Vartotojo infyou pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-07 20:43:34 | Nuoroda

gal zinot,kur galima rasti vertinimo instrukcija?

Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:22:13 | Nuoroda
sarma rašė:
aurete rašė:

100 gavau. Finansų ir draudimo matematika - jau gali manęs laukti

 Manęs irgi! Būsim kolegos turbūt 

 Viska isprendei gerai?

Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:14:53 | Nuoroda
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

Mano nuomone,chemija nera toks mokslas,kuriam reikia buti super protingu,kad pasiektum geru rezultatu.Logikos taip pat cia reikia minimaliai..Kas liecia teorija,tai, pagal mane, esme cia  yra tavo sukauptu ziniu baze (o ji turi buti tikrai ne menka) ir ju taikymas praktiskai (nu toks ten ir taikymas,dogmatiskai vos ne).O uzdaviniuose reikia supratimo kas ir kaip vyksta,t.y pripilu ta,ispilu ta,ziuriu kiek liko ir pns.Bet gi kiekvienas skirtingai tas zinias priima:vienam reikia daugiau laiko,kitam maziau..tai cia nebent ir pasireiskia tie vadinami gabumai.O seip aisku,apmaudu,kai tikiesi ir tikrai esi vertas  daugiau,o gauni maziau.. ka darysi,gyvenimas ziaurus,bet jis tuom nesibaigia..

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:29:27 | Nuoroda
aminorugstis rašė:
infyou rašė:
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

Mano nuomone,chemija nera toks mokslas,kuriam reikia buti super protingu,kad pasiektum geru rezultatu.Logikos taip pat cia reikia minimaliai..Kas liecia teorija,tai, pagal mane, esme cia  yra tavo sukauptu ziniu baze (o ji turi buti tikrai ne menka) ir ju taikymas praktiskai (nu toks ten ir taikymas,dogmatiskai vos ne).O uzdaviniuose reikia supratimo kas ir kaip vyksta,t.y pripilu ta,ispilu ta,ziuriu kiek liko ir pns.Bet gi kiekvienas skirtingai tas zinias priima:vienam reikia daugiau laiko,kitam maziau..tai cia nebent ir pasireiskia tie vadinami gabumai.O seip aisku,apmaudu,kai tikiesi ir tikrai esi vertas  daugiau,o gauni maziau.. ka darysi,gyvenimas ziaurus,bet jis tuom nesibaigia..

 

Aš tai manau priešingai, chemija nėra lengvas dalykas, neužtenka viską iškalti,reikia ir suprasti ką mokaisi, kaip ir matematikoje o tai padaryti, jei neturi gabumų tikrai yra sunku.žinoma mokyklinis kursas nėra labai sunkus,yra daug teorijos, tačiau vien kalimas gauti gerų rezultatų nepadės.o va biologiją, mano nuomone, gali išmokti kiekvienas, reikia tik daug skaityti ir domėtis.

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:38:37 | Nuoroda
infyou rašė:
aminorugstis rašė:
infyou rašė:
seirara rašė:

as surinkau apie 70 tasku,o cia tik 52%... labai skaudu,kad tiek daug mokiausi,dirbau,naktim sededavau,spresdavau,o mergina pvz ,kuri yra prootinga is prigimties,nieko ten smarkiai nesiruose ir 88%... apmaudu...

Mano nuomone,chemija nera toks mokslas,kuriam reikia buti super protingu,kad pasiektum geru rezultatu.Logikos taip pat cia reikia minimaliai..Kas liecia teorija,tai, pagal mane, esme cia  yra tavo sukauptu ziniu baze (o ji turi buti tikrai ne menka) ir ju taikymas praktiskai (nu toks ten ir taikymas,dogmatiskai vos ne).O uzdaviniuose reikia supratimo kas ir kaip vyksta,t.y pripilu ta,ispilu ta,ziuriu kiek liko ir pns.Bet gi kiekvienas skirtingai tas zinias priima:vienam reikia daugiau laiko,kitam maziau..tai cia nebent ir pasireiskia tie vadinami gabumai.O seip aisku,apmaudu,kai tikiesi ir tikrai esi vertas  daugiau,o gauni maziau.. ka darysi,gyvenimas ziaurus,bet jis tuom nesibaigia..

 

Aš tai manau priešingai, chemija nėra lengvas dalykas, neužtenka viską iškalti,reikia ir suprasti ką mokaisi, kaip ir matematikoje o tai padaryti, jei neturi gabumų tikrai yra sunku.žinoma mokyklinis kursas nėra labai sunkus,yra daug teorijos, tačiau vien kalimas gauti gerų rezultatų nepadės.o va biologiją, mano nuomone, gali išmokti kiekvienas, reikia tik daug skaityti ir domėtis.

