Vartotojo Metanolon pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-15 18:42:34 | Nuoroda
ievaC rašė:
Metanolon rašė:
ievaC rašė:
Metanolon rašė:
ievaC rašė:
Metanolon rašė:
ievaC rašė:

Nebuk naglas

 

o taj jau tipo tu ne nagla ? :D

 nagla

 

nu taj va, krc jei pati nagla, taj nestumk ant kitu ple :D

 

 

na bet jeigu graziai atsiprasysi taj gal ir atleisiu :D

 ne

 

fsio susiparinau, krc prasyk kiek nori bet tavo bx db tikrai nebusiu :D
Žinutė parašyta: 2009-04-15 19:34:31 | Nuoroda
mookinukee rašė:
Metanolon rašė:
ievaC rašė:

idekit kuo anksciau rytojaus potemes,jei galite,ryt sneku.

 

skype ieva7776

863938295

 

Nebijai savo nr cia rodyt ? :D krc uzatakuos sms'ais visi :D o seip taj sveikinkit, islaikiau ant 9 :D

 sveikas kiek tu tasku surinkai?

 

surinkau 18
Žinutė parašyta: 2009-04-15 19:38:48 | Nuoroda
nera ten ko depresuot juk visvien bent ant 4 pasnekesi, mano klasej maziausias buvo 5 :P
Žinutė parašyta: 2009-04-15 19:46:16 | Nuoroda
krc svarbu teigiamas kad butu :) man atestate nlb graziai ziuretusi kokie 4 is lietuviu yskaitos, tajp kad geriau bisky pasistengt ir pasirodyt normaliai ten :D o krc jeigu to pazymio nerasytu y atestata tada jau px butu :D
Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:05:03 | Nuoroda
Splatt rašė:

Ai visai pamiršau, o galima per egzaminą ant stalo būt pasidėjus mineralinio vandens buteliuką?

 

geras klausimas :D krc nereikia gert pries egzamina, tai ir mineralinio nereikes :D
Žinutė parašyta: 2009-05-19 20:06:52 | Nuoroda
1547826 rašė:

siuskite sms su tekstu TXT VBE numeriu 1337 ir gausite nuoroda apie rytoj egzamine busiancius interpretacijos autorius, samprotavimo rasinio temas, taipogi suzinosite idomiu dalyku apie istorijos, geografijos, matematikos, anglu kalbos valstybinius brandos egzaminus. Zinutes kaina 5 lt. Dekokime zmonems bendradarbiaujantiems su Svietimo skyriumi. Sekmes.
 

 

kazkaip nepatikimai atrodo
Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:17:22 | Nuoroda

maziau depresuokit, nes savo pokalbiais ir kitus y depreija varot :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:29:22 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
klipata rašė:

sms su tekstu INFO SIUNTIMAS numeriu 1337 kaina 10lt taciau vertingi patarimai rytojaus anglu kalbos valstybiniam egzaminui. Gausite koda su nuoroda. Ka zinau man praverte

 "Registruota nuo: Šiandien"

Kažkas vėl pasipelnyti nori, kaip ir prieš matematikos VBE :D

 ciuju bus patarimas Pasimokyt :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:33:51 | Nuoroda
Kovaldas. rašė:

p.s. anglu mokytoja sake, kad gali kliut e-mail writingas, pasimokinkit, turiu medziagos jai kam reik.

 O kuo skiriasi e-mail nuo paprasto laisko ? mano manymo rasymo stilius islieka toks pat.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:36:42 | Nuoroda
Kovaldas. rašė:

nee.. mokino mane, turinio ir stiliaus prasme skirias

 Na tuomet pasakyk bent viena esminy dalyka kuriuo skiriasi

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:53:37 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
Metanolon rašė:
Kovaldas. rašė:

nee.. mokino mane, turinio ir stiliaus prasme skirias

 Na tuomet pasakyk bent viena esminy dalyka kuriuo skiriasi

 Laiškuose nerašomi linkai (first of all, moreover, furthermore, in conclusion etc.)

kuriuose? e-mailuose ar paprastuose ?

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:56:11 | Nuoroda
jiewaa rašė:

kaip neina susikaupt, prisest prie knygos, kazka paskaitinet.....

 

tik prie pc prilipus negaliu, NERVAI.

 gerai gerai, nervuokis ir rytoj rasydama, gal susivarysi :D tada bus didesne galimybe man geriau islaikyt :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 19:59:15 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
Metanolon rašė:
ciaesuas rašė:
Metanolon rašė:
Kovaldas. rašė:

nee.. mokino mane, turinio ir stiliaus prasme skirias

 Na tuomet pasakyk bent viena esminy dalyka kuriuo skiriasi

 Laiškuose nerašomi linkai (first of all, moreover, furthermore, in conclusion etc.)

kuriuose? e-mailuose ar paprastuose ?

