Vartotojo Resetas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:44:45 | Nuoroda
egzzzotika rašė:
Indronė rašė:
egzzzotika rašė:

27-3 (nors as cia gyncijausi, man atrodo tik 1)

28 - 4

29-neuzsirasiau , bet lygtais Ag

20-1

 

 ne 100% teisingi atsakymai tikrai, yra klaidu, visokiu nesutapimu, nes jau net mokytojai skirtingai sako :)

 na mazdaug kur klaidu yra? siaip  mokytojai manau ir  klysta ))

 Nu tu mane nors nušauk, bet 8 tikrai ne 1 ir 25 tikrai ne 4.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 15:54:53 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

o kaip patys paraset 8 ir 25?

 Dėl aštunto aš jau išsamiai išaiškinau, kad čia yra filosofinis klausimas, eilinį kartą NEC'as nesugeba nedviprasmiškai klausimo sudaryt, todėl, manau, tiktų ir 2 ir 4 variantai, bet pirmas jokiu būdu. Vandenilinio ryšio negalima pamesti.

Dėl 25 tikrai ne 4, o 2. Matyt tavo mokytoja į salygą neįsigilino. Katodas yra neigiamas, todėl prie jo susidaro H plius jonai ir OH minus jonai. H plius jonai išeina Vandenilio pavidalu ir nieka OH minus, kurie sureaguoja su Natriu ir susidaro NaOH.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:03:56 | Nuoroda
revile rašė:

taigi tarp vandens molekulių yra kov. polinis ryšys, o vandenilinis tai savaime aišku.

nesuprantu, kur jus tas filosofijas randat?

 Klausimas skamba taip: "Kurie cheminiai ryšiai yra HCl vandeniniame tirpale". Tirpale yra vandenilinis ryšys, o tarp vandens molekulių yra irgi vandenilinis ryšys. Kovalentinis polinis yra vandens molekulės viduje, bet ne pačiame tirpale. Dabar jau aiškiau?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:06:50 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

tikrai apsidziaugciau jei 8 butu 4 atsakymas..o kaszkaip del 25 tai abejoju taip kaip tu sakei

 Atsiversk vadovėlį ir ten bus paaiškinta taip, kaip aiškinau aš. Tada gal neabejosi. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:11:54 | Nuoroda

Žinok čia nieko nelemia. Jie dažnai klausimus formuoja daugiskaitinius, esu sprendęs ne vieną ankstesnių metų testą kur klausią "Kokiomis medžiagomis" "Kiek ryšių" "Kokie ryšiai" ir atsakymas neretai būdavo 1. :)

P.S. Bet visiškai tikiu, kad NEC'as gali užskaityti tik ketvirtą atsakymą, ir bus toks kaip tu sakai, tačiau klausimas tikrai čia nėra kokybiškas NES TIRPALE NĖRA KOVALENTINIŲ RYŠIŲ, jie egzistuoja tik pačios molekulės viduje, bet ne tirpale.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:16:25 | Nuoroda
egzzzotika rašė:

o vat del 25, tai knygoje parasyta taip neigiamiuji chlorido jonai juda prie teigiamojo elektrodo , tai as suprantu jog tai yra katodas o ne anodas

 Teigiamas eletrodas - anodas

Neigiamas - katodas

93 psl. Raudonio 12 kl. chemijos vadovėlis.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 16:21:19 | Nuoroda

II dalies 10 ne 4, o 3, nors yra išviso 4, tačiau dvi yra tokios pačios t.y. sutampa,  sąlyga prašo skirtingų, dėl to 3.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 17:18:51 | Nuoroda

Nieko panašaus, klausike manęs parašysiu, kurie jums neaišku, sunkiau, bet visko aš tikrai nerašysiu, neturiu tiek laiko.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:26:31 | Nuoroda

19 - 2, o ne 3.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:30:00 | Nuoroda

Ir daugiau ten pas tave klaidu yra. 11 tikrai ne 1. Juokinga, kaip nemazai kas maunasi ant tokio lengvo klausimo. Jeigu gryno acto lydimosi temperatura yra +16.5, tai normaliomis salygomis ( 0 laipsniu C), negi taip sunku suvokti, kad jis bus kietas?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:41:56 | Nuoroda
indre... rašė:

7 tikrai 3 :D prie ko ten zuvis?

 Rūgščių lietų poveikis ežerams


Rūgštusis lietus ir žemas pH smarkiai veikia žuvų populiacijas ežeruose. Žemiau 4,5 pH neišgyvena dauguma žuvų, o 6 arba aukštesniame pH žuvų populiacijos būna didelės ir sveikos. Rūgštis vandenyje slopina fermentų gamybą, kurie būtini žuvų lervoms. Ji taip pat padidina aliuminio koncentraciją ežeruose. Dėl aliuminio kai kurių žuvų žiaunos apsineša gleivėmis, ir žuvims sunku kvėpuoti. Taip pat slopinamas fitoplanktono augimas, dėl ko kenčia juo mintantys gyvūnai.

 

Tuo tarpu niekur neužsimenama, kad rūgštūs lietūs sukelia eutrofikaciją.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:43:21 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Istroskusi rašė:

O kodėl 23 klausime 1? Aš tai žymėjau 3, nes ten vien jau pati lygtis normaliai neišlyginta...

 

 Todel, kad N2O5 yra kietas. Kaip tavo nuomone jis i debesis gali patekti?

