Vartotojo Brokoliu_Majonezas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:08:57 | Nuoroda

 Kad cia kiek nori gali pazindintis su ta reforma, ir vistiek gerai jos nesuprasi. Va pvz, as demejausi ir atrode, kad tikrai jau suprantu iki sio ryto. Bet cia palyginus maloni staigmena buvo..

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:27:55 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Kad cia kiek nori gali pazindintis su ta reforma, ir vistiek gerai jos nesuprasi. Va pvz, as demejausi ir atrode, kad tikrai jau suprantu iki sio ryto. Bet cia palyginus maloni staigmena buvo..

 O ko konkreciai tu nesupranti?

 Turejau omeny, maniau, kad prielaida, jog nebus ribos kiek priims i vf ir kai kuriose specialybese gali visai nelikt vnf yra teisinga (nu cia tos teorijos, kad i VU gali istot visi vf). Taciau dabar kai VU paskelbe studentu priemimo lapa, tai pasirodo, kad is esmes priimtu skaicius bus panasus kaip ir pernai (daugumoj specialybiu). Taip iseina, kad iki sios dienos ne taip buvau suprates istojimo sistema ir ne as vienas.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:33:03 | Nuoroda
zirzlyss rašė:

ka cia gilintis,  arabu krastas cia kazkoks, belenka belenkaip  ten tie lochai susisede prigalvoja, kaip jiem geriau, kaip sauna i galva ir keicia viska vos ne kasdiena... uzsipisimas ta lietuva dar kart sakau... zinau pvz ne viena pazystama , kuris buvo atvaziaves cia i lietuva is uzsienio, is JAV, po dienos ar dvieju pakraupo nuo visokiu nesamoniu... niekur beveik visokiu tokiu nesamoniu pasauly jau nedaro...  blt dar pasimokau as cia metus du max ir dingstu kuo toliau

 Labai silpnas argumentas mano butu, bet gi lietuva dar jauna valstybe, dar net nera pilnai atsiplesusi nuo kitu valstybiu itakos, todel ir vyskta visokios nesamones, nes kovoja visokie oligarchai del valdzios ir pinigu ir t.t. O kas kitas jei ne mes, jaunoji karta, imsim ateities valstybe i savo rankas?? Patriotizmo nereikia uzmirst, kai laivas skesta, o stengtis uzkamsyti skyles ir pakeisti nevykusi kapitona.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:35:41 | Nuoroda
Gassy rašė:
Mr.Lazy rašė:
Gassy rašė:
Mr.Lazy rašė:
Gassy rašė:

Manau turetu but, tik reikia ieskot, galima dar pasiziuret pagal praeitus metus ir mazdaug primest kiek butu, nes nesikeis skaiciai nuo 30 iki 150, vistiek proporcijos daugmaz panasios isliks. as tiesa pasakius siaip apie vu stengiuos nebegalvot, nors norejau labai ten mokytis.. nebent laaabai pasisektu, nes kaip zinom 40% abiturientu isvaziuoja i uzsienius mokslu test, ir dar kai tokia painiava del tu reformu. gali buti kad bus tokiu kurie neistos kur nori vien todel, kad nesuprato kaip cia kas;DD

 Nusisneki su 40%.

nesu garantuota del saltiniu patikimumo, bet skaiciai panasus. tau taipogi siulyciau tais krepsiais pasidomet, nes man atrodo ir buvai vienas is ju;)

 

 Vienas is ko buvau? O del 40% man nereikia dometis. Eus tikras kad jei tokiais mastais studentai begtu is Lietuvos, mes zlugtume labai staigiai. 5% geriausiu atveju ir tai tik geriausiu.

 Patarciau vien savo nuojauta nepasikliaut. Siemet tikrai ypatingai daug studentu palieka mokslus lt ir vaziuoja uzsienin.

