Vartotojo Brokoliu_Majonezas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:03:42 | Nuoroda

 Cituoju: I etape gali pretenduoti tik tie asmenys, kurie sutinka mokėti už studijas. Norintys gauti valstybės finansavimą, į ištęstines studijas turi stoti II etape.

nu pagal visa leksikona, tai cia nepasenus informacija. 

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:06:19 | Nuoroda

 Paskaityk kas yra I etapas ir kas i ji stoja.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:07:51 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

 Cituoju: I etape gali pretenduoti tik tie asmenys, kurie sutinka mokėti už studijas. Norintys gauti valstybės finansavimą, į ištęstines studijas turi stoti II etape.

nu pagal visa leksikona, tai cia nepasenus informacija. 

 Nu tai tada viskas aisku ir paprasta. taip ir sakiau. Negali pretenduot i krepseli jei pildai iki 3d ir zinai ar istojai  jau 9d. Todel tiem kurie vf tikisi cia visiskai neidomu turetu buti.

 Butent. 

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:23:30 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:
giedrius07 rašė:
Mr.Lazy rašė:

O tu i MRU galvoji stot? Issigandai?

 jo i mru noriu stot,i penitencine

 Tai neklausyk tu cia visokiu kliedesiu. Dauguma cia net nesuvokia kas per zveris ta reforma. Isikale i galva, kad stos taip kaip pernai ar dar anksciau ju draugai stojo.

 Cia man replika apie kliedesius?

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:35:00 | Nuoroda

 Mm. Girdejau per zinias, kad i teise zmones kaip niekad stoja. Ir lamabpo pateiktu prasymu skaicius ta pati sako. Gali but sunku ir MRU istot. Na loterija. Reiks rasyt ir politologija sarasan.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 20:40:55 | Nuoroda

Ot tokie. 77lt, 68angl, 81iste, 7 mates metinis. Nu bet i socialinia krypti balas bent 18 susidaro.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 21:03:43 | Nuoroda

 Manau nec jau seniai zino :)

Žinutė parašyta: 2009-07-03 21:45:57 | Nuoroda

 NEC zino visus egzu rezus. O pagal stojanciuju i univerus statistika ivairiu metu, ir dabartine situ, nors dar ir ne visi padave paraiskas, bet tendencijos isliks manau, galima apskaiciuot beveik tiksliai ta pereinama bala.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:19:09 | Nuoroda

  Kas tikisi gaut krepseli islaike po 60 egzus ar maziau, lipkit nuo kintono debesies ar nusileiskit ant zemes. As pvz visus mazdaug islaijes po 80 proc, ruosiuosi stot i socialine krypti. Mano balas kazkur 18 susidaro. Pagal 08 metu rezulatu statistika, tai uz mane visus egzus kazkur apie 3-4k zmoniu islaike. I soc krypti krepseliu yra 3100, o i humanitarinius 1700 ar tai 1300 (imu sitas dvi kryptis nes abejom reikia beveik tu paciu egzu, neskaitant, kad kai kur da mate eina). Faktas kaip blynas, vf pereinamas balas bus apie 18 ( i soc krypti). Tikiuosi, kad siek tie zemesnis, bet cia jau parodys laikas.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:22:40 | Nuoroda

 da jauciu bus daxuja susivelusiu kaip sitas bicas, ir islaike apie 60, 50, o surase viska tik vf. Oj verks daug zmoniu, kad neskaite reformos. nu bet nieko, antras turas yra da.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:40:33 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
siestaa rašė:

 

  meilute tu mano, eime prigulti

 miegojau kaip kudikis

jei oras visoje Lietuvoje toks pats, tai zvejyba turetu buti slaput slaputele

zvejyba dar neprasidejo  ruosiau iranga, masalus, pasarus  isvykstame 20:00

kol tu snaudei, iskepiau tau apkepa

apkepas

siandieninis laikrastis - autentiskumui irodyti

 Net mano mama taip nemoka ... Atsibodo makaronus valgyt.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:49:30 | Nuoroda

Makaronai ateity bus prabanga, bulvem ir alum pasiruoses gyvent :P 

Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:50:43 | Nuoroda

Kam to bendrabucio, kai tiek daug konteineriu aplinkui?

Žinutė parašyta: 2009-07-04 19:53:01 | Nuoroda

 Man tai ne.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 20:06:58 | Nuoroda
"Binladen" Son rašė:
  1. Leidyba VU
  2. Informologija VU
  3. Istorija VPU
  4. Kūrybinės industrijos VGTU
  5. Socialinis darbas VU
  6. Socialinis darbas MRU
  7. Taikomoji istorija VPU
  8. Archeologija VU
  9. Žurnalistika KU
  10. Žemės ūkio administravimas LŽŪU

    Egzaminų rezultatai matomi apačioje...

