Vartotojo zaara pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-16 15:42:22 | Nuoroda

Ar tiesa,kad įstojus į vf bet kurias studijas,pirmakursiai pirmą semestrą gauna stipendiją?

Žinutė parašyta: 2011-07-19 15:41:22 | Nuoroda

Dar vienas klausimas iškilo - kokių dokumentų reikia ,norint užpildyti prašymą dėl bendrabučio gavimo?

Žinutė parašyta: 2011-07-20 21:55:13 | Nuoroda

Viv'as pas mane sąraše numeris antras Patraukli studijų programa atrodo ir visa kita.Nors,pagal viską,turėčiau įstoti pirmu numeriu į viešąją komunikaciją,bet dar kažkur giliai kirba mintelė ir apie verslo informacijos vadybą..Ahh,greičiau tas penktadienis ateitų ir ramu

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:29:25 | Nuoroda

Na,daug šiemet bus komunikatorių?

Žinutė parašyta: 2011-07-22 18:15:17 | Nuoroda

F i n i t o ^^

Na ką,dabar visi laukiam antradienio

Žinutė parašyta: 2011-07-22 20:49:35 | Nuoroda

Yey, būsimieji VDU pirmakursiai renkasi Aš būsima viešosios komunikacijos pirmakursė..turbūt 

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:02:24 | Nuoroda

Norėčiau labai į fuxų stovyklą,tik gaila,kad ne visus atrenka į ją >;D Bet jei atrinktų į stovyklą ir dar gaučiau bendrabutį,tai šokinėčiau iš laimės

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:03:30 | Nuoroda
egle19 rašė:

Kaip manot, kur didesnis šansas įstoti su 19,26 , į teisę vf VDU (pirmoj vietoj) ar į Kūrybines industrijas vf  VGTU ? ;DDD

 Į kūrybines konkursas visada labai didelis būna,todėl manau,kad didesnis šansas į VDU,nors nežinau,koks tavo kb į kūrybines ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:11:02 | Nuoroda

Čia dar žiūrint,kaip kas tą įdomiai supranta

Žinutė parašyta: 2011-07-22 21:24:03 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:

Aš irgi bendrabučio noriu, net i taiką patekt. nes pačiai butą ieškotis. omg :D dar kai kauno visai nepažįstu :D o karas.... hm. nevilioja :D

 Joo,Karo bendrabutis išties atrodo čiut kaip po karo..;D aš tai į Baltiją norėčiau labiausiai,bet iš bėdos gal ir ta Taika tiktų ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:42:20 | Nuoroda

Aš tai jau nekantrauju,norisi apsižvalgyti tame vdu,kas kur kame ten įdomu ;D o jūs kada ketinat vežti dokumentus? Nes mane jau dabar pradeda bauginti tas žmonių skaičius ten,o to pasekoje ir ilgas laukimas ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:55:29 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
zaara rašė:

Aš tai jau nekantrauju,norisi apsižvalgyti tame vdu,kas kur kame ten įdomu ;D o jūs kada ketinat vežti dokumentus? Nes mane jau dabar pradeda bauginti tas žmonių skaičius ten,o to pasekoje ir ilgas laukimas ;D

 Jei pirmu etapu istosiu, tai teks 27d. vaziuot, nes kitaip man neiseina :/ reik atvaryt kokia 4h ryto pasistatyt palapine prie vdu duru ir laukt pirmam eileje :D

 Jo,dar reikia kokį stalo žaidimą atsinešti,kad laikas taip lėtai neitų ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-22 23:56:53 | Nuoroda
IevaaL rašė:

ei,o kaip su informatika? irgi tipo kažkokį testą turėsim laikyt :D įdomu iš ko :D

 Informatika tai girdėjau kažkas panašaus bus kaip MKRI kad buvo ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-23 00:01:25 | Nuoroda
IevaaL rašė:
zaara rašė:
IevaaL rašė:

ei,o kaip su informatika? irgi tipo kažkokį testą turėsim laikyt :D įdomu iš ko :D

 Informatika tai girdėjau kažkas panašaus bus kaip MKRI kad buvo ;>

 amm nepamenu tokios, kada ji cia buvo?:D

 Kovo pabaigoj,kompiuterinio raštingumo įskaita ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-23 00:07:35 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Greta Sin ~ rašė:
Sandrittta rašė:
Greta Sin ~ rašė:
Sandrittta rašė:
Greta Sin ~ rašė:
Here_in_your_arms rašė:
Sandrittta rašė:

Pasirasius sutarti bus naujas isukis, surast kur laikyti ta anglu kalbos testa :D

 Va,va dar viena problema.  Lyg girdėjau,kad jam galima iš anksto užsiregistruoti, bet nerandu kur. Tad teks kitą savaitę ieškot kas ,kur ir kaip su tuo testu.