 Bet zinok vistiek lazy teisus. Tikrai nerelu, kad 40proc. Jei 50k laike egza, tai taip sieina kad apie 20k. studentu isvaziuos? Jei taip tai tada tikrai nera ko drebet del krepsiu, nes visi gausim laisvai vf : ))

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:37:56 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Kad cia kiek nori gali pazindintis su ta reforma, ir vistiek gerai jos nesuprasi. Va pvz, as demejausi ir atrode, kad tikrai jau suprantu iki sio ryto. Bet cia palyginus maloni staigmena buvo..

 O ko konkreciai tu nesupranti?

 Turejau omeny, maniau, kad prielaida, jog nebus ribos kiek priims i vf ir kai kuriose specialybese gali visai nelikt vnf yra teisinga (nu cia tos teorijos, kad i VU gali istot visi vf). Taciau dabar kai VU paskelbe studentu priemimo lapa, tai pasirodo, kad is esmes priimtu skaicius bus panasus kaip ir pernai (daugumoj specialybiu). Taip iseina, kad iki sios dienos ne taip buvau suprates istojimo sistema ir ne as vienas.

 Tai buvo paskelbta dar pries vykdant reforma, tik nebuvo univerai paskelbe vf vietu ribos.

 Gerai gerai, tu protingiausias visazini.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:41:25 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:
zirzlyss rašė:

ka cia gilintis,  arabu krastas cia kazkoks, belenka belenkaip  ten tie lochai susisede prigalvoja, kaip jiem geriau, kaip sauna i galva ir keicia viska vos ne kasdiena... uzsipisimas ta lietuva dar kart sakau... zinau pvz ne viena pazystama , kuris buvo atvaziaves cia i lietuva is uzsienio, is JAV, po dienos ar dvieju pakraupo nuo visokiu nesamoniu... niekur beveik visokiu tokiu nesamoniu pasauly jau nedaro...  blt dar pasimokau as cia metus du max ir dingstu kuo toliau

 Labai silpnas argumentas mano butu, bet gi lietuva dar jauna valstybe, dar net nera pilnai atsiplesusi nuo kitu valstybiu itakos, todel ir vyskta visokios nesamones, nes kovoja visokie oligarchai del valdzios ir pinigu ir t.t. O kas kitas jei ne mes, jaunoji karta, imsim ateities valstybe i savo rankas?? Patriotizmo nereikia uzmirst, kai laivas skesta, o stengtis uzkamsyti skyles ir pakeisti nevykusi kapitona.

 Man tai bjaurus tokie zmones, kurie susimove per egzus spjauna tevynei i veida tokiom kalbom.(cia apie zirzli).

 Butent. Tuo labiau kuo cia kalta tevyne, kad blogai egzaminus isilaikei?? Aisku dalis atsakomybes krenta ir ant sistemos peciu, bet is esmes viskas nuo tavo pacio idarbio ir pastangu priklauso.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:59:58 | Nuoroda

 Taip. Va butent, kad dauguma lietuvos zmoniu perdaug susikosentrave i materialine gerove pradeda maisyti sias dvi savokas - tevyne ir valdzia. Man ziauriu klausyt jaunu zmoniu, kurie sako: bb sitoj cia lietuvoj, kam cia stot ar dirbit jei ten va londone nestudijaves daugiau uzkalsiu. Esme yra, kad ne kas kitas, o mes patys kuriam savo valstybes gerove, ne kas kitas, o mes patys isirenkam durna valdzia ir va del daugumos abejingumo, nesidomejimo (bent minimalaus) politkos ivykiais ir atsiranda visos problemos, ir stoja lietuvoje progresas. Arogantiskas ietuvis niekados nepripains savo klaidu, nieko nedarys, todel iesko ant ko suverst kalte - tai yra tevyne, o neapsisvietes ir visados "teisus" isirenka visokius mesijus kaip paksus, grybauskaites (su ja gal ir viskas gerai bus) ar TTP, DP ...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:07:43 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Taip. Va butent, kad dauguma lietuvos zmoniu perdaug susikosentrave i materialine gerove pradeda maisyti sias dvi savokas - tevyne ir valdzia. Man ziauriu klausyt jaunu zmoniu, kurie sako: bb sitoj cia lietuvoj, kam cia stot ar dirbit jei ten va londone nestudijaves daugiau uzkalsiu. Esme yra, kad ne kas kitas, o mes patys kuriam savo valstybes gerove, ne kas kitas, o mes patys isirenkam durna valdzia ir va del daugumos abejingumo, nesidomejimo (bent minimalaus) politkos ivykiais ir atsiranda visos problemos, ir stoja lietuvoje progresas. Arogantiskas ietuvis niekados nepripains savo klaidu, nieko nedarys, todel iesko ant ko suverst kalte - tai yra tevyne, o neapsisvietes ir visados "teisus" isirenka visokius mesijus kaip paksus, grybauskaites (su ja gal ir viskas gerai bus) ar TTP, DP ...

