Vartotojo zaara pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-24 12:52:50 | Nuoroda
Sandrittta rašė:
Sudoku rašė:
Sandrittta rašė:
jovitaaa rašė:

Sveiki.. Cia visiems reikes laikytin tas informatikos testas?? :/

 jo :/

 Nevisai ;) Nereikės laikyti tiem, kurie išlaikė kompiuterinio raštingumo įskaitą. 

 Kazkad sake, kad nesiskaito ji.Is kur zinai? :)

 Jo,man irgi įdomu iš kur tokios žinios ;> Nors šiaip būtų labai gerai,jei nereiktų laikyti tokiu atveju ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-24 13:38:50 | Nuoroda
rugsell rašė:

Oho kiek cia daug jusu, manau as papildysiu jusu gretas... :)

 Hey, į kokią specialybę taikai?;>

Žinutė parašyta: 2011-07-24 14:27:42 | Nuoroda
Sudoku rašė:
zaara rašė:
Sandrittta rašė:
Sudoku rašė:
Sandrittta rašė:
jovitaaa rašė:

Sveiki.. Cia visiems reikes laikytin tas informatikos testas?? :/

 jo :/

 Nevisai ;) Nereikės laikyti tiem, kurie išlaikė kompiuterinio raštingumo įskaitą. 

 Kazkad sake, kad nesiskaito ji.Is kur zinai? :)

 Jo,man irgi įdomu iš kur tokios žinios ;> Nors šiaip būtų labai gerai,jei nereiktų laikyti tokiu atveju ;D

 Aš per skaipa VDU rašiau, tai ten man atsakė, kad nereikia tiem, ir šiaip jau mokykloj sakydavo, kad užskaito kai kurie univierai. :D Žodžiu, jei Vdu man primelavo, meluoju ir jums :D

 Na belieka tikėtis,kad nemelavo VDU mums ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:49:15 | Nuoroda

Sulaukim antradienio,o tada jau kodėl gi ne

Žinutė parašyta: 2011-07-24 19:54:27 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:

Labas,

Greičiausiai, kad mokysiuosi čia, nes tik šį esu universitetą įrašęs į savo prašymą. Įrašiau du mokomuosius dalykus. Šaunu, jei pavyktų įstoti. Mano vizitinė kortelė universitete bus susišiaušę plaukai. : )

 ;D O kokią specialybę planuoji studjuoti? ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-24 20:02:09 | Nuoroda
ąčęėįšųūž rašė:
zaara rašė:
ąčęėįšųūž rašė:

Labas,

Greičiausiai, kad mokysiuosi čia, nes tik šį esu universitetą įrašęs į savo prašymą. Įrašiau du mokomuosius dalykus. Šaunu, jei pavyktų įstoti. Mano vizitinė kortelė universitete bus susišiaušę plaukai. : )

 ;D O kokią specialybę planuoji studjuoti? ;>

Pirmu numeriu įrašiau filosofiją. Čia labiausiai noriu įstoti, o po to įrašiau viešąją komunikaciją it apsidraudimą. Tačiau žiū, kad čia daug kas planuoja stoti į  šią specialybę, tad manau, kad itin sunku į ją įstoti, nes didelė konkurencija. O ką pati nori mokytis? : )

 Pirmoje vietoje pas mane viešoji komunikacija : }

Žinutė parašyta: 2011-07-25 01:02:22 | Nuoroda
Laylaa rašė:

Sveiki, kaip kazkas cia pradzioj minejo, as irgi esu Vilniete, bet stoju i Kauna, tad smagu matyt verdanti foruma, tikiuos ir realybej gyvensim graziai ir draugiskai :D Stojanciu i Viesaja Komunikacija gretos pildosi - tikiuos ten studijuot. O Viesaji Administravima rasiau antroj (bet ten viliuos neistot) :D

 Sveika prisijungus į mūsų gretas ;D Tik įdomu pasidarė,kodėl stoji būtent į Kauną,o ne į Vilnių? ; }

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:02:21 | Nuoroda
Domerkantas rašė:

 Sveiki, jei mano balo pakaks, tapsiu vdu Politikas

 Sveikas, o koks dabar tavo kb?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:06:56 | Nuoroda
Laylaa rašė:

Zaara, pagrindinis kriterijus butent specialybe, nes Vilnius tokios siemet nepatvirtino, deja. Ir siaip kaunas manes negasdina, VDU gan patrauklus atrodo. :) O is kur pati busi?

 Tiesa ; } Aš pati tai iš žemaitijos, Rietavo Ir jau laukiu nesulaukiu rytojaus ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:33:32 | Nuoroda
egle19 rašė:
zaara rašė:
Laylaa rašė:

Zaara, pagrindinis kriterijus butent specialybe, nes Vilnius tokios siemet nepatvirtino, deja. Ir siaip kaunas manes negasdina, VDU gan patrauklus atrodo. :) O is kur pati busi?

