Vartotojo Resetas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-01 20:30:42 | Nuoroda

P.S. O atsakymą ir pamiršau parašyti. 11 - 2.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:09:28 | Nuoroda
indre... rašė:

as tai esu  gana savito mastymo manes niekas nesupranta :D jeigu net lt irodyneciau vistiek manes nieks nesupras :D taigi ciuju ate odontologija sveika miskininkyste :DDDD

 Tai jau tikrai, kad tavęs niekas nesupranta. Bet šitam būrelyje manau, tikrai rastum, kad tave supras. www.olialia.lt/

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:19:52 | Nuoroda
indre... rašė:
Resetsas rašė:
indre... rašė:

as tai esu  gana savito mastymo manes niekas nesupranta :D jeigu net lt irodyneciau vistiek manes nieks nesupras :D taigi ciuju ate odontologija sveika miskininkyste :DDDD

 Tai jau tikrai, kad tavęs niekas nesupranta. Bet šitam būrelyje manau, tikrai rastum, kad tave supras. www.olialia.lt/

 ir ka tai reiskia? :D ar tau pasirode kad jei nieks nesupranta tai as buka? biski placiau mastyk :) ir prasau be izeidimu

 Zuikuti, nepyk.   Aš čia iš meilės taip rašau. Žinai, kad priešingybės traukia, juk du protingi greta niekada negali būti. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:22:16 | Nuoroda
indre... rašė:
tokspat rašė:
indre... rašė:

as 5 laikau, nemanau kad tai daug juk chem mat ppasirinktinai kai stojam tai mat man bova na vsiakij slucij jei xem egzas bus sunkus, na bio cia aisku lt i kaip be uzsienio kalbos. as niekaip negalejau nei vieno atsisakyt :D

 As irgi galvojau dar anglu laikyt, taciau vis delto neirasiau :) taciau manau pakaks man ir 4. Matematika visai nesunkus buvo, tai cia bent dziaugiuosi, o kaip matematika sekes?

 matematika gerai sekes :) pora kvailu klaideliu atrodo 6 tasku praradau o tu kiek manau gauti?

 Na, jeigu iš matkės praradai tikrai tik 6 taškus, tuomet atsiimu savo žodžius apie olialia. :) Čia netoli šimtuko turėtų būti.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:37:23 | Nuoroda
gretuse rašė:
 

 as tj tocna matematike. chemija tj tik malonumui mokiausi,bet kj pakeite sita stojimu programa tj ir sugalvojau,akd ir chemija reik laikyt ir tada dar kosmetologija imesiu,jei neduok dieve nepavyks kas nors su VU MIF. tada vilniaus kolegija mane paims :D nors is tiesu gal jeri istociau ten kur noriu tj ir ulevones ne taip rupetu,bet jei istosiu i kokia nesamone,tj tegu pamirsta mane :D darysiu nuostoli valstybei :D

 Žiūrėk, kad pati sau nuostolių neprisidarytum, valstybė jau kaip nors.

Žinutė parašyta: 2009-06-01 21:42:03 | Nuoroda
gretuse rašė:
Resetsas rašė:
gretuse rašė:
 

 as tj tocna matematike. chemija tj tik malonumui mokiausi,bet kj pakeite sita stojimu programa tj ir sugalvojau,akd ir chemija reik laikyt ir tada dar kosmetologija imesiu,jei neduok dieve nepavyks kas nors su VU MIF. tada vilniaus kolegija mane paims :D nors is tiesu gal jeri istociau ten kur noriu tj ir ulevones ne taip rupetu,bet jei istosiu i kokia nesamone,tj tegu pamirsta mane :D darysiu nuostoli valstybei :D

 Žiūrėk, kad pati sau nuostolių neprisidarytum, valstybė jau kaip nors.

 nu as matai kadangi moksla galiu uzsidirbt tik savo galva, o pinigu tiek neturiu (ka mama iskart pasake, kai reforma atsirado), tj pati pinigu netureciau prarast. jei uzsidirbsiu pirmai pradziai,tada ir savo norima dalyka mokama parasysiu, o jei ne,tuomet bus kaip dievas ir valstybe duos.

 Sėkmės. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-07 11:58:17 | Nuoroda

Aš irgi tikriausiai pirmu nr. rašysiu, arba bioinžinerija VGTU. Faina, jei būsim kursiokai, o jūs kur dar galvojat? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-09 15:17:29 | Nuoroda

Farmacija manes kazkaip nevilioja. Ir Vilniuje jos nera ir siaip man idomu kaip ten su perspektyvomis. Gerai, jei prasimusi i aukstesnius sluoksnius farmacijoje, ir dirbsi vaistu kurimo ar administravimo grupese, bet paprasto vaistininko darbas manes nevilioja.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:57:55 | Nuoroda
ciaesuas rašė:

Ko jūs čia verkiat? Testas visais metais buvo toks pat, šiais net šiek tiek lengvesnis. O kad istorija, tai lietuvių kalbos teksto suvokimo II dalis tai irgi nuo anų metų viskas aišku. Neįsivaizduoju, kas tuos debilus verčia galvot, kad 2008 metų egzas buvo geresnis už 2005 ir ankstesnius, kuriais, iš tikrųjų, buvo galima patikrint žmonių ISTORIJOS žinias ir toliau gamint 'egzaminus' pagal 2008 schemą.