 

 

 Ne ta paspaudziau.Apskritai kalimas yra idingas dalykas bet kokiame dalyke.Tas pats ir chemijoj ar biologijoj.Reikia stengtis viska suprasti,bet yra ganetinai daug medziagos,kuria reikia galima sakyt "iskalti suprantant" (tai visokie pavadinimai ir t.t).O jei lyginant chemijos sunkuma su biologija,tai asmeniskai man lengviau chemija,bet aisku cia kiekvienam paal save.Biologijos kursas yra kur kas platesnis nei chemijos,reikia daug ka ganetinai smulkiai atsimint ir seip cia logikos irgi reikia.O del to "tereikia tik skaityti ir dometis" tai ka zinau...man atrodo kaip tik reikia sugebeti atsirinkti tai, ko tau reikia ir ko nelabai.Aisku,dometis nieks nedraudzia,o kaip tik net sveikintina,tik kazkaip daugelis kartais domisi per daug nemokedamas pagrindiniu dalyku.

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:39:52 | Nuoroda

...va tada ir iseina nekaip finishe.

Žinutė parašyta: 2011-03-06 19:33:14 | Nuoroda
Light Arus rašė:

ne urve gyveni .. Intike susirask

 Seip ,proto bokste, pakartotines nete nebuvo iki kol neidejo i nec.lt,o tureti galejo nebent tik tie,kuriu mokytojai taise darbus. 

Žinutė parašyta: 2011-04-22 12:15:10 | Nuoroda

Egzaminu programoje yra toks teiginys: ''Susieti judėjimo būdų kitimą evoliucijoje su skeleto formavimusi.'' Gal kas nors galit paaiskinti,kaip reiktu tiesiogiai sita klausima suprasti?Nes siap jau visose knygose raso tik apie skeletus,reiksme,bet neraso,kaip jie siejasi su evoliucija.Butu lb idomu issiaiskinti sita dalyka.

Žinutė parašyta: 2011-04-22 15:38:50 | Nuoroda
sanemis rašė:
infyou rašė:

Egzaminu programoje yra toks teiginys: ''Susieti judėjimo būdų kitimą evoliucijoje su skeleto formavimusi.'' Gal kas nors galit paaiskinti,kaip reiktu tiesiogiai sita klausima suprasti?Nes siap jau visose knygose raso tik apie skeletus,reiksme,bet neraso,kaip jie siejasi su evoliucija.Butu lb idomu issiaiskinti sita dalyka.

 Čia galbūt turi omenyje apie gyvūnų tobulėjimą evoliucijos eigoje, kokios kirmelės neturi skeleto, pas juos celomas, tad su judėjimas susijęs su celomu turbūt, kremzlinės žuvys turi vienokį skeletą, kaulinės kitokį, žinduoliai labai gerai išvystytas, galbūt tai ir turi omenyje, kaip judėjimas priklauso nuo paprasčiausio organizmo iki labiau diferencijuoto. 

Tai turbut,zodziu, svarbu,kad nebutu kazkokiu staigmenu kaip kad pvz su tom zuvim praitais metais :D

Žinutė parašyta: 2011-04-22 19:46:00 | Nuoroda
sanemis rašė:
infyou rašė:
sanemis rašė:
infyou rašė:

Egzaminu programoje yra toks teiginys: ''Susieti judėjimo būdų kitimą evoliucijoje su skeleto formavimusi.'' Gal kas nors galit paaiskinti,kaip reiktu tiesiogiai sita klausima suprasti?Nes siap jau visose knygose raso tik apie skeletus,reiksme,bet neraso,kaip jie siejasi su evoliucija.Butu lb idomu issiaiskinti sita dalyka.

 Čia galbūt turi omenyje apie gyvūnų tobulėjimą evoliucijos eigoje, kokios kirmelės neturi skeleto, pas juos celomas, tad su judėjimas susijęs su celomu turbūt, kremzlinės žuvys turi vienokį skeletą, kaulinės kitokį, žinduoliai labai gerai išvystytas, galbūt tai ir turi omenyje, kaip judėjimas priklauso nuo paprasčiausio organizmo iki labiau diferencijuoto. 

Tai turbut,zodziu, svarbu,kad nebutu kazkokiu staigmenu kaip kad pvz su tom zuvim praitais metais :D

 Su tom žuvim, dar nieko, bet kažkada reikėjo padaryti gyvūnų raktą, buvo nupieštas kažkoks gyvūnas ir turėjom ale pastebėti kažkokį sparnelį ar ką, čia kai sprendi šią užduotį, turbūt reikia prisitraukti piešinuką :D:D:D 

 Jei kalbi apie egza,tai ten reikejo pastebeti driezo apykakle^^

Žinutė parašyta: 2011-06-04 07:57:57 | Nuoroda

Viename egzamine yra toks klausimas testinis:

Ka reaguliuoja vegetacine nervu sistema?

1.Zarnu peristaltika ir kepenu darba 2.Diafragmos ir tarpsonkauliniu raumenu darba ,o 3./4. nesamones.

