Vartotojo AgnÄ—. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:29:47 | Nuoroda
Axtin_az rašÄ—:

Tikslas: 60%>=

Baigtis: 80%

Per tuos du metus lietuviu pamokose nerasem ne vieno rasinio, net nesimokem kaip ji reiketu rasyt realiai :) per bandomaji rasiau rasini, gavau pizdi nuo mokytojos, sako 'nemegink per egza rasyt rasinio, nemokesi, gi nesam rase, neturesi kokiu kuriniu paminet, ne vieno neskaites'. Galiu pamojuot dabar jai pries nosi, xexexe :]] Du metus i lietuviu bereikalo ejau, nu tik del teksto suvokimo,nors nelabai ten ka ir ismoksi :)

Laukiam Istorijos :x baisiausio/svarbiausio/daugiausia vilciu sudeto egzo rezultatu :)

 šaunu! džiaugiuosi ir baltai pavydžiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:32:47 | Nuoroda

 aš irgi rašysiu :) nÄ—ra balas tragiškas, bet noriu įsitikint, ar tikrai mano rašinys buvo 10 proc blogesnis, negu tikÄ—jausi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:43:27 | Nuoroda
Harrison rašÄ—:

 šaunu! džiaugiuosi ir baltai pavydžiu :)

 nera cia ko pavydet:))

tiesiog nekesdavau literaturos. vis mastydavau kiek reikedavo tiem poetam/rasytojam pievu zoles surukyt,kad tokias nesamones rasyt:) kai nagrinejom Marceliju Martinaiti vapshe norejau ish klases isheit vos ne, mokytoja ten irodineja apie kukuti visiskus kliedesius :s

Rasinyje jaucias laisviau, bendrom, visuomeninem temom gali reikstis, o ne aprasineti nerealu, sugalvota pasauli ir 'raideliu heroju' busenas...naxen!

 

Kas jauciates uztikrintai parashes Istorija, pakelkit uzpakalius!

 šiandien ryte bÅ«Äiau pasakius,kad net labai užtikrintai. dabar, po lietuvių rezultatų, jau nebe :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:54:32 | Nuoroda

 na, aš manau, kad net jau nec'as sutvarkys taip, kad visur viskÄ… suspÄ—sim :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 20:57:27 | Nuoroda

 taigi buvo istorija kaip teksto suvokimas :D atrodÄ—,kad gerai moku suvokt, šiandien paaiškÄ—jo, kad klydau :D todÄ—l dabar galvoju, kad bÅ«tų gerai, jei istorijos bÅ«tų tiek, kiek lietuvių :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:20:56 | Nuoroda

 ai, aš tai galvoju, jeigu ir istorijos bus taip pat, tai sudeginsiu visus savo diplomus ir važiuosiu braškių skint :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:25:11 | Nuoroda
MisCriminal rašÄ—:
AgnÄ—. rašÄ—:

 ai, aš tai galvoju, jeigu ir istorijos bus taip pat, tai sudeginsiu visus savo diplomus ir važiuosiu braškių skint :D :D

 i ispanija apelsinu ! ten bent nereikia but susilenkus ;DDD

 nu va arba Äia :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:28:47 | Nuoroda

 kokie, stojant į politikos mokslus, +/- turi bÅ«t kitų egzaminų balai, jeigu lietuvių 70?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:37:25 | Nuoroda

 tegu knisasi rupūžiokai, už tai ir gauna pinigus :D

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:45:10 | Nuoroda
tralain rašÄ—:

na ka..gavau 80..gal ir nera jum cia daug,bet man cia tobulas skaicius..as net sapnuot nesapnavau kad tiek galiu gaut...

 šaunu! :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 21:54:16 | Nuoroda
greÄius rašÄ—:
oniponi rašÄ—:

 PasiskaiÄius komentarus kad ir po šiuo straipsniu ( www.lrytas.lt/-12144762961213949104-po-baigiamojo-gimtosios-lietuvi%C5%B3-kalbos-egzamino-kilo-viesulas-papildyta.htm ), Ä—miau jaustis kaip nevykÄ—lÄ—, kuri per klaidÄ… tÄ… savo 100 gavo. Suprantu kai kurių pasipiktinimÄ…, bet nereikia iškart kurti konspiracijos teorijų, kad kažkas buvo sumaišyta, idioto vertinta ir panašiai. Klaidų, aišku, pasitaiko, ir aš tikiu, jog jų šÄ¯met taip pat nebuvo išvengta: žmones ir pervertina, ir nuvertina. Taip bus tol, kol abiturientai rašys interpretacijas ir rašinius, o darbus taisys... žmonÄ—s. Rašto darbų neįmanoma objektyviai įvertinti.

Bet kuriuo atveju, reikia nepamiršti, jog stresas ir pritempti kai kurių mokytojų pažymiai taip pat daro savo. Gal visgi ne visi buvo tokie stiprÅ«s, kokie tikÄ—jo esÄ…, o kažkam gal paprasÄiausiai nepasisekÄ—. Gaila, bet taip bÅ«na ir gabiausiems mokiniams: vieni 'iš didelio rašto išeina iš krašto', kiti nepataiko į temÄ…, tretiems tas pats jaudulys pakiša kojÄ… -- ar tikrai reikia dÄ—l to ieškoti kaltų?

