Vartotojo Metanolon pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:31:50 | Nuoroda
jiewaa rašė:

Guidelines for writing e-mail messages:

Emails between friends can be very informal but business emails may be either semi-formal or formal depending on the individual relationship and what the email contains. However, all emails should follow certain basic rules:

1. Be consistent in style. don't vary between formal and informal.

2. Layout is still important - remember to use PHARAGRAPHS AND PROPER sentences.

3. Keep it shot and to the point. Always wrtie a subject heading. This will give the recipient a good idea of the contents of the message.

4. It is better to start e-mail witd DEAR MR / DEAR MRS BELL and end with REGARDS, YOURS, THANK YOU (if it was a request). YOURS SINCERELY is not needed.

5. Begin an informal email with just a name ALAN or HI, HELLO and finish with something short like BEST, BEST WISHES, ALL THE BEST or just write your name.

 kazkaip nlb matau skirtumu tarp e-mail ir formal letter :D mane taj lbj gruzina kad negalima parasyt daugiau zodziu nei leistina, tenka puse teksto braukyt :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 20:37:13 | Nuoroda

o as bandau y Danija stot, jau sulaukiau is vieno universiteto conditional offer, telieka pasistengt kad atestatas blizgetu ir as jau ten :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:03:07 | Nuoroda
jiewaa rašė:

tai va va ko neprivalgei - neprilaizysi

 butent, geriau jau pasidaryt tokia spera kaip kad pas tave fotkej :d tik nzn ar labai jau graziai atrodys jeigu bx su sijonu ateis :DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:09:31 | Nuoroda
jiewaa rašė:
Metanolon rašė:
jiewaa rašė:

tai va va ko neprivalgei - neprilaizysi

 butent, geriau jau pasidaryt tokia spera kaip kad pas tave fotkej :d tik nzn ar labai jau graziai atrodys jeigu bx su sijonu ateis :DDD

 Visai nereikejo tos speros ... Na nebent su skotisku kostiumu pasirodysi, tai gal ir normaliai reaguos

 joa joa "nereikejo", visi taip sako :D tipo tik del atsargos pasidarei ane ? :D aj kazkaip nesinoretu yvaizdzio gadint :D 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:12:20 | Nuoroda
pipirmete:) rašė:

manau, kad rytoj gausim a complaint letter ir seip koki rasinuka, na essay. labai nenoreciau gauti review kazkieno ar knygos ar filmo

 o as labai noreciau kazka su darbu susijusy gaut :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:16:33 | Nuoroda
jiewaa rašė:

Tikrai nereikejo Su drauge galvojom i wc nueisim ir pasiziuresim, bet kazkaip ar stresas, ar skubejimas, nenorejimas blaskytis neleido pakelt rankos ir paprasyti leidimo net idomu kiek TU surinksi Juk taip nori, kad as susimauciau...

 dwj visi prisidarykit spurgiu, mazum pasalins is egzamino  taj reikejo ten besedint paziuret, juk nekels ten tavo sijono ir neziures ka ten turi :DDD na tikekimes nesusivarysiu ir surinksiu tiek kiek man reikia :D db kaip tik bisky pasimokinau fraziu laisku rasymui, tipo kazka gero suvelsiu :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:18:51 | Nuoroda
pipirmete:) rašė:
jiewaa rašė:
bembinas rašė:

As tai siandien ryte sakiau,kad reiks paziuret TV anglu kalba, gal pades per lisininga. Tai isijungiau "BBC", bet greit uzkniso, tai perjungiau i "cartoon network", tai visa diena multikus praziurejau:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 Na abejoju ar bus listeningas apie CARTOON

 na bet vistiek klausa pralavini

 o as snd prisiklausiau angliskos muzikos, taj cia tipo irgi klausa pralavinau ? :DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:21:19 | Nuoroda
rosso rašė:

 Metanolon:

Is kokio univero jei ne paslaptis? ;)

 Is Viborgo, nzn ten tikslaus pav :D o is ABC kad ir kaip butu gaila gavau neigiama. gal ir tu bandai y dk stot ?

 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:43:37 | Nuoroda
jiewaa rašė:
Metanolon rašė:
jiewaa rašė:

Tikrai nereikejo Su drauge galvojom i wc nueisim ir pasiziuresim, bet kazkaip ar stresas, ar skubejimas, nenorejimas blaskytis neleido pakelt rankos ir paprasyti leidimo net idomu kiek TU surinksi Juk taip nori, kad as susimauciau...

 dwj visi prisidarykit spurgiu, mazum pasalins is egzamino  taj reikejo ten besedint paziuret, juk nekels ten tavo sijono ir neziures ka ten turi :DDD na tikekimes nesusivarysiu ir surinksiu tiek kiek man reikia :D db kaip tik bisky pasimokinau fraziu laisku rasymui, tipo kazka gero suvelsiu :D

 Ne ne, ner ten ko kilnot sijona pries vykdytojus be spurgiu ramiau kazkaip jau kiek zinai, tiek..