 O kokie metiniai. jei info a 10, tai turetai i informologija istot, ba i leidyba kazin.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 20:37:16 | Nuoroda

 Nu manau vistiek turetai istot. o jei ne, tai i VPU tikrai istosi. o kas ten gero informologijoj?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 10:43:18 | Nuoroda

 Ar stojant i NL ir I krepselio balas skaiciuojamas bendras ar atskirai? turiu omeny, jei i NL studijas praeinamumo balas gaut krepseli bus 18, tai ir i I 18 ?

Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:07:12 | Nuoroda

  Sita sistema ir skaitina, atseit lankyt pamokas, stengtis, det pastangas mokykloj, neizeidinet mokytojo, jaust jam pagarba, nes kitaip usiskis ir prasys tau 5 metiniam nors 90 islaikysi. Sitas  balas, ateseit ivertina tavo pastangas mokykloje. Nera jis lb blogas, jei jo verte nebutu tokia svertine, nes db bicas uz mane 20 proc prasciau islaikes iste, bet mates turedamas 10, turi aukstesni bendra bala. Cia kaip butent siesta sake, jei isejo 9, bet ji islaike 100, o ten kazkam isejo 10, bet islaike 70, o KB bus beveik toks pats. Ar bent butu pasirinkimas vietoj pazymio rasyt egza, ar kazkokia sistema atkalt, nes db pas mane mates egzo geriau islaikyta negu susiktas metinis 7. Kur cia logika?? Siaip as vertas tokiu pazymiu mokykloj, septynetu, nes voliau suda, nelankiau pamsiu, o tik paskutines savaites susiemiau mokytis ir ruostis egzui, bet uztai atiduot krepseli tam zmogui, kuris lanke pamokas, o ne tam kuris geriau islaike egza, nu nesuaina man cia ..

Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:19:39 | Nuoroda

 Bet vistiek dabartine metiniop pazymio verte yra perdidele. Butu koks 0.1, tai tegu, as nesukciau galvos labai. O tie kurie yra pasigime siknalaziai, ar zino, kad nepajegs gerai islaikyt egzamino, tai kovos nagais ir ragais del to gero metinio pazymio. Tokiu butu islaikes 98iais vsika, dasyvytu ta kuris 100 islaike, bet metinio prastai turi. Cia jau toks smulkus tikslo pasiekimo budo pasirinkimas butu, bet ne lemiamas. Jei butu visi vienodi ir tobuli mokytojai bei mokiniai, tai workintu ir sita sistema. Bet db yra per didele nelygybe (jokios komunizmo ar socializmo kruopeles sitam zodi), ne vien del zmoniu charakteriu savybiu, bet ir kompetencijos.

Žinutė parašyta: 2009-07-05 11:25:30 | Nuoroda
siestaa rašė:
Brokoliu_Majonezas rašė:

  Sita sistema ir skaitina, atseit lankyt pamokas, stengtis, det pastangas mokykloj, neizeidinet mokytojo, jaust jam pagarba, nes kitaip usiskis ir prasys tau 5 metiniam nors 90 islaikysi. Sitas  balas, ateseit ivertina tavo pastangas mokykloje. Nera jis lb blogas, jei jo verte nebutu tokia svertine, nes db bicas uz mane 20 proc prasciau islaikes iste, bet mates turedamas 10, turi aukstesni bendra bala. Cia kaip butent siesta sake, jei isejo 9, bet ji islaike 100, o ten kazkam isejo 10, bet islaike 70, o KB bus beveik toks pats. Ar bent butu pasirinkimas vietoj pazymio rasyt egza, ar kazkokia sistema atkalt, nes db pas mane mates egzo geriau islaikyta negu susiktas metinis 7. Kur cia logika?? Siaip as vertas tokiu pazymiu mokykloj, septynetu, nes voliau suda, nelankiau pamsiu, o tik paskutines savaites susiemiau mokytis ir ruostis egzui, bet uztai atiduot krepseli tam zmogui, kuris lanke pamokas, o ne tam kuris geriau islaike egza, nu nesuaina man cia ..

 TAIP TAIP....Ir pvz ne karta tenka girdeti taip: stai desimtukininkas gauna is kokios pamokos mazesni pazymeli. ir mokytoja jam to pazymio neparaso argumentuodama, kaip jis stengiasi, kaip lanko pamokas, kaip nepasiseke si karta. ziauriausia budavo ziuret i tuos mokinius , kurie po kontrolinio "apsizliumbdavo" . o juk taip nesazininga, juk dabar visi suprantame, kad mokykla ir egzaminai- tai kova, atranka, konkursas.o verkimas - negarbingas kovos budas, atimantis  galimybes is sumaniu naturaliai.

 Na ir pas mus budavo tokiu verksniu ar panasiai, kuriem nepasisekus nerasydavo prasto pazymio, tik gal cia 8-10 klasej taip :) Bet po sitos reformos jau taip negales daryt, nes kils labai didelis nepasitenkinimas ir rasymai direktoriui, kaip mokytojas nuolaidziauja mokiniui, db delto jam aukstesne galimybe istot. Nu manau dabar mokykloj isivyraus dar didesne kova del pazimiu, del kiekvieno nukritusio plauko. Gerai uzdirbs kazkas, kas duos nusirasinet per kontrus ir nd : ))