Vartotojo Vergissmeinnicht pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:17:22 | Nuoroda
lietuvaite77 rašė:
melanie rašė:

taip, tycia taip padare, kad paziuret, ar esam demesingi..

 pavyzdyje rase ,kad yra F(kad eina i mokykla 5 dienas),kaip manote,teisingai??ne sjei taip,,reiskia jie zinojo ka raso ir daro...O del demesingumo,tai cia rimtos istaigos  taip NIEKADA NEDARO.Cia ne zaidimas

 Nežinau..Neklausau,tiesą sakant,aš pavyzdžių ir nekreipiu į juos dėmesio..Bet dabar ir man įdomu pasidarė..

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:34:00 | Nuoroda

Taip,pažymėtas geras atsakymas - F.Nes rašoma,kad eina 5 dienas per savaitę,o teisingas,kad 2.

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:50:38 | Nuoroda

Viskas tvarkoj su tų langelių piešimu... Bent mes tai tiesiog paklausėm vykdytojų ir jie liepė pripiešt...

Žinutė parašyta: 2010-06-19 17:55:40 | Nuoroda

BŪTUOJU. Umweltschutz ir aš rašiau.Aišku,buvo temų,kurios labiau būtų patikę,bet ir ši nebloga.Geri punktai.Ko nepasakyčiau apie antrą rašinį...Gal pati tema ir lengvesnė,bet bent aš nevisais punktais būčiau gerai savo nuomonę išreiškus..Bet labiausiai džiaugiuosi,kad nedavė rinktis tarp Politik ir EU.

Žinutė parašyta: 2010-06-20 12:59:50 | Nuoroda

Vokiečių ne kompas taisys.Taisys tik tų dalykų,kur buvo atskiti atsakymų lapai.Pvz istorijos.Todėl ten suteikta galimybė su atskirais langeliais išsitaisyt klaidas.

Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:40:28 | Nuoroda

O ar labai sunku studijuoti? Nesigailit,kad būtent čia įstojot?

Žinutė parašyta: 2010-06-21 19:45:04 | Nuoroda

Įdomu,kiek perspektyvų ateičiai tokios studijos suteikia...Mane irgi vilioja,tik baisu,kad vėliau nereikėtų gailėtis...

Žinutė parašyta: 2010-06-21 22:45:41 | Nuoroda

Pritariu tau.Seniau ir pati galvojau,jog reikia rinktis profesiją,kuri garantuos darbą ateityje ir Bent minimaliai man patiks.Tačiau dabar manau,jog, velniai griebtų , studijuosiu tai, kas VISIŠKAI širdžiai miela ir nusispjaut, kad atlygis minimalus bus... Svarbiausia,kad darbas netaptų kančia... Be to tikiu, jog žmogus, kuris dirba patinkantį darbą, gali daug daugiau pasiekti (net jei tai filologija) nei tas, kuris su „perspektyvia“ profesija.Juk, jei nėra motyvacijos, tai ir „sėdėsi“ toj pačioj vietoj ir nekilsi aukščiau...

Tačiau LOTYNŲ filologija...?Na, ši kalbėjau nevartojama ir realiai ja nesusikalbėsi su užsieniečiu (jei jis nėra koks senesnių raštų tyrinėtojas ar filologas).Todėl ir dvejonių yra dėl šios profesijos.Nors, nežinau kodėl, bet lotynų kalba visada traukė...
 

O kas dėl tėvų...Man pasisekė,nes visiškai nereguliuoja mano norų...Ir nors mokausi gerai,nesiūlo studijuot ekonomikos ar teisės...Kas dažnai kliūna gerai besimokantiems- "juk gerai matematika sekasi,stok į financus..." ir visai tas pats, jog smagu sėdėti literatūros ar užsienio kalbos pamokose, o ne matematikoj ar fizikoj....

Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:17:47 | Nuoroda

Nežinau.Aš pati rašiau 2 vietoj...O pirmoj specialybę,kuri turbūt reikalauja žemesnių balų ir nėra tokia paklausi...Tai ,jei ten neįstoju,apie čia net pagalvot negalėsiu....Ir viena laisva vieta jūsų...

P.S. Manau,apskritai į VISAS filologijas mažai vaikinų stoja... Per vokeičių egzaminą kaip tik ir tekstas apie skirtingus merginų ir vaikinų mokymosi dalykus mokykloje buvo...

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:23:58 | Nuoroda

Kaip pagalvoji,tai gana kvailą klausimą uždaviau...Su kalbom visada daug darbo,jei nori normaliai išmokt... 

O... Tik dabar pamačiau,kad svarbiausias dalykas stojant ISTORIJA.... Už tai du minusai šiai specialybei mano sąraše...

Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:28:53 | Nuoroda
witiulka rašė:

Aš pritariu, kad pinigai ne prestižinėje profesijoje, o darbe į kurį tu eini į šventę, nes tau malonu ten :) Atudijos ne 500 žmonių pergrūstoje teisėje, o ten kur paskaitos pralekia taip greit kaip vaikystėje baigdavosi mėgiama pasaka :) Aš vis labiau trokštu studijuoti senovinius raštus, versti religinio turinio senąsias knygas ir atsidėti moksliniam darbui :) Anksčiau maniau, kad studijuosiu Istorija, tačiau manau, kad šiose studijose įgysiu tai ko labiausiai reikia :) Beje, aš čia noriu dėl lotynų kalbos labiau nei dėl graikų:)

 Religinio turinio senąsias knygas...? Įdomiai...

Žinutė parašyta: 2010-06-22 23:30:08 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

O kodėl gi ne.

Man patinka ta idėja mažų auditorijų, nežinau,gal iš užsienio kalbų grupelių visokių, kur į mokslo metų galą atkrenta visi norintys ir lieka keli entuziastai:D, ir taip smagu,visai kitas bendravimas ir su mokytojais. Baugu pagalvojus apie save pačiam gale,tarp šimtų kitų studentų,o dėstytojas kažką sau aiškina toli toli nuo tavęs...

Kažkaip galvoju, kad filologija visokiems krapštukams (ar tik ne lituanistės žodžiai:)). Nesu tikra,ar tai labai man tiktų... Ka jūs manot?

 Aš irgi manau,kad darbas mažose auditorijose didelis privalumas.Aišku,tiems,kurie galvoja dirbt....Maža tikimybė,kad tarkim tavęs nepaklaus ko per paskaitą,kai grupėj iki 20 studentų ... 

Žinutė parašyta: 2010-06-22 23:52:10 | Nuoroda

O dėl tinkamumo..Kai aš sprendžiau, visų pirma atsirinkau,kas labiausiai patinka ir kur geriausiai atsiskleist galėčiau...Taigi pirma atmečiau matematiką- kartais ypač patikdavo,tačiau pastebėjau,kad trūksta motyvacijos- jei kas nepasiseka,nutrenkiu ir nesuku galvos...Toliau sekė lietuvių- nors ir labai įdomu, neblogai sekėsi užduotys su tekstu, interpretacijos, bet kai PAČIAI kažką sukurt reikėdavo.... Sėdėdavau valandų valandas ir kankindavausi...Taigi liko užsienio kalbos- visad su malonumu eidavau ir visad turėjau norą kuo daugiau išmokt ir visiškai laisvai kalbėt užsienio kaba, taigi laisvu metu net paskaitinėdavau ar pasimokydavau papildomai...O jei jau net laisvalaikį su tuo sieju,tai kas gali būt geriau negu tai ir studijuot... 

Žinutė parašyta: 2010-06-23 00:23:49 | Nuoroda

Aha..Paskatinimai ir pagyrimai motyvuoja ir mane... Tačiau pati džiaugčiausi,jei susidurčiau ir su "konkurencija"..T.y. su žmonėmis,kurie irgi motyvuoti bei daug ką gali...Tada ir pati betkuriuo atveju turėčiau pasitempti,nes matyti,kad dar yra kur tobulėti..Tačiau to ir konkurencija negalima pavadinti,nes dirbant mažose grupelėse bendravimas su bendrakursiais,manau, gana šiltas būtų...
 

Žinutė parašyta: 2010-06-25 19:36:53 | Nuoroda

Gal yra rimtai mąstančių apie tai?

Žinutė parašyta: 2010-06-28 18:17:03 | Nuoroda
SobieskiUoga rašė:

Na pas mane ši programa kolkas yra trečioje vietoje įrašyta ;] dar priklausys kokie vokiečių egzo rezultatati bus;D o šeip,kai buvo parašyta vokiečių filologija ir kita užsienio kalba,tai galvojau gal bus galima rinktis iš tų išvardintų,ar čia būtent švedų kalbą mokytis reiks? nes norėčiau prancūzų...;-))) kelintu nr tu šią programą įrašei? ;-)

Jau  nesitikėjau ,kad dar kažkas atsiras... O dėl kalbos..Šiais metais švedų.Čia jau nėra pasirinkimo.Kitais metais kitą skandinavų kalbą arba prancūzų siūlys.. Taip, prancūzų ir vokiečių būtų gerai- dvi kalbos,kurios labai svarbios EU.Bet ką jau... O apie šią programą galvoju gana rimtai- bus kažkur viršuje mano prašyme....Dar tikslios vietos neranda. Man tik įdomu,ar nesusidarius pakankamam kiekiui žmonių nebūtų taip,kad išvis būtų atsisakyta šią programą organizuot ir tektų laukt kokio papildomo stojimo...?