 Isvykti dirbt ar studijuot i uzsieni, tai cia jokia nuodeme, bet tai galima daryti del ekonomines padeties ar didesniu galimybiu, zodziu is savanaudisku paskatu, kuriu mes visi turim. Cia ne joks tevynes isdavimas ir t.t. Bet tokie kur prakeikia tevyne ir pabega kazkur, tai del manes gali ir nebegrizt.

 Plem, pasakai ta, ka pamirstu parasyt ar nepaminiu savo poste, o po to atrodo lyg as neteisus : ) Bet smagu, kad dar yra patriotisku ir neabejingu zmoniu. Ainu padumot kol nelija.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 13:26:32 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
DonVytautas rašė:

Mano balas 19.4, apie VF net nesvajoju

 Tai kad tu jau galima sakyti turi ta krepseli su tokiu balu. is kur pas zmones tokie durni isitikinimai, kad tik su visais  90+ ar panasiai gaunami krepseliai?  Juk daugiau kaip puse stojanciuju gaus tuos krepselius.

 Cia gal toks budas pasigirti koks jo aukstas ir sustras balas.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 13:32:34 | Nuoroda
DonVytautas rašė:

Gal nesityciokit?

 nu sorry, bet kita karta pasiziurek, ar pasidomek pries rasydamas. Nes jei tu su tokiu balu neistosi, tai niekas tada neistos ir visi varys kast duobiu.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 13:45:50 | Nuoroda

 Tik nezinia ar i VU ekonomika uzteks tokio balo istot nes pernai i vf ekonomika  paskutinis buvo kvieciamas su 19.7, o vietu vf gal tik 10imciu padidejo.

Žinutė parašyta: 2009-07-01 13:53:51 | Nuoroda

 Pagal lamabpo statistika, tai siam zmogui i ViVA istot yra realiu sansu, nes pernai atseit paskutinio kvieciamojo balas i vf buvo 18.68. O kuo tau uzkliuvo sita specialybe? 

Žinutė parašyta: 2009-07-02 22:22:10 | Nuoroda

 Pagal 2008 metu egzaminu rezultatu analize, tai i socialine krypti krepseli turetu gaut abituriantai surinke 18 ar net siek tiek maziau balu. Taciau nezinia kaip dar su siais metais bus..

Žinutė parašyta: 2009-07-03 10:28:33 | Nuoroda

 Pasitikslinimui noreciau paklausti. Prasymo forma i aukstaja mokykla, mano atveju i alytaus kolegija, galiu nesti iki liepos 18d. ?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:31:56 | Nuoroda

 Teise ar istorija?? Sis klausimas neduoda man ramybes pastarasias kelias dienas. Abi specialybes man yra priimtinos ir artimos, taciau niekaip negaliu apsispresti kuria visgi pasirinkti. Istorija zaviuosi ir noriu ja studijuoti, analizuoti ir dar geriau isisavinti, tuo tarpu mastant apie tese uzplusta panasus pojuciai - zinoti istaymus, kaip juos apeiti, moketi diplomatines kalbos ir siaip ivairapusiskai reikalingas mokslas. Nesiruosiu studijuoti del diplomo, o del ziniu akiracio prapletimo ir protiniu sugebejimo vystymo. Neatmetu galimybes studijuoti abu dalykus padarius solidu laiko tarpa, taciau velgi, ka pasirinki pirma? Laukiu argumentuotu nuomoniu ir draugisku patarimu :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 11:52:53 | Nuoroda