 Aš kai rašiau tai sakė nebutina registracija. tiesiog jei užsiregistruosi tai tave slauks ta valand ir viskas. o nesiregistravusius irgi priims :D nes sakau o ką daryt jei užsiregistuoji, o pasirodo, kad vis dar eilėj stovi dokumentus nepasirašius ? :D 

 Tada iseini is savo vietos eileje, islaikai ta testa,gristi i eiles gala ir taip stovi kelias valandas :D:D

Jei kasnors turi tiek kantrybės tai tam pavydžiu :D aš kadangi važiuočiau iš kretingos, tai.. kaip bus taip, bet viską per vieną dieną padarysiu :D

 O tai netoli manes, as is skuodo vaziuosiu :)

 O geras, visai netoli. Galvoju ar tu ne arčiausiai iš čia esamčiu manęs ir būsi? :D

 Gali but, mudvi cia is kitu krastu visai :D

 High five,ir aš iš žemaitijos ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 00:17:09 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
Sandrittta rašė:
Here_in_your_arms rašė:
Sandrittta rašė:

HEI! Ar jau skaitet VDU puslapy apie ivadine studiju savaite, jergau man net galva apsisuko keik ten visko vyks :D

 Paskaičius tik dar labiau užsinorėjau čia studijuot.

 Man labiausiai patiko ta vieta, kad studentai rinksis ziuret krepsini dideliame ekrane, liux :D

 Aha, ta savaitė ir taip gėris manau bus. bet kai pamačiau, kad krepšini kartu žiūrėt bus galima. susilydžiau :D

 Perskaičius viską ir man dar labiau norisi čia studijuoti,laukiu jau :D o į fuxų stovyklą atrinks tik 400 pirmakursių,ne per daugiausiai,žinant,kiek jų bus iš viso >;D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 00:26:03 | Nuoroda
kleolife rašė:
kleolife rašė:

Sveiki, norėjau paklausti ar realu įstoti į ekonomiką pirmu etapu, jei KB 18.72?

 turiu omeny į vf

 Palauk antradienio - pamatysi,realu ar ne ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-23 01:25:40 | Nuoroda
Metamorfozė rašė:

Hmz. Manęs ta įvadinė VDU savaitė nesužavėjo. Jau geriau pasivaikščiočiau ir patyrinėčiau Kauną.

 Tai manau,kad ten nebus būtina visur ir dalyvauti ;} Tad Kauno tyrinėjimui tikrai bus nemažai laiko ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 01:28:07 | Nuoroda
Sudoku rašė:

Hey, pirmakursiai :) Aš taip pat jungiuosi į šį chatuką, o kai pamačiau kiek žemaičiu, tai išvis negalėjau susilaikyt, smagu iš vieno krašto dauguma, smagę teeep :D 

 Hola ;D Aš iš žemaitijos,bet nelabai moku žemaitiškai,ahh  Bet šiaip jo,smagu Ką studijuoti ketini vdu?;>

Žinutė parašyta: 2011-07-23 11:09:27 | Nuoroda
Sudoku rašė:
zaara rašė:
Sudoku rašė:

Hey, pirmakursiai :) Aš taip pat jungiuosi į šį chatuką, o kai pamačiau kiek žemaičiu, tai išvis negalėjau susilaikyt, smagu iš vieno krašto dauguma, smagę teeep :D 

 Hola ;D Aš iš žemaitijos,bet nelabai moku žemaitiškai,ahh  Bet šiaip jo,smagu Ką studijuoti ketini vdu?;>

 Meeh viešąją komunikaciją, arba filologe būsiu :D o pati?

 Viešąją komunikaciją ;>