O kad prastai besimokantys džiaugiasi stebÄ—tinai aukštais rezultatais, išties šokiruoja, bet kartais tikrai bÅ«na, jog žmogus bÅ«na nederamai nuvertinamas, arba nesutelpa į mokyklos rÄ—mus, todÄ—l ir pažymiai atitinkami. Aišku, keistoka, kai žmogus, komentare privÄ—lÄ™s 20 gramatinių klaidų, giriasi gavÄ™s 89. :O

Faktas tas, kad egzaminai tikrai neparodo realių žmogaus gebėjimų. Tas ir yra didžiausia bėda.

Bet kuriuo atveju, aukštyn nosis, nes gyvenimas ties tuo nesibaigia (ech, bepigu man kalbÄ—t, a?), bet jeigu tikrai jauÄiat, kad kažkas ne taip, ieškokit teisybÄ—s -- turit tokiÄ… teisÄ™.

 pažiÅ«rÄ—kit į staripsnio datÄ… prieš dÄ—dami Äia..

 datos keiÄiasi, o situacija tokia pati :D ir šiaip, manau, šÄ¯ straipsnį oniponi Äia kaip pvz įdÄ—jo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:07:27 | Nuoroda
greÄius rašÄ—:

nu man toks tas balas.. kažkaip atrodo 90 jau va norm, o 80 mažai ;/

aš irgi maniau, kad džiaugsiuos, bet nu matai, kaip gavosi.

ir visgi pastebÄ—jau, kiek su draugais kalbÄ—jau, kad interpretacijos gavo visgi daugiau.. ;/

 aš irgi daugiau tikÄ—jausi, o gavau ... :D

taip,jauÄiama ta tendencija, kad interpretuotojams geriau sekÄ—si :)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:12:49 | Nuoroda
Leeee rašÄ—:
AgnÄ—. rašÄ—:
greÄius rašÄ—:

nu man toks tas balas.. kažkaip atrodo 90 jau va norm, o 80 mažai ;/

aš irgi maniau, kad džiaugsiuos, bet nu matai, kaip gavosi.

ir visgi pastebÄ—jau, kiek su draugais kalbÄ—jau, kad interpretacijos gavo visgi daugiau.. ;/

 aš irgi daugiau tikÄ—jausi, o gavau ... :D

taip,jauÄiama ta tendencija, kad interpretuotojams geriau sekÄ—si :)

 70 mazai.80 mazai,kas per nesamone,jau wirs 50 gaut yra gerai ir gan istoja i vf wietas ir i ta payi vu,o 802gaut,tikrai enra mazai,sakykit ka norit...

 aš taip vienareikšmiškai netvirtinÄiau, kad tiek ir tiek yra gerai. Äia kaip kam :) kuriesi planus, dÄ—liojiesi svajones, ir štai -  rezultatas nelabai toks,kokio reikÄ—tų. :) o kam stoti, kad ir į vf,ten, kur nenori? kvailystÄ— :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:15:35 | Nuoroda
Leeee rašÄ—:

na bet wistiek tj nera mazai ;]

 aišku, kad nemažai:)

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:18:29 | Nuoroda
Metal Face Doom rašÄ—:

Kai apeliacijÄ… parašo, tai vertina dar griežÄiau ir dažniausiai dar labiau sumažina balÄ…

 na, bent jau 2009 tik 41 sumažino iš beveik 2000

Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:39:10 | Nuoroda
živilÄ— rašÄ—:

O kaip bendrai paemus jusu klases/mokyklos rezultatai? Daug maksimaliu ivertinimu?

 vienas 100

Žinutė parašyta: 2010-07-01 23:53:10 | Nuoroda

 vat aš galvoju, jeigu neištaiso darbų po apeliacijų iki išleistuvių, tai negauni atestato dar tuomet. tai,jauÄiu, reiks pasiskolint iš ko nors trumpam, kad bent pasifotografuoÄiau prie berželių su draugais :D

Žinutė parašyta: 2010-07-02 00:46:35 | Nuoroda
rutaaa rašÄ—:

ei zmones atsipeikekit, 70 gave ir dar skunda nori duoti..ir isvis ta galimybe rasyti apeliacija, mano nuomone, tik del vaizdo, nes nezinau dar nei vieno zmogaus, kuris butu rades teisybe ir gaves daugiau..tad gerai pagalvokit ar verta teisybes ieskoti ten kur jos nera ;)

 pagalvojau. verta.

Žinutė parašyta: 2010-07-02 01:01:10 | Nuoroda

 gal ir bus mažiau. tebÅ«nie. ne tame visas vertumas. tiesiog turiu teisÄ™ ir ja naudojuosi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-02 10:53:09 | Nuoroda

 parašiau šiandien apeliacijÄ…, labai savimi džiaugiuosi :D

labai padrÄ…sinamai nuteikÄ—, kad kai mokykloj sutikau anglų, matematikos, kitos klasÄ—s lietuvių mokytojas, tai ir jos sakÄ— bÅ«tinai rašyt :)

o dar smagu, kad per išleistuves gausim bent jau mokyklos baigimo pažymÄ—jimÄ…, nereikÄ—s nieko skolintis fotografuojantis :D :D :D