Vartotojo JoLitėLė:)**~~ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-11 20:12:52 | Nuoroda
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

 Va as pernais irgi susimoviau su chemija.... Bet mokinaus metus kolegijoj, perlaikiau chemijos egza :) Aisku, nervu tai buvo puodas, kai pasimate, jog egzas, daug daug sunkesnis, nei buvo pernais :) Bet, galiu pasakyt, kad geriau padaryti tai, nes neaisku kas bus kitamet, o paskui save uzsigriausi, jei pamatysi, jog egzas tau butu buves vieni juokai :) O metai kolegijoje, nera jau toks didelis praradimas, kai supranti, jog tai labai naudinga patirtis ;) As nezinau, kaip bus siemet man paciai, bet jei nepavyks, toliau tesiu savo studijas :)

 O kolegiją metei, kad perlaikytum egzaminą, ar jos nereikia mesti? :) 

 

P.S. Visiems labai ačiū, kurie atsako į mano pagalbos šauksmą :))

 Nereikia mesti kolegijos :) Studiju gali atsisakyti tada, kai suzinai, jog istojai ten, kur nori :)

Žinutė parašyta: 2012-07-11 22:24:05 | Nuoroda
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

 Va as pernais irgi susimoviau su chemija.... Bet mokinaus metus kolegijoj, perlaikiau chemijos egza :) Aisku, nervu tai buvo puodas, kai pasimate, jog egzas, daug daug sunkesnis, nei buvo pernais :) Bet, galiu pasakyt, kad geriau padaryti tai, nes neaisku kas bus kitamet, o paskui save uzsigriausi, jei pamatysi, jog egzas tau butu buves vieni juokai :) O metai kolegijoje, nera jau toks didelis praradimas, kai supranti, jog tai labai naudinga patirtis ;) As nezinau, kaip bus siemet man paciai, bet jei nepavyks, toliau tesiu savo studijas :)

 O kolegiją metei, kad perlaikytum egzaminą, ar jos nereikia mesti? :) 

 

P.S. Visiems labai ačiū, kurie atsako į mano pagalbos šauksmą :))

 Nereikia mesti kolegijos :) Studiju gali atsisakyti tada, kai suzinai, jog istojai ten, kur nori :)

 O tai tu atsimokei metus, perlaikei egzus ir dar į universitetą pateikei turimus pažymius iš kolegijos? :) Jei nepaslaptis, tai ką studijuoji? :) 

 Kaip sake jau, universitetui neidomus musu pazymiai :D Nebent istojus uzskaitys dalykus, kuriu kreditai sutampa :) Bet lamoj pazymejau, jog mokausi kolegijoj, bet nemanau, ar tai is vis kazka lemia :) O studijuoju biomedicinos diagnostika :)

Žinutė parašyta: 2012-07-12 15:09:49 | Nuoroda
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

 Va as pernais irgi susimoviau su chemija.... Bet mokinaus metus kolegijoj, perlaikiau chemijos egza :) Aisku, nervu tai buvo puodas, kai pasimate, jog egzas, daug daug sunkesnis, nei buvo pernais :) Bet, galiu pasakyt, kad geriau padaryti tai, nes neaisku kas bus kitamet, o paskui save uzsigriausi, jei pamatysi, jog egzas tau butu buves vieni juokai :) O metai kolegijoje, nera jau toks didelis praradimas, kai supranti, jog tai labai naudinga patirtis ;) As nezinau, kaip bus siemet man paciai, bet jei nepavyks, toliau tesiu savo studijas :)

 O kolegiją metei, kad perlaikytum egzaminą, ar jos nereikia mesti? :) 

 

P.S. Visiems labai ačiū, kurie atsako į mano pagalbos šauksmą :))

 Nereikia mesti kolegijos :) Studiju gali atsisakyti tada, kai suzinai, jog istojai ten, kur nori :)

 O tai tu atsimokei metus, perlaikei egzus ir dar į universitetą pateikei turimus pažymius iš kolegijos? :) Jei nepaslaptis, tai ką studijuoji? :) 

 Kaip sake jau, universitetui neidomus musu pazymiai :D Nebent istojus uzskaitys dalykus, kuriu kreditai sutampa :) Bet lamoj pazymejau, jog mokausi kolegijoj, bet nemanau, ar tai is vis kazka lemia :) O studijuoju biomedicinos diagnostika :)

 Ir kaip sekasi studijuoti? Pati galvojau apie šias studijas :) Tau įdomu? :) 

 Na studijuoti sekes labai gerai, aisku ir pastangu idet reikejo, bet viskas imanoma :) Na man gal nepatiko bendrieji dalykai, kuriuos visi turi pereit, bet kai prasidejo specelybiniai, buvo labai idomu, nors ir daug sunkiau :)

Žinutė parašyta: 2012-07-12 15:10:29 | Nuoroda
15563 rašė:

 O man toks klausimas pasistojo: jeigu kitais metais persilaikai, bet gauni netgi keliais balais mažiau, tai rašo naują balą ar didesnįjį? Nes aš įsivaizduoju, kad kokią matematiką savarankiškai ruoštis būtų tikrai ne rojus. Nes jei jau nemoki išspręst kokio uždavinio, tai tau niekas ir nepaaiškins.