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:49:40 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
Resetsas rašė:
Muuuuu rašė:
Istroskusi rašė:

O kodėl 23 klausime 1? Aš tai žymėjau 3, nes ten vien jau pati lygtis normaliai neišlyginta...

 

 Todel, kad N2O5 yra kietas. Kaip tavo nuomone jis i debesis gali patekti?

O tu 3 parašei? :)

 Ne, as parasiau 1.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 19:59:02 | Nuoroda

O jus klausima teste skaitote? 23 klausime pasirinkau 1 ir tai yra teisingas atsakymas, nes klausimas yra "Kuri reakcija nevyksta..". Butent todel ir pasirinkau N2O5, nes visos kitos vyksta.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:01:47 | Nuoroda

:D:D Cia kazkas irodineja kad acto rugstis yra skystis. Tai jus gincijates su salyga? Nes salyga nurodo, kad acto rugstis yra skystis tik nuo +16.5, vadinasi n.s. (t.y. 0 laipsniu C) ji yra kieta.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:03:57 | Nuoroda
aiste18 rašė:
Resetsas rašė:
Muuuuu rašė:
Resetsas rašė:
Muuuuu rašė:
Istroskusi rašė:

O kodėl 23 klausime 1? Aš tai žymėjau 3, nes ten vien jau pati lygtis normaliai neišlyginta...

 

 Todel, kad N2O5 yra kietas. Kaip tavo nuomone jis i debesis gali patekti?

O tu 3 parašei? :)

 Ne, as parasiau 1.

 na ir kaip jau i toki "juokingai lengva klausima" neatsakei?

 Kaip tai neatsakiau? Jus bent klausima skaitote? Man toks ispudis, kad pirma raide pasirenkate, o paskui tik perskaitote salyga. Mars salyga dar kaita skaityt, kol suvoksit, kad viskas pas mane gerai.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:06:23 | Nuoroda
Istroskusi rašė:
Resetsas rašė:

O jus klausima teste skaitote? 23 klausime pasirinkau 1 ir tai yra teisingas atsakymas, nes klausimas yra "Kuri reakcija nevyksta..". Butent todel ir pasirinkau N2O5, nes visos kitos vyksta.

Bet ten pateikta reakcija 2NO2 + H2O --> 2HNO3 + NO, o taip juk negali vykti, suprasčiau, jei būtų  3NO2 + H2O --> 2HNO3 + NO. Negi ne?

 

 Spausdinimo klaida ir viskas.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:13:39 | Nuoroda
tokspat rašė:
Resetsas rašė:
aiste18 rašė:
Resetsas rašė:
Muuuuu rašė:
Resetsas rašė:
Muuuuu rašė:
Istroskusi rašė:

O kodėl 23 klausime 1? Aš tai žymėjau 3, nes ten vien jau pati lygtis normaliai neišlyginta...

 

 Todel, kad N2O5 yra kietas. Kaip tavo nuomone jis i debesis gali patekti?

O tu 3 parašei? :)

 Ne, as parasiau 1.

 na ir kaip jau i toki "juokingai lengva klausima" neatsakei?

 Kaip tai neatsakiau? Jus bent klausima skaitote? Man toks ispudis, kad pirma raide pasirenkate, o paskui tik perskaitote salyga. Mars salyga dar kaita skaityt, kol suvoksit, kad viskas pas mane gerai.

 N205 reaguoja su vandeniu sudarydama HNO3, cia tai tikrai, todel zymejau 3, nes visu pirma reakcija neislynta ir visu antra pilna 3 reakcija turetu atrodyt taip NO2+H2O+O2 ir tik tada susidarys HNO3, todel cia atsakymas 3

 Ok, tingiu ginčytis, manyk kaip nori. Jei tau atrodo, kad milteliai pakyla, išgaruoja ir patenka į debesis tikėk tuo, kaip čia kažkas "negali patikėti", kad acto rūgštis yra kieta, nors tikėti čia niekuo nereikia, viskas sąlygoje pasakyta.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:15:00 | Nuoroda
gretuse rašė:
Resetsas rašė:

Ir daugiau ten pas tave klaidu yra. 11 tikrai ne 1. Juokinga, kaip nemazai kas maunasi ant tokio lengvo klausimo. Jeigu gryno acto lydimosi temperatura yra +16.5, tai normaliomis salygomis ( 0 laipsniu C), negi taip sunku suvokti, kad jis bus kietas?

 o tai normalios salygos nera normali temperatura? lb abejoju del to ka dbr sakai,nes pas mus beveik visi parase 1. del sito manau kad zmones turintys 10 buvo net tikri.

 Atleiskit, bet nežinant, kad normalios sąlygos yra 0 laipsnių pagal C, nelabai įsivaizduoju, kaip išvis galima eiti laikyti chemijos egzaminą.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:29:38 | Nuoroda
indre... rašė:

nu va zmones matau tokie protingi manot kad karboski rugstis etano rugstis kieta tai atsakykit man tada 1.5 klausima, kaip reikejo?

 O tau pavyzdžiui yra naujiena, kad vanduo -10 laipsnių C yra kietas? :) Jeigu manai, kad n.s. yra ~22 laipsniai C, tai tuomet actas yra skystas, tačiau n.s. yra 0 laipsnių C, todėl ji kieta. Užšąla tiesiog. Gal dabar patikėjai? :)