Vartotojo JoLitėLė:)**~~ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-11-16 19:20:56 | Nuoroda

 19.3 - Biomedicinos diagnostika

Žinutė parašyta: 2012-02-02 15:27:05 | Nuoroda
Giedrtia rašė:

 Sveiki visi :) galvoju stoti į biomedicinos diagnostiką [KK], būtų malonu susipažinti su studijuojančiais [ir sužinot kokiais balais įstojot, kaip sekas ir pns] :)

   As studijuoju sia specialybe :) Istojau su kb  19.3, bet esu pirmoji sarase, bet neissigask, istojo ir su 17, o ir su 16 turbut buvo, sios info kolegija oficialiai neskelbia :) Na jau pirma semestra baigem, negaliu pasakyt kad buvo LABAI sunku, bet bendrieji dalykai uzima laiko :) Dabar jau turim daugaiu specialybiniu, po teorijos paskaitu is kart vyksta praktika labaratorijoje, tai labai smagu, kad nereikia vien sausai kalt :) 

Žinutė parašyta: 2012-02-04 22:32:06 | Nuoroda

 na su ta laboratorija tai mum db tik prasideda tie specialybiniai, dar tik viena teturejom, darem tepineli ir ziurejom per mikroskopa - patiko, ir visai nesunku :)  o su chemija tai - nesunku :D laboratorijoje pilstem skyscius, ziurejom spalvas ir mokinomes lygtis :D o teorijoje kursas labai panasus i 12 kl kursa, tik truputi uzdaviniai skirias, bet is ties labai panasu :)

 

Žinutė parašyta: 2012-02-07 15:14:36 | Nuoroda

 Yra, galima gauti visuomenes sveikatos bakalaura jei neklystu :)

Žinutė parašyta: 2012-02-20 10:33:19 | Nuoroda
Guema rašė:

 Turiu šio egzamino užduotis. 

 Gal galetum atsiust ? Buciau labai dekinga :)

 

Žinutė parašyta: 2012-02-23 20:52:06 | Nuoroda

 Jau yra nec'e , gali parsisiust :)

Žinutė parašyta: 2012-02-27 19:13:27 | Nuoroda

 Taip, galetum :) turi nueiti i bazine mokykla vilniuje, ten parasyt prasyma, o tada jau jie nukreips tave kur reiks :)

Žinutė parašyta: 2012-03-06 19:31:58 | Nuoroda

 Sveiki :) ar siemet cia daug kas zada perstoti is kitu studiju ? :)

 

Žinutė parašyta: 2012-06-20 17:50:36 | Nuoroda

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

Žinutė parašyta: 2012-06-25 18:20:41 | Nuoroda
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

Žinutė parašyta: 2012-06-25 19:45:15 | Nuoroda
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
mariposa rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:

 Sveiki :) as ir bandysiu siemet perstot,,, kaip viena mergina jau rase, i mano klausima lama atsake taip pat...  Istosi, tada iseisi is ten, kur db mokais ir eisi pasirasyt naujos sutarties :)

 aha..as dar suzinojau, kad nebutina but issibraukus pries pasirasant naujus dokumentus..svarbu issibraukti iki rugsejo is senosios vietos..

 O galbut dar domejais apie isejima placiau ? Ar reikia susimoket iseinant is vf vietos, nors viska tvarkingai baigi ir neturi skolu??  

 domejausi. bet siulau kiekvienam pasidomet dar savarakiskai. pasiskmabinkint visur, nueikit. ir patys pasiklauskit. tik tada busit tikri ;)

as sakau tik tai ka as girdejau ir ka as issiklausinejau..taip kad nezaiskit ir viska kuo geriau issikaiskinkit ir pasidalinkit tuo ka issiaiskinsit savo ruoztu cia ;D

 

susimoketi nereikia. bent jau mane taip patikino :)

 O as konsultavaus su advokatu, jis taip pat pasake, jog jei viskas tvarkingai, susimoket nereiks :) Smagu girdet, kad ne man vienai taip pasake :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 11:52:17 | Nuoroda

 Sveikos :) jau metus baigiau KK biomedicinos diagnostika, tai jei kas idomu, galit klaust, pasistengsiu atsakyt :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 12:34:57 | Nuoroda

 Na, chemikai, gal isivaizduojat, kada sio egzamino rezultatu galima tiketis ? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:45:42 | Nuoroda
Silme rašė:

Spėju, kad po dviejų savaičių, nors slapta optimistiškai vyliuosi, kad bus kitą... 

 As ir tikiuosi, kad bus jau kita.... 

Žinutė parašyta: 2012-07-01 22:09:20 | Nuoroda
Stjudent rašė:

Sveiki, būsimi kolegos :) kadangi žinau, jog prieš įstojant medicinos studijos yra baugus ir mitais apipintas dalykas, galėčiau jum papasakoti, kaip yra iš tikrųjų. Studijuoju VU mediciną, taip kad klauskit, jeigu kirba kokių minčių ;)

 Na o as paklausiu jau visiem iki kaulu smegenu igrisusi klausima :) Ar tiesa, jog istojus i medicina, 6 metus jau gali isbraukt is savo gyvenimo ? 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 11:07:49 | Nuoroda

 As  surinkau 71 taska ir gavau 73 balus :)

 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 17:54:26 | Nuoroda

 Apie koki jus cia profili kalbat ?:D

 

Žinutė parašyta: 2012-07-05 18:11:01 | Nuoroda

 O as turiu 19.48.. Ir nezinau, ko tiketis 

Žinutė parašyta: 2012-07-09 17:27:55 | Nuoroda

 Nepraziurekite, jog lsmuni skaiciuokleje metiniu pazymiu tipas yra S, o mes visi tai mokomes pagal A, kuri ir reikia parinkti, ir tuomet kb gausis toks pat, kaip ir lamoj :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 14:37:43 | Nuoroda
Saule_* rašė:

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

 Va as pernais irgi susimoviau su chemija.... Bet mokinaus metus kolegijoj, perlaikiau chemijos egza :) Aisku, nervu tai buvo puodas, kai pasimate, jog egzas, daug daug sunkesnis, nei buvo pernais :) Bet, galiu pasakyt, kad geriau padaryti tai, nes neaisku kas bus kitamet, o paskui save uzsigriausi, jei pamatysi, jog egzas tau butu buves vieni juokai :) O metai kolegijoje, nera jau toks didelis praradimas, kai supranti, jog tai labai naudinga patirtis ;) As nezinau, kaip bus siemet man paciai, bet jei nepavyks, toliau tesiu savo studijas :)