Vartotojo zaara pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:40:58 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:

Ei,o jūs registruositės į tą anglų diagnostinį testą ar ne?;D

Dar ne ;D ir nežinau ar registruosiuos. nes kai klausiau tai sakė jei registruojies tai jie tavęs kaip ir laukia, bet jei ateini vėliau pvz nespėji ar išvis nesiregistruoji, nes aš bent jau neisivaizduoju kiek eilėj tektu prastovėt, tai sakė neišvarys ir vistiek atlikčiau testą tapačią dieną kai ateičiau :)

 Tai va,aš irgi dėl to dvejoju dar ;D

 O ir jei atėjus po visų stovėjimų eilėj ir doc pasirašymų pasakytu, kad va palaukt valandėlę reiktų ir pan. tai pff ne problema tiek jau patyrus per dieną ;D nors reikia manyti, kad viskas bus stebuklingai greitai ir atėjus bus vieta natyčia palikta ir  sakys va prašau, sėskis ir laikyk :D

 O tu ryt dokumentus jau gal veši?;D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:48:39 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:

Ei,o jūs registruositės į tą anglų diagnostinį testą ar ne?;D

Dar ne ;D ir nežinau ar registruosiuos. nes kai klausiau tai sakė jei registruojies tai jie tavęs kaip ir laukia, bet jei ateini vėliau pvz nespėji ar išvis nesiregistruoji, nes aš bent jau neisivaizduoju kiek eilėj tektu prastovėt, tai sakė neišvarys ir vistiek atlikčiau testą tapačią dieną kai ateičiau :)

 Tai va,aš irgi dėl to dvejoju dar ;D

 O ir jei atėjus po visų stovėjimų eilėj ir doc pasirašymų pasakytu, kad va palaukt valandėlę reiktų ir pan. tai pff ne problema tiek jau patyrus per dieną ;D nors reikia manyti, kad viskas bus stebuklingai greitai ir atėjus bus vieta natyčia palikta ir  sakys va prašau, sėskis ir laikyk :D

 O tu ryt dokumentus jau gal veši?;D

 Amm manau, kad geriausiu atveju trečiadienį paskirsiu tam dieną, nes vargu ar susimesčiau per pusvalandi koki. Visgi iš Kretingos į Kauną yra šios toks atstumas. Nors ką galiu žinot kaip iš tos laikės sušvies galvelėj ;D o tu kada važiuosi?

bet kai pagalvoju.. daaug turėtu būt trečiadieni suvažiavusių :D ehh nesulaukiu jau rezultatų ;D

klausyk, o tu bendrabuti imsi? nereikia ten išsitraukt tos sutarties iš neto, ten viską vietoj pildyt reiks, taip? ;D

 Na aš norėčiau ryt jau nuvažiuoti,nes trečiadienį jau kitokių reikalų turiu ;D O dėl bendrabučio tai norėčiau labai jį gauti,o kad tik kas man jį duotų..;D Aš tai žadu ten vietoje viską pildyti,tik kaip suprantu,reikia tuos visus reikiamus dokumentus dėl bendrabučio iš karto pasiimti;>

Žinutė parašyta: 2011-07-25 17:58:43 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:
Greta Sin ~ rašė:
zaara rašė:

Ei,o jūs registruositės į tą anglų diagnostinį testą ar ne?;D

Dar ne ;D ir nežinau ar registruosiuos. nes kai klausiau tai sakė jei registruojies tai jie tavęs kaip ir laukia, bet jei ateini vėliau pvz nespėji ar išvis nesiregistruoji, nes aš bent jau neisivaizduoju kiek eilėj tektu prastovėt, tai sakė neišvarys ir vistiek atlikčiau testą tapačią dieną kai ateičiau :)

 Tai va,aš irgi dėl to dvejoju dar ;D

 O ir jei atėjus po visų stovėjimų eilėj ir doc pasirašymų pasakytu, kad va palaukt valandėlę reiktų ir pan. tai pff ne problema tiek jau patyrus per dieną ;D nors reikia manyti, kad viskas bus stebuklingai greitai ir atėjus bus vieta natyčia palikta ir  sakys va prašau, sėskis ir laikyk :D

 O tu ryt dokumentus jau gal veši?;D

 Amm manau, kad geriausiu atveju trečiadienį paskirsiu tam dieną, nes vargu ar susimesčiau per pusvalandi koki. Visgi iš Kretingos į Kauną yra šios toks atstumas. Nors ką galiu žinot kaip iš tos laikės sušvies galvelėj ;D o tu kada važiuosi?