 O e-mail'as ne laiskas :)? Mail?

 krc sneki y pievas, rasydamas bandomajy laiske nepavartojau nei vieno linkingo ir del to gavau is mokytojos pastaba ir zinoma maziau balu surinkau. tajgi esme tame jog linkingai butini.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:03:52 | Nuoroda
jiewaa rašė:

susivaryt nebent ant klausymo galiu ..neduok dieve pasodys i sales kampa koki...

nu va, nebutai LIETUVIS.. kitam tik blogo linki

 

p.s. gal tu pavydziu ir man i e-mail imest galit?

 as irgi del to gruzinuosi, kad tik y gala nepasodintu :-D pats svarbiausias man egzas anglu, tajgi reikia kad kuo daugiau neislaikiusiu  butu :D taj va padaryk man paslauga ir neislaikyk :-D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:08:52 | Nuoroda

 jeigu ruosiates studijuot uzsieny patariu stot tik per Hakes, ten dirba tikrai labai malonus zmones ir suteikia visa informacija kurios reikia. o taj ypac pravercia pildant stojimo anketa bei pasirenkant universiteta.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:13:32 | Nuoroda
ciaesuas rašė:
Metanolon rašė:
ciaesuas rašė:
Metanolon rašė:
ciaesuas rašė:
Metanolon rašė:
Kovaldas. rašė:

nee.. mokino mane, turinio ir stiliaus prasme skirias

 Na tuomet pasakyk bent viena esminy dalyka kuriuo skiriasi

 Laiškuose nerašomi linkai (first of all, moreover, furthermore, in conclusion etc.)

kuriuose? e-mailuose ar paprastuose ?

 O e-mail'as ne laiskas :)? Mail?

 krc sneki y pievas, rasydamas bandomajy laiske nepavartojau nei vieno linkingo ir del to gavau is mokytojos pastaba ir zinoma maziau balu surinkau. tajgi esme tame jog linkingai butini.

 Tai kiaušinis tas tavo mokytojas. Atsiversk vadovėlį, jei tokius naudojat, ir pažiūrėk kaip kas. NEC kokybinėse analizėse pateikiami pavyzdžiai su link'ais ir nesakoma, kad jų naudoti negalima. Bet bbz kaip į tą žiūrės atskiri vertintojai. Point'as tame, kad nedėdamas linkų laiške tikrai nesuklysi, o dedant gali būt ir taip ir taip, priklauso nuo vertintojo.

 vnz nekliedek, mano bandomajy taise trys vertintojai, du is ju priklauso egzaminu vertinimo komisijai, tajgi geriau jau pasikliausiu patikimais mokytojais nei bbz kuo. o tu rasyk kaip tik nori man visiskai px, kaip jau sakiau kuo daugiau neislaikiusiu tuo man geriau. 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:16:06 | Nuoroda
bembinas rašė:

Siaip pvz: giving information formal laiske, linkus reikia naudoti, o jei nenaudoji, tai minus balu gauni. Tad nereikia, cia skiesti, kad linkai nenaudojami, jei nezinai. Speju, ne jo, o tavo mokytojas yra kaliausas.

 na va jau 2vs1 :D  krc matosi kad tas vaikas nesigaudo laisku rasyme, duok dieve daugiau tokiu per egzamina :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:18:23 | Nuoroda
Madmuazel rašė:

Ai nu. Mokėmės, mokėmės formal/informal, o čia pyst - el. laiškas. Erzina kartais tų mokytojų numanymas.

 nedepresuok, gal net nebus to e-mail :D krc pasakysiu kad tipo man mokytoja sake kad reikes eilerasty parasyt taj irgi patikesit ? :D nors ir bus e-mail rasysiu taip kaip paprasta formal letter.

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:21:36 | Nuoroda
bembinas rašė:

man sake, kad reiks parasyt kazkokio patiekalo recepta, bet nebetkokio, o tokio,  kuris patiktu mokytojui, nes jei nepatiks, tai pize :D

 na tai begam visi receptu knygutes vartyt :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:29:54 | Nuoroda
bembinas rašė:

as cia rimtai. ko dabar juokiesi. mano informacija patikima:DDD

 ar as galeciau juoktis ? :D o taj gal ir patartum koky ten ta receptuka mazdaug rasyt :D taj jeigu tavo info patikima, vadinasi mano klaidinga buvo apie eilerascio rasyma :DDD