Žinutė parašyta: 2010-06-28 18:39:39 | Nuoroda
kodel rašė:

O studijuojant filosofiją, ar daug gilinamasi į religiją? Esu netikintis, todel religijos mokymasis man reiškia laiko švaistymą..

 Manau,ne.Nors yra tokie krikščioniško požiūrio egzistensialitai kaip Antanas Maceina,Juozas Grinius, G,Marcelis ir kt. Ir tikrai nemanau,kad būsit supažindinami tik su ateistinio požiūrio atstovais. Nors,mano nuomone, taip tik geriau-atsirenki kas tinka,o kas ne.Aišku,kartais sunku ir erzina,nes kankiniesi skaitydama tai,kas ne prie širdies ( su tikinčiaisiais kaip ir tu taipogi diskutuočiau), bet kartais ką nors įdomaus įmanoma ir jų tekstuose bei įžvalgose surast... Bet kuriuo atveju daug geriau,kai atmeti kriščionišką požiūrį į jį įsigilinęs  ir bent truputį pasidomėjęs tuo,nei "tiesiog", "aš netikiu" , todėl iškart to atsisakau ir leidžiuosi į diskusiją su kitaip manančiais, nors ir neturiu svarių argumentų tam pagrįsti...

Žinutė parašyta: 2010-06-28 18:52:01 | Nuoroda
muskietininx rašė:

Sveiki, turbūt bandysiu čia įstot kitais metais. Todėl laukit manęs, aš ateisiu. ;)

Esu kitoks nei visi, dažnai galvą suku dėl dalykų, kurie kitiems atrodo tikrai kvaili. O ir jausmas toks, kad galėčiau mokytis ir studijuoti beveik viską, bet tada labai sunku pasirinkti tą siauresnę sritį, todėl ir žadu rinktis filosofiją.

Kaip ten pojūčiai jau studijuojančių ?

Kodėl būsimi studentai renkatės būtent filosofiją ?

Labai jau įdomu man tai ... :)

Ai, vos nepamiršau, koks esminis skirtumas tarp filosofijos VU ir VDU ?

 O- ir vienoliktokas (turbūt) vienas !  Man tik įdomu,kokie tie dalykai,dėl kurių suki galvą,ir kurie kitiems atrodo kvaili?

Žinutė parašyta: 2010-06-28 19:59:21 | Nuoroda
iMiami rašė:

Sveiki/sveikos :D

pas mane vok.fil. ir sved.k. 2numeriu uzrasyta :)  Bet va klausimas iskilo: reikia vokieciu vbe?? Nu, nes aisku as jo nelaikiau, o stojimuose parasyta,kad reikia egz. uzsienio k., tai turiu vilties,kad cia anglu, bet nemanau :D

 Aha,tu gerai nemanai.. BŪTINA vokiečių kalbos egzaminą laikyt,nes vokiečių kalbą jau turi mokėt ir jos įgūdžius universitete tik tobulini,o švedų pradedi nuo nulio....Jei nori vokiečių išmokt,man atrodo, VDU yra anglų filologija ir vokiečių kalba.Ten jau anglų pagrindinis dalykas.

Žinutė parašyta: 2010-06-28 20:08:26 | Nuoroda
SobieskiUoga rašė:

Vergissmeinnicht

tiesą sakant aš tik todėl ir parašiau šią programą,nes dvi kalbas mokais ;-) labai gaila,kad ne prancūzų...o tu dar rašei vokiečių filologiją (paprastą)?;-) šeip lamabpo.lt rodo,kad dar tik 54 žmonės ją pasirinko (vf ir vnf) taip kad visko gali būt,jog nesusidarys grupė.arba gali visus ir priimt;D

iMiami

kadangi nauja programa,tai gal ir su anglų priimtų...o kodėl tu į anglų filologiją nestoji?;-)

 Vokiečių (paprastą ) irgi rašiau,bet kažkur gale,gale..O prieky rungiasi lyginamosios Azijos,klasikinės filologijos ir vokiečių-švedų studijos.Nežinia,kaip su balais bus...Jei nekas,tai teks tenkintis PAPRASTA  vokiečių filologija.

O dėl stojančių...Pirmose vietose tikrai mažai...Bet,kad užrašė vokiečių-švedų į 2 vietą,tai dar nereiškia,kad tas žmogus neįstos į 1-mą..Taip jau kiek atkris..Ir dar...Yra 18 vietų,bet laabai abejoju,kad visi vf būtų.Manau,balų čia gana aukštų reikia.