bet kai pagalvoju.. daaug turėtu būt trečiadieni suvažiavusių :D ehh nesulaukiu jau rezultatų ;D

klausyk, o tu bendrabuti imsi? nereikia ten išsitraukt tos sutarties iš neto, ten viską vietoj pildyt reiks, taip? ;D

 Na aš norėčiau ryt jau nuvažiuoti,nes trečiadienį jau kitokių reikalų turiu ;D O dėl bendrabučio tai norėčiau labai jį gauti,o kad tik kas man jį duotų..;D Aš tai žadu ten vietoje viską pildyti,tik kaip suprantu,reikia tuos visus reikiamus dokumentus dėl bendrabučio iš karto pasiimti;>

 aš nesenei pamačiau, kad kažkas klausė vdu tam jų forume, kokios pajamos turėtu būt vienam asmeniui. ir rašo ~300lt. Tai jau baigiu prarast vilti gaut bendrabuti, nes jei dar skaičiuoja viską su nenuimtom pajamom tai man šakes, reiks kažkaip suktis :D nors vistiek bandysiu laime ir pildysiu doc dėl bendrabučio :)

 Ahh,erzina tos ilgos citatos ;D Tai va va,tą ir aš mačiau,todėl po truputi tirpsta viltys gauti bendrabutį,bet jei negausiu,tai neįsivaizduoju,kur/su kuo tada gyventi ;D Galėtų atsižvelgti ir į atstumą nuo gyvenamosios vietos iki universiteto ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 18:03:19 | Nuoroda
Greta Sin ~ rašė:

Galėtu, bet to nedaro :D aš irgi neisivaizduoju tada kur ir su kuo gyvensiu :D poto reiks manau kas kažkiek laiko vis klausimėt ar vietos neatsirado taikoj arba baltijoj, gal kas sumastys išeit :D

 Na bet anksčiau laiko nenuleiskim rankų,o gal visgi nusišypsos laimė ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:57:38 | Nuoroda
GodBlessMe rašė:

Sveiki visi na ką, įstojau į viešąją komunikaciją :D yra būsimų grupiokų? :D

 High five, aš irgi

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:45:11 | Nuoroda

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: viešoji komunikacija, NL
Aukštoji mokykla: Vytauto Didžiojo universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

 

Yey!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:00:35 | Nuoroda

Striksiu iš laimės vis dar šiandien su savo krepšeliu :D Ei,komunikatoriai,apsikeičiam skype ar fb kontaktais į pm ^^

Žinutė parašyta: 2011-07-26 13:19:25 | Nuoroda
sLsLs rašė:
zaara rašė:

Mielas (-a) stojantysis (-čioji),
pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:

Studijų programa: viešoji komunikacija, NL
Aukštoji mokykla: Vytauto Didžiojo universitetas
Finansavimo pobūdis: VF
Pageidavimo numeris: 1

 

Yey!

 nu blemba, kiek jūsų daug ten pat! koks balas?

 Tu irgi čia įstojai?;D KB 19,04

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:21:10 | Nuoroda

Ei,gal kas greit žinot,kur rasti tą VDU banko sąskaitos numerį? Galbūt šitas LT 04 7044 0600 0284 8625 ? Ačiūūū :D

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:24:05 | Nuoroda
Sandrittta rašė:

Gal zinot ar galiu pati visus dolumentus atsisvietus atsinest, ar butinai reik ten sviestis? :D

 Gali ir pati,bet tik patvirtintus notaro ;>

Žinutė parašyta: 2011-07-26 15:28:30 | Nuoroda

VDU Viešoji komunikacija, KB 19,04 ;>

Žinutė parašyta: 2011-08-08 15:42:43 | Nuoroda

Labas,VDU! Įstojau į VDU dienines studijas vf,mano stojamasis balas buvo virš 19,tai gausiu pirmą semestrą stipendiją,taip? Būtų galima sužinoti,kokio ji dydžio bus?

Žinutė parašyta: 2011-08-23 14:37:26 | Nuoroda
Online10 rašė:
Muse rašė:

Sveiki, tai kaip ten yra iš tikrųjų su tom stipendijom pirmakursiams? :) VDU puslapyje ir čia radau, kad jas gauna tie, kurių kb 19 ir daugiau, o VDU studentų atstovybės puslapyje rašoma, kad gauna tie, kurių kb 20 ir daugiau. Kuri informacija teisinga?

 TIKRAI gaus tie kuriu KB virs 19. Rasiau laiska i univera. VDU SA tiesiog neatnaujinta informacija. Stipendijos dydis 325 Lt.

