiau as asmeniskai Ca(0H).

Dabar del 1.4 man kilo klaustuku cia jusu komentarus pasiskaicius,kad neva Benzenas nuseda i kieta pavidala ir taip yra surenkamas.O man atrodo priesingai,kad benzenas islekia i ora duju pavidalu,todel taip ir netampa uzterstas vanduo.

Tai visumoj man ne itin aiskios vietos yra sios (i jas KAIP atsakiau):

Testas.

13.D (bet dabar manau,kad gali buti B)

18.B (Bet galbut gali buti teisingas ir D)

24.C

II dalis .Cia klaustuku man nekilo ,tik 8-ajame velgi is zioplumo nepriskaiciavau Al.Cia atsakymas turejo buti tikrai 5

III dalis.

3.7 Parasiau,kad Nenutraukiami rysiai jungiantys gliukozes molekules.

5.4. Mano skaiciuotuvas raso,kad gaunasi [H+]= 3.98 * 10 minus septintuoju.Nors daugelis kitaip gauna kazkkodel.

 

O kas liecia del viso egzamino sudetingumo,tai tikrai nepasakyciau,kad jis buvo itin sunkus,netgi priesingai-gana lengvas visumoj paemus.

 Kaip benzenas gali išlėkt dujom, jei virimo temp 80 laipsnių? Parašyta, kad oro temperatūra buvo neigiama, reiškias benzenas sukietėjo (nes skystėja tik ties 5.4), kietos agregatinės būsenos jis plūduriavo jūros paviršiuje, nes tankis mažesnis.

13. B

18. D

24. D

3.7 Gliukozė yra monomeras, ji vandenyje gali sudaryti daug vandenilinių ryšių, savotiškai polinė (dėl funkcinių grupių), o celiuliozė netirpsta dėl tarp monomerų susidariusių ryšių ir didelės molekulinės masės.

5.4 Egzamino metu irgi taip suskaičiavau, bet matyt, kad kažką ne taip suspaudžiau :} Negeras atsakymas čia.

 Jo su benzenu,tikrai susimoviau.Cia juk kaip ledas koks.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 23:41:27 | Nuoroda
Kristepistee rašė:

Atsakymai,pagal mano mokytoją:
1.B
2.D
3.A
4.C
5.A
6.D
7.C
8.A
9.B
10.B
11.D
12.D
13.B
14.C
15.B
16.C
17.A
18.D
19.A
20.D
21.B
22.C
23.B
24.D
25.A
26.A
27.B
28.A
29.C
30.B 

 23. tikrai D

Žinutė parašyta: 2010-06-11 23:42:18 | Nuoroda
robotas rašė:
Kristepistee rašė:

Atsakymai,pagal mano mokytoją:
1.B
2.D
3.A
4.C
5.A
6.D
7.C
8.A
9.B
10.B
11.D
12.D
13.B
14.C
15.B
16.C
17.A
18.D
19.A
20.D
21.B
22.C
23.B
24.D
25.A
26.A
27.B
28.A
29.C
30.B 

 dėl 26 nesutinku, sakau, kad C. (:

 as irgi rasiau,kad C bet nesu tikras

Žinutė parašyta: 2010-06-11 23:59:44 | Nuoroda

Tiesiog toj vietoj reikia suprasti,kas yra polines ir nepolines medziagos.Pvz Na0h polinis junginys tikrpsta poliniam tirpikli o metanas nepolinis todel tirpsta nepoliniam tirpikli.Kadangi  NaOH kovalentinio rysio ner,tai reik manyt,kad tie poliniai junginiai nieko benra neturi su kovalentiniu rysiu.Tad taip lyg ir iseitu kad 26 atsakymas yra A :(

Žinutė parašyta: 2010-06-12 00:03:21 | Nuoroda
Kristepistee rašė:

Ai,dar vienas klausimas, ten 3 dalies 5 klausime turi būti 6p elektronų sistema ar 6 py elektronų sistema? 

 toks pats simbolis kaip rasai matematikoj  ~3.14 arba rusiska p

Žinutė parašyta: 2010-06-12 09:11:12 | Nuoroda

Dar tas 26 niekaip neduoda man ramybes is testo.Tarkim paimam kovalentinius rysius turinti NH3. Tai juk nepolinis junginys ,bet tirpsta poliniam tirpiklyje,todel atsakymas C kaip ir netiktu.