 Tiesa ; } Aš pati tai iš žemaitijos, Rietavo Ir jau laukiu nesulaukiu rytojaus ;D

 Aš taip pat galbūt įstosiu į VDU :) beje, aš iš Laukuvos, nuo Rietavo visai netoli :))

 O,smagu vis daugiau kraštiečių sutikti čia ;D O į kokią specialybę stoji? ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:45:14 | Nuoroda
egle19 rašė:
zaara rašė:
egle19 rašė:
zaara rašė:
Laylaa rašė:

Zaara, pagrindinis kriterijus butent specialybe, nes Vilnius tokios siemet nepatvirtino, deja. Ir siaip kaunas manes negasdina, VDU gan patrauklus atrodo. :) O is kur pati busi?

 Tiesa ; } Aš pati tai iš žemaitijos, Rietavo Ir jau laukiu nesulaukiu rytojaus ;D

 Aš taip pat galbūt įstosiu į VDU :) beje, aš iš Laukuvos, nuo Rietavo visai netoli :))

 O,smagu vis daugiau kraštiečių sutikti čia ;D O į kokią specialybę stoji? ;>

 pirmu nr esu įrašiusi visų išpeiktąją teisę;D o 3,4, VA ir ekonomiką, tad manau , kad labai  didelė galimybė , kad įstosiu  būtent čia :Do tu į kokią ? ;]

 O tai koks kb gaunasi į teisę?:> Aš tai į viešąją komunikaciją

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:50:52 | Nuoroda
egle19 rašė:
zaara rašė:
egle19 rašė:
zaara rašė:
egle19 rašė:
zaara rašė:
Laylaa rašė:

Zaara, pagrindinis kriterijus butent specialybe, nes Vilnius tokios siemet nepatvirtino, deja. Ir siaip kaunas manes negasdina, VDU gan patrauklus atrodo. :) O is kur pati busi?

 Tiesa ; } Aš pati tai iš žemaitijos, Rietavo Ir jau laukiu nesulaukiu rytojaus ;D

 Aš taip pat galbūt įstosiu į VDU :) beje, aš iš Laukuvos, nuo Rietavo visai netoli :))

 O,smagu vis daugiau kraštiečių sutikti čia ;D O į kokią specialybę stoji? ;>

 pirmu nr esu įrašiusi visų išpeiktąją teisę;D o 3,4, VA ir ekonomiką, tad manau , kad labai  didelė galimybė , kad įstosiu  būtent čia :Do tu į kokią ? ;]

 O tai koks kb gaunasi į teisę?:> Aš tai į viešąją komunikaciją

 19,26 tai nelabai aišku, ar užteks tokio :)

 Taigi pakankamai aukštas balas,todėl manau,kad užteks,žiūrint pagal praeitus metus ; }

Žinutė parašyta: 2011-07-25 13:55:16 | Nuoroda
Laylaa rašė:

Gal kas zinote nuo keliu ryt galima pasirasineti sutartis? :)

 Kažkur berods užmačiau,kad vdu nuo 14h ryt ; }

Žinutė parašyta: 2011-07-25 14:11:44 | Nuoroda
Laylaa rašė:

Dekuj, as tai neradau ;D o gal ir adresa zinai..?

 K. Donelaičio g. 52 ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:20:43 | Nuoroda
Orchideja rašė:

Zmones, ar reikia pasidaryti pries stojant dokumentu kopijas ir nunesti notarui, kad patvirtintu? Visai pasimeciau :(

 VDU nereikia,jie ten patys vietoje padaro kopijas ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:26:21 | Nuoroda

Ei,o jūs registruositės į tą anglų diagnostinį testą ar ne?;D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:31:06 | Nuoroda
Orchideja rašė:

svous, kazkaip keista, kad su tokiais balais tik 30 numeriu istojai

 Aš irgi iš pradžių stebėjausi, bet gi pagalvokit,kiek yra olimpiadininkų,prizinių vietų laimėtojų su papildomais balais ir t.t. ;> O Šiaip jo,koks skirtumas kelintu numeriu,svarbu įstoji kur nori ir dar į vf! That's ma girl ;*

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:33:42 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:

Ei,o jūs registruositės į tą anglų diagnostinį testą ar ne?;D

Dar ne ;D ir nežinau ar registruosiuos. nes kai klausiau tai sakė jei registruojies tai jie tavęs kaip ir laukia, bet jei ateini vėliau pvz nespėji ar išvis nesiregistruoji, nes aš bent jau neisivaizduoju kiek eilėj tektu prastovėt, tai sakė neišvarys ir vistiek atlikčiau testą tapačią dieną kai ateičiau :)

 Tai va,aš irgi dėl to dvejoju dar ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:38:16 | Nuoroda

Pas mane verslo informacijos vadyba antru numeru,o informologija trečiu,bet tikiuosi įstoti pirmu numeriu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:39:47 | Nuoroda
Here_in_your_arms rašė:

Užsiregistravau 28 dienai anglų testą laikyt. Kai Kaune gyvenu, tai vieną dieną galiu dokumentus tvarkyt, o kitą atvaryt testą laikyt.

 Tau gerai ;D Bet kaip suprantu tai tą testą galima laikyti iki pat rugpjūčio 30d. ?;D