 Na jau na jau, 2008 testo klausimai buvo gerokai lengvesni. Ten nebuvo klausiami neesminiai dalykai, tuo tarpu ar daug kas atsakėte į tokį idiotišką klausimą kaip "Ką padarė LKP CK pirmasasis sekretorius Griškevičius". Nu jomajo tas griškevičius ten į programą neįeina! Neprograminė asmenybė. Testas sunkus, šaltiniai nebuvo sunkūs, tačiau testas tikrai sunervino. Jei testas būtų sudarytas 2008 m. principu, nemanau, kad būčiau padaręs klaidų.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 12:59:24 | Nuoroda
sand rašė:

o apskritai, kas nors tikisi 100?.. ar visiem toks suktas ir neaišku kaip gausis? 

 Aš tikiuosi, nes kiek suprantu egzaminas visiems buvo sunkus, todėl net už 80 taškų jau gali būti 100 %. Praeitas metais už 87 taškus dar buvo šimtukas, čių metų egzaminas gerokai sunkesnis nei praėjusių.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:04:57 | Nuoroda
Vilou rašė:

Nezinau ar gerai, bet as rasiau taip apie Vokietijos ir Italijos suvienijimus.

Italijoje - pilietinis karas (Dz. Garibaldis), Vokietija buvo suvienyta taikiai (O. von Bismarkas). Hmm, dar panasumus reikejo parasyt, bet nepamenu :)

 Vokietija taikiai suvienyta? O tai kodėl tris karus kariavo? Su Danija, Austrija-Vengrija ir Prancūzija? Beje iš Prancūzijos buvo tada atimti tie garsieji Elzasas su Lotaringija, dėl kurių paskui kalėsi ir I ir II pasauliniuose.

Žinutė parašyta: 2009-06-10 13:12:16 | Nuoroda
Rasiukasz rašė:
meskinas999 rašė:
sand rašė:

o apskritai, kas nors tikisi 100?.. ar visiem toks suktas ir neaišku kaip gausis? 

 Aš tikiuosi, nes kiek suprantu egzaminas visiems buvo sunkus, todėl net už 80 taškų jau gali būti 100 %. Praeitas metais už 87 taškus dar buvo šimtukas, čių metų egzaminas gerokai sunkesnis nei praėjusių.

 Sakai,kad sunkesnis? Na testas tai tikrai sunkesnis..Bet man rods praeitais metais sunkesniai šaltiniai buvo.Ar ne?

 Praeitais metais šaltiniai man tikrai nebuvo sunkesni už šių metų. Maždaug toks pats lygis. Gerai, kad man istorija nereikalinga, tik dėl sportinio intereso laikiau, bet nesinori pagyrimo dėl istorijos netekt. :)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 13:33:37 | Nuoroda

Visiems sveikinimai, kad ir kiek surinkot. Eisim siandien gert.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:31:05 | Nuoroda

Kazin ar istotum su tokiais rezultatais.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 18:48:47 | Nuoroda
Vikikute rašė:

 Na, nezinau, man neatrodo tas raudonas atestatas toks svarbus bet del kitu priezasciu. Tiesiog, manau, nesazininga ju davimo tvarka. Pavyzdziui kitoje mokykloje as be vargo tureciau tik 9/10, bet mokausi tokioje mokykloje, kur toki pazymi gauti yra tikrai sunku(todel is matkes turiu 8, o is istorijos 7). Is egzaminu kol kas gavau matkes 97, bio 77. Atkreipkit demesi i matke 8 mokykloj, 97 egze.. Butent del to, manau, kad zmogus turintis 10 is kazkokio dalyko kaimo mokykloje ir surenkantis 55% is egzamino maziau vertas to atestato, kurio as negausiu

 O čia jau tavo matematikos mokytoja kvaištėlėjusi. Tai kas ten pas jus 10 tuomet turi? Pas mus nieko panašaus nėra, net labai stebuklingai sutapo metiniai su egzų rezultatais.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:15:37 | Nuoroda
Dillia rašė:

is vis, sedziu dbr ir galvoju kad jus visi genijaj;D tikrai swejkinu, gavus tokius aukstus ivertinimus:)

 Paprasčiausiai dvejetukininkai šitam forume nesilanko, todėl nenuostabu, kad daugumos čia esančių rezultatai labai geri. :) Mano klasėje išvis matematikos niekas mažiau 90 % negavo.

Žinutė parašyta: 2009-06-26 22:17:13 | Nuoroda
Istroskusi rašė:

Biochemija VU, o bioinžinerija VGTU

 P kur tu pati galvoji stoti? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 23:33:21 | Nuoroda
blackflower rašė:
revile rašė:

sunku pasakyt. matai, svarbu kiek norinčių ir kokie jų balai. šimtukininkai turėtų į vu sustot. kmu į mf kažkur apie 300 priima. tai gal įmanoma ir su mažesniais balais pakliūti.

 manai vilciu man dar nelaidoti?

 Viltis miršta paskutinė. :D

Žinutė parašyta: 2009-06-26 23:37:36 | Nuoroda
daktariūkštis rašė:
meskinas999 rašė:
Dillia rašė:

is vis, sedziu dbr ir galvoju kad jus visi genijaj;D tikrai swejkinu, gavus tokius aukstus ivertinimus:)

 Paprasčiausiai dvejetukininkai šitam forume nesilanko, todėl nenuostabu, kad daugumos čia esančių rezultatai labai geri. :) Mano klasėje išvis matematikos niekas mažiau 90 % negavo.

 Kokioje čia mokykloje? :D

 Vilniaus Žemynos Gimnazija.

Žinutė parašyta: 2009-06-27 23:22:49 | Nuoroda

Tikriausiai stosiu į biochemiją. Aišku jeigu įstosiu. :)