Žinutė parašyta: 2010-06-12 09:16:46 | Nuoroda
robotas rašė:
infyou rašė:
Zuvedra rašė:

o ten 6.2 tikrai 4,8 proc? as dvigubai daugiau gaunu ir drauge mano,kuri,beje,is licejaus  :D,, tiek gavo,tai gal gerai?

 Gauni todel dvigubai daugiau,matyt,kad  ne pagal Na2S203 skaiciuoji,o pagal Na2S206 .Bent jau as sitoj vietoj butent taip ziolpliskai ziauriai susimoviau :< Vis per ta neatiduma.

Dar kazkas rase 3.4 kad Na2C03 reaguoja su Ca0 pagal lakumo principa.Bet as sitoj vietoj nesutikciau,kadangi rugstiniai oksidai reaguoja tokiose rakcijose su druskom lakumo principu,o ne baziniai.Sitoj vietoj rasiau as asmeniskai Ca(0H).

Dabar del 1.4 man kilo klaustuku cia jusu komentarus pasiskaicius,kad neva Benzenas nuseda i kieta pavidala ir taip yra surenkamas.O man atrodo priesingai,kad benzenas islekia i ora duju pavidalu,todel taip ir netampa uzterstas vanduo.

Tai visumoj man ne itin aiskios vietos yra sios (i jas KAIP atsakiau):

Testas.

13.D (bet dabar manau,kad gali buti B)

18.B (Bet galbut gali buti teisingas ir D)

24.C

II dalis .Cia klaustuku man nekilo ,tik 8-ajame velgi is zioplumo nepriskaiciavau Al.Cia atsakymas turejo buti tikrai 5

III dalis.

3.7 Parasiau,kad Nenutraukiami rysiai jungiantys gliukozes molekules.

5.4. Mano skaiciuotuvas raso,kad gaunasi [H+]= 3.98 * 10 minus septintuoju.Nors daugelis kitaip gauna kazkkodel.

 

O kas liecia del viso egzamino sudetingumo,tai tikrai nepasakyciau,kad jis buvo itin sunkus,netgi priesingai-gana lengvas visumoj paemus.

 Kaip benzenas gali išlėkt dujom, jei virimo temp 80 laipsnių? Parašyta, kad oro temperatūra buvo neigiama, reiškias benzenas sukietėjo (nes skystėja tik ties 5.4), kietos agregatinės būsenos jis plūduriavo jūros paviršiuje, nes tankis mažesnis.

13. B

18. D

24. D

3.7 Gliukozė yra monomeras, ji vandenyje gali sudaryti daug vandenilinių ryšių, savotiškai polinė (dėl funkcinių grupių), o celiuliozė netirpsta dėl tarp monomerų susidariusių ryšių ir didelės molekulinės masės.

5.4 Egzamino metu irgi taip suskaičiavau, bet matyt, kad kažką ne taip suspaudžiau :} Negeras atsakymas čia.

 5.4.  Turejo gautis 2.5 kart 10 minus 8 .O tas neteisingas atsakymas gaunasi kai skaiciuoji OH- jonus

Žinutė parašyta: 2010-06-12 09:27:11 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Norėjau paklausti, ar tinka mano alotropinės medžiagos apibrėžimas. Tai tie patys elementai, turintys skirtingas mases, savybes, tai vieninės medžiagos. 

Ir kai rekėjo apibūdinti deimanto ir grafito sandaros skirtumą - Deimanto atomai išsidėstę tetraedo forma, o grafito anglies atomai taisyklingose plokštumose.

 

 Gal butu uzteke ir pirmam parasyt,kad tai tos pacios rusies atomai sudarantys skirtingas vienines medziagas.

O del antro tai manau gerai,bet galima buvo rasyti ir pagal jungtis,kad deimante visur sigma jungtys o graditas turi nepatvariu pi jungciu.Zodz gi daznai buna pateikti keli ats variantai.