 Nu nepalengvinai man visai situacijos, tuoj bus ne tik, kad teise ar istorija, bet ir politologija? Siaip nesidomejau labai politologijos studijomis, taciau nemanau, kad turiu realiu sansu istoti. Na galbut i VDU. Esme, kad rinkdamasis kur studijuoti nestatau kaip prioriteto kokios darbo perspektyvos manes laukia. O politikos mokslai manau susikoncentruoja grynai i ivairias doktirnas, politines teorijas, na ir siaip, i politika. Na ir idomu. Bet mane labiau traukia viduramziu, na gal dar ir senoves istorija, o teise del bendro smalsumo ir zinojimo sumetimu, kaip zmogaus teises, tarptautine teise. Na, bet galiu suformuluo klausima kitaip,: politikos mokslai ar istorija? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 12:11:06 | Nuoroda

 Exacly man :) Taip paciai mastau. Teise ar politologija plecia akirti ir reikalinga norint kazka kilnesnio nuveikti visuomenei. Paskaicius ivairiu autoritetingu zmoniu biografijas matosi, kad dauguma veliau ar anksciau studijuoja viena is siu specialybiu. Taciau pavyzdziui jei tikrai jauti, kad istorija yra tau labai arti kazkur ten sirdies ar proto, tai ir kyla dilema, gal tiesiog studijuot iskarto tikrai ta, kas tau yptaingai patinka? Kolkas mano sarase pirmoj vietoj stovi teise, nes taip sako sveiaks protas, taciau istorija konkuruoja kaip imanydama ir stengiasi uzimti pirmaujancios pozicija :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:51:08 | Nuoroda

 Manau, kad nepasenes. Cia matai, iskirstyta I etamas ir II etapas ir III etapas. I etapas :

Šiame etape bus priimama į teisės ir policijos veiklos, teisės ir penitencinės veiklos bei teisės ir valstybės sienos apsaugos programų ištęstines studijas. Taip pat į 40 proc. nuolatinių (vakarinių) ir ištęstinių teisės, teisės ir valdymo, teisės ir muitinės veiklos, viešojo administravimo, finansų ekonomikos, socialinio darbo, verslo informatikos bei psichologijos nuolatinių (vakarinių) studijų programų vietų bus priimami ankstesniais metais baigusieji vidurines mokyklas. Likusios vietos bus užpildomos kituose etapuose, į jas galės pretenduoti visi stojantieji.

 

II etapas:

 

Bendrasis priėmimas į nuolatines studijas ir likusias ištęstines studijų vietas. Šiame etape priėmimas bus vykdomas 2009 m. Bendrojo priėmimo taisyklėse nustatyta tvarka. Priėmimo procedūros bei datos nurodytos Bendrojo priėmimo taisyklių 1 lentelėje (www.lamabpo.lt). 2009 metų abiturientai į MRU gali stoti tik šiame ir III etape.

 

Taip iseina, kad ten tvarka skiriasi tik I etapui, nu, kad iki 07 03 gali uzpildyt. o i pirma etapa ten tik kazkokios ypatingos kelios specialybes ieina, o visa kita bendra tvarka.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 19:57:17 | Nuoroda

 nzn. Matai, kad cia isimtis tik kai kuriom specialymen MRU. nzn kuo cia jos ypatingos. Gal kad su policija susija. Tai, kas ten stoja, turbut zino visus niuansus ir del vf, ir del nvf. O mum tai neaktualu, jei stoji i paprastiem mirtingiesiems skirtas studijas.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:00:43 | Nuoroda

Nu tata nezinau. Galima bandyt rasyt koki laiska.