 

p.s. kiek tau reikia en surinkt> ?

 argi tau gaila ten pries koky sexualu vykdytoja parodyt ka turi ? :D tuomet kazkaip ir kitiems rasantiems butu maloniau :DDD  50 procentu surinkciau ir jau ramus sedeciau :D o kiek tu tikiesi ? :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:45:37 | Nuoroda
jiewaa rašė:
Muf Muf rašė:
Metanolon rašė:
jiewaa rašė:

Tikrai nereikejo Su drauge galvojom i wc nueisim ir pasiziuresim, bet kazkaip ar stresas, ar skubejimas, nenorejimas blaskytis neleido pakelt rankos ir paprasyti leidimo net idomu kiek TU surinksi Juk taip nori, kad as susimauciau...

 dwj visi prisidarykit spurgiu, mazum pasalins is egzamino  taj reikejo ten besedint paziuret, juk nekels ten tavo sijono ir neziures ka ten turi :DDD na tikekimes nesusivarysiu ir surinksiu tiek kiek man reikia :D db kaip tik bisky pasimokinau fraziu laisku rasymui, tipo kazka gero suvelsiu :D

 Girdėjau tokią istoriją iš sovietinių laikų, kažkoks jaunas mokytojas nepasikuklino ir pažiūrėjo, užtai antausį gavo

 He he, ir nuo manes gautu tai gi PRIVATI TERITORIJA

 kokia dar privati teritorija ? :D jeigu kyla ytartimas kad kazka ten turi taj reikia patikrint, butent taip ir elgtusi geras vykdytojas :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:46:35 | Nuoroda
satkutis rašė:

jiewaa. matosi is tavo nuotraukos kokia tau ten privati teritorija.

 ka tu gal panos koju nesi mates ? :D o kas privatu taj nesimato sitoj foto :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 21:51:55 | Nuoroda
satkutis rašė:

ne tame esme. turiu omeny tai, kad normali pana tokios nuotraukos nesidetu. o kadangi sita isidejo, tai pas ja ten panasiau ne i  privacia, o  i viesa teritorija, kas nori tas apsilanko.

 

 tai tipo jeigu as ysideciau savo kojos nuotrauka, vadinasi ir as buciau nenormalus ? reikia geretis tokiom foto, na zinoma tau gal labiau patiktu ten matyt bachuro koja, na bet kaip kam... :D

Žinutė parašyta: 2009-06-02 22:23:13 | Nuoroda
PKfyz rašė:

 Gal galit man pavardyt tu zodziu, kaip moreover, your faithfuly, secondly, firstly....

paziurek cia : www.english-at-home.com/grammar/linking- words/

 

Žinutė parašyta: 2009-06-02 22:41:17 | Nuoroda
Donc3vAs rašė:

Čia skaičiau klausimui patobulint kaž kas klausė angliškos muzikos, tai jau geriau būtų padarė kaip aš ir paklause BBC radio ;DD

 o ka tu pries muzika turi ? :D klausiau as bisky snd BBD radio :DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-02 23:10:50 | Nuoroda
editutte rašė:
Metanolon rašė:
Donc3vAs rašė:

Čia skaičiau klausimui patobulint kaž kas klausė angliškos muzikos, tai jau geriau būtų padarė kaip aš ir paklause BBC radio ;DD

 o ka tu pries muzika turi ? :D klausiau as bisky snd BBD radio :DDD

 Va čia tai komentaras... :DDDD

 komentaras kaip komentaras, ko cia kabinejiesi :DDDD

Žinutė parašyta: 2009-06-03 07:29:26 | Nuoroda
rosso rašė:
Metanolon rašė:
rosso rašė:

 Metanolon:

Is kokio univero jei ne paslaptis? ;)

 Is Viborgo, nzn ten tikslaus pav :D o is ABC kad ir kaip butu gaila gavau neigiama. gal ir tu bandai y dk stot ?

 

 Taip, bet i Aarhus University

 o mane atmete aarhus'as, kiek zinau isviso tik 4 lietuvius jis prieme. abydniausia del o, kad arhuse yra zjb atrakcijonai, o manes ten nebus :D

Žinutė parašyta: 2009-06-03 13:48:57 | Nuoroda

krc palyginus su 2008 metu taj sitas zymiai sunkiasnis buvo, kya tokios mintys kad net neislaikysiu, o krc laiske vietoj "Sport day" parasiau "summer day " taj ciuju prarasiu balu, o rasant rasiny isvis nesigalvojo tai pevu prirasiau. 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 15:50:48 | Nuoroda
bembinas rašė:

Na egzas tikrai buvo lengvas. Tiesiog prasti abiturientaim, todel ir sunkus jiems egzas. Man irgi sunkus egzas buvo, nes prastas abiturientas esu:DD pernyksciai ar uzpernyksciai abiturientai is tokio egzo tik pasijuoktu. Bet tikiuosi, kad visiems egzas buvo sunkus, nes kitaip kapiec.

 nemanau kad pernyksciai abituriantai pasijuoktu, kadangi buvo zymiai sunkesnis. buvo netgi zmoniu nespejusiu parasyt rasiny.

Žinutė parašyta: 2009-06-04 08:47:53 | Nuoroda
jiewaa rašė:
Muf Muf rašė:
Daniq rašė:

Aš tai laiške sincerely rašiau, negi blogai ? :o

 Sincerely ir turi būti, nes buvo vardas/pavardė :)

total kosmar...jejgu dar ir rmt parasiau FAITHFULLY, tj ejna sikt...


 

 o as isvis neparasiau nei to Sincerely nei Faithfully, nes krc vietos neliko svarrasty :D

Žinutė parašyta: 2009-06-04 23:14:35 | Nuoroda

krc cia man toks klausimas iskilo, tarkim db neislaikau anglu valstybinio egzo ir tenka eit y pakartotiny, taj tipo pakartotinis skaitosi kaip valstybinis ir vertinamas procentais ar jau kaip mokyklinis pazymiu ?