Žinutė parašyta: 2010-06-12 10:14:49 | Nuoroda
Polikondensacija rašė:

Aš tai susidėjau knygų kalną ir bandau kažkokiu būdu viską perskaityt...nes jei bus kaip su chemija,nu tai...ajajaj...o dar lietuvių pareis "geras" balelis...žodžiu:D vidurkis 9,2, o iš egzų jei bus vidurkis 60 jaučiu jau reiks džiaugtis...Man mokytojai galvą nuneš.... :D

 Retas atvejis,kad is vidurkio galetum spresti apie egzo rezultatus.Daugelyje mokyklu (iskaitant ir musiske) yra visi susitelke i pazymius,o ne i zinias.Tai viena.Antra,mokyklose tas gautas pazymis yra daznai "is oro" .O egze reikia parodyt idealias zinias ir visapusiska supratima.Taip kad man tas vidurkis tai nera rimtas dalykas, is kurio galetum nuspeti egzo rezultatlus.Nors yra lb stipriu mokyklu,kur pazymiai yra tikrai labai rimtas reikalas (pvz Licejus ar kitos stiprios Vilniaus gimnazijos)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 10:22:07 | Nuoroda

As vien is zioplumo praradau kokius 6 taskus+kazkur 6 taskai is nezinojimo..

Žinutė parašyta: 2010-06-12 10:28:41 | Nuoroda

Toks ten ir rasinys...5 taskai=5 konkretus sakiniai

Žinutė parašyta: 2010-06-12 23:50:46 | Nuoroda

Kp=[H0Cl] kart [OH-]  padalinta is [H2O] kart [OCl-]

Žinutė parašyta: 2010-06-12 23:52:07 | Nuoroda

pagal mane taip

Žinutė parašyta: 2010-06-13 11:34:45 | Nuoroda

Pgal mane tai i Kp neieina tik kietos agregatines busenos medziagos

Žinutė parašyta: 2010-06-17 18:00:05 | Nuoroda
Smeterling rašė:
robotas rašė:
sanemis rašė:
robotas rašė:
Deivizs rašė:
Polikondensacija rašė:
Deivizs rašė:
Wyšnia rašė:

o koks ats turėjo būti III dalies 4klausimo 2?

 Turbūt XY

 O pagal ką jūs rašėt XY? juk galėjo būt ir XX :D

 P spermatozoidas, o R kiaušialąstė nes ten dešinėj pusėj iš susidariusių 4 gametų, 3 buvo mažesnės, o 1 didesnė

 spermatozoidas gali būt ir X, ir Y ;}

 Va, va, bent vienas žmogus normaliai argumentavo, taip, juk gali būti ir X ir Y chromosoma. 

 Ir net jei genotipą rašyt tokį, kuris nurodytų lytį, vis tiek teisingesnis atsakymas yra XX, atsižvelgiant į spalvas, kurios nurodo fenotipą : )

 man mokytoja sake , kad ten turejo buti 2n , Aš rasiau XX arba XY

 Keista kad mokytoja taip nusisneket galetu,arba kazka tu painioji.Neisivaizduoju ka turi bendro chromosomu rinkinys ir genotipas..

Žinutė parašyta: 2010-06-17 20:59:01 | Nuoroda
Medix rašė:

del genotipo, teisingas atsakymas XX arba XY

 Genotipas tai nera chromosomos,o  tik aleliai jose.Tad atsakymas greiciausiai turejo buti Aa

Žinutė parašyta: 2010-06-17 21:16:49 | Nuoroda

man atrodo kad jus cia per daug filosofuojat del tu visu spermatogeneziu ir oogeneziu,kuri motinine moteriska ar vyriska....+ jokios logikos nera tame ka jus cia sakot.Bet visumoj, ziurint i 3 klausima, duoti 3 taskai.Tai gali buti,kad reikia ivardyti,kuri lastele  (P ar R) yra vyriska kuri moteriska (1 pts) bei charakterizuot kiekvienos prisitaikyma (2 pts).

Žinutė parašyta: 2010-06-17 22:36:14 | Nuoroda
Light Arus rašė:

infyou - kodel taip manai ? As manau kad medix teisus :) Nes mano nuomone XY ar XX taipogi genotipai o ju fenotipai Vyras ir Moteris 

Uzduotyje parasyta: "lasteliu fenotipas pazymetas spalvomis" .Tai pagal tave taip iseina, kad kryzminasi vyras su vyru ir gaunam palikuoni... Beto, lyti lemia ne Y chromosoma,o joje esantis genas.Tad velgi klaida suvedineti lyties genotipa kaip chromosoma.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 17:05:46 | Nuoroda
Light Arus rašė:

gerai , tarkim jus teisus , bet tada paaiskinkit kdl spermatogenezeje atsiranda dvieju skirtyngu lasteliu fenotipai? 

 is kur tu istraukei,kad toje uzduotyje pavaizduota spermatogeneze?

Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:26:15 | Nuoroda

1.5 tai elementariai turbut reikejo prisiminti fotosinzeze ir vidulastelini kvepavima