 Made ma day 

Žinutė parašyta: 2011-08-23 14:37:26 | Nuoroda
Online10 rašė:
Muse rašė:

Sveiki, tai kaip ten yra iš tikrųjų su tom stipendijom pirmakursiams? :) VDU puslapyje ir čia radau, kad jas gauna tie, kurių kb 19 ir daugiau, o VDU studentų atstovybės puslapyje rašoma, kad gauna tie, kurių kb 20 ir daugiau. Kuri informacija teisinga?

 TIKRAI gaus tie kuriu KB virs 19. Rasiau laiska i univera. VDU SA tiesiog neatnaujinta informacija. Stipendijos dydis 325 Lt.

 Made ma day 

Žinutė parašyta: 2011-11-13 12:57:49 | Nuoroda

Sveiki,mielieji mokslo žmonės ^^ Ateinu jums į pagalbą ir siūlau knygas/uždavinynus,kurie nuves jus teisingo kelio,besiruošiant valstybiniams brandos egzaminams,link :> Skanaus!

* Kapleris Ignas
"Istorijos konspektas abiturientams" (1 dalis) (Istorija trumpai ir aiškiai! )
Kaina: 10 LT

* Letukienė Nijolė, Gineika Jonas
"Istorija. Politologija" (Violetinė,naujut naujutėlė knyga) (Ką galiu pasakyti-geriausia knyga besiruošiant egzaminui-man padėjo,net labai )
Kaina: 45 LT

* Kaselis Gintaras
"Atpažinkime žemėlapius" (Šios žemėlapių knygos dėka į egzaminą be baimės! )
Kaina: 20 LT

* Mockus Vaidotas
"Mokyklinės matematikos kompleksinio kartojimo užduotys abiturientams" (Gausu sunkių,bet tuo pačiu ir svarbių uždavinių )
Kaina: 5 LT

* Mockus Vaidotas, Jocaitė Algidė
"Kombinatorikos, tikimybių teorijos ir matematinės statistikos pradmenys moksveiliams" (Aiškesniam pasinėrimui į kombinatorikos gelmes )
Kaina: 10 LT

* Mockus Vaidotas
"Užduočių, skirtų pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui, rinkinys" (Užsimatematinimui )
Kaina: 4 LT

* Bartašiūnienė Nijolė, Dumčiuvienė Violeta
"Kultūros epochų ir literatūros srovių lentelės" (Puikios lentelės ir konspektai,kurie tikrai praverčia per lietuvių kalbos pamokas )
Kaina: 5 LT

Jei kas sudomino,kreipkitės pm ;} 

Žinutė parašyta: 2011-11-13 13:00:48 | Nuoroda

Sveiki,mielieji mokslo žmonės ^^ Ateinu jums į pagalbą ir siūlau knygas/uždavinynus,kurie nuves jus teisingo kelio,besiruošiant valstybiniams brandos egzaminams,link :> Skanaus!

* Kapleris Ignas
"Istorijos konspektas abiturientams" (1 dalis) (Istorija trumpai ir aiškiai! )
Kaina: 10 LT

* Letukienė Nijolė, Gineika Jonas
"Istorija. Politologija" (Violetinė,naujut naujutėlė knyga) (Ką galiu pasakyti-geriausia knyga besiruošiant egzaminui-man padėjo,net labai )
Kaina: 45 LT
 

* Kaselis Gintaras
"Atpažinkime žemėlapius" (Šios žemėlapių knygos dėka į egzaminą be baimės! )
Kaina: 20 LT

* Mockus Vaidotas
"Mokyklinės matematikos kompleksinio kartojimo užduotys abiturientams" (Gausu sunkių,bet tuo pačiu ir svarbių uždavinių )
Kaina: 5 LT

* Mockus Vaidotas, Jocaitė Algidė
"Kombinatorikos, tikimybių teorijos ir matematinės statistikos pradmenys moksveiliams" (Aiškesniam pasinėrimui į kombinatorikos gelmes )
Kaina: 10 LT

* Mockus Vaidotas
"Užduočių, skirtų pasirengti matematikos valstybiniam brandos egzaminui, rinkinys" (Užsimatematinimui )
Kaina: 4 LT

* Bartašiūnienė Nijolė, Dumčiuvienė Violeta
"Kultūros epochų ir literatūros srovių lentelės" (Puikios lentelės ir konspektai,kurie tikrai praverčia per lietuvių kalbos pamokas )
Kaina: 5 LT 

 

Jei kas sudomino,kreipkitės pm ;}