 Kb skaiciuoja su didesniu balu, nesvarbu jei perlaikydamas gavai maziau :)

Žinutė parašyta: 2012-07-17 20:52:34 | Nuoroda
Flymetothemoon rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
Saule_* rašė:

Sveikučiai :) Skaitau jūsų komentarus, matau, kaip išlaikėte ir toks baltas pavydas paėmė :) Visas jėgas dėjau, kad pavyktų įstoti į mediciną, kankinaus prie Maderių inygų, chemiją jau nepamenu nuo kada papildomai moiausi, tikrai žinojau, daugiau nei kiti kalsės draugai, o per egzaminą.. Išėjus iš jo net nepamenu, kaip grįžau namo.. :) Dabar mano bala tik 17,94, visą sugadino chemija.. :) Būtų kvaila manyti, kad pavyks įstoti nors į mokamą, todėl noriu palausti jūsų patarimo, ką darytumėte mano vietoje. Į

 Va as pernais irgi susimoviau su chemija.... Bet mokinaus metus kolegijoj, perlaikiau chemijos egza :) Aisku, nervu tai buvo puodas, kai pasimate, jog egzas, daug daug sunkesnis, nei buvo pernais :) Bet, galiu pasakyt, kad geriau padaryti tai, nes neaisku kas bus kitamet, o paskui save uzsigriausi, jei pamatysi, jog egzas tau butu buves vieni juokai :) O metai kolegijoje, nera jau toks didelis praradimas, kai supranti, jog tai labai naudinga patirtis ;) As nezinau, kaip bus siemet man paciai, bet jei nepavyks, toliau tesiu savo studijas :)

 O kolegijoje studijavai VF? ar galima metus studijuoti kolegijoj vf ,tuomet persilaikyt egzaminą ir mėgint įstot į mediciną vf?

 Taip, vf. na atrodo kad galima :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 22:20:52 | Nuoroda

 As su 19,48 tikiuos vf :D Na, bet nebekim ivikiam uz akiu, viena lama tezino, kiek reiks, tad laukim isganymo penktadieni, ir pamatysim, kas naiviai tikejos, kas gerai ar klaidingai prognozavo, o kas sulauke geru ziniu 

Žinutė parašyta: 2012-07-26 19:36:21 | Nuoroda
deoksiribonukleo rašė:

Ir apie pirmą nakties feisbukas bus vėl užtvindytas atnaujintais mokymosi įstaigų pavadinimais.

 :DDDDDDDD

Žinutė parašyta: 2012-07-27 02:40:36 | Nuoroda

 Sveiki, busimieji kolegos  Ir man antras kartas nesumelavo, ir dabar as medicinoj !!!!!!!! Sveikinu visus, pasiekusius savo svajones 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:28:58 | Nuoroda
Dagnė rašė:

Įstojau į KK slauga, svajonė buvo kineziteraapija, bet ką padarysi.. :) Ieškau būsimų grupiokių! :) 

 Su kokiu kb neistojai i kineziterapija ? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:34:31 | Nuoroda
editulia rašė:

 As i KK kineziterapija istojau ;)

 O su kokiu kb ? :) Mano puske labai nori cia, tik nezino, mazdaug su kokiu gali patekt :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 12:51:36 | Nuoroda
editulia rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
editulia rašė:

 As i KK kineziterapija istojau ;)

 O su kokiu kb ? :) Mano puske labai nori cia, tik nezino, mazdaug su kokiu gali patekt :)

 As su 17.56 patekau ;p o tu kur?

 As metus mokiaus kk, biomedicinos diaagnostika, db istojau i medicina lsmu :) Bet rupinuos kaip matai kitais :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 13:08:36 | Nuoroda
editulia rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
editulia rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
editulia rašė:

 As i KK kineziterapija istojau ;)

 O su kokiu kb ? :) Mano puske labai nori cia, tik nezino, mazdaug su kokiu gali patekt :)

 As su 17.56 patekau ;p o tu kur?

 As metus mokiaus kk, biomedicinos diaagnostika, db istojau i medicina lsmu :) Bet rupinuos kaip matai kitais :D

 su kokiu tu balu stojei preitais metais? ar mokamai?

 As tai nemokamai, su 19.3 :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 17:25:28 | Nuoroda
editulia rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
editulia rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
editulia rašė:
JoLitėLė:)**~~ rašė:
editulia rašė:

 As i KK kineziterapija istojau ;)

 O su kokiu kb ? :) Mano puske labai nori cia, tik nezino, mazdaug su kokiu gali patekt :)

 As su 17.56 patekau ;p o tu kur?

 As metus mokiaus kk, biomedicinos diaagnostika, db istojau i medicina lsmu :) Bet rupinuos kaip matai kitais :D

 su kokiu tu balu stojei preitais metais? ar mokamai?

 As tai nemokamai, su 19.3 :)

 o dabar i medicina irgi nemokamai? :))

 Jo, siemet ir i vf, bet egza chemijos persilaikiau :)

Žinutė parašyta: 2012-08-05 20:14:44 | Nuoroda

 Sveiki :) Artejant mokslo metais, reikia pasirupint ne tik sasiuviniais, bet ir spausdintuvu, kuris is tiesu reikalingas studento gyvenime :) Gal yra galinciu parekomenduoti koki spasdintuva/daugiafunkcini irengini, uz prieinama studentiska kaina, ir kad jo eksplotavimas butu nebrangus ? 

Žinutė parašyta: 2012-08-07 20:05:45 | Nuoroda
chillout rašė:

 Sveiki, ar duomenys iš universiteto jums jau patvirtinti ar dar ne? ;D 

 Man jau patvirtinti, (LSMU) 

Žinutė parašyta: 2012-08-20 13:24:53 | Nuoroda
mijaxxx rašė:

 Sveiki, gal kas zinote kiek kainuoja naujo LSP gamyba. Is anksto dekoju uz atsakyma.

  Uz kiekvienus metus po 10lt + 3 ar 4 lt uz atsiemina :) Na pvz, jei 3 metus mokytis, tai kazkur 33/34 lt :) bent pernais taip buvo :)

Žinutė parašyta: 2012-08-24 13:04:20 | Nuoroda

 Gal galit kas papasakoti, kaip su sportu LSMU ?  (cia apie ta privaloma )