Teisingas atsakymas yra 1,bet kodel negaletu buti ir antras?Juk kvepavimas yra neatsiejama vegetacines sistemos dalis.O kvepavimo centras priklausomai nuo poreikio didina/mazina kvepavimo dazni veikdamas tuos organus.

Žinutė parašyta: 2011-06-04 23:16:29 | Nuoroda

Ziurint i 2010m. pakartotines sesijos svarrasti,tai ten eiluciu net nera,nebent tose vietose,kur po 1 taska.Tai gal ir mums nebus? Tuomet butu visai neblogai.
 

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:19:46 | Nuoroda

As irgi kazkodel galvoju,kad gali buti su modifikaciniu kintamumu kazkas,nes senai buvo tai daug sansu.O cia tikrai yra vienas is rimtesniu praktikos darbu.

Žinutė parašyta: 2011-06-07 21:25:30 | Nuoroda
Queen rašė:
Ace Of Spades rašė:

manau gali but toks netiketas kaip pozymio pasireiskimo daznis :) arba apie modifikacinio kintamumo as kreives, kuris yra vienas sunkesniu. nes klausimu idiotisku buna

 Dėl požymio pasireiškimo tai gali būt,mokytoja sakė dar niekada nebuvo,tai didelė tikimybė,o dėl kreiviu ne,ne,tik ne šitas,aš asmeniškai noriu plazmolizės

 Man tai kazkaip plazmolize atrodo nerealu,kad butu,nes 2 kartus jau buvo,o gal ir daugiau,tai kazka naujo is jos nelabai beprikurs.O pozymio pasireiskimas tai yra per lengvas jauciu valstybiniam.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 18:00:57 | Nuoroda

Turiu toki klausima is rakto.Tarkim turim 5 stuburinius gyvunus is skirtingu klasiu ir juos reikia suskirstyti pagal atskirus pozymius i lentele.Tai ar butinai reikia atrinkti pagal toki pozymi,kuris budingas tik vienam gyvunui ar galima imti ir tuos,kurie pvz dviems gyvunams budingi,o kitiems ne?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 13:04:17 | Nuoroda
Light Arus rašė:

Aš pasidalinsiu II dalimi. Jei ka kritikuokit :)

Nelytinis

Skaidytojams

Populiacija

DNR

Skaidymas

Žiotelių

Transpiracija

Selekcija

Šeima

Teisingas A, bet parašiau plėšriųjų paukščių, todėl neteisingas man :)

 Sutampa viskas.Tik vietoj selekcijos rasiau dirbtine atranka,bet tai tas pats.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 14:55:59 | Nuoroda
Light Arus rašė:

 ok

8kl.

1.,1 232mm. (M palaipų)  ir 125mm. (N palaipų)

1.2 Čia sau skryriau nulį taškų :D

M palaipos augalas yra pilnai išsivystęs, o N palaipos - besivystantis, nes jo šaknys trumpos ir pats augalas nedidelis. Kartu su augalu vystosi ir palaipa.

2. Skirtinga drėgmė ir dirvos pH

3.1 Keletas individų atsitiktinai turėjo mutaciją, kuri suteikė atsprarumo pesticidams. Šie augalai dauginosi ir perdavė atsparumo geną palikuonims.

3.2 Šis dauginimasis yra greitas ir jo metu susidaro identiški palikuonys, kurie turi savybių padedančių išlikti prie nekintamų aplinkos sąlygų.

 

 3.1 Sutinku,kad mutacija,bet ar ji isplito?Juk ten parasyta,kad tik vienas augalas toks mutantas tapo ir viskas.As asmeniskai rasiau,kad ivyko mutacija.Vykstant gamtinei atrankai,tas augalas isliko nes buvo geraiu prisitaikes uz kitus.

Žinutė parašyta: 2011-06-09 20:07:24 | Nuoroda

As tai rasiau kad svoguna reikia nuplauti,kad neliktu nesvarumu ir palaikyti vandenyje,kad visos lasteles butu deplazmolizuotos.Kaip manot,ar negalimas ir toks variantas (kalbu apie pirma atsakymo dali)?

Žinutė parašyta: 2011-06-09 20:18:23 | Nuoroda
Delčia rašė:

Aš irgi parašiau su glikogeno kaupimu. Remiantis tuo, kad tarkim suvirškima daug gliukozės ir per daug jos atsiranda kraujyje ir t.t Labai tikiuosi, kad tiks.

 As irgi lygiai taip pat rasiau.Bet tik todel,kad del bukos galvos visai pamirsau apie tulzi ir fermentus blemba.Kazkaip abejoju,ar uzskaitys.

Žinutė parašyta: 2011-06-19 12:08:48 | Nuoroda
Light Arus rašė:

nu gerai ,bet BUVO SKIRTINGOS SĄLYGOS

Seip jau skirtingos salygos yra viena is priezasciu vykti isskirianciajai atrankai,o kryptingajai atrankai vykti reikia,kad aplinkos salygos keistusi,o ne kad